سلام میکنم به تمامی دوستان عزیز.
امروز میخواستم درباره ی ارتقا کیبورد PA800 به دستگاه PA3X توضیحاتی رو برای شما دوستان عزیز بدم.
این کار توسط شرکت کرگ ایران و مخترع این طرح آقای اشکان نجف پور مدیریت این شرکت میباشند.
تمامی امکانات دستگاه Pa3X روی دستگاه ارتقا یافته وجود دارند و بدرستی کار میکنند.
برای دیدن امکانات دستگاه جدید ویدیوی زیر رو که یکی از کسانی که دستگاه رو ارتقا داده اند برای ما فرستادندمشاهده فرمایید:
[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
-----------------------------------------------------------------------------------
دستگاه ارتقا یافته از خیلی از جهات از دستگاه Pa3X باردهی بهتر و بالاتری داره.
برد هایی که تعویض میشه عبارتند از مادربورد - رم - بورد هارد - بورد کنترلر کلاوی ها - بورد پنل و وکال‌ + Mp3 بورد
سیستم عامل دستگاه جدید سیستم عامل دستگاه Pa3X هست و تمامی امکانات دستگاه 3X روی دستگاه جدید کار میکند.
برد mp3 روی دستگاه قرار میگیرد و تمامی قابلیت های آن از جمله سکوئنس کردن آهنگ mp3 ، حذف صدای خواننده ،میکس کردن موزیک مثل دستگاه دی جی و ... روی دستگاه جدید کار میکنند.
اطلاعاتی که در پایین برای شما قرار میدهم توسط آقای توکلی یکی از دوستانی که مهندس صدا هستن تهیه شده و اطلاعات زیر بسیار دقیق هستند.
------------------------------------------------------------------------------------------------
در این مقایسه ۴ عدد کیبورد،۸۰۰ تبدیلی کرگ ایران که به اسم 800(+) معرفی کردم . ۸۰۰ معمولی . ۹۰۰ و 3x رو مقایسه کردم و همزمان با اطلاعات اصلی سایت کرگ ایتالیا چک کردم که صحت داشته باشند و با برنامه های مهندسی صدا خروجی ها و ورودی هارو تست کردم و میتونم اطمینان بدم که ۹۵٪ اطلاعاتی که بهتون دارم میدم اصولی و علمی هست. باهم گزارش زیر رو مرور میکنیم:

علی توکلی
-----------------------------------------------------------------------------------------
در مورد Slider های اضافی 3x و 2x شرکت کرگ ایران این کارو انجام داده و کلید Slider ۸۰۰ رو که ۳ حالته هست رو به ۸ حالت تبدیل کرده و کاملا هم درست کار میکنه !
در مورد خروجی دیجیتال صدا هم این امکان رو به ۸۰۰ داده و بسیار شفاف و پرقدرت با 48000 کیلو هرتز خروجی امکان پخش داره
در مورد هارد 3x اگر ساز 3x رو باز کرده باشید میبینید که هارد سنگین و بزرگی داخل دستگاه هست که ۱ کیلوگرم وزن داره و برای اینکه سرعتش بالاتر بره ۵ عدد باتری ساعتی بزرگ اضافه کرده بهش که خیلی اصولی نیست. ولی کرگ ایران از USB 3 کلاس 10 سرعت بالا استفاده کرده که بسیار سبک و بدون حرارت هست. حتی با ضربه و تکان شدید هم خراب نمیشود چون فیزیکالی الکتریکی کار میکنه و مغناطیسی مکانیکی نیست مثل هارد 3x که سیلندر داشته باشه و خراب بشه.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
شما نیز میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از سایت ما دیدن فرمایید. با عضویت رایگان در انجمن ما از خدمات شرکت کرگ ایران بهره ببرید.
و یا برای دیدن و تست کردن کیبوردها به آدرس شرکت مراجعه فرمایید.
راه های ارتباط با شرکت:
۰۲۱-۶۶۷۵۸۰۸۵-۷
خیابان حافظ، نرسیده به خیابان جمهوری، جنب بانک ملی، پلاک ۳۶۷ ، طبقه چهارم غربی