لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ارتقا دستگاه PA800 به PA3X

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    80037
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض ارتقا دستگاه PA800 به PA3X

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام میکنم به تمامی دوستان عزیز.
    امروز میخواستم درباره ی ارتقا کیبورد PA800 به دستگاه PA3X توضیحاتی رو برای شما دوستان عزیز بدم.
    این کار توسط شرکت کرگ ایران و مخترع این طرح آقای اشکان نجف پور مدیریت این شرکت میباشند.
    تمامی امکانات دستگاه Pa3X روی دستگاه ارتقا یافته وجود دارند و بدرستی کار میکنند.
    برای دیدن امکانات دستگاه جدید ویدیوی زیر رو که یکی از کسانی که دستگاه رو ارتقا داده اند برای ما فرستادندمشاهده فرمایید:
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    -----------------------------------------------------------------------------------
    دستگاه ارتقا یافته از خیلی از جهات از دستگاه Pa3X باردهی بهتر و بالاتری داره.
    برد هایی که تعویض میشه عبارتند از مادربورد - رم - بورد هارد - بورد کنترلر کلاوی ها - بورد پنل و وکال‌ + Mp3 بورد
    سیستم عامل دستگاه جدید سیستم عامل دستگاه Pa3X هست و تمامی امکانات دستگاه 3X روی دستگاه جدید کار میکند.
    برد mp3 روی دستگاه قرار میگیرد و تمامی قابلیت های آن از جمله سکوئنس کردن آهنگ mp3 ، حذف صدای خواننده ،میکس کردن موزیک مثل دستگاه دی جی و ... روی دستگاه جدید کار میکنند.
    اطلاعاتی که در پایین برای شما قرار میدهم توسط آقای توکلی یکی از دوستانی که مهندس صدا هستن تهیه شده و اطلاعات زیر بسیار دقیق هستند.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    در این مقایسه ۴ عدد کیبورد،۸۰۰ تبدیلی کرگ ایران که به اسم 800(+) معرفی کردم . ۸۰۰ معمولی . ۹۰۰ و 3x رو مقایسه کردم و همزمان با اطلاعات اصلی سایت کرگ ایتالیا چک کردم که صحت داشته باشند و با برنامه های مهندسی صدا خروجی ها و ورودی هارو تست کردم و میتونم اطمینان بدم که ۹۵٪ اطلاعاتی که بهتون دارم میدم اصولی و علمی هست. باهم گزارش زیر رو مرور میکنیم:

علی توکلی
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد Slider های اضافی 3x و 2x شرکت کرگ ایران این کارو انجام داده و کلید Slider ۸۰۰ رو که ۳ حالته هست رو به ۸ حالت تبدیل کرده و کاملا هم درست کار میکنه !
    در مورد خروجی دیجیتال صدا هم این امکان رو به ۸۰۰ داده و بسیار شفاف و پرقدرت با 48000 کیلو هرتز خروجی امکان پخش داره
    در مورد هارد 3x اگر ساز 3x رو باز کرده باشید میبینید که هارد سنگین و بزرگی داخل دستگاه هست که ۱ کیلوگرم وزن داره و برای اینکه سرعتش بالاتر بره ۵ عدد باتری ساعتی بزرگ اضافه کرده بهش که خیلی اصولی نیست. ولی کرگ ایران از USB 3 کلاس 10 سرعت بالا استفاده کرده که بسیار سبک و بدون حرارت هست. حتی با ضربه و تکان شدید هم خراب نمیشود چون فیزیکالی الکتریکی کار میکنه و مغناطیسی مکانیکی نیست مثل هارد 3x که سیلندر داشته باشه و خراب بشه.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    شما نیز میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از سایت ما دیدن فرمایید. با عضویت رایگان در انجمن ما از خدمات شرکت کرگ ایران بهره ببرید.
    و یا برای دیدن و تست کردن کیبوردها به آدرس شرکت مراجعه فرمایید.
    راه های ارتباط با شرکت:
    ۰۲۱-۶۶۷۵۸۰۸۵-۷
    خیابان حافظ، نرسیده به خیابان جمهوری، جنب بانک ملی، پلاک ۳۶۷ ، طبقه چهارم غربی

2. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    128261
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام . امروز تو یکی از انجمن ها دیدم که کیبورد pa1x رو به pa3x ارتقا میدن خواستم ببینم اگه دوستان اطلاعاتی دارن بذارن . ممنون میشم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    128261
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم. امروز من توی سایت شرکت کرگ جزیره خوندم که الان کرگ pa1x و pa1x pro رو هم دارن به pa3x تبدیل میکنن. خودشون خیلی تعریفشو میکنن, میخواستم بپرسم از دوستان کسی هست که اطلاعی در این مورد داشته باشه یا اینکه این کار رو انجام داده باشه و بتونه منو راهنمایی کنه؟ممنونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)