لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کلاس های آموزش پیانو استاد فریبرز لاچینی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    69241
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض کلاس های آموزش پیانو استاد فریبرز لاچینی

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    دوستان کسی هست که از کلاس های استاد فریبرز لاچینی بهره برده باشد و یا اطلاعی داشته باشد ؟
    لطفا مرا در این زمینه راهنمایی کنید .

2. # ADS

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

سلام. (سایت طبق معمول مشکل پیدا کرده و نتونستم با نقل قول پاسخ بدم)

چه اطلاعاتی میخواهید؟!
    یکی از دوستان من با ایشون همکاری دارند. اگه بخواهید میتونم بهشون معرفی کنم تا باهاشون مستقیما در ارتباط باشید و یا اطلاعات دقیقتری بگیرید.
    ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم هزینه ی کلاسهاشون زیاد هست و ایشون در واقع پول معروفیت خودشونو میگیرن. اگه درست یادم باشه حدود دو سال پیش، ابتدا هزینه ی پنج جلسه رو یکباره باید پرداخت میکردید(1میلیون تومان) و میرفتید تا باهاتون آشنا بشن و تایید کنن که آیا لیاقت اینو دارید هنرجوشون بشید یا خیر!! اکنون شرایط و قیمت ممکنه خیلی تغییر کرده باشه.

بنظرمن، استادهای لایق تر و دلسوزتری وجود دارند که مطمئنا از انتخابشون پشیمون نمیشید. از تعداد اساتیدی که من باهاشون کار کردم دوتاشونو بهتون معرفی میکنم، یکی آقای تیکران مسروپیان که دکترای موسیقی دارن و واقعا مهارت زیادی دارند و بسیار متعصب در موسیقی کلاسیک، و دیگری آقای بهنام ابوالقاسم که علاوه بر مهارت و حرفه ای بودنشون، انسان بسیار بااخلاق و مهربونی هستند.

4. 4 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    69241
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

از پاسخ تون بسیار ممنون
    اما منظور بنده این بود که ایا کسی در این جا از هنرجویان ایشون بوده اند یا نه ؟
    و نتیجه ی مطلوب را گرفته اند ؟
    اساتیدی که معرفی کردید هزینه کلاس هاشون به چه صورت است ؟

- - - Updated - - -

از پاسخ تون بسیار ممنون
    اما منظور بنده این بود که ایا کسی در این جا از هنرجویان ایشون بوده اند یا نه ؟
    و نتیجه ی مطلوب را گرفته اند ؟
    اساتیدی که معرفی کردید هزینه کلاس هاشون به چه صورت است ؟

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

خواهش میکنم. جواب همین سوالتون رو بصورت غیرمستقیم در پست قبلی گفتم. نمیخواستم واضح بیان کنم که باعث دلخوری آشناها یا طرفداراشون نشه. یا فکر کنن قصد تخریب فرد سرشناسی رو دارم.
    اما حقیقتا، متاسفانه در کشور ما طوری جا افتاده که هرکی اسمش معروف شده باشه میشه بهترین از نظر مردم! و راحت میتونن کاسبی بزرگی از این تعصب و هجوم مردم راه بندازن و میندازند. درصورتیکه اشخاص غیرمعروف اما لایقتر و متواضع در این رشته داریم.
    من با چندتا از کودکانی که با ایشون کار کرده بودن برخورد داشتم، متاسفانه شهریه ای که ایشون میگیرند اصلا عادلانه نیست! در ضمن، از روش نتهای رنگی استفاده میکردند که بازهم بنظرمن روش مستحکم و تاثیرگذاری نیست. برای کودکان خیلی کم سن که میخوان بلز یاد بگیرن مناسبه. اگه یه سَری هم به سایتشون بزنید با نتهای انبوهی روبرو میشید که بصورت فَله ای اجرا و به نرم افزار کامپیوتری داده شده و نُت گرفته شده بدون هیچ ویرایشی قرار گرفته! شخصی که برای کسانی که دارن بابت نُت، هزینه میکنند اینقد اهمیت قائل نیست که ویرایش کنه و نتهای ماشینی که تریل رو با چهارلا پنج لا چنگ نوشته و ... تُند و تُند آپلود میکنه به فکر جیب خودش هست نه به فکر پیشرفت و بقای هنر برای مردم!

