لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: امتیاز شما به این رادیو

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 0

0 0%
  • 1

1 11.11%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

1 11.11%
  • 8

1 11.11%
  • 9

1 11.11%
  • 10

5 55.56%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 23

موضوع: رادیو نت آهنگ - 017 - Scourge

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251
    1,852 بار تشکر شده در 539 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Scourge On Twitter Add Scourge on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 343/5
    Given: 180/2
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

پیش فرض رادیو نت آهنگ - 017 - Scourge

0 Not allowed! Not allowed!
    Words of Darkness, Words of Light

سلام خدمت همه دوستان نت آهنگی!

موضوع کلی ای که برای این رادیو انتخاب کردم „داستان گویی” در موسیقی، یا به صورتی همون کلام و لیریک هست. خیلی وقت ها شده مثل یک رمان یا داستان جذاب مشغول گوش دادن به یک قطعه موسیقی بشیم که در اون برای ما یک داستان روایت میشه. این داستان می تونه به صورت کلام مستقیمأ به ما انتقال داده بشه، یا از طریق خود موسیقی، بدون استفاده از هیچ مدیوم دیگری؛ که در این حالت ذهن ما می تونه داستان خاص خودش رو با توجه به موسیقی و احساساتی که در ما ایجاد می کنه بسازه؛ به شخصه برای خودم بارها پیش اومده که بعد از شنیدن یک ملودی خاص با خودم کلنجار رفتم که فکر کنم اون آهنگساز چه فکری در سرش داشته که سراغ این ملودی و این ساختار و فضا رفته، و حرفی که می خواسته بزنه چی بوده؛ داستانی که تعریف می کرده.

آهنگ ها از سبک های مختلفی انتخاب شدن، و تنها مشخصه مشترک وجود یک داستان درشون هست. البته، داستان گویی در موسیقی یکی از مشخصه های اصلی Ballad هست، ولی آهنگای انتخاب شده در اینجا لزومأ Ballad نیستن.

فراموش نکنید که آهنگ مورد علاقه خودتون رو توی همین تاپیک اعلام بکنید.

توجه: نظرسنجی در مورد کلیت تاپیک هست، نه ترتیب آهنگ ها!
    برای گرفتن نوبت جهت ایجاد تاپیک رادیو،
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] کلیک کنید.

1- John Campbell
    One Believer

شروع با این آهنگی می تونه در جای خودش یک طور دعا باشه! آهنگ در سبک بلوز هست، و یکی از کارای all time favorite بنده. مثل همیشه توی سبک بلوز اول یه فضای کلی به ما داده میشه، و بعد داستان رو که معمولأ یه شخص رو دنبال میکنه می شنویم. شخصی که فقط دنبال یک „Believer” می گرده.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

2- Nick Cave & The Bad Seeds
    As I Sat Sadly By Her Side

نیک کیو همیشه به داستان سرایی هاش توی موسیقی معروف بوده. تقریبأ تمام آهنگ هایی که کار کرده، مخصوصأ بر اساس theme آلبوم، یک خط داستانی خاصی رو دنبال می کردن و داستان گو بودن.
    توی این آهنگ هم شاهد مکالمه دو نفر هستیم، که به برف در حال بارش از توی پنجره نگاه می کنن، و مکالمه خیلی جالبی رو دنبال می کنن که باید شنید. به گفته خود نیک کیو، این مکالمه برگرفته از یکی از مکالمه های واقعی خودش و همسرش بوده، که مستقیمأ گفته :She Was being Nice, and as always, I was being a pessimistic asshole.
    البته قضاوت اینکه کی توی این بحث برنده اس به عهده خود شنونده اس!

3- Sting
    I Love Her, but She Loves Someone Else

استینگ که معرف حضور هست، فکر می کنم بیشتر اون رو بخاطر آهنگ Shape of my Heart بشناسن، که ساندترک فیلم لئون هم بود. استینگ هم گرایش خاصی به داستان گویی و شخصیت پردازی در آهنگ هاش داره، و در آلبوم جدیدش هم وضعیت هینطوره.
    توصیفاتی که از یک شخص شکست خورده و درمانده داده میشه واقعأ عالیه، مخصوصأ با تصویر های دقیقش.

