لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 72

موضوع: دروس کتاب "شیوه نی نوازی" استاد کیانی نژاد (عکس صوت ویدئو)

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109207
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    110
    103 بار تشکر شده در 57 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    0

مدال های دریافت شده

پیش فرض دروس کتاب "شیوه نی نوازی" استاد کیانی نژاد (عکس صوت ویدئو)

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام خدمت همه دوستان و عزیزان علاقمند به نی و نی نواز

دلیل اینکه موضوع جداگانه ای برای این بحث انتخاب کردم اینه که این تاپیک مخصوص ارائه فایلها و تصاویر یا ویدئوی آموزشی مربوط به درس ها و نکته های کتاب استاد کیانی نژاد باشه. چون قبلا فایل های صوتی رو در تاپیک دیگری میذاشتم و اونجا جای بحث و گفتگو هم شده بود، فابل های گذاشته شده توی صفحات مختلف، پراکنده میشدن که کار برای پیدا کردنشون مشکل میشد. فقط خواستم بتونم فایل ها رو هربار در پست اول قرار بدم که دسترسی بهشون آسون باشه. برای پیگیری بحث ها میتونید به این تاپیک مراجعه کنید:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

تصاویر گرفته و اسکن شده از دروس این کتاب:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

فایل های صوتی درس ها:
    برای اجرای حالت پیوسته(لگاتو) درس ها ابتدا حالت استاکاتو رو تمرین کنید بعد که آهنگ اون درس به گوشتون آشنا شد در حالت لگاتو اجرا کنید.

چون درس 27 حالت نواختن نت ها شبیه درس 26 هست لذا فقط حالت لگاتو یا پیوسته اون رو اجرا کردم

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]در درس 30 که گذاشتم در میزان آخر „دولا خط تکرار” هست که باید درس رو از ابتدا دوباره تکرار کرد که بنده فقط برای آشنایی با نحوه نواختن نتها، فقط یکبار درس رو اجرا کردم
    طریقه نواختن درس 32 در صفحه خودش اومده فقط برای درست اجرا کردنش، خودتون با قلم همه میزان ها رو طبق توضیحی که داده شده به شکل میزان اول در بیارید

گفتم اگه دوستان لگاتوی درس ها رو خودشون تمرین کنن بهتر باشه. نکته اینکه دقت کنین در لگاتو باید همون آهنگی رو که در استاکاتو اجرا میکنین بشنوین.

ادامه دارد...

خوشحال میشم دوستان در مورد این کار که هر چند کوچیکه نظر بدن یا از گزینه تشکر استفاده کنن تا بدونیم چند نفر از این کار استقبال یا استفاده کردند. ممنون
    ویرایش توسط doday : Friday 13 March 2015 در ساعت 07:03 PM

2. 14 کاربر برای این پست از doday تشکر کرده اند:

3. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121350
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز. از زحماتتون ممنونیم. کار شما خیلی به دوستان مبتدی کمک میکنه.
    فقط اینکه آنچه از همه بیشتر کمک کننده است، فایل اجرای درسهای کتابه که متاسفانه فقط تا درس 28 اجرا شده. اگر تعداد زیادی از درسها هم اجرا بشه و فایل دانلودش گذاشته بشه بسیار مفید و مورد استفاده برای هنرجویان خواهد بود
    با سپاس مجدد

5. کاربران زیر از kiannnn به خاطر این پست تشکر کرده اند:

M_T

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    82166
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    0
    142 بار تشکر شده در 86 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط doday [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت همه دوستان و عزیزان علاقمند به نی و نی نواز

دلیل اینکه موضوع جداگانه ای برای این بحث انتخاب کردم اینه که این تاپیک مخصوص ارائه فایلها و تصاویر یا ویدئوی آموزشی مربوط به درس ها و نکته های کتاب استاد کیانی نژاد باشه. چون قبلا فایل های صوتی رو در تاپیک دیگری میذاشتم و اونجا جای بحث و گفتگو هم شده بود، فابل های گذاشته شده توی صفحات مختلف، پراکنده میشدن که کار برای پیدا کردنشون مشکل میشد. فقط خواستم بتونم فایل ها رو هربار در پست اول قرار بدم که دسترسی بهشون آسون باشه. برای پیگیری بحث ها میتونید به این تاپیک مراجعه کنید:

تصاویر گرفته و اسکن شده از دروس این کتاب:
    (چند روز آینده درسهای 107 و 108 و 109 هم گذاشته میشه)

فایل های صوتی درس ها:
    برای اجرای حالت پیوسته(لگاتو) درس ها ابتدا حالت استاکاتو رو تمرین کنید بعد که آهنگ اون درس به گوشتون آشنا شد در حالت لگاتو اجرا کنید.

