لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: کمپین حمایت از موسیقی...

Silence آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    502
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    302
    126 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض کمپین حمایت از موسیقی...

0 Not allowed! Not allowed!
    «اولین گام‌های گسترش فرهنگ «کپی‌رایت» در ایران کمپین «من از موسیقی حمایت می‌کنم» به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

کمپین حمایت از موسیقی چیست؟

کمپین حمایت از موسیقی به همت جمعی از فعالان عرصه‌ی هنر و با هدف ارائه و پیشنهاد شیوه‌هایی برای ارتقای سطح تولیدات داخلی موسیقی شروع به فعالیت کرده است و برای رسیدن به مقصد نیاز به همراهی شما دارد.

در راه بهبود کیفیت موسیقی داخلی ما می‌توانیم به تعریفی نو از ارتباط بین اهالی موسیقی، مخاطبان و تولیدکنندگان بیندیشیم، زیرا هر قدمی در راه پیشرفت موسیقی احتمالاً از چنین مسیری می‌گذرد.
    در گام نخست تأکید این کمپین بر حقوق تولیدکنندگان اثر و ایجاد آگاهی میان مخاطبان موسیقی خواهد بود. چشم‌انداز آینده‌ی کمپین نیز ایجاد جایگاهی است برای ارائه‌ی مستمر ایده‌ها و شیوه‌ها در راه ارتقای کیفی موسیقی، شناخته شدن استعدادها و از بین بردن موانع و سختی‌ها در راه موسیقی. پیوستن شما به این کمپین دامنه‌ی تأثیرش را گسترش می‌دهد و اهداف و آرمان‌های کمپین را با صدای بلندتر به گوش دیگران می‌رساند.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

با نوشته‌ای از کیهان کلهر و حمایت جمع زیادی از اهالی موسیقی
    کمپین «من از موسیقی حمایت می‌کنم» به صورت رسمی آغاز به کار کرد

موسیقی ما - کمپین «من از موسیقی حمایت می‌کنم» با هدف گسترش فرهنگ کپی‌رایت در موسیقی و پرهیز از دانلود غیرقانونی به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش «موسیقی ما»، این پروژه با نوشته‌ای از کیهان کلهر -آهنگساز و نوازنده سرشناس کمانچه- و با حمایت تعداد قابل توجهی از اهالی موسیقی فعالیت خود را رسماً شروع کرده است. کلهر در این یادداشت که برای جلب حمایت عمومی از این کمپین نوشته، آورده است:

«برای این که موسیقی قدرت و قوت بگیرد، در راه بهبود و پیشرفتی واقعی، مستقل باشد و بتواند روی پای خودش بایستد، نخستین قدم این است که چرخه‌ی مالیِ سالم و کارآمد در موسیقی کشور فراهم شود. شرایطی که هنرمند بتواند از حرفه‌اش ارتزاق کند. دست‌یابی به چنین هدفی به نگاه مخاطبان و عموم مردم به کالای فرهنگی وابسته است. باید فرهنگِ «به رسمیت شناختنِ حقوقِ صاحبانِ آثار» و فهمِ پیوندی که بین رشدِ موسیقی با اقتصاد آن وجود دارد، بین عموم مخاطبان جا بیفتد. »

کلهر در ادامه پیشنهاد می دهد: «نخست تا جای ممکن از دانلود و کپی غیرقانونی موسیقی پرهیز کنیم. دوم به این کمپین بپیوندیم و سوم این‌که دیگران را به عضویت در آن تشویق کنیم تا به این طریق، دامنه‌ی تأثیرِ آن گسترش پیدا کند و حرف‌ها و هدف‌هایش با صدای بلندتر به گوش دیگران برسد. هر کاری از دست‌مان بر می‌آید بکنیم تا صدای موسیقیِ ایران بلندتر شود. »

پیش از این و در جریان «هفته موسیقی تهران» که شهریورماه امسال با اجرای هنرمندان و گروه‌های سرشناسی چون «کامکارها»، «همایون شجریان»، «علیرضا قربانی»، «گروه شمس»، «گروه پالت» و... در عمارت مسعودیه تهران برگزار شد، بیانیه‌های این کمپین توسط هنرمندانی چون سحر دولتشاهی، مهناز افشار، باران کوثری، حامد بهداد و... قرائت شده بود و حالا بدین ترتیب، زنگ آغاز فعالیت‌های رسمی این کمپین به صدا در می‌آید و امید است که بتواند در راه صیانت از حقوق مؤلفین و مصنفین و گسترش فرهنگ کپی‌رایت، گام‌های مؤثری را بردارد.

دست‌اندرکاران و علاقه‌مندان موسیقی می‌توانند با پیوستن به این کمپین از طریق وب‌سایت [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]حمایت خود را از این حرکت ابراز کنند.

منبع: موسیقی ما
    ...There isn't any start point
    ...Pianol.ir

2. 2 کاربر برای این پست از Silence تشکر کرده اند:

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)