لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل نسخه های نت پیانو ایرانی

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33
    586 بار تشکر شده در 216 پست

شبکه های اجتماعی من

Add arsalan212 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض مشکل نسخه های نت پیانو ایرانی

0 Not allowed! Not allowed!
    بنده 42 سال سنمه و حدود 18 ساله که تدریس میکنم و نسخه های نت های اهنگهای پیانو ایرانی رو با ایراداتی عجیب وغریب میبینم... گویی این نتها نوشته ادمی غیراز خود نوازنده بوده که اعلب هم همینطوره... مثلا تاکنون 4 نسخه پاییز طلایی رو بهه هنرجوهام درس داده ام ... پوزیشن های نا بهنگام و بی معنی... نوشتن نتهای با گزش و موردانت و بلافاصله همون موتیف تکرار وااملای غلط.. فرق داشتن اثرصوتی با نت... تکرارهای الکی بجای علامات تکرارپرش های ناگهانی و غلط غلوط... که داد میزنه این صاحب اثرونویسنده واهنگسازاثردرحد دیپلم موسقی هم نیست. واز انگشت گذاریها پیداست که طرف نوازنده هم نبوده ونیست... حتی نتهای موسقی مدرن هم یه املا ی درست دارن.. اگه گامها یا میزانها زیاد عوض میشن اما خط سیر منظمی داره... مثلا اثار اقای مشایخی بی نقصه ... شما نت اثاربتهوون رو فی المثل از صدها سال به اینور دارین میبینین و کیف میکننین... اما متاسفانه اقایان استادان ما اول کارو میسازن گوشی وبعد یادشون میاد بنویسن و بعد خودشونم گیچ میشن... از دوستان ناشرخواهش میکنم لااقل قبل ازچاپ این کتابها به فکر ابروی موسقی ایران هم باشند ونتهارو به یه نوازنده نشون بدن... پ.

2. 3 کاربر برای این پست از arsalan212 تشکر کرده اند:

3. # ADS

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan212 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بنده 42 سال سنمه و حدود 18 ساله که تدریس میکنم و نسخه های نت های اهنگهای پیانو ایرانی رو با ایراداتی عجیب وغریب میبینم... گویی این نتها نوشته ادمی غیراز خود نوازنده بوده که اعلب هم همینطوره... مثلا تاکنون 4 نسخه پاییز طلایی رو بهه هنرجوهام درس داده ام ... پوزیشن های نا بهنگام و بی معنی... نوشتن نتهای با گزش و موردانت و بلافاصله همون موتیف تکرار وااملای غلط.. فرق داشتن اثرصوتی با نت... تکرارهای الکی بجای علامات تکرارپرش های ناگهانی و غلط غلوط... که داد میزنه این صاحب اثرونویسنده واهنگسازاثردرحد دیپلم موسقی هم نیست. واز انگشت گذاریها پیداست که طرف نوازنده هم نبوده ونیست... حتی نتهای موسقی مدرن هم یه املا ی درست دارن.. اگه گامها یا میزانها زیاد عوض میشن اما خط سیر منظمی داره... مثلا اثار اقای مشایخی بی نقصه ... شما نت اثاربتهوون رو فی المثل از صدها سال به اینور دارین میبینین و کیف میکننین... اما متاسفانه اقایان استادان ما اول کارو میسازن گوشی وبعد یادشون میاد بنویسن و بعد خودشونم گیچ میشن... از دوستان ناشرخواهش میکنم لااقل قبل ازچاپ این کتابها به فکر ابروی موسقی ایران هم باشند ونتهارو به یه نوازنده نشون بدن... پ.
    سلام عزیزم
    فکر میکنم بیشتر مشکل از انتشاراتی هاست نه آهنگسازها. خب در کشورمون انتشاراتی حرفه ای برای پرداختن به نت موسیقی نداریم. چیزی که در غرب شاید چند صد ساله که به شکلی خیلی عادی و بدیهی وجود داره. انتظاری هم نمیشه داشت در کشوری که راه به راه کنسرت ها رو لغو میکنن و بلندگو به دست جار میزنن که موسیقی حرام است! خب دیگه مسائلی مثله پرداختن به انگشت گذاری مناسب جای خود داره.

با عرض شرمندگی منظور شما رو از „پوزیشن های نابهنگام و بی معنی” متوجه نشدم.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

5. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

بله٬ اتفاقا منم چندتا از نت های بوی دیروز از سایت فریبرز لاچینی خریدم. نت نویسیش از نظر تئوری و قانون نت نویسی ایراد داره.
    اینطورکه مشخصه به گمانم ایشون اجرا کردن و صوتی رو دادن به نرم افزار کامپیوتری و نرم افزار تبدیل به نت کرده!!

7. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)