چون درس 27 حالت نواختن نت ها شبیه درس 26 هست لذا فقط حالت لگاتو یا پیوسته اون رو اجرا کردم

ادامه دارد...

خوشحال میشم دوستان در مورد این کار که هر چند کوچیکه نظر بدن یا از گزینه تشکر استفاده کنن تا بدونیم چند نفر از این کار استقبال یا استفاده کردند. ممنون

با سلام
    در ابتدا تشکر می کنم از شما که زحمت این درس ها رو برای دوستان می کشید ولی اگه یادتون باشه بنده قبلا چندین مطلب در ارتباط با اینکه نی آموزهای مبتدی بهتره یکی دو سال اول بانت کار نکنن چون این کار باعث می شه تمرکزشون از نفس گیری و صداسازی درست به طرف نت ها جلب بشه که باعث ناقص یاد گرفتن نی می شه و در اینده حتی با یاد گرفتن نت ها در نوع و زیبایی صدای نی به مشکل می خورن این مطلبی هست که نظر بنده به شخصه نیست بلکه بزرگترین اساتید نی به این شیوه نی آموخته اند و تجربه ثابت کرده حتی بعد از یاد گرفتن صداسازی و تسلط به همه صداها بهتره نی آموز با نت ها از طریق گوش دادن به نی نوازی های مختلف اساتید آشنا شود این روش که اساتید بزرگ هم بهره بردن باعث میشه حتی بدون یاد گرفتن نت ها قطعات مختلف نی نواز بتونه بنوازه چون دیگه از طریق گوش نت ها رو از هم تشخیص می ده بنده نیز به همین صورت جلو رفتم و جالب اینکه بدون یاد گرفتن بصری نت ها هر قطعه ای از نی نوازی اساتید رو که می شنوم می تونم با نی اجرا کنم پس بهتره نی نوازان مبتدی تا یاد گرفتن کامل صداسازی سراغ نت ها نروند بازم هم تاکید می کنم این صرفا نظر بنده نیست بلکه با مطالعه ای که به نظرات اساتید مختلف و تجربه شان داشتم عرض کردم در هر صورت باز هم از زحمات شما دوست عزیز ممنونم

7. 4 کاربر برای این پست از soozney تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109207
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kiannnn [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز. از زحماتتون ممنونیم. کار شما خیلی به دوستان مبتدی کمک میکنه.
    فقط اینکه آنچه از همه بیشتر کمک کننده است، فایل اجرای درسهای کتابه که متاسفانه فقط تا درس 28 اجرا شده. اگر تعداد زیادی از درسها هم اجرا بشه و فایل دانلودش گذاشته بشه بسیار مفید و مورد استفاده برای هنرجویان خواهد بود
    با سپاس مجدد
    سلام بر شما
    خوش اومدی
    از ابتدا که قرار شد درسها رو اجرا کنم گفتم به صورت هفتگی و آخر هر هفته یک درس رو اجرا و آپلود میکنم و الان هم به همین صورت هست. گرچه بنده تا درس 41 تونستم ادامه بدم و چندتا درس از درسای بعدی که خودم تمرینشون کردم.
    امیدوارم مفید واقع بشه
    ممنون از حسن توجهت
    ویرایش توسط doday : Thursday 19 February 2015 در ساعت 12:18 PM

