لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: انتقاد....

miladplus آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    59677
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    142
    24 بار تشکر شده در 18 پست

شبکه های اجتماعی من

Add miladplus on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 6/1
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض انتقاد....

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام
    نوازنده ویولن هستم

چند سالیست عضو این مجموعه شده ام.

بعد از چند سال از فعالیت این انجمن بخصوص بخش ویولن کلاسیک میگذرد ولی هنوز مباحثی که هیچ ارزش و بار علمی آموزشی ندارند هر روز بروز تر و بر عکس مباحث مهم تری به فراموشی سپرده شده.
    برای یک موضوع مثلا آرشه بیش از 5 موضوع جدید ایجاد شده !!! لزومی ندارد ، میتوانید همه مباحث و مشکلات تازه کار ها در یک موضوع به نام آرشه جمع کرد تا از شلوغی بی جا و سر در گمی در پیدا کردن سوال و پاسخ مشابه هنرجو های دیگر جلو گیری شود .
    مثلا بخش سوالات هنرجویان ویولن کلاسیک تشکیل دهید تا هر کسی هر سوالی داشت فقط در یک بخش بپرسد و جواب بگیرد نه یک سوال را 1000 بار در 1000 موضوع جدید مشابه بپرسند این خیلی سخت و حوصله سر بر است که همزمان چند بخش که همه یک موضوع دارند را باز کنیم و دنبال سوال و جواب مشابه خودم بگردم همه این ها را در یک بخش جمعو جور کنید .

آموزش ها را جدی بگیرید ، مباحثی که تا الان به آنها اشاره نشده را عنوان کنید

تئوری موسیقی را بصورت کامل اموزش دهید

و خیلی کار های دیگر که الان انجام نشده...

متاسفانه قالب انجمن خیلی قدیمی است و با شلوغ بودن (تبلیغات زیاد) حوصه ادم را سر میبرد .

بار ها بفکر ساخت یک انجمن در باره موسیقی افتادم ، بدیلیل مشغله زیاد نتوانستم.

قبلا کاربری بنام [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] در انجمن ویولن حضور داشتند که الان تشریف ندارند و واقعا حیف شد ، ایشان بسیار بسیار برای این بخش انجمن مفید و ارزشمند بودند . و از مدیر مجموعه گله دارم چرا ایشان را پیگیری نکردند تا به انجمن باز گردند امثال ایشان خیلی کم پیدا میشود.
    تا زمانی که ایشان حضور داشتند هیچ سوالی بی پاسخ نمی ماند!

با سپاس
    امضا میکنم.

2. کاربران زیر از miladplus به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط miladplus [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام
    نوازنده ویولن هستم

بعد از چند سال از فعالیت این انجمن بخصوص بخش ویولن کلاسیک میگذرد ولی هنوز مباحثی که هیچ ارزش و بار علمی آموزشی ندارند هر روز بروز تر و بر عکس مباحث مهم تری به فراموشی سپرده شده.
    برای یک موضوع مثلا آرشه بیش از 5 موضوع جدید ایجاد شده !!! لزومی ندارد ، میتوانید همه مباحث و مشکلات تازه کار ها در یک موضوع به نام آرشه جمع کرد تا از شلوغی بی جا و سر در گمی در پیدا کردن سوال و پاسخ مشابه هنرجو های دیگر جلو گیری شود .
    مثلا بخش سوالات هنرجویان ویولن کلاسیک تشکیل دهید تا هر کسی هر سوالی داشت فقط در یک بخش بپرسد و جواب بگیرد نه یک سوال را 1000 بار در 1000 موضوع جدید مشابه بپرسند این خیلی سخت و حوصله سر بر است که همزمان چند بخش که همه یک موضوع دارند را باز کنیم و دنبال سوال و جواب مشابه خودم بگردم همه این ها را در یک بخش جمعو جور کنید .

متاسفانه قالب انجمن خیلی قدیمی است و با شلوغ بودن (تبلیغات زیاد) حوصه ادم را سر میبرد .

قبلا کاربری بنام [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] در انجمن ویولن حضور داشتند که الان تشریف ندارند و واقعا حیف شد ، ایشان بسیار بسیار برای این بخش انجمن مفید و ارزشمند بودند . و از مدیر مجموعه گله دارم چرا ایشان را پیگیری نکردند تا به انجمن باز گردند امثال ایشان خیلی کم پیدا میشود.

با سپاس
    داداش با کی داری حرف میزنی؟ این سایت خیلی وقته رها شده به امان خدا گاه گاهی یه دو نفر رد میشن یه پستی میذارن. ولی تا اونجا که من دیدم خیلی وقته رسیدگی نمیشه که اونم به دلایلی که نیاز به بیانش نیست. حالا شاید اگه فرصت کنن برگردن و یه سر و سامونی بدن. ولی بعید میدونم.

