لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: گیتار،گیتار الکتریک و ویولون

Jo0O0oLy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65543
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    202 بار تشکر شده در 91 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Jo0O0oLy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 50/1
    Given: 37/0
    میزان امتیاز
    12

Question گیتار،گیتار الکتریک و ویولون

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
    نمیدونم تاپیکمو جای درستی میزنم یا نه آخه تا به حال تو این بخش سوالی نداشتم
    اما اگه بخوام مختصر و مفید سوالمو مطرح کنم باید بگم که من و 4 تا از دوستام تو مدرسه میخوایم یه آهنگ رو به صورت گروهی اجرا کنیم.
    اما خب همه چی به اون آسونیام که فک میکردیم نیست. از اونجایی که سازامون همونطور که گفتم سه تا گیتار (ریتم و ملودی) یه گیتار الکتریک و یه ویولون هستش تنظیم اهنگ برای همنوازی این سه تا ساز کار سختیه...
    اولین سوال من اینه که آیا شما آهنگی به نظرتون میرسه که اجراش با این سازا خوب در بیاد؟
    دوم اینکه بنظرتون اهنگی مثه آهنگ پدر خوانده با این سه تا ساز چجوری در میاد؟خوبه؟بده؟
    سوم اینکه کسی اینجا میتونه تو تنظیم اهنگ واسه اجرای گروهی با این سازا کمکم کنه؟
    خیلی خیلی ممنون

2. # ADS

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام سینا جان.
    اگه میخوای کار بصورت حرفه ای تنظیم بشه که باید با یه تنظیم کننده در میون بذاری (البته احتمالا هزینه هم داشته باشه)
    در حالت عادی اگه بخوای همینجوری فقط اجرا کنین میتونین از چند فرم مختلف استفاده کنین. البته من توی این زمینه تخصصی ندارم ولی امیدوارم فتح بابی بشه تا دوستان بیان بیشتر کمکت کنن.
    1- 3تا گیتار (آکوستیک) و 1 الکتریک کلا زیر صدا باشن (ریتم و ملودی) و ویلن تکنوازی کنه... یا ویلن و 3تا گیتار زیر صدا باشن و الکتریک تکنوازی کنه.
    2- همه با هم شروع به اجرای قسمت ابتدایی یه قطعه بکنن و با شروع ملودی اصلی به نوبت سازها تکنوازی کنن (که میشه 3تا تکنوازی)
    3- بصورت سوال و جواب باشه... مثلا یه قطعه باشه که توش ویلن و گیتار الکتریک با هم سوال و جواب کنن و گیتارهای آکوستیک هم ریتم بزنن.
    یا فرم های اجرایی دیگه که میتونین در نظر بگیرین ... برای هر قطعه ای که انتخاب می کنین یه فرم در نظر بگیرین و بر این اساس قطعات تنظیم بشه.

میتونین قطعات موسیقی فیلم رو در نظر بگیرین مثل همین پدرخوانده، قصه عشق (love story) ، رومئو و ژولیت و ...
    یا مثلا قطعاتی مثل هتل کالیفرنیا (گروه ایگلز) ، دیروز گروه بیتلز، nothing else matters از متالیکا و ...
    یا مثلا قطعات موسیقی کارتون ها و انیمیشن ها ... پت و مت ، پلنگ صورتی، بچه های مدرسه والت، هایدی و ...
    یا قطعاتی که یه مقدار حالت کلاسیک داشته باشن.

برای انتخاب قطعه اول باید به سلیقه ی خودتون نگاه کنین (چیزی رو تمرین و اجرا کنین که دوست داشته باشین) بعد سلیقه ی مخاطب رو هم در نظر بگیرید. دقت کنین که قطعاتی که انتخاب می کنین با هم همخونی داشته باشه.

موفق باشید

4. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)