9. 2 کاربر برای این پست از doday تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109207
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط soozney [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام
    در ابتدا تشکر می کنم از شما که زحمت این درس ها رو برای دوستان می کشید ولی اگه یادتون باشه بنده قبلا چندین مطلب در ارتباط با اینکه نی آموزهای مبتدی بهتره یکی دو سال اول بانت کار نکنن چون این کار باعث می شه تمرکزشون از نفس گیری و صداسازی درست به طرف نت ها جلب بشه که باعث ناقص یاد گرفتن نی می شه و در اینده حتی با یاد گرفتن نت ها در نوع و زیبایی صدای نی به مشکل می خورن این مطلبی هست که نظر بنده به شخصه نیست بلکه بزرگترین اساتید نی به این شیوه نی آموخته اند و تجربه ثابت کرده حتی بعد از یاد گرفتن صداسازی و تسلط به همه صداها بهتره نی آموز با نت ها از طریق گوش دادن به نی نوازی های مختلف اساتید آشنا شود این روش که اساتید بزرگ هم بهره بردن باعث میشه حتی بدون یاد گرفتن نت ها قطعات مختلف نی نواز بتونه بنوازه چون دیگه از طریق گوش نت ها رو از هم تشخیص می ده بنده نیز به همین صورت جلو رفتم و جالب اینکه بدون یاد گرفتن بصری نت ها هر قطعه ای از نی نوازی اساتید رو که می شنوم می تونم با نی اجرا کنم پس بهتره نی نوازان مبتدی تا یاد گرفتن کامل صداسازی سراغ نت ها نروند بازم هم تاکید می کنم این صرفا نظر بنده نیست بلکه با مطالعه ای که به نظرات اساتید مختلف و تجربه شان داشتم عرض کردم در هر صورت باز هم از زحمات شما دوست عزیز ممنونم
    سلام
    من کسی رو مجبور نکردم بیاد این تاپیک دوست عزیز. چیزی رو که خودم بلد هستم دوس داشتم به بقیم یاد بدم. این تاپیک هیچ منافاتی با حرفای شما نداره که اینهمه توضیح دادی دوست خوبم. با توجه به حرفای شما پس در بخش نی هیچ کس هیچ فعالیتی نباید بکنه و همه در مورد صدا سازی صحبت کنیم!!! شما داری در مورد صداسازی فعالیت میکنی و این خیلی خوبه. منم دارم دروسی رو که بلدم در اختیار علاقمندان میذارم. دیگه یاد گرفتن یا نگرفتن این درس ها یا صدا سازی درست ساز بستگی به همت خودشون داره. گرچه تا جایی که کمکی از دستمون بر بیاد دریغ نمیکنیم
    .

11. کاربران زیر از doday به خاطر این پست تشکر کرده اند:

M_T

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109207
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مدال های دریافت شده

لگاتوی درسهای 26 تا 28 رو بصورت زیر تقسیم بندی کردم. (نت هایی که زیر آنها خط اتصال قرار دارند به صورت پیوسته و با نفس ممتد نواخته میشن)
    ویرایش توسط doday : Monday 23 February 2015 در ساعت 12:41 PM

13. 2 کاربر برای این پست از doday تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    82166
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط doday [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    من کسی رو مجبور نکردم بیاد این تاپیک دوست عزیز. چیزی رو که خودم بلد هستم دوس داشتم به بقیم یاد بدم. این تاپیک هیچ منافاتی با حرفای شما نداره که اینهمه توضیح دادی دوست خوبم. با توجه به حرفای شما پس در بخش نی هیچ کس هیچ فعالیتی نباید بکنه و همه در مورد صدا سازی صحبت کنیم!!! شما داری در مورد صداسازی فعالیت میکنی و این خیلی خوبه. منم دارم دروسی رو که بلدم در اختیار علاقمندان میذارم. دیگه یاد گرفتن یا نگرفتن این درس ها یا صدا سازی درست ساز بستگی به همت خودشون داره. گرچه تا جایی که کمکی از دستمون بر بیاد دریغ نمیکنیم
    .
    با سلام
    دوست من خوبه یه بارم پیام بنده رو با دقت بخونین و منظور بنده رو دقیق متوجه بشین بنده بابت کار و زحمتی که برای دیگر دوستان می کشین در پیام قبلی ازتون تشکر کردم و بازم می کنم و بنده نگفتم کار اشتباهی می کنین که شما جواب بنده رو به این صورت دادین اگه منظور بنده رو درست متوجه شده باشین به این مسئله تاکید داره که چون بیشتر افرادی که از این سایت بازدید می کنن به استاد دسترسی ندارن و مبتدی هستن و وقتی مطالبی رو که دوستانی مثل شما و بنده جهت راهنمای دیگران قرار می دیم می بینین الگوگیری می کنن پس بهتره هر مطلبی رو که قرار می دیم مشخص کنیم چه کسایی و در چه سطحی می تونن از این دروس استفاده کنن دیگه کسی که هنوز دو سه روز با نی آشنا نشده نیاد روی نت کار کنه و بعدا به مشکل بخوره بی شک نیت شما و بنده و همه دوستان کمک به دیگران هست و تجربیاتی که داریم ولی بهتره تجربیاتی رو انتقال می دیم در راستای اصول نوازندگی درست باشد حتی در سازهای دیگه هم یه مبتدی باید چندین ماه روی نحوه درست به دست گرفتن ساز تمرین کنه وقتی کسی که هنوز صدای ساز رو بخوبی نمی تونه دربیاره و میاد میره سراغ کار با نت ها خوب معلومه بعد چند مدت از ادامه کار نا امید میشه بنده خودم یک مبتدی هستم و تا حالا اگه هر مطلبی رو در این سایت بهش پرداختم تمام اصول نی نوازی و فرمایشات اساتید کار هستش باز هم تاکید می کنم دروسی که قرار می دهید بسیار هم مفید هستن ولی بهتره اشاره ای به افرادی که می تونن از این دروس استفاده کنن داشته باشین تا حداقل افراد مبتدی به اشتباد نیافتن