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط miladplus [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام
    نوازنده ویولن هستم

با سپاس
    سلام دوست عزیز.
    دوتا تشکر از شما دارم ... اول بخاطر اینکه بعنوان یک نوازنده ی ویلن چند سالی هست که به این سایت محبت دارید و سر می زنید ... و دوم به دلیل اینکه موشکافانه و دقیق انتقاد کردید.
    البته بنده موظف هستم که گزارش کاری از فعالیت های خودم رو طی زمان های از قبل مشخص شده ای خدمت شما عزیزان همراه ارائه بدم اما از اونجایی که طی سال های اخیر فعالیت این سایت خیلی کم شده از این کار صرفنظر کردم ... اگر امکانش پیش اومد حتما چنین گزارشی رو ارائه میدم (قطعا وقت زیادی می طلبه)
    به هر حال الان کلیتی از کاری که در اینجا انجام شده رو خدمتتون عرض می کنم و بعد به انتقادات شما بصورت مورد به مورد پاسخ میدم.

زمانی که بنده به عنوان مسئول بخش ویلن کلاسیک انتخاب شدم (شاید ۲-۳ سال پیش بود) ما مدیر بخش ویلن داشتیم ... که الان حضور فعال توی انجمن ندارن ... و عملا مدیر بخش ویلن و مسئول بخش ویلن ایرانی نداریم. در اون زمان بنده با آشفتگی زیادی در تاپیک های بخش ویلن کلاسیک مواجه بودم ... تعداد صفحات تاپیک ها خیلی زیاد بود ... به هر حال بنده شروع کردم و تقریبا در عرض ۳ هفته الی یک ماه تمام تاپیک ها رو بررسی کردم ... تاپیک های نامربوط رو حذف کردم ... تاپیک های بسیاری که یک موضوع مشابه داشتن رو با هم ادغام کردم و تاپیک هایی که به بخش های دیگه مربوط بودن رو انتقال دادم. مدت ها بود که هر کاربری که میخواست سوال کنه یه تاپیک ایجاد می کرد ... مجبور شدم فهرستی از مطالب اصلی رو تهیه کنم و در تاپیکی به نام [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] قرار دادم. اگه این تاپیک رو مطالعه نکردین حتما بهش سر بزنین.
    توی این تاپیک فهرستی از مهم ترین تاپیک ها رو انتخاب کردم و سعی کردم که تمام موضوعات رو در بر بگیره. خواهش کردم که دوستان هم پیشنهادهاشونو به بنده بدن تا کار بهتر پیش بره ... توی این تاپیک خواهش کردم که دوستان فقط تحت شرایط خاصی تاپیک جدید ایجاد کنن که خدا رو شکر نتیجه بخش هم بود و تونستیم از ایجاد شدن بی رویه ی تاپیک ها جلوگیری کنیم ... تعداد زیادی از کاربرها هم که بدون توجه به این مسائل تاپیک جدید ایجاد می کردن، تاپیکشونو ادغام می کردم و براشون پیام خصوصی می فرستادم که راهنما رو مطالعه کنن ...
    الان تقریبا یک سالی هست که دیگه به اون شکل تاپیک جدید ایجاد نمیشه و بعضی از تاپیک ها رو هم من به دلایل خاصی ادغام نمی کنم (هرچند که تکراری هستن)
    به هر حال ما برای هر کدوم از موضوعات آرشه کشی، انگشت گذاری، شیوه های آموزش ویلن، کتاب های آموزش ویلن و ... فقط یه تاپیک داریم که بسیاری از مباحث توی اون ها مطرح شده ... و توی همون تاپیک راهنما این فهرست وجود داره.
    با وسواس زیادی تعدادی از تاپیک ها رو هم به عنوان تاپیک مهم مشخص کردیم که همیشه در صدر لیست تاپیک ها (در صفحه ی اول بخش ویلن کلاسیک) باشن (این توضیح رو بدم که قبلا تعداد زیادی از تاپیک ها مهم شده بودن ... و البته چندتا تاپیک مهم هم به دست فراموشی سپرده شده بودن)

در تمامی این فعالیت ها به پیشنهاد یکی از مسئولین سایت کاری به تاپیک های خیلی قدیمی نداشتیم. البته اونایی که مطالب خوبی داشتن رو سعی کردم به نحوی دوباره مطرح کنم (مطالب رو عمدتا توی ذهنم داشتم و تا مدت ها کاربرها رو به اون تاپیک های ارزشمند ارجاع میدادم)

فعالیت های دیگه ای بعنوان مسئول بخش ویلن کلاسیک داشتم که خارج از محیط انجمن بوده (شامل راهنمایی کردن و آموزش (در حد توان) به کاربرانی که امکان دسترسی به استاد رو نداشتن و عمدتا در شهرستان ها ساکن بودن) ‌ ... که مایل نیستم زیاد به این بخش بپردازم... حتی با تعدادی از دوستان بصورت حضوری هم جلساتی رو داشتیم.