4- Steven Wilson
    Drive Home

استیون ویلسون یکی از نوابغ موسیقی پروگرسیو حال حاضر شناخته میشه، به زعم اکثر منتقدین. نکته قابل توجه در موردش اینه که همون قدر که موسیقی پیچیده و دقیقی داره، همونقدر هم به داستان سرایی دقت می کنه؛ همونطور که توی اغلب آلبوم های گروهش (Porcupine Tree) می بینیم.
    لیریک این آهنگ چندان پیچیده و طولانی نیست، ولی همراه شدنش با موسیقی تأثیرگذاری خاصی داره. این آهنگ می تونه به عنوان یک لالایی هم برای هر شخصی تجویز بشه.

5- Soundgarden
    (The Day I Tried to Live (Covered by Between the Buried and Me

کم کم به فضاهای سوررئال تر توی لیریک ها وارد میشیم. تقریبأ لیریک این آهنگ نزدیک به کارای بلوز هست، با توصیفات و شخصیت پردازی ای که می کنه، که تا حدی نزدیک به شعر میشه؛ با استفاده کم ولی بجا از تصویر سازی.
    دلیل استفاده از کاور آهنگ هم خالی بودن جای مقداری growl و کارای سنگین تر بود :)

6- My Dying Bride
    Scarborough Fair

این آهنگ در واقع یه کار فولک هست، که هزاران نسخه ازش وجود داره با لیریک های گوناگون. ولی وقتی یک کار فولک غمگین عاشقانه رو به یک گروه Doom متال کهنه کار بدین، طبیعتأ یه کار خوب تحویلتون میدن.
    یکی از کارهای عاشقانه خیلی خوبی هست که تا به حال شنیدم، و لیریک هم اونقدر گیرا هست که For she once was, a true love of mine برای مدت ها توی ذهنتون تکرار بشه.

7- Johnny Cash
    I Hung My Head

و نمیشه بحث داستان سرایی وسط باشه و اسمی از جانی کش وسط نیاد!
    یک نکته ای بوده که همیشه توجه من روی توی لیریک های بلوز و خیلی وقتا کانتری هم جلب می کنه، اینه که یک داستان غمگین، یا حتی تراژیک رو، در یک ساختار ساده و و خیلی وقتا „خوشحال” و مینیمالیستی ارائه می کنن. تأثیری که همچین برخوردی با موسیقی میذاره، اینه که توجه رو بیشتر به محتوای کار جلب می کنه، و در عین حال به نحوی از بی تفاوت بودن جهان در برابر همچین اتفاقی صحبت میکنه. همچین تأثیری رو به نحوی در این کار هم میشه دید. کسی که به جرم یک قتل ناخواسته، مجازات میشه.

8- Swans
    Failure

گروه Swans یکی از گروه های آوانگارد موسیقی معاصر هستن، و همیشه موسیقی هایی با فضاهای بسیار عجیب و معمولأ لیریک حتی عجیب تر و قابل توجه تری دارن.
    توی این کار نقش موسیقی تقریبأ به حاشیه میره، چرا که کاملأ حالت تکراری و یکنواختی به خودش میگیره، و تمرکز شما رو روی لیریک قرار میده. و لیریک هم.. خب، میشه گفت هر حسی که تا به حال در مورد پول و پول درآوردن داشتین توی این آهنگ خلاصه شده!

9- John Cage
    In The Name Of Holocaust

این کار Instrumental هست، بر خلاف کارهای دیگه رادیو، و به همون دسته ای بر میگرده که بدون کلام با انسان صحبت می کنه.
    جان کیج برای این کار، از یه پیانو Set up شده استفاده میکنه؛ به صورتی روی بعضی از کلاویه ها چند میخ قرار داده شده، که صدای هارمونیک واری رو با Pitch بالایی تولید می کنه. راستش اونقدر گوش ورزیده ای هم ندارم که به قطع بگم این کار آتونال هست یا نه، ولی حداقل بر اساس احساسی که در کار وجود داره، میشه گفت آشوب و فاجعه، و نبود هیچ نظمی، مخصوصأ موسیقیایی، بیداد می کنه.

