لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: سلفژ و مدت زمان یادگیری

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    117142
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    17
    14 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض سلفژ و مدت زمان یادگیری

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام خدمت اساتید گل
    بنده الان درس 42 سه تار هستم بعد از یه ترم و نیم کنارش استادم ریتم و مقدماتش رو برام توضیح داد و خیلی خوب شدم فقط بهم تاکید کرد که باید سلفژ و گوشم رو تقویت کنم اگه واقعا میخوام موسیقی رو ادامه بدم تعریف نباشه ولی تا الان مشکل زیادی نداشتم
    الان ایشون گفته بهتره یا کیبورد گیر بیاری و توسط استادم شروع به تمرین کنم ولی بهم گفت این پروسه خیلی زمان بر هست حداقلش 2 سال هست تا گوشم راحت بتونه موسیقی و ریتم و وزنش رو درک کنه و باید از این مدت دقیق تر کاراهام رو انجام بدم
    فقط نمیدونم ایا این زمان واقعا نیازه یا پایینتر هم میشه
    ایشون به نسبت وقت بنده گفتن چون من شبها حدود 2 ساعت میتونم تمرین کنم روزها هم یه 20 دقیقه ای کلاسم هم شبها هست
    از بابت تمرین میتونم زیاد تمرین کنم ولی روزها کلا کار نمیزاره حتی استراحت درست وحسابی داشته باشم
    کلا یادگیری سلفژ با کیبورد چطوریه و ایا کسی قیمت کیبورد رو بلده
    با سپاس

2. کاربران زیر از khelane به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط khelane [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت اساتید گل
    بنده الان درس 42 سه تار هستم بعد از یه ترم و نیم کنارش استادم ریتم و مقدماتش رو برام توضیح داد و خیلی خوب شدم فقط بهم تاکید کرد که باید سلفژ و گوشم رو تقویت کنم اگه واقعا میخوام موسیقی رو ادامه بدم تعریف نباشه ولی تا الان مشکل زیادی نداشتم
    الان ایشون گفته بهتره یا کیبورد گیر بیاری و توسط استادم شروع به تمرین کنم ولی بهم گفت این پروسه خیلی زمان بر هست حداقلش 2 سال هست تا گوشم راحت بتونه موسیقی و ریتم و وزنش رو درک کنه و باید از این مدت دقیق تر کاراهام رو انجام بدم
    فقط نمیدونم ایا این زمان واقعا نیازه یا پایینتر هم میشه
    ایشون به نسبت وقت بنده گفتن چون من شبها حدود 2 ساعت میتونم تمرین کنم روزها هم یه 20 دقیقه ای کلاسم هم شبها هست
    از بابت تمرین میتونم زیاد تمرین کنم ولی روزها کلا کار نمیزاره حتی استراحت درست وحسابی داشته باشم
    کلا یادگیری سلفژ با کیبورد چطوریه و ایا کسی قیمت کیبورد رو بلده
    با سپاس
    سلام. سلفژ واقعا برای هر شخصی که در هر زمینه ای از موسیقی کار میکنه لازم و ضروریه. حتی برای کسانی که حرفه ای نمیخوان کار کنن!

هیچ زمان مشخصی رو نمیشه تعیین کرد. کاملا بستگی به میزان علاقه شما برای یادگیری داره. هر چه بیشتر با عشق تمرین کنی زودتر نتیجه میگیری. در سرایش و کلا موسیقی دو موضوع بسیار مهم هستند. در درجه اول، کیفیت تمرین. بعد تداوم تمرین.

با هر کیبوردی میتونید سلفژ تمرین کنید چون فقط به صدای کلاویه ها نیاز دارید و نه به امکاناتی دیگر!