15. 2 کاربر برای این پست از soozney تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109207
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط soozney [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام
    دوست من خوبه یه بارم پیام بنده رو با دقت بخونین و منظور بنده رو دقیق متوجه بشین بنده بابت کار و زحمتی که برای دیگر دوستان می کشین در پیام قبلی ازتون تشکر کردم و بازم می کنم و بنده نگفتم کار اشتباهی می کنین که شما جواب بنده رو به این صورت دادین اگه منظور بنده رو درست متوجه شده باشین به این مسئله تاکید داره که چون بیشتر افرادی که از این سایت بازدید می کنن به استاد دسترسی ندارن و مبتدی هستن و وقتی مطالبی رو که دوستانی مثل شما و بنده جهت راهنمای دیگران قرار می دیم می بینین الگوگیری می کنن پس بهتره هر مطلبی رو که قرار می دیم مشخص کنیم چه کسایی و در چه سطحی می تونن از این دروس استفاده کنن دیگه کسی که هنوز دو سه روز با نی آشنا نشده نیاد روی نت کار کنه و بعدا به مشکل بخوره بی شک نیت شما و بنده و همه دوستان کمک به دیگران هست و تجربیاتی که داریم ولی بهتره تجربیاتی رو انتقال می دیم در راستای اصول نوازندگی درست باشد حتی در سازهای دیگه هم یه مبتدی باید چندین ماه روی نحوه درست به دست گرفتن ساز تمرین کنه وقتی کسی که هنوز صدای ساز رو بخوبی نمی تونه دربیاره و میاد میره سراغ کار با نت ها خوب معلومه بعد چند مدت از ادامه کار نا امید میشه بنده خودم یک مبتدی هستم و تا حالا اگه هر مطلبی رو در این سایت بهش پرداختم تمام اصول نی نوازی و فرمایشات اساتید کار هستش باز هم تاکید می کنم دروسی که قرار می دهید بسیار هم مفید هستن ولی بهتره اشاره ای به افرادی که می تونن از این دروس استفاده کنن داشته باشین تا حداقل افراد مبتدی به اشتباد نیافتن
    توضیحاتی رو که شما در پست اولتون دادی قبول دارم ولی طرز بیان شما جوری هست که انگار من میخوام دوستان رو از اصول نوازندگی دور کنم چون روی صحبت شما با بنده بود. احتیاج به اینهمه نوشتن نبود شما یه توضیح کوتاه در ادامه حرفای من مینوشتی که دوستان بدونن اولین چیز در نی نوازی صدای خوب هست نه اینکه انگشت اتهام به طرف بنده دراز کنی. حرفای من با توجه به برداشتی که از حرفای شما کردم بود.

