سلام...
یه چند وقتیه(بهتره بگم چندین سال) که دوست دارم برم یه سازی یاد بگیرم، خودمو تخلیه کنم
به ترتیب به ساز های پیانو، ویلن و گیتار برای یادگیری علاقه دارم،
پیانو هم که گرونه، فعلا نمیشه تهیه کرد، موندم کیبورد رو انتخاب کنم یا ویلن یا گیتار،
البته توی تاپیک های قبلی خوندم که یه کاربری گفته بود اسمه پیانو رو با کیبورد نبرین و از لحاظ تخصصی با هم کاملا فرق دارن، در مورد پدال های پیانو و... اما علاقه ام به پیانو(شایدم به ساز های کلاویه ای) خیلی بیشتر از اونه که بخوام ولش کنم، پس میمونه کیبورد که یکم شبیهشه
موسیقی رو نمی خوام تخصصی ادامه بدم(چون باید تمرین مکرر داشته باشم و این ب درس هام تو این مقطع ضرر میزنه) ، فقط در همین حد که مقدماتیش رو یاد داشته باشم
-کیبورد رو که صداش رو مثل پیانو تنظیم میکنن، تا چه حد صداش شبیهه؟ یه توضیح کوچیک هم درمورد استفاده های دیگش بدین، چون تو ایران جوری جا افتاده که هر جا میگی کیبورد همه یاد عروسی و بندری میفتن، منظورم اینه که قطعه هایی که میشه با کیبورد به تنهایی اجرا کرد، ب زیبایی قطعه های پیانو هس؟
اگر بخوام کیبورد یاد بگیرم، نت خوانی کیبورد و یادگیری مقدماتیش چقدر طول میکشه؟
یه کیبورد مناسب زیر یک تومن هم واسه شروع(اگر خواستم شروع کنم) پیشنهاد بدین. ممنون
در ضمن 17 سالمه، و یه چیزی که تا الان توی یادگیری موسیقی وقفه انداخته، اینه که فکر میکنم دیره... واقعا دیره؟
هم متن طولانی شد و هم سوالا زیاد...
البته واسه راحتی جواب دادنتون توضیح دادم که تاپیک خیلی طولانی نشه...