برای کلاسهای اون اساتید هم میتونید به آموزشگاهی که در اونها تدریس میکنن مراجعه کنید و یا بصورت خصوصی به منزلشون برید که هزینه هاش فرق میکنه. که آخرین خبری که از آقای ابوالقاسم دارم برای مدتی تدریس رو کنار گذاشتن و به کنسرت و اجراها مشغول بودند اما با شناختی که ازشون دارم به تدریس برخواهند گشت و یا تاکنون برگشتند. آقای مسروپیان هم بصورت صد در صد و مطمئن مشغول به تدریس هستند.
    به هرحال اگر اطلاعات دقیقتری ازشون خواستید میتونم براتون بپرسم و هماهنگ کنم، یا اگر مطلب خواستی بود از طریق ایمیل با من در تماس باشید چون ممکنه دیر به دیر به اینجا سر بزنم و پست شما رو نبینم.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

خواهش میکنم. جواب همین سوالتون رو بصورت غیرمستقیم در پست قبلی گفتم. نمیخواستم واضح بیان کنم که باعث دلخوری آشناها یا طرفداراشون نشه. یا فکر کنن قصد تخریب فرد سرشناسی رو دارم.
    اما حقیقتا، متاسفانه در کشور ما طوری جا افتاده که هرکی اسمش معروف شده باشه میشه بهترین از نظر مردم! و راحت میتونن کاسبی بزرگی از این تعصب و هجوم مردم راه بندازن و میندازند. درصورتیکه اشخاص غیرمعروف اما لایقتر و متواضع در این رشته داریم.
    من با چندتا از کودکانی که با ایشون کار کرده بودن برخورد داشتم، متاسفانه شهریه ای که ایشون میگیرند اصلا عادلانه نیست! در ضمن، از روش نتهای رنگی استفاده میکردند که بازهم بنظرمن روش مستحکم و تاثیرگذاری نیست. برای کودکان خیلی کم سن که میخوان بلز یاد بگیرن مناسبه. اگه یه سَری هم به سایتشون بزنید با نتهای انبوهی روبرو میشید که بصورت فَله ای اجرا و به نرم افزار کامپیوتری داده شده و نُت گرفته شده بدون هیچ ویرایشی قرار گرفته! شخصی که برای کسانی که دارن بابت نُت، هزینه میکنند اینقد اهمیت قائل نیست که ویرایش کنه و نتهای ماشینی که تریل رو با چهارلا پنج لا چنگ نوشته و ... تُند و تُند آپلود میکنه به فکر جیب خودش هست نه به فکر پیشرفت و بقای هنر برای مردم!

برای کلاسهای اون اساتید هم میتونید به آموزشگاهی که در اونها تدریس میکنن مراجعه کنید و یا بصورت خصوصی به منزلشون برید که هزینه هاش فرق میکنه. که آخرین خبری که از آقای ابوالقاسم دارم برای مدتی تدریس رو کنار گذاشتن و به کنسرت و اجراها مشغول بودند اما با شناختی که ازشون دارم به تدریس برخواهند گشت و یا تاکنون برگشتند. آقای مسروپیان هم بصورت صد در صد و مطمئن مشغول به تدریس هستند.
    به هرحال اگر اطلاعات دقیقتری ازشون خواستید میتونم براتون بپرسم و هماهنگ کنم، یا اگر مطلب خواستی بود از طریق ایمیل با من در تماس باشید چون ممکنه دیر به دیر به اینجا سر بزنم و پست شما رو نبینم.
    Yousef. mn7@gmail. com

- - - Updated - - -

درضمن، این رو اضافه کنم من فقط قصد راهنمایی و متضرر نشدن شما و رفتن به مسیر درست رو برای شما دارم.
    وگرنه هر هنرجو در انتخاب استاد خودش مختاره.
    حتی به آموزشگاه ها و استادهای اطراف محل زندگی خودتون سر بزنید و ارزیابی کنید و در صورت مناسب بودن نزد اونها برید بهتر از اینه که هزینه ی اضافی کنید فقط به این علت که بتونید بعدها پُز بدهید که من از شاگردان فلانی بودم...

- - - Updated - - -

درضمن، این رو اضافه کنم من فقط قصد راهنمایی و متضرر نشدن شما و رفتن به مسیر درست رو برای شما دارم.
    وگرنه هر هنرجو در انتخاب استاد خودش مختاره.
    حتی به آموزشگاه ها و استادهای اطراف محل زندگی خودتون سر بزنید و ارزیابی کنید و در صورت مناسب بودن نزد اونها برید بهتر از اینه که هزینه ی اضافی کنید فقط به این علت که بتونید بعدها پُز بدهید که من از شاگردان فلانی بودم...

7. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)