لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: راهنمایی برای یادگیری کیبورد

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    115752
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    5 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

Question راهنمایی برای یادگیری کیبورد

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام...
    یه چند وقتیه(بهتره بگم چندین سال) که دوست دارم برم یه سازی یاد بگیرم، خودمو تخلیه کنم
    به ترتیب به ساز های پیانو، ویلن و گیتار برای یادگیری علاقه دارم،
    پیانو هم که گرونه، فعلا نمیشه تهیه کرد، موندم کیبورد رو انتخاب کنم یا ویلن یا گیتار،
    البته توی تاپیک های قبلی خوندم که یه کاربری گفته بود اسمه پیانو رو با کیبورد نبرین و از لحاظ تخصصی با هم کاملا فرق دارن، در مورد پدال های پیانو و... اما علاقه ام به پیانو(شایدم به ساز های کلاویه ای) خیلی بیشتر از اونه که بخوام ولش کنم، پس میمونه کیبورد که یکم شبیهشه
    موسیقی رو نمی خوام تخصصی ادامه بدم(چون باید تمرین مکرر داشته باشم و این ب درس هام تو این مقطع ضرر میزنه) ، فقط در همین حد که مقدماتیش رو یاد داشته باشم
    -کیبورد رو که صداش رو مثل پیانو تنظیم میکنن، تا چه حد صداش شبیهه؟ یه توضیح کوچیک هم درمورد استفاده های دیگش بدین، چون تو ایران جوری جا افتاده که هر جا میگی کیبورد همه یاد عروسی و بندری میفتن، منظورم اینه که قطعه هایی که میشه با کیبورد به تنهایی اجرا کرد، ب زیبایی قطعه های پیانو هس؟
    اگر بخوام کیبورد یاد بگیرم، نت خوانی کیبورد و یادگیری مقدماتیش چقدر طول میکشه؟
    یه کیبورد مناسب زیر یک تومن هم واسه شروع(اگر خواستم شروع کنم) پیشنهاد بدین. ممنون
    در ضمن 17 سالمه، و یه چیزی که تا الان توی یادگیری موسیقی وقفه انداخته، اینه که فکر میکنم دیره... واقعا دیره؟
    هم متن طولانی شد و هم سوالا زیاد...
    البته واسه راحتی جواب دادنتون توضیح دادم که تاپیک خیلی طولانی نشه...

2. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    125624
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    من توصیه ام به شما اینه که اگه وقت تمرین ندارین اصلا سراغ پیانو نرید . چون جز دلسردی و عدم یاد گیری چیزی واسه شما نخواهد داشت
    پس میتونی ساز دیگه ای رو انتخاب کنی و با توجه به گزینه هایی که گفتی و شرایط ویولون هم انتخاب خوبی نخواهد بود
    و من بین گیتار و سینتی سایزر (ارگ , کیبورد) دلنشینیه گیتار رو ترجیه میدم که باز هم اگه قرار باشه وقت نزارید که فلامنکو یا کلاسیک بزنید میریم سراغ سینتی سایزر
    بین پیانو و سینتی تفاوتهایی هست اما بشتر شبیه هستن تا متفاوت (شدیدا بستگی به مدل داره)
    مثلا رولند فانتوم جی 8 , 7 اکتاو داره و کلیداش چکشی و صدای پیانوش هم کم نظیره
    ساز زیر 1 تومن هم من اصلا توصیه نمیکنم به دلایل زیادی غیر استانداردن حد اقل شما نیاز به مدلای اموزشی کاسیو دارید که حدود 1200 به بالا هستن
    هر نتی رو که با پیانو میشه اجرا کرد با یه سینتی مناسب 7 اکتاو هم میشه اجرا کرد + قطعات زیاد دیگه ای که با سازهای دیگه نمیشه اجرا کرد و فقط مخصوص سینتی هستن
    هیچ سنی واسه شروع موسیقی دیر نیست, هر وقت دل بگه میشه شروع کرد
    ساز سینتی ساز خوبی هست و مطمئنا کامل ترین ساز از هر جهتی

4. کاربران زیر از Mazih به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)