لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: نقد وبررسی البوم فقط گوش کن رضا صادقی

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33
    586 بار تشکر شده در 216 پست

شبکه های اجتماعی من

Add arsalan212 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض نقد وبررسی البوم فقط گوش کن رضا صادقی

0 Not allowed! Not allowed!
    آلبوم فقط گوش کن با صدای رضاصادقی رو چندوقت پیش اتفاقی تو یه ماشین گوش میدادم... تو یکی ازآهنگاش با تنظیم پروپیمون اون آهنگ و آکوردهای تقریبا جز و هارمونی تازه ای روبروشدم... فورا به راننده گفتم این البوم جدیده رصاصادقیه. اونم گفت اره انگار... و اسم البوم رو پرسیدم وبران شدم که بعدازمدتها جزوکلاسیک گوش کردن موسقی پاپ وطنی گوش بدم... اولش واسم جالب بود که تنظیم کننده های جوان و خوش ذوق دیگه محدود به چند نام و بت نمیشن... ازخصوصیات دیگه شباهت سلیقه ای وشنوایی همه تنظیم کنندگان هست.. انگار یهو تب گونه ای خاص از تنظیم اونارو فرامیگیره. البوم درکل بنطر خسته کننده،،ومتاثراز نوعی غلظت و اغراق در تنظیم هست.. اشعارجالبه.. ولی ای کاش تنوع این البوم بیشتربود.. دریکی از اثار بنام بی تو... تنظیم اگه اشتباه نکنم میثم مروستی با تنظیمی ازنظرهارمونیک عنی ا.. فضای سرد.. اکوردهای جانشین... ترایتونی.. حرکات دو پنج یک جازگونه برخورد کردم.. که البته عینا تقلیداز کادانسهاوتوالیهای غربی بود... ولی اگه همین اثار به تعییرسلیقه وارتقا. شنوایی عوام کمک کنه.. بسیار پرفایده است.. جالب لینجاست که درنظرگوشی ورزیده وموسقی شنیده تنظیمها بسیار مقلدانه.. بالیووودی... پررنگ.. عراق امیزه.. میکس ومسترینگها.. بهترشده.. گویی از تجربه کردن به نوعی ورزیدگی و خودپیدایی رسیدند. تنالیته اعلب اثار یکنواخت.. ریتمها یکنواخت.. که این خود عامل بیحوصلگی شنونده میشود.. صدای اقای صادقی فقط تنها حرف ازدل برخاسته است.. و بقیه بجزبعضی اشعار.. گویی ویترین شیک یک معازه تازه بازشده اما با اجناس چینیه.
    ازدل برنخواسته.. باعناصر بی ارتباط باهم.. نظر حقیر نظری شخصیه.
    باارزوی توفیق خواننده وتنظیم کنندگان اثر...

2. کاربران زیر از arsalan212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)