برای جلوگیری از پر گویی به همین مقدار بسنده می کنم و بصورت موردی به پاسخ گویی به انتقادهای شما می پردازم:

۱- من دقیقا متوجه نشدم کدوم مطالب یا تاپیک هایی که ارزش و بار علمی ندارن هر روز به روز میشن ... اگه مثال بزنید ممنون میشم.
    ما اصولا تاپیک های زیادی نداریم که „هر روز” به روز بشن... تاپیک هایی در مورد خرید ویلن و معرفی اساتید هستن که از قدیم الایام پرطرفدار بودن و هستن (هرچند که بار علمی و آموزشی زیادی ندارن) ‌... البته از این جهت انتقاد شما صحیحه که بنده باید تاپیک های مفیدتر رو با گذاشتن مطلب به روز کنم اما این کار وقت زیادی می گیره و بنده هم متاسفانه به اون اندازه وقت ندارم (هرچند که برای اینکار هم برنامه دارم و انشاا... در آینده ای نزدیک چندتا از تاپیک ها رو به روز می کنیم)

۲- ما برای سوالات تازه کارها و مطالب مربوط به آرشه ، هر کدوم فقط یه تاپیک داریم که سوالات زیادی هم توی این تاپیک ها پرسیده شده و پاسخ داده شده. بخصوص سوالات کاربران مبتدی که خودم شخصا راه اندازیش کردم و یکی از فعال ترین تاپیک های یکی دو سال اخیر در بخش ویلن کلاسیک این سایت هم بوده به نوبه ی خودش ... هر کسی هم که توی این زمینه ها تاپیک جدید ایجاد کنه بنده تاپیکشو با اون تاپیک های اصلی ادغام می کنم (مگر موارد خاص)

۳- در مورد آموزش مجازی ما فعالیت های بی شماری انجام دادیم... از آموزش توسط شخص بنده و مدیریت بخش ویلن گرفته تا ارتباط برقرار کردن با آقای رجا محمدی (توسط مدیریت محترم بخش ویلن) ‌و اجازه گرفتن برای استفاده از ویدئوهای ایشون در سایت! ... بنده تا الان مطلب مختلف زیادی رو با استفاده از کتب معتبر، ترجمه، پرسیدن از اساتید و ... در این سایت قرار دادم که بعضا در مورد تعداد زیادی از اون ها مطلبی رو توی فضای مجازی تا اون زمان نمی تونستید پیدا کنید (به زبان فارسی) ‌...

۴- تئوری موسیقی در بخش دیگری مطرح شده ... حتی اساتیدی که توی این سایت زمانی فعال بودن جزوه ای رو درست کردن و توی یکی از تاپیک ها گذاشتن که نسبتا برای تئوری موسیقی مناسب بود. بصورت مفصل در مورد تئوری موسیقی مطلب گذاشته شده ... در مورد ارتباط تئوری موسیقی با ساز ویلن و نوازندگی اون هم بطور جسته و گریخته مطالبی رو گذاشتیم که البته ترجیح دادیم در پاسخ به سوالات کاربرها بیشتر این مطالب رو مطرح کنیم.

۵- قالب سایت و انجمن و تبلیغات به بنده مربوط نمیشه لطفا به مدیریت محترم سایت پیام خصوصی بدین.

۶- کاربرهای زیادی بودن که بعضی از اون ها نوازنده های بسیار قابل و با دانشی بودن که به مرور زمان متاسفانه حضورشون توی سایت کمرنگ شد. بنده هم تا جایی که توان داشتم از این عزیزان خواهش کردم که توی سایت باقی بمونن و فعالیت کنن اما انگیزه ای برای این کار نداشتن و رفتن ... بنده به همین دوست عزیزی که شما می فرمایید پیام خصوصی دادم و ازشون تشکر کردم و خواهش کردم که بیشتر فعالیت کنن. (از تعدادی از دوستان هم خواهش کردم که مسئولیت بخش ویلن کلاسیک رو در صورت صلاحدید مسئولین سایت بپذیرن که متاسفانه مدت هاست هیچکس این مسئولیت رو قبول نمی کنه)