10- Clint Mansel
    Together We Will Live Forever

جناب کلینت منسل یکی از آهنگسازای پرکار موسیقی فیلم هستن، و این اثر هم مربوط به فیلم The Fountain هست. یکی از احساسی ترین ساندترک های فیلمی هست که تا حالا شنیدم؛ حس پشیمانی، شکست، و شاید امید به شروعی دوباره. فکر می کنم هر کسی می تونه داستان خودش را با این کار داشته باشه.
    ویرایش توسط Scourge : Friday 29 August 2014 در ساعت 10:12 PM
    ...?Cannot the Kingdom of Salvation take me home

2. 11 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

3. # ADS

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

سلام امیر جان (Scourge عزیز). خیلی تشکر بابت این آثار قدرتمند و زیبا.
    من همه رو دانلود کردم و کامل شنیدم.
    همینطور که به ترتیب گوش میکردم از شماره های 2 - 4 - 6 - 10 خیلی خوشم اومد.
    اما دیوونه ی شماره 4 شدم. یعنی
    Drive Home
    ممنون که منو با آهنگهای به این زیبایی آشنا کردی. توی نگاهم به زندگی تاثیر زیادی گذاشت و مسلما روی موسیقیم هم تاثیر خواهد گذاشت.
    ساعت 3 شب هست و این آهنگ شماره 4 رو گذاشتم روی تکرار و از عظمتش بدنم به لرزه افتاده ! ! عالیه عالی
    ویرایش توسط you3f : Saturday 30 August 2014 در ساعت 02:30 AM دلیل: اسلاح قلت املایی!

5. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط yoosef_music [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام امیر جان (Scourge عزیز). خیلی تشکر بابت این آثار قدرتمند و زیبا.
    من همه رو دانلود کردم و کامل شنیدم.
    همینطور که به ترتیب گوش میکردم از شماره های 2 - 4 - 6 - 10 خیلی خوشم اومد.
    اما دیوونه ی شماره 4 شدم. یعنی
    Drive Home
    ممنون که منو با آهنگهای به این زیبایی آشنا کردی. توی نگاهم به زندگی تاثیر زیادی گذاشت و مسلما روی موسیقیم هم تاثیر خواهد گذاشت.
    ساعت 3 شب هست و این آهنگ شماره 4 رو گذاشتم روی تکرار و از عظمتش بدنم به لرزه افتاده ! ! عالیه عالی
    سلام یوسف عزیز! بسیار ممنون ازت که همه کارها رو گوش کردی :) به کارهای بسیار زیبایی هم توجه کردی!

این آهنگ Drive Home هم واقعأ نقطه عطف آلبومش (The Raven Who Refused to Sing and Other Stories) حساب میشه، که واقعأ واسه خود من کار منحصر به فردیه؛ از لحاظ سازبندی، ملودی، اوج و فرودش، و مخصوصأ لیریکش، که یکی از آرامش بخش ترین چیز هاییه که شنیدم. تقریبأ هربار که گوش میدم برای یه مدتی باید روی تکرار باشه توی پلیرم، تا ازش سیر بشم!

واقعأ خوشحالم که از کار اینقدر خوشت اومده و لذت بردی دوست عزیز، راستش فکر می کردم که برای همه سلیقه ها توی رادیو آهنگ نیست؛ که خوشبختانه خلافش ثابت شد! :)
    بازم ممنون که گوش کردی، و سپاس بابت نظر و شرکت کردن در تاپیک!

7. 3 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

adrum آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    83061
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    501
    145 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 30/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    11

بین همه کارای خوبی که گذاشتی 4 و 8 رو بیشتر دوست داشتم .
    ممنون !!

9. 3 کاربر برای این پست از adrum تشکر کرده اند:

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط adrum [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بین همه کارای خوبی که گذاشتی 4 و 8 رو بیشتر دوست داشتم .
    ممنون !!
    ممنون از نظر شما و دوست داشتن شما! :)

4 و 8 هر دو کارای دوست داشتنی ای هستن، و نظرتون کاملأ مورد قبوله!
    ممنون از شرکت داشتن توی تاپیک ;)

11. 4 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    718 بار تشکر شده در 189 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 295/3
    Given: 129/6
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

4 خیلی خوبه.. و همون فضای porcupine tree احساس می شد...!
    ولی کار شماره 9 خیلی عجیب بود.. من هنوز عادت ندارم به این آهنگا ... اتونال بود یا نبود ولی کلا حس ناپایداری هی می خواست بده.. یا این که کلا تنالیته رو حذف کنه! گرچه بازم نمی تونست خیلی از تنال فرار کنه :D چون گوشم هنوز به فضای تنال بود.. ولی یاد این فیلمای زاپنی افتادم با اون سازش :D
    جالب بود آهنگات.. ولی خب کلا انگلیسیت مثل این که خیلی خوبه :D چون من شاید 30% اشعار رو بفهمم.. و کلا بیشتر موسیقی instrumental گوش دادم... متال هم که طرف 100 سال آمریکا هم بره نمی فهمه چی می گن با این داد و عربده :D
    در کل سلیقه ی جالبی بود.. ولی برام جالب تر اینه که بگی چه جوری با این گروه ها آشنا شدی.. یا این آثار!

