لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: رشد بی قواره سازهای پرطرفداروکمبود نوازنده الات مختلف

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33
    586 بار تشکر شده در 216 پست

شبکه های اجتماعی من

Add arsalan212 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض رشد بی قواره سازهای پرطرفداروکمبود نوازنده الات مختلف

0 Not allowed! Not allowed!
    چندی پیش درخیابان به همساز وهمنوا وهمکارودوستی قدیمی برخوردم... البته همساز نبود... بهش گفتم چه خبر؟کجادرس میدی؟ گفت هیچ جا گفتم چرا؟گفت اقا مگه ما نوازندگان سازهای بادب مثل شما پیانو نوازان یا معلمان گیتار پرهنرجوییم... دوتا دونه مخاطب وعلاقه مند میاد وازاون دوتا هم یکیش تغییرساز میده ودیگری هم رها میکند!... گفتم راست میگی... وبعداز خداحافظی به این فکر فرورفتم که اخر مگر چقدر گیتاریست وپیانیست میخواهیم (باتوجه به اینکه همین هنرجوهای این سازهای پرمخاطب هم چیزی نمیشوند بجزاندکی) وبااینکه خودم پیانو و کیبورد مینوازم وقاعدتا نباید برایم تفاوتی داشته باشد اما اکر کسی ذره ای دلش بحال موسقی این مرزوبوم بسوزد و فکراینده موسقی باشد اسوده نمینشیند براستی چرا درنوازندگان سازهای بادی... از ساکسوفون ... ترومبون .. فلوت کلیدی وانواع واقسام بادی چوبی وبرنجی وحتی ویلونسل وخیلی ازسازها مااینقدرکمبودداریم؟اگر در شهری بزرگ یک ارکستر معمولی کلاسیک یا ملی بخواهیم راه بیاندازیم چگونه جای خالی نوازندگان ویولون کوک ... حتی باید پر شود... من یکی که خودم هر هنرجویی میاد واقعا تشویق میکنم که سازهایی دیگر بجز پیانو.. ارگ.. گیتار بنوازند.. واکثراموزشگاهها درتبلیعاتشان نوشته اند همه نوع ساز... اما در اغلب جاهایکه تدریس میکنم ... درامز... کلارینت... ترومبون... کرانگه... توبا... هورن... و... ر فقط اسمش را میبینم اما نه استادش وجوددارد نه مخاطبانش... بیایم حال که ارگان یا رسانه ای برای هدایت درست و جایگزینی ساز وجودندارد خودمان دیت به کارشدیم و ازهمکاران هنرمند مدرس سازهای کم مخاطب استقبال کرده .. تبلیغ کنبم... گه سازهایی مثل گیتارکلاسیک... و سازهای گفته شده و نوازندگان ومدرسان کم مخاطب انها که مجبورند بخاطر گذران زندگی کرامت و عزت هنریشان ازساز دور باشند ودنبال کاری پول دربیار باشند حمایت کنیم... فکراینده موسقی این مرزوبوم وکمبود نوازندگان سازهای دیگر هم باشیم وفقط سنگ خودرابه سینه نزنیم... ماهمه یک پیراهن به تن داریم وابروی هر موسقیدان ونوازنده ومعلمی ابروی ماست... ،
    ویرایش توسط lakshemi : Thursday 29 October 2015 در ساعت 05:23 PM

2. 9 کاربر برای این پست از arsalan212 تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)