5. 5 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    117142
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون
    اره وقتی شروع کردم و کم کم تئوری موسیقی رو کنارش میخوندم یه سوالاتی در ذهنم افتاد اخر سر یه روز به استادم گفت من میخوام موسیقی رو طوری یاد بگیرم اونی که تو ذهنم هست رو روی ساز پیاده و بنوازم یا از موسیقی رو گوش دادم بتونم باتمرین نزدیک به همون رو روی ساز خودم اجرا کنم ایشون هم خیلی استقبال کردن (بیچاره بهم گفت که حدود چندماهی باید کامل تئوری و سلفژ رو یادبگیری و پیش زمینه داشته باشی ولی بنده یه زره عجله کردم و ایشون هم کنار هر درس یه سری اموزش ها تئوری همراه عملی بهم میداد و خیلی هم مفید بود) چند روز پیش استاد بهم گفت که داره حرفهای روز اول خود استاد رو من میگم که میگفت سلفژ رو در جد مقدماتی یاد بگیرم
    خیلی ممنون از شما بزرگوار فقط یه سوال یه کیبورد قیمتش چقدر هست یه چیز متوسط

7. کاربران زیر از khelane به خاطر این پست تشکر کرده اند:

angelmalfoy آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    104620
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    227
    146 بار تشکر شده در 84 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow angelmalfoy On Twitter
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 53/2
    Given: 2/2
    میزان امتیاز
    11

من مربیم بهم پیشنهاد داد از برنامه های پیانو یا گیتار مجازی که رو گوشی یا کامپیوتر می شه نصب کرد استفاده کنم :)
    گفتم شاید راهنمایی باشه برای شما
    پرواز را بخاطر بسپار
    پرنده مردنیست

9. 4 کاربر برای این پست از angelmalfoy تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط khelane [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی ممنون
    اره وقتی شروع کردم و کم کم تئوری موسیقی رو کنارش میخوندم یه سوالاتی در ذهنم افتاد اخر سر یه روز به استادم گفت من میخوام موسیقی رو طوری یاد بگیرم اونی که تو ذهنم هست رو روی ساز پیاده و بنوازم یا از موسیقی رو گوش دادم بتونم باتمرین نزدیک به همون رو روی ساز خودم اجرا کنم ایشون هم خیلی استقبال کردن (بیچاره بهم گفت که حدود چندماهی باید کامل تئوری و سلفژ رو یادبگیری و پیش زمینه داشته باشی ولی بنده یه زره عجله کردم و ایشون هم کنار هر درس یه سری اموزش ها تئوری همراه عملی بهم میداد و خیلی هم مفید بود) چند روز پیش استاد بهم گفت که داره حرفهای روز اول خود استاد رو من میگم که میگفت سلفژ رو در جد مقدماتی یاد بگیرم
    خیلی ممنون از شما بزرگوار فقط یه سوال یه کیبورد قیمتش چقدر هست یه چیز متوسط
    خواهش میکنم. من از قیمتها و بازار خبر ندارم، والا خودمم از چندروز پیش قصد خرید داشتم توی بخش مربوطه پرسیدم کسی جوابی نداد! که دیگه خودم رفتم تحقیق و پرس وجو کردم الان گرفتم آوردم خونه. هنوز هم جوابی ندادن!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط angelmalfoy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من مربیم بهم پیشنهاد داد از برنامه های پیانو یا گیتار مجازی که رو گوشی یا کامپیوتر می شه نصب کرد استفاده کنم :)
    گفتم شاید راهنمایی باشه برای شما
    بله، این هم فکر خوبیه. من هم به یکی از دوستان که نمیخواست هزینه ای کنه همین پیشنهاد رو دادم. ولی خودم برای تمرین سلفژ با این برنامه ها اصلا راحت نیستم.

11. کاربران زیر از you3f به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    117142
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون از نظرات و راهنمایهاتون
    والا بنده هم خیلی دنبال این قضیه هستم و مال پی سی میخواستم نصب کنم ولی یه چیز هست نمیدونم بنده زیاد راحت نیستم با این برنامه ها
    اینجور چیزا باید ادم واقعی و عملی با دستان خودش تمرین کنه به نظرم بهتره نهایتا چندماه ادم پس انداز کنه میتونه یه دونه کیبورد بخره

با سپاس

13. کاربران زیر از khelane به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    424 بار تشکر شده در 141 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 35/0
    Given: 79/0
    میزان امتیاز
    15