13. 4 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط petrucci4eva [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    4 خیلی خوبه.. و همون فضای porcupine tree احساس می شد...!
    ولی کار شماره 9 خیلی عجیب بود.. من هنوز عادت ندارم به این آهنگا ... اتونال بود یا نبود ولی کلا حس ناپایداری هی می خواست بده.. یا این که کلا تنالیته رو حذف کنه! گرچه بازم نمی تونست خیلی از تنال فرار کنه :D چون گوشم هنوز به فضای تنال بود.. ولی یاد این فیلمای زاپنی افتادم با اون سازش :D
    جالب بود آهنگات.. ولی خب کلا انگلیسیت مثل این که خیلی خوبه :D چون من شاید 30% اشعار رو بفهمم.. و کلا بیشتر موسیقی instrumental گوش دادم... متال هم که طرف 100 سال آمریکا هم بره نمی فهمه چی می گن با این داد و عربده :D

در کل سلیقه ی جالبی بود.. ولی برام جالب تر اینه که بگی چه جوری با این گروه ها آشنا شدی.. یا این آثار!
    Drive Home که واقعأ کار خوبیه. مدت زیادی بود که این آلبومش رو گرفته بودم، ولی کلأ ذهنیت خاصی نسبت به Steven Wilson بجز کارای Porcupine Tree نداشتم، که اونم خیلی گوش نکرده بودم. شانسی وقتی پای کار بودم آلبوم رو گذاشتم، و واقعأ تعجب کردم که چرا دست نزده بودم بهش تا حالا! البته کارای خیلی خوب دیگه ام داره؛ مثلأ Luminol، که اول آلبومه و یکی از بهترین نوازندگی های بیسی که تا حالا شنیدم رو داره :)

کارای جان کیج هم که آره، کلأ عجبین! یکی از همین آوانگارد های مینیمالیسته، که یه مدتی بود دنبالشون بودم؛ و واقعأ هم کارای محسور کننده ای دارن. این جان کیج یکی دو تا آلبوم داره که کلأ با همین پیانو set up شده رکورد کرده؛ کارای خیلی عجیب غریبین، و لزومأ هم خوشایند نیستن! :D این بابا خیلی هم پرکاره، خیلی وقت هم کلاسیک کار می کرده، و یکی از تخصص هاش هم ابداع رقص برای قطعه های سونات و والتز خودش بوده انگار، در همکاری با زنش! کلأ شخصیت جذابیه.
    یادش بخیر؛ یه شب شعر توی دانشگاه داشتیم همین ترم پیش، بعد قرار بود برای شعر ها ساندترک انتخاب کنیم، که به عهده من بود. یه شعر آخرالزمانی خیلی خوب داشت یکی از بچه ها، ساندترکش رو همین In the Name of Holcaust گذاشتم. عجب فضایی داده بود به سالن!

این نکته هم که الان بهش واقف شدم :D بعد اینکه تاپیک رو زدم، به سرم زد که باید لیریک ها رو با ترجمه اشون میگذاشتم که یه بازخوردی داشته باشه! فکر کنم یکی از دلیل های استقبال کم هم همین بوده :)) ولی حالا دیگه، آب از سر گذشت!

آشنا شدن با این کارا هم، راستش فقط توی همین دوران گشتن بین کارای مختلف بود. معمولأ همیشه یه جایی هی چیزی می خوندم که یه شخص یا گروهی رو با مشخصه های خاصی معرفی می کرد، و قدم بعدی هم پیدا کردن تورنت و دانلود تمام کارای اون شخص و گوش دادن بهش بود! :) از همه طرف هم به یه چیزی می رسید. راستش به نظرم واسه پیدا کردن یه درک خوب باید خیلی گوش داد از همه طرف، حالا هر سبکی که باشه؛ حداقل واسه اینکه آدم یه درک تاریخی خوب از موسیقی به دست بیاره، یا حداقل صحنه پایپیولار یا زیرزمینی زمان خودش رو هم بشناسه که بتونه با زمان حالش ارتباط برقرار کنه.

