لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: لذت دیدار اوریجینال

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

پیش فرض لذت دیدار اوریجینال

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام بر دوستان بزرگوار...

در هفته اخیر چندین رویداد خوشایند به لطف خداوند برای بنده اتفاق افتاد که باعث خوشحالی شد و من هم دوست داشتم دوستان بزرگوارم به خصوص کلاسیک دوستان عزیز رو در شادی خودم شریک کنم ..

البته شاید جدای از این بحث , طرح مسئله مهمتر برخورد با پدیده کپی رایته...

به هر حال خوشبختانه این هفته چند بسته اوریجینال از آثاری که دوست داشتم به دستم رسید و واقعا چقدر لذت بخشه وقتی یک کالای لوکس فرهنگی رو آدم از نزدیک لمس کنه و ببینه..

اینکه سالها و ساعت ها زمان صرف میشه تا یک آلبوم موسیقی کلاسیک تولید بشه و بعد هم ما به راحتی و به طور کاملا غیر قانونی دانلودش میکنیم جای تعمق خیلی زیادی داره اگرچه باید گفت که به علت عدم وجود مارکتینگ بین المللی در ایران برای عرصه این آثار عذر دانلود های غیر قانونی تا حدودی پذیرفتنیه اما واقعا باز هم میشه کمترش کرد و حداقل چیز هایی که در دسترس تر هستند رو تهیه کرد..

مثلا جالبه بدونید فرانسویس فردریک گای 8 سال از زندگیش رو فقط و فقط وقف تمرین نوازندگی سونات هامر کلاویه بتهوون کرد (اوپوس ۱۰۶) و البته اجرایی هم که گای از این سونات داره از نظر عموم منتقدین (از جمله انجمن منتقدان موسیقی یونیورس و منتقدان انتشارات پنگوئن) به عنوان برجسته ترین اجرای این اثر شناخته میشه یا مثلا اجرای سمفونی هشت مالر که ماهها تمرین مداوم و کار با گروه بزرگ ارکستر و کر برای اجراش لازمه و ساعت ها وقت و زمان و پول براش صرف میشه , از هر منظر که نگاه کنیم چه شرعی چه اخلاقی و چه عقلانی دانلود غیر قانونی این آثار به معنای واقعی کلمه نا خوش آینده...

خوشبختانه نشر جامه دران اخیرا اقدام به واردات عمده سی دی های اوریجینال موسیقی کلاسیک کرده که از جمله یک مجموعه با ارزش از تمامی آثار ارکسترال باخ هستش که کمپانی هلندی بریلیانت تولید کرده .. این مجموعه :
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

بنابراین میشه امیدوار بود که با مراعات موسیقی دوستان , وضعیت بهتر بشه...

اما یکی از کالکشن های خیلی جالبی که دست من رسیده باکس کمپانی دکا هستش از چهار پیانو کنسرتو به همراه راپسودی راخمانینف با اجرای اشکنازی به رهبری پروین و ارکستر سمفونی لندن که به مناسبت ۲۵مین سالگرد این اجرا تولید شده (از این باکس فقط ۵۰۰ عدد تولید شده و خواهد شد) که شامل دو سی دی و همینطور یک بلو ری دیسک pure audio (این باکس نسخه ترمیم شده با کیفیت بسیار بالای این پنج اجرا هستش) و البته یک کتابچه ۴۰ صفحه ای که توضیحات زیادی راجع به این اجرا و همینطور تجزیه و تحلیل کنسرتو های راخمانینف داده..

مسئله جالب تر اینه که جنس سی دی ها از طلای سفید هستش که طول عمری 45 برابری نسبت به سی دی های معمولی رو تضمین میکنه (عکسهاش رو ضمیمه کردم)

البته قیمت این کالا نسبتا بالاست اما من به شخصه از دینش بی نهایت لذت بردم و واقعا موسیقی که براش زمان صرف شده باشه ارزش هر نوع هزینه ای رو داره..

این تاپیک رو ایجاد کردم تا اگر دوستان عزیز دیگه ای هم کالای اوریجینال موسیقی دارن با ما به اشتراک بزارن تا بتونه مشوقی باشه برای ارزش گذاری کپی رایت (چیزی که در کشور ما به سخره گرفته شده).
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست DSC00071.jpg   DSC00075.jpg   DSC00077.jpg   DSC00079.jpg  

2. 4 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)