- - - Updated - - -

هر تاپیکی جای بحث خودشو داره. مطمئنا هر کسی دنبال صدا سازی و اصول نی باشه بحث مربوطه رو پیدا میکنه که بنده آدرس اون تاپیک رو در پست اول گذاشتم.
    ولی همینجور که کاربر soozney گفتن یه توضیحی بدم که این درسا برای کسایی هست که کلاس میرن و بحث صداسازی و اصول اولیه نی نوازی رو پشت سر گذاشتن

17. کاربران زیر از doday به خاطر این پست تشکر کرده اند:

M_T

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    82166
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

توضیحاتی رو که شما در پست اولتون دادی قبول دارم ولی طرز بیان شما جوری هست که انگار من میخوام دوستان رو از اصول نوازندگی دور کنم چون روی صحبت شما با بنده بود. احتیاج به اینهمه نوشتن نبود شما یه توضیح کوتاه در ادامه حرفای من مینوشتی که دوستان بدونن اولین چیز در نی نوازی صدای خوب هست نه اینکه انگشت اتهام به طرف بنده دراز کنی. حرفای من با توجه به برداشتی که از حرفای شما کردم بود.

- - - Updated - - -

هر تاپیکی جای بحث خودشو داره. مطمئنا هر کسی دنبال صدا سازی و اصول نی باشه بحث مربوطه رو پیدا میکنه که بنده آدرس اون تاپیک رو در پست اول گذاشتم.
    ولی همینجور که کاربر soozney گفتن یه توضیحی بدم که این درسا برای کسایی هست که کلاس میرن و بحث صداسازی و اصول اولیه نی نوازی رو پشت سر گذاشتن

دوست عزیز تو مطالبی که بنده خدمت شما عرض کردم هیچ گونه تهمتی به شما نزدم و ایرادی هم نگرفتم بلکه تشکرم کردم چون شما خوب دروس استاد کیانی نژاد رو برای دوستان می زارین از خودتون که نمی زارین فقط بنده منظورم افراد مبتدی بود چون اطلاعی ندارن از اصول یادگیری نی نوازی فکر می کنن باید از اول برن سمت نت و دلیل که اومدم تو این پست و این مطلب رو گذاشتم به خاطر این بود که چون تعدادی از دوستان مبتدی عضو این سایت با بنده تماس گرفتن و گفتن که در کار کردن با نت ها به مشکل خوردن و راهنمایی خواستن در صورتی که نمی تونن صدای نی رو در بیارن بنده در راستای همین مطلب به اون ها متذکر شدم دروسی که شما در این سایت قرار می دین برای افرادی که به صداسازی مسلط نیستن پیشنهاد نمیشه از همین رو این مطالب رو عرض کردم والا هیچ گونه غرضی در کار نیست
    موفق باشید

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109207
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مدال های دریافت شده

درس 29 اضافه شد

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109207
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مدال های دریافت شده

پیشنهاد میکنم دوستان اجرای خودشون از این درسا رو بذارن تا از اجرای هم بیشتر استفاده کنیم
    اگه قرار باشه فقط من تو این تاپیک پست بذارم که خیلی ناامید کنندست.

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109207
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مدال های دریافت شده

بعد از دوهفته گرفتاری و مشغله زندگی انشالا چندتا درس رو همزمان برای دوستان میذارم

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109207
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مدال های دریافت شده

درس 30 به صورت استاکاتو و لگاتو و درس 31 اضافه شدند.
    نکته اینکه در درس 30 در حالت لگاتو، بین نتهای همنام از تکنیک „اشاره” استفاده شده.
    تصویر زیر طریقه نواختن لگاتوی
    درسهای 29 و 30 رو نشون میده

ویرایش توسط doday : Tuesday 10 March 2015 در ساعت 07:59 PM

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    66 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/2
    میزان امتیاز
    11

دوستان عزیز اگر امکان دارد صفحات اول کتاب کیانی نژاد که طریقه صداسازی را توضیح داده اسکن کنید و در سایت قرار دهید ممنون میشم

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109207
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kopoloo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان عزیز اگر امکان دارد صفحات اول کتاب کیانی نژاد که طریقه صداسازی را توضیح داده اسکن کنید و در سایت قرار دهید ممنون میشم
    شما میتونی طریقه صدا سازی رو از طریق آموزش تصویری که استاد کیانی نژاد توضیح دادن یاد بگیری که توی اینترنت میتونی پیدا کنی ولی با این حال از این صفحات عکس میگرم و ان شاا... تا فردا براتون میذارم

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    109207
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مدال های دریافت شده

دوست عزیز اسکن صفحات „طریقه نفس گیری و دمیدن در ساز” رو براتون توی پست اول قرار دادم ایشالا که استفاده کنید
    در ضمن درسهای 107 تا 109 هم اسکن شده که در ادامه بقیه دروس در پست اول گذاشتم

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)