درود دوست من، روش آواز خوانی در سبک اصیل متفاوت با دیگر سبک هاست اینکه میخوای ریتم رو بخوبی فرا بگیری گرفتن یک مترونوم (تهیه ی دستگاه و یا نرم افزار قابل اجرا در رایانه و تلفن همراه) جوابگوی نیازت هست،
    ولی اگر قصد تهیه ی کیبورد داری پیشنهاد میکنم (با توجه به اینکه نوازنده ی سه تار هستی) سازی رو انتخاب کنی که کلیدهای یک چهارم پرده روی پنل دستگاه موجود باشه به این کیبوردها اورینتال گفته میشه که جهت اجرای سازهای شرقی ساخته شده و علاوه بر صدای سازهای استاندارد مانند پیانو، گیتار، فلوت و ... سازهای شرقی و ایرانی هم دارند،
    درباره ی آموختن آوازخوانی، نوازندگی، آهنگسازی و در مجموع هنر راهی ست بی انتها، چیزی که اهمیت داره آغازش هست سعی کن از کاری که انجام میدی لذت ببری، امیدوارم پیروز باشی دوست خوبم .
    ای آنکه از دیار من آخر گریختی
    چون شد که از تو باز نیامد نشانه ای

15. کاربران زیر از Amir Akbari به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    117142
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سپاسگذارم از توجه و راهنمایی شما عزیزان
    انشالله تو این هفته یا هفته اینده صدرصد یه میخرم و شروع به کار میکنم فقط موندم چه مدلی بگیرم
    با سپاس

17. کاربران زیر از khelane به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    117142
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان لطفا مدل های پیشنهادی رو بزارید
    یه سری گشتی تو نت زدم کیبوردهای اموزشی یاماها میگن خوبه ولی قیمتهاشون بالا هست یا تهران هستن که بنده به دلیل مشغله کاری نمیتونم برم تهران
    یکی از دوستان لطف کردن شماره یه فروشنده رو برام فرستادند و باهاشون حرف زدم یه casio HT3000

و یه کاسیو دیگه و یه مدل دیگه بود معرفی کردن فکر کنم قیمتش حدود 400 ت بود
    حالا از دوستان خواهشمندم مدل یا مدلهای رو بلدند در حد کار بنده زیاد تر نمیخوام بزارن ممنون میشم خدایش دارم گیج میزنم این مدت هم خیلی مبالغ زیادی خرج کردم و در رکود میباشم نهایتا 500 میتونم واسه یه کیبورد بدم اونم با هزار جور ...
    فقط منتظر شما دوستان هستم انشالله شنبه یا یکشنیه برم خدمت استاد و و بعدا دیگه تونستم برم تهران و... دنبال کیبورد
    یه سوال هم داشتم یه سری کیبورد هستند به اسم میدی کنترلر به درد کار بنده میخوره بعنوان کار و تمرین های سلفژ رو باهاش انجام بدم و جوابگوی بنده هست؟

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

دوست خوبم نخست درباره میدی کنترلر باید بگم دستگاهی برای اجرای سازهاست که در برنامه های میزبان مانند کیوبیس، اف ال استودیو، سونار و.. داخل رایانه استفاده میشه . در برخی مدلها (مانند CME که خودم دارم) چندین صدا روی خود دستگاه بصورت پیش فرض وجود داره که با اسپیکر بسیار ضعیف (از خود میدی کنترلر) پخش میشه که به هیچ عنوان برای کار شما پیشنهاد نمیکنم، اگر برای خرید فروشنده ای این دستگاه رو پیشنهاد داد قبول نکن .
    با توجه به نیاز و البته بودجه ای که برای تهیه دستگاه در نظر داری ناگزیر باید کیبورد آموزشی بگیری که میتونه از برند یاماها و کاسیو باشه، به خرید دستگاه کاسیو HT 3000 فکر هم نکن اگر با دهان صدای ساز در بیاری و با قابلمه و قاشق درام بزنی صداش بهتر از این دستگاه میشه، چندین سال پیش که این دستگاه وارد بازار شد فقط بخاطر ریتم سازی (بسیار بسیار محدود) و قیمت پایینی که داشت تونست فروش خوبی داشته باشه، پیشنهاد میکنم دستگاه نو خریداری کنی اگرچه امکانات کمتری در مقایسه با ساز کارکرده داره ولی دردسر رفتن به تعمیرگاه و خرابی دستگاه کمتر وجود داره و همینطور از تکنولوژی جدیدتری در ساختش استفاده شده، به سایت سازکالا (تبلیغش در سایت وجود داره) سر بزن محدوده ی قیمتها دستت میاد .