و ممنون که گوش دادی امین، همچنین بابت نظرت ;)

15. 4 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

امیر... GOD I Love Your taste

بسیار قوی (انتظار کمتر از این نمی‌رفت). John Campbell معرکه بود. Johnny cash, Hands Down, و البته Sting هم عالی‌. ولی‌ تا حالا کاری از گروه My Dying Bride نشنیده بودم. بینظیر بود. Theme آهنگ رو یه جایی‌ شنیدم. تو ذهنمه ولی‌ نمیتونم بیاد بیارم کجا و از چه کسی‌. ولی‌ هر چی‌ که بود این کار شاهکار بود. انتخابم هم همین کار Scarborough Fair خواهد بود.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

17. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امیر... GOD I Love Your taste

بسیار قوی (انتظار کمتر از این نمی‌رفت). John Campbell معرکه بود. Johnny cash, Hands Down, و البته Sting هم عالی‌. ولی‌ تا حالا کاری از گروه My Dying Bride نشنیده بودم. بینظیر بود. Theme آهنگ رو یه جایی‌ شنیدم. تو ذهنمه ولی‌ نمیتونم بیاد بیارم کجا و از چه کسی‌. ولی‌ هر چی‌ که بود این کار شاهکار بود. انتخابم هم همین کار Scarborough Fair خواهد بود.
    ما چاکریم عزیز! باعث افتخاره! :)

John Campbell و Johnny Cash راستش توی ذهنم با عنوان داستان و قصه گویی حک شدن، همیشه هم حس عجیبی داشتن. مثلأ آلبوم Howlin' Mercy همین جان کمپبل واقعأ کارای عالی ای داره؛ و از لحاظ موسیقیایی هم شدیدأ تاریکه! راستش یکی از تاریک ترین و سنگین ترین بلوز هایی که شنیدم. و مثلأ یادمه یکی از اولین کارایی که از جانی کش هم شنیدم (به جز I Walk the Line) آهنگ Don't Take Your Guns to Town بود. یه روایت خیلی ساده ولی شدیدأ تأثیرگذار. واقعأ این مشخصه های کانتری و بلوز جذبم می کنه.

این کار MDB هم دقیقأ به خاطر گیرایی و Catchy بودنش انتخاب کردم! :) کلأ اینا توی کارای احساسی کولاک می کنن.
    و فکر کنم اون theme آشنا مال Simon & Garfunkel باشه، چون اونا هم همین کار رو داشتن، با اون حالت رویایی خاص خودشون. اون رو هم چند بار شنیدم، ولی فکر کنم همین ورژن رو ترجیح میدم!
    و راستی فکر کنم باب دیلن هم یه ورژن اقتباسی از همین کار داشته باشه، „The Girl From the North Country” ، که با جانی کش هم چندبار اجراش کرده. اونم کار خیلی خوبی از همین آهنگه، البته با فضا و لیریک یه مقداری متفاوت.

بسیار ممنون از اینکه گوش دادی کار ها رو فرشاد جان، و بسیار هم ممنون بابت انتخاب خوبت! :)

19. 2 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

من دوباره اومدم که یکبار دیگر به شماره 4 رای بدم
    __________________________________________________ __________________________________________________

21. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

درود!
    رادیوی بسیار دارکـی بود و لذت بردیم. بین Drive Home و In the name of Holocaust موندم. با اینکه کم پروگرسیو گوش میدم آلبوم Steven Wilson رو خیلی پسندیدم. کار John Cage هم از اون کارایی بود که با سلیقه ی Dissonance من خیلی سازگار بود!
    انتخابم John Cage - In the name of Holocaust هستش.
    Explore the areas of the mind which most people are afraid to explore

23. 3 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

من دوباره اومدم که یکبار دیگر به
    شماره 4
    رای بدم
    و من باز هم از شما تشکر می کنم یوسف عزیز! امیدوارم بار ها و بار ها دوباره از این کار لذت ببرین :)

