لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: سردرگمی در انتخاب ساز

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110974
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض سردرگمی در انتخاب ساز

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    این اولین پستمه،‌فروم خیلی خوبیه و سعی کردم این مدت کلی از مطالبش رو بخونم و واقعی خیلی چیزای خوبی یاد گرفتم. از همه ممنون
    من میخواستم به دنیای موسیقی وارد بشم و تخصص ام هم کامپیوتر هست ولی دوست دارم توی موسیقی هم وارد بشم و احساس خیلی خوبی بهش دارم.
    جواب یه سوال رو توی پست ها پیدا نکردم ممنون میشم راهنماییم کنید:
    من آهنگای ویولن رو که گوش میدم خیلی عاشقش میشم و اکثر آهنگایی که با ویولن ساخته شدن لذت میبرم ولی این حس رو در مورد بقیه ساز ها کمتر دارم ولی خب بقیه رو هم که گوش میدم همه شون زیبان. مثل پیانو، گیتار، سنتور ، سه تار، تار و ساز های دیگه
    پشتکارم هم توی یادگیری و تلاش کردن برای چیزای جدید هم خوبه تاحالا موسیقی رو امتحان نکردم ولی فکر میکنم پشتکارش رو داشته باشم.
    تاحالا سنتور ، سه تار ، تنبک ، گیتار رو از نزدیک صداشو شنیدم ولی ویولن رو نه، صدایی که توی کامپیوتر گوش میده آدم خیلی با واقعی از نزدیکش فرق داره و توی انتخابم تاثیر زیادی داره؟
    سوال دیگه این که: آیا برای انتخاب یه ساز دلنشنین تر بودن صدای اون ساز کافیه؟ یا باید ملاک های بیشتری رو در نظر بگیرم؟
    نمیخوام الآن جو زده باشم و ویولن رو انتخاب کنم میخوام مطمئن باشم که این ساز رو واقعا دوست خواهم داشت

نمیدونم جای خوبی سوال رو پرسیدم یا نه و اگه از واژه های نامناسبی استفاده کردم عذر میخوام بذارین به پای تازه واردی

ممنون

2. کاربران زیر از sinoohe به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)