20. 2 کاربر برای این پست از Amir Akbari تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    117142
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شرمنده دیرجواب دادم نتونستم ان بشم تو این مدت
    زنگ زدم دو جا یکیش مدلش رو تو مغازه یادداشت کردم دم دست نیست ولی تو سایت سازکالا یه مدل بود زنگ زد م
    sazkala. com/product/yamaha-psr-f50/
    f50 بود فکر کنم نهایتا گفت 400 واست میزنم میخواستم ببینم چطور کیبوردی در حد مبلغش بصرفه هست بخرمش
    در سایت دیوار هم کلی کیبورد هست منتهی کسی رو ندارم از کیبورد سر دربیاره و باخودم که خدای نکرده کیبورد خراب نباشه
    با سپاس

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

دوست خوبم منو ببخش که نتونستم در پیغام خصوصی پاسخت رو بگم چون در مسافرت هستم و با موبایل پیغام میگذارم بهمین خاطر اینجا پیغام گذاشتم، دستگاه یاماها PSR-F50 بسیار ساده ست و بخاطر صفحه نمایش کوچک کمی کار باهاش دشوار هست البته به مرور زمان کارکردش رو فرا میگیری، با توجه به بودجه ای که برای گرفتن دستگاه در نظر گرفتی باید این محدودیت ها رو بپذیری (که البته در این مرحله این ساز کافی هست) و یا کمی بودجه رو افزایش و دستگاهی مجهز تر خریداری کنی (تا مدتی از تعویض ساز بی نیاز باشی) پیشنهاد میکنم کیبوردی خریداری کنی که فایلهای میدی رو پخش کنه در اینصورت با اجرای فایلهای میدی میتونی وکال آهنگ رو با صدای خودت اجرا کنی اینکار برای تمرین آواز خوانی میتونه بسیار مفید باشه، نگاهی به مدل PSR-E243 داشته باش از F50 کمی گرونتر هست ولی امکانات بهتری داره .

23. کاربران زیر از Amir Akbari به خاطر این پست تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

سلام آقای امیر اکبری فکرمیکنم کم کم از بحث اولیه دارین دور میشین! ایشون در پست اول نوشتن میخوان سلفژ یاد بگیرن و حالا شما کم کم مسیر رو تغییر دادین و به آواز و امکانات میدی و ربع پرده کیبورد رسیدید! بعید نیست تا چند روز دیگه پیشنهاد خرید pa80 بهشون بدید که امکان سمپل داشته باشن!!
    من فکرمیکنم ایشون میخوان سلفژ یاد بگیرن برای نوازندگی بهتر و دقیقتر. همین.

25. 3 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

endvb6 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    4243
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    629
    1,159 بار تشکر شده در 374 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 103/0
    Given: 61/2
    میزان امتیاز
    17

درود دوست عزیز
    شرمنده باز من چند وقت نت نداشتم یکم دیر جواب میدم.
    ببین دوست عزیز شما باید ببینی در وهله اول در په حدی می خوای کار و پیشرفت کنی در موسیقی؟؟ آیا قراره یه آهنگساز یا نوازنده روی سن بشی؟؟ اگر آره علاقت به کودوم سمته؟ ایرانی غربی یا تلفیقی؟؟
    من توصیه نمیکنم که شما تا قبل اینکه سلفژ ساز ایرانی رو یاد بگیری بری به سمت سلفژ ساز غربی. دوستان درست عرض می کنن که کیبوردهایی با فواصل ربع پرده موجود هستش ولی مسئله اصلی اینه که فواصل موسیقی ایرانی دقیقن بر مبنای ربع پرده (یا سه چهارم پرده) معنا نمی شن و این مسئله فواصل میکروتنال در موسیقی ایرانی هنوز کاملن حل نشده. اگر شما هدفت کار و موسیقی ایرانی هستش پیشنهاد من اینه که شما سلفژ رو با ساز ایرانی کار کنی و سعی کنی فواصل و دستگاه های موسیقی ایرانی رو در ذهنت و گوشت جا بندازی نه صدای کیبوردو و...
    به هر حال این پیشنهاد بندس ضمن احترام به استاد شما،در ضمن میتونی از نرم افزارهایی مثل Earmaster استفاده کنی به جای هزینه گزاف خریدن یه ساز دیگه که شاید دیگه هم به کارت نیاد.
    موفق باشی دوست من
    تاپیک تئوری موسیقی ملی ایرانی:
    لینک تاپیک