۷- بنده تا جایی که توان دارم به تمامی سوالات پاسخ میدم ... در بدترین حالت هفته ای دو مرتبه و معمولا هر روز یا یه روز در میون به سایت سر میزنم و سعی می کنم به سوالات پاسخ بدم (هرچند که سرم خیلی شلوغه) ... کمتر پیش میاد که کاربری سوالی بپرسه و بنده یا کاربران دیگه بهش پاسخ ندیم مگر در مواردی که جواب سوال رو نمیدونیم. مدت هاست که بنده و کاربری به نام نیلیا خانم به اکثر سوالات در حد توانمون پاسخ میدیم. به جرئت میتونم بهتون بگم که از حدودا ۲-۳ سال پیش تا الان هیچکس توی بخش ویلن کلاسیک و ایرانی به اندازه ی بنده به سوالات پاسخ نداده... البته سوالات بسیاری هست که کاربرها بصورت خصوصی از بنده می پرسن که من به اون ها هم پاسخ میدم.

امیدوارم باز هم فرصتی پیدا کنم و بتونم بیشتر در خدمت کاربران گرامی باشم

باز هم از شما متشکرم.
    ویرایش توسط virtuoso : Wednesday 13 April 2016 در ساعت 10:28 PM

6. 8 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

Fereshteh_Baran آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22707
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,809
    1,553 بار تشکر شده در 566 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 171/0
    Given: 161/0
    میزان امتیاز
    15

با درود بر دوستان

من هم چندین سال است که عضو این سایت هستم و از مطالب تئوری هم نرم افزاری، کمال استفاده را برده ام. هر چند که در مقابل بسیاری از دوستان، حرفی برای گفتن ندارم ولی به قول دوستمون حیف است که بخش تدریس تئوری هر چند از پایه نداشته باشیم. امیدوارم فعالیت سایت مجددا به حالت قبل خود برگردد.
    ویرایش توسط Fereshteh_Baran : Thursday 14 April 2016 در ساعت 03:39 PM
    آنجا که سخن به اتمام می رسد موسیقی آغاز می شود. بتهون

8. 2 کاربر برای این پست از Fereshteh_Baran تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh_Baran [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با درود بر دوستان

من هم چندین سال است که عضو این سایت هستم و از مطالب تئوری هم نرم افزاری، کمال استفاده را برده ام. هر چند که در مقابل بسیاری از دوستان، حرفی برای گفتن ندارم ولی به قول دوستمون حیف است که بخش تدریس تئوری هر چند از پایه نداشته باشیم. امیدوارم فعالیت سایت مجددا به حالت قبل خود برگردد.
    سلام دوست عزیز.
    بله ... کاملا درست می فرمایید. باید در مورد تئوری موسیقی فعالیت بیشتری انجام بگیره (که البته به بخش ویلن کلاسیک مربوط نمیشه و من در موردش اینجا صحبت نمی کنم)
    البته قبلا مطالب بسیار خوبی در مورد تئوری توی سایت نوشته شده و البته جزوه ای هم به همت مسئولین و فعالان سابق سایت تدارک دیده شده که فکر می کنم الان هم از طریق یکی از تاپیک ها در دسترس باشه.

10. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

جالبه که دوست عزیزمون انتقادی رو مطرح می کنن و الان مشخص نیست دوباره این این صفحه سر زدن یا خیر.

12. 5 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    333 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 132/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    9

تحمل نقد داشته باشید دوستمون حرف زشتی نزد. یعنی چی جالبه که نقد... ولی سر نزدند؟ فاصله انتقاد ایشانتا سر زدنشانمجددا به سایت تا یک ماه اینده از فاصله اخرین پرسش و پاسخ و تاپیک خیلی از انجمنهای سایت جدیدتره.

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

بنده هم چیز بدی نگفتم. اگه مطلب قبل رو بخونید می بینید که انتقادات رو تا جایی که به بنده مربوط بوده پاسخ دادم
    انجمن های دیگه ربطی به انجمن ما نداره.
    ایشون انتقادی رو مطرح کردن و بنده هم جواب دادم. اما متاسفانه تشریف نمیارن پاسخ من رو مطالعه کنن.

- - - Updated - - -

بنده هم چیز بدی نگفتم. اگه مطلب قبل رو بخونید می بینید که انتقادات رو تا جایی که به بنده مربوط بوده پاسخ دادم
    انجمن های دیگه ربطی به انجمن ما نداره.
    ایشون انتقادی رو مطرح کردن و بنده هم جواب دادم. اما متاسفانه تشریف نمیارن پاسخ من رو مطالعه کنن.

15. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)