لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: امتیاز شما به این رادیو...؟!

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

1 11.11%
  • 8

2 22.22%
  • 9

0 0%
  • 10

6 66.67%
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 21

موضوع: رادیو نت آهنگ - 021 - Jo0O0oLy

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Jo0O0oLy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65543
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    202 بار تشکر شده در 91 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Jo0O0oLy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 50/1
    Given: 37/0
    میزان امتیاز
    12

پیش فرض رادیو نت آهنگ - 021 - Jo0O0oLy

0 Not allowed! Not allowed!
    شنوندگان عزیز توجه فرمایید
    باسلام به همه دوستای خوبم و کاربران عزیز نت آهنگ
    به بیست و یکمین رادیو نت آهنگ خوش آمدین
    خوشحالم که این هفته من این فرصت رو داشتم که 10 از اهنگای مورد علاقمو (که با سختی های فراوان ودر طول ماه ها تلاش و کوشش انتخاب کردم!!) با شما در میون بذارم.
    حتما میدونید که نظر سنجی تاپیک مربوط به امتیاز کل شما به این رادیو هستش و نه شماره ی آهنگ و خبری هم از اسم و مشخصات رای دهندگان نیست. خوشحال میشم اگه در این نظر سنجی هم شر کت کنین.
    و اگه میخواید شما هم واسه رادیوی خودتون نوبت بگیرید به
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] مراجعه کنید.

قبل از اینکه بریم سراغ آهنگ ها چند تا نکته هست که دوست دارم بدونید:

1- اول اینکه از اونجایی که هدف ما جلب رضایت مشتریست، حجم تمام آهنگ های این رادیو کم شده است!

2-
    از شما به شدت خواهش مندم همه ی آهنگ هارو حداقل یک بار تا آخر گوش بدید.اگه تا حالا نشنیده باشین که قطعا ارزش یک بار شنیدن رو داره و اگه هم فکر میکنین یه آهنگ رو قبلا شنیدین بازم خواهش میکنم دوباره بشنوید آخه من نسخه های متفاوتی از آهنگ هارو واستون گذاشتم که شاید تا حالا نشنیده باشین.

3-
    وسومی هم اینکه اگه میبینید واسه بعضی از آهنگا زیادی توضیح دادم واسه اینه که من یه باره تاپیکم عقب افتاد(تاپیک شماره 12) و و واسه همین چیزی حدود 5 ، 6 ماه وقت داشتم تا هر چه دل تنگم میخواهد برای آهنگ ها بنویسم !! دست خودم نیست! دلم نمیاد بعضی چیزا رو ننویسم!!

4- در نهایت ازتون تشکر میکنم که واسه ی گوش دادن به آهنگ ها و نظر دادن در مورد آهنگ انتخابیتون وقت میذارید و همچنین از آقا فرشاد که این رادیو رو راه انداخت.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خب اولین اهنگی که انتخاب کردم، یک تکنوازی خیلی خیلی زیبای پیانو از هنرمندی به نام Lucas Kirby هستش که به همراه 9 تکنوازی دیگه در آلبومی به نام Tears of Glory در سال 2003 منتشر شده. اسم این آلبوم بی نظیره „اشک های افتخار” این اهنگ یکی از خاطر انگیز ترین اهنگ های زندگیمه. که دو سه سال پیش یعنی وقتی که هیچ چیزی از موسیقی نمیدونستم و هنوز وارد موسیقی نشده بودم،خیلی اتفاقی پیداش کردم... بدون اینکه حتی اسم نوازندشو بدونم... راستشو بخواین تا همین امروز هم به جز این اهنگ کار دیگه ای از لوکاس کربی نشنیدم!!!

دومین اهنگ ، اثر بسیار زیبای نوازنده ی بزرگ ویولون یعنی سامول یروینیان و از البوم Ambassadors of the Hidden Moon یا „سفیران ماه پنهان” هستش که در سال 2012 منتشر شده. فکر کنم دیگه نیازی به معرفی سامول یروینیان و قدرت و احساسی که در نوازندگیش موج میزنه نباشه. کسی که از نظر خیلی ها و از جمله خودم از بهترین ویولونیست های صاحب سبک حال حاضر جهانه. آقای احمدی در تاپیک
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و همچنین خانوم لاکشمی توی تاپیک „[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]” توضیحات کاملی در مورد ایشون دادن. فقط این رو هم بگم که توی این قطعه بر خلاف سایر قطعات آلبوم به جز صدای ویولون صدای دیگه ای نیست و این ویژگی این اهنگ رو کمی یا سایر آهنگ های البوم متفاوت میکنه و شاید واسه همین انتخابش کردم.