نقل قول نوشته اصلی توسط Yngwie_5 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود!
    رادیوی بسیار دارکـی بود و لذت بردیم. بین Drive Home و In the name of Holocaust موندم. با اینکه کم پروگرسیو گوش میدم آلبوم Steven Wilson رو خیلی پسندیدم. کار John Cage هم از اون کارایی بود که با سلیقه ی Dissonance من خیلی سازگار بود!
    انتخابم John Cage - In the name of Holocaust هستش.
    درود بَک!
    منتظرت بودم امیرمحمد، رادیو دارک باشه و تو نباشی عجیبه! :)
    کار استیون ویلسون که انگار اقبال زیادی پیدا کرد توی این رادیو، که دلیل دیگه ای بر واقعأ خوب بودنشه.
    حس می کردم کار جان کیج هم به سلیقه ات بخوره! خود من رو که شدیدأ تحت تأثیر قرار میده. بخاطر همین کار سراغ بقیه کاراش هم رفتم!

ممنون بابت نظر و حضورت عزیز ;)

25. 3 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

بنظرمن واقعا تا الان بهترین رادیو نت آهنگ این بوده...
    ولی چرا اینقدر استقبال کمه ! !
    بنظرمن هرکی دانلود و بهش توجه نکنه خودش ضرر کرده...
    ضمنا برای بار سوم به شماره 4 رای میدم.
    هرکی نیاد من خودم میام بیست بار هم که شده رای میدم...
    * بشتابید بشتابید *

27. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

Untouchable آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    47636
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    13,850
    2,656 بار تشکر شده در 944 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 293/5
    Given: 244/7
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

درود علیکم !
    بسیار رادیوی دوست داشتنی ای بود!
    معمولا وقتی یه رادیو رو گوش می کنم توجهم رو روی کارایی که قبلا گوش ندادم متمرکز می کنم! اما از طرفی ترک 3 یکی از مورد علاقه هام از sting ـه و همچنین ترک 6 اولین کار MDB بود که گوش دادم و خیلی زیاد دوسش دارم! ترک 10 هم خیلی برام خاطره انگیزه و مثل اکثر ساخته های Clint Mansel از موسیقی فیلم های مورد علاقه ی منه! ارادت خاصی هم به آلبوم 2013 استیون ویلسون دارم! و از Johnny Cash و Swans هم نمیشه گذشت! خلاصه رادیوتون یه مجموعه ای از مورد علاقه هام بود و همچنین از بین کارایی که نشنیده بودم، همــه رو دوست داشتم ! مخصوصا ترک 1 ، البته یه کار پرگرسیو متال (که البته لیریکسش هم خیلی خوب بود) اون وسط لطف خودش رو داشت! ترک 2 هم مکالمه ی جالبی بود و موسیقی بسیـــار زیبایی هم داشت!

و اما !
    اگه ترک 9 وجود نداشت احتمالا برای انتخاب، جان به جان آفرین تسلیم می کردم!
    در حالی که دارم تورنت دیسکوگرافی جناب John Cage رو دانلود می کنم، اعلام می کنم که انتخابم ترک In the name of holocaust از ایشونه و باید بگم که واقعا مسحورم کرد!

بسیار سپاس گزارم بابت این رادیوی ارزشمند و قوی !

پ. ن: از اونجایی که حجم دیسکوگرافی 4.4 گیگه و اینترنت ما هم در حد فرغون، ممنون میشم اگه چندتا آلبوم بهتر John Cage پیشنهاد بدین !

You've got to face it head on...
    So you can turn this thing around...
    cause this ain't right...
    ......

29. 3 کاربر برای این پست از Untouchable تشکر کرده اند:

Scourge آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,251

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط yoosef_music [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بنظرمن واقعا تا الان بهترین رادیو نت آهنگ این بوده...
    ولی چرا اینقدر استقبال کمه ! !
    بنظرمن هرکی دانلود و بهش توجه نکنه خودش ضرر کرده...
    ضمنا برای بار سوم به شماره 4 رای میدم.
    هرکی نیاد من خودم میام بیست بار هم که شده رای میدم...
    * بشتابید بشتابید *
    بسیار ممنونم ازت یوسف جان، رادیو های خوب خیلی زیادی تا اینجا داشتیم، و این رادیو هم راستش ضعف های مربوط به خودش رو داشت. فکر می کنم قبل از زدن رادیو باید به این نکته توجه می کردم که تمرکز روی لیریک و ترانه انگلیسی شاید برای همه خیلی مطلوب نباشه، و مشکل اصلی هم انگار اینجا همین بوده؛ چون تمام کار ها از لحاظ موسیقیایی „زیبا” نیستن و تمرکز باید روی جنبه دیگه ای ازشون باشه. فکر می کنم دلیل برای کمبود استقبال هم تا حدی همین باشه، که به حق و درسته در واقع! :)
    بازم ممنون که دوباره رأی دادی و تاپیک رو هم بالا آوردی عزیز ;)

