لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: صفر تا صد گیتار (همه چی در باره ی گیتار)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    140220
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

Question صفر تا صد گیتار (همه چی در باره ی گیتار)

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام خانوم ها و آقایان...

من قصد دارم بزودی یه گیتار c70 یاماها بخرم و تا به حال یه گیتارو هم از نزدیک ندیدم چه برسه دستم بگیرم...

اگر یکی از دوستان بتونه به زبون ساده توضیح بده که من بعد خرید گیتار چه باید بکنم ممنون میشم... (منظورم نحوه دست گرفتن گیتار -درست کوک کردن گیتار- نواختن ساده گیتار و اجزای گیتار و هر آنچه که باید بدانم که نمیدانم!!!)

...

راستی من احتمالا با خرید گیتار که حدود 460 برام در میاد بودجه ای برای کلاس گیتار رفتنم نمیمونه احتمال 99.9% مجبور به خرید کتاب آموزش گیتار بشم شما بزرگواران کتابی رو میشناسید که صفر تا صد گیتارو برای بنده به زبان ساده توضیح بده... ؟

محض احتیاط میپرسم کسی هست آموزشگاه گیتار خوب در مشهد سراغ داشته باشه؟؟(اگه کسی هست بی زحمت آدرس و میزان شهریه شو بگه)

2. کاربران زیر از ELYAS_EA به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    138986
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    78
    45 بار تشکر شده در 31 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    Given: 10/0
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ELYAS_EA [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

من قصد دارم بزودی یه گیتار c70 یاماها بخرم و تا به حال یه گیتارو هم از نزدیک ندیدم چه برسه دستم بگیرم...

اگر یکی از دوستان بتونه به زبون ساده توضیح بده که من بعد خرید گیتار چه باید بکنم ممنون میشم... (منظورم نحوه دست گرفتن گیتار -درست کوک کردن گیتار- نواختن ساده گیتار و اجزای گیتار و هر آنچه که باید بدانم که نمیدانم!!!)

...

راستی من احتمالا با خرید گیتار که حدود 460 برام در میاد بودجه ای برای کلاس گیتار رفتنم نمیمونه احتمال 99.9% مجبور به خرید کتاب آموزش گیتار بشم شما بزرگواران کتابی رو میشناسید که صفر تا صد گیتارو برای بنده به زبان ساده توضیح بده... ؟

محض احتیاط میپرسم کسی هست آموزشگاه گیتار خوب در مشهد سراغ داشته باشه؟؟(اگه کسی هست بی زحمت آدرس و میزان شهریه شو بگه)
    سلام، شما بعد از خرید گیتار اول باید فکر کنید که چه سبکی رو می خواید دنبال کنید، بعد یک متد اموزشی خوب رو انتخاب کنید، تو سایت هم دوستان زحمت کشیدن یه سری اموزش هایی رو ارسال کردن...
    چیزی که لازمه اینه که یه برنامه دقیق رو واسه تمرین انتخاب کنید... روزی یک ساعتو نیم، سه پریوده نیم ساعته زمانه ایده آلیه، ولی نیم ساعت در روز هم انجام دادی عیب زیادی نداره...
    شروع گیتار حوصله می خواد، و یه جاهایی اون اولا به مشکل بر می خوری مثله اکورد های باره، باید تمرین کنی. تمرین تمرین تمرین... و نباید نا امید شی.
    نحوه دست گرفتنو اموزش اینا همه تو سایت هست ولی یه کتاب اموزشی بخری خوبه، بنده هم نمیتونم راهنماییت کنم چون نمی دونم چی می خوای، ولی یه سر به بخش کتاب های اموزشی سایت بزنی بد نیست...
    اون اولا تو سبک های خاص مثه فلامنکو نرو، چون با استاد کار نمی کنی واسه همین باید دقت و وقت بیشتری رو متوجه اصول پایه ای کنی... سعی کن تیوری موسیقیتو هم قوی کنی...
    کوک کردن گیتار هم با دانلود یه برنامه تیونر ساده هم حل میشه...
    درباره صفر تا صد هم گفتی یاد یک جمله ای از Slash افتادم که می گه:
    Guitars Are Like Women. You'll Never Get Them Totally Right.
    سوالی بود در خدمتیم
    ویرایش توسط Defunct : Sunday 27 March 2016 در ساعت 09:36 PM

5. 2 کاربر برای این پست از Defunct تشکر کرده اند:

parsboy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36167
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1,757
    213 بار تشکر شده در 80 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ELYAS_EA [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

...

سلام
    در ادامه صحبت های مفید [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] گرامی
    باید بگم اگه استاد خوب انتخاب کنی از همان اول کلی از راه را رفتی
    یعنی برعکس اگه بدون استاد و خود اموز ادامه دهی مثل اینه داری درجا میزنی
    و کسی نیست مشکلات و تمرینات تکنیکی و هزاران اصول دیگر بهت یاداوری کنه
    پیشنهاد من اینه سبک کلاسیک را بری گوش کنی
    چون واقعا" گسترده ست

موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط parsboy : Saturday 2 April 2016 در ساعت 12:08 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)