یک آریا سوپرانو فوق العاده زیبا از
    اپرای جانی چیکی اثر پوچینی
    اولین بار که این اهنگ رو در کنسرت „بهشت رمانتیک” آندره ریو و با صدای زیبای Carmen Monarcha شنیدم اصلا شناختی از این آریا نداشتم حتی اسمشم نمیدونستم ولی حس خیلی خیلی خوبی بهم میداد اما وقتی هنگام تحقیق در مورد این اهنگ به همین تاپیک [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] لاکشمی خانوم خودمون بر خوردم جمله ای دیدم که منو شوکه کرد„شهرت این آریا بسیار بالاتر از شهرت کل اپراست. این اپرا امروزه اصلا اجرا نمی شود ولی این آریا در کنسرت های اکثر خوانندگان زن مطرح زنده و معروف و پر اجراست! عالیه...”بعله و اینگونه بود که من فهمیدم چقدر اطلاعاتم در مورد اپرا زیاده!!! جالبه بدونید ضمن احترام به ماریا کالاس و سایر اجرا کنندگان این سوپرانو،نسخه ای که براتون گذاشتم توسط یک دختر 10 ساله (بله 10 ساله) به نام Amira Willighagen به همراه ارکستر اندره ریو در کنسرت Maastricht 2014 اجرا شده. این دختر اولین بار در یک گات تلنت شو این اهنگ رو خوند و در نهایت جایزه ی استعداد یابی رو هم ازان خودش کرد.

این اهنگ موسیقی متن یک فیلم فرانسوی به نام Le professionnel یا همون the Profesional و شاهکاری از Enio Moriconne هستش تنها چیزی که میتونم بگم اینه که بنظرم این اهنگ هر چقدر جلوتر میره قشنگ تر میشه. این نسخه ای که براتون گذاشتم توسط یک ویولونیست توانمند مجارستانی به نام Katica Illényi به همراه ارکستر مجارستان و در خانه ی اپرای مجارستان اجرا شده است.

نیاز به توضیح داره آیا؟؟؟ قطعه ای بی نظیر از اسطوره ی موسیقی عصر نو ، یانی. که بی شک یکی از بهترین موسیقیدانان حال حاضر جهان هستش. دیگه هر چی بخوام در مورد یانی بگم تکرار مکررات میشه. فقط اینکه آرامش این آهنگ وصف نشدنیه. این اجرا مربوط به کنسرت 2011 پورتو ریکو هستش.

اثزی فوق العاده زیبا که توسط اهنگساز اسپانیایی Joaquín Rodrigo برای گیتار کلاسیک و ارکستر نوشته شده. این اثر از بهترین آثار رودریگو به حساب میاد و الحق هم همینطوره. این اجرایی که براتون گذاشتم قسمتی از این آهنگ هست که توسط john goulart اجرا شده و چیزی حدود 4 دقیقه هستش اگه بخواید میتونید نسخه ی کامل و اصلی این قطعه رو که چیزی حدود 30 دقیقه هست رو در یوتیوب ببینید.

این آهنگ هم کاریست از سامول یرونیان و باز هم آلبوم سفیران ماه پنهان انقدر تنوع و خلاقیت در بین قطعات این آلبوم موج میزنه که بنظرم انتخاب دو آهنگ از این البوم اصلا کار عجیبی نیست.

و این هم از موسیقی متن فیلم فهرست شیندلر! این موسیقی در برگیرنده تمام احساسات عاطفی فیلم ، مردم و شرایط داستان هستش یکی از تجربه های منحصربفردی است که میشه از یک کار سینمایی دریافت کرد. از تنهایی ، غم ، ویولن ، به موسیقی مسحور کننده و قدرتمند ارکستری ، به زیبایی صدای گروه کر... رهبری جان ویلیامز و اجرای بی نظیر ارکستر سمفونیک بوستون در کنار تکنوازی چشمگیر ویولن توسط ایزاک پرلمن، موسیقی متن فهرست شینلدر رو تبدیل به الماس درخشانی کرده که بدون آن فیلم معنای نخواهد داشت.

زمستان ویوالدی، بی شک همه میدونین که هنر ویوالدی نه تنها در عصر خودش بلکه در تمام دوران ها خارق العاده و بی نظیر بوده و خواهد بود. چهار فصلی که طبق رای گیری سال2000 محبوب ترین قطعه ی تاریخی کلاسیک چهان شده قطعا بهترین اثر ویوالدیست قطعه های فنی،تکنیکی و بیش از هر چیزی به شدت حسی و احساسی... شاید اینطور به خدمت گرفتن موسیقی برای القای احساسات در جهان یگانه باشه.

و حالا در نهایت یک اهنگ فوق العاده زیبا ، غمگین ، متحیر کننده و دارای یه جس عجیب حماسی. شعر این اهنگ یک شعر لاتینی قرون وسطایی هست که در حدود قرن 13 نوشته شده و یه آهنگساز آلمانی به اسم Carl Orff موسیقی این شعر رو در سال 1936 ساخته. گوش بدید و لذت ببرید (یکی از تفریحات سالم من اینه که وقتی کسی خونه نیست با این آهنگ خونه رو میذارم رو سرم!!)

خیلی خیلی ممنون
    منتظر نظراتتون هستم

ویرایش توسط Jo0O0oLy : Friday 24 October 2014 در ساعت 06:34 PM

2. 11 کاربر برای این پست از Jo0O0oLy تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)