درود علیکم !
    بسیار رادیوی دوست داشتنی ای بود!
    معمولا وقتی یه رادیو رو گوش می کنم توجهم رو روی کارایی که قبلا گوش ندادم متمرکز می کنم! اما از طرفی ترک 3 یکی از مورد علاقه هام از sting ـه و همچنین ترک 6 اولین کار MDB بود که گوش دادم و خیلی زیاد دوسش دارم! ترک 10 هم خیلی برام خاطره انگیزه و مثل اکثر ساخته های Clint Mansel از موسیقی فیلم های مورد علاقه ی منه! ارادت خاصی هم به آلبوم 2013 استیون ویلسون دارم! و از Johnny Cash و Swans هم نمیشه گذشت! خلاصه رادیوتون یه مجموعه ای از مورد علاقه هام بود و همچنین از بین کارایی که نشنیده بودم، همــه رو دوست داشتم ! مخصوصا ترک 1 ، البته یه کار پرگرسیو متال (که البته لیریکسش هم خیلی خوب بود) اون وسط لطف خودش رو داشت! ترک 2 هم مکالمه ی جالبی بود و موسیقی بسیـــار زیبایی هم داشت!
    و اما !
    اگه ترک 9 وجود نداشت احتمالا برای انتخاب، جان به جان آفرین تسلیم می کردم!
    در حالی که دارم تورنت دیسکوگرافی جناب John Cage رو دانلود می کنم، اعلام می کنم که انتخابم ترک In the name of holocaust از ایشونه و باید بگم که واقعا مسحورم کرد!

بسیار سپاس گزارم بابت این رادیوی ارزشمند و قوی !

پ. ن: از اونجایی که حجم دیسکوگرافی 4.4 گیگه و اینترنت ما هم در حد فرغون، ممنون میشم اگه چندتا آلبوم بهتر John Cageپیشنهاد بدین !
    درود بَک بر شما!

بسیار هم عالی، شما که با همه کارها آشنا بودی حتمأ لذت مضاعفی رو تحربه کردی، چون نیاز به دانلود کردن آهنگ ها به طرز قابل توجهی کم میشه! :D حالا شوخی به کنار، راستش این رادیو برای خودم هم حالت شخصی تری نسبت به رادیوی قبلی داشت، و خیلی از کارها واقعأ کارهای مورد علاقه خودم over the years هستن. حالا شانس آوردیم یه چند تا کار بوده که شما قبلأ نشنیدی :D

کار حان کیج هم انتخاب بسیار عالی و به جاییه! با این که انتظارش رو نداشتم که کلأ از طرف کسی انتخاب بشه :) و برای بار اول گوش دادن به همین کار هم بود که من رو به این نوع موسیقی و شخص جان کیج علاقه مند کرد. البته اگه کلأ از موسیقی آوانکارد معاصر با شمه های کلاسیک خوشتون میاد، جناب Philip Glass و Steve Reich رو هم پیشنهاد می کنم، که کارهای خیلی خوبی دارن. البته شاید نه به تاریکی این کار (که البته Steve Reich توی یه کاری به اسم Black angels اگه اشتباه نکنم، این مرز تاریکی و دیوانگی رو رد می کنه!).

بسیار سپاس گذارم بابت نظر دادن و شرکت کردن در تاپیک! :)

پ. ن: من اولین آلبومی که از جان کیج گرفتم همین "John Cage - Steffen Schleiermacher - Complete Piano Music Vol. 1" بود، که اگه به همین اسم هم توی موتور های جستجوی تورنت بگردین باید بالا بیاد. البته همونطور که از اسمش مشخصه کلأ کارهای پیانو ایشون هست و کارهای تجربی دیگه توی آلبوم های دیگه باید باشه، ولی همین خودش گوش دادن سختیه، چه برسه به کل دیسکوگرافی! ;)

31. 3 کاربر برای این پست از Scourge تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

آهنگ شماره 4

33. کاربران زیر از you3f به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)