27. 3 کاربر برای این پست از endvb6 تشکر کرده اند:

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

یوسف عزیزم اگر بنده نظری در خصوص خرید کیبورد به دوستمون گفتم دلیلش تجربه ای بود که طی بیش از بیست سال در استفاده ی انواع بسیاری از کیبوردها دارم و نمیخوام اشتباهاتی که (برای مثال در خرید Ht-3000 کاسیو) داشتم ایشون هم تکرار کنه، در مورد پخش کننده میدی این امکان در کیبوردهای پایین رده (حتا کیبوردهای قدیمی که فلاپی میخوره) هم وجود داره و با موضوع سمپل گیری و پخش کننده سمپل بسیار متفاوت هست، برخی امکانات برای استفاده ی خانگی ضرورتی نداره مانند سمپل، وکال حرفه ای، صدا سازی و... اما پخش کننده میدی با گذشت زمانی کوتاه کمبودش احساس میشه بخصوص برای هدف دوستمون تمرین آواز خوانی میتونه بسیار مفید باشه، گاهی میشه با اندکی هزینه بیشتر نتیجه ی بهتری گرفت و بعد پشیمون نشد .

29. 2 کاربر برای این پست از Amir Akbari تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    117142
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    واقعا ممنون از راهنماییهاتون
    ولی باور کنید دارم گیج میزنم
    بنده فقط میخوام سلفژ رو یاد بگیرم خودم هم یه PSR-E243 تو نت پیدا کردم ولی هنوز با طرف صحبت نکردم ببینم مشکل نداره ...
    میگفت 500 ایا بصرفه هست؟
    نهایتا بودجه هم تا همین 500 هست زیادتر م دارم ولی نمیخوام هزینه کنم چون انتظارات بنده در همین حد هست
    برای اون دوستم که نوشته بود هدف شما از یادگیری چیه ؟
    . والا از اویل تا امروز میخواستم در حد بالا یا بگم متوسط رو به بالا فعلا کار کنم درحدی که واسه خود بزنم و گهگای هم بیرون فعلا این
    ولی موسیقی رو باید کاملا اصولی یادبگیرم
    انشالله در مراسمات هم بزنیم
    بنده در طی روز سروکارم خیلی خیلی زیاده با کامپیوتر واسه این نمیخوام برنامه های کامپیوتر رو تمرین کنم چشمام خیلی زود خسته میشن برای این شبها رو کلا به نواختن وتمرین ... اختصاص دادم حداقل بتونم تمرینات و نواختنم رو کاملا تر کنم شبی حدود 2 ساعت تمرین میکنم
    اون برنامه هم که گفتید دارم حدود یه ماه پیش بود رو سیستم نصبش کردم ولی اون موقع یه جوری بود توش یه کم گم شده بودم
    با استادم حرف میزنم ببینم در مورد این برنامه چی میگه اگه یه وقتی رو تو روز بتونم بزارم واسه تمرین خیلی عالی میشه با این برنامه
    در کل از تمام دوستان و عزیزان ممنونم بابت راهنماییهاشون
    ببینم یه کیبورد یاماها اروزن به پستم خورد میخرم یا باهمین برنامه تمرین میکنم
    سپاسگذارم از دوستان عزیز وبزرگوار

31. کاربران زیر از khelane به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)