لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بالشتک

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    143698
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض بالشتک

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام می خوام یه بالشتک بخرم لطفاً راهنمایی بفرمائید چه نکاتی رو باید در نظر بگیرم ممنون

2. # ADS

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    333 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 132/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    9

از انجا که اقسام بالشک در ایران بسیار کمه و حق انتخاب زیادی نیست شاید نتونید چیزی که 100% مناسب اناتومی بدنی شما باشه پیدا کنید. البته فروشگاههایی مثل اورنگ محصولات Kun رو موجود دارند که شاید کارتون رو راه بندازه. دلیل اینکه بسیاری از نوازندگان ویولن و ویولا در ایران دچار نقص تکنیکی و اسیبهای فیزیکی هستند هم یکی از مهمترین عواملش همینه. تو کل بازار تهران زیر چانه ی مرکزی وجود نداره و فابریک اکثر سازها guarneri style chinrest هست. شاید یک نفر طول دستش کوتاهه و هربار که به نوک ارشه میرسه احساس درد می کنه...
    توصیه ی من به شما اینه که در این مورد اهمال کاری نکنی. یک مختصص کایروپراکتیک که خودش هم ویولنیست بود به من زیر چانه ای و بالشک sas رو توصیه کرد که هم از لحاظ ارتفاع و هم به لحاظ زاویه ی عرضی قابل تنظیمه که شما میتونی با توجه به کوتاهی و بلندی گردنت تنظیمش کنی. قیمتهاش زیاد بالا نیست و هزینه ارسالشون هم 12$ هست. اگر اشتباه نکنم در یکی از کشورهای اروپای شرقی تولید میشه.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ضمنا یک فروشگاه بسیار عالی دیگر هم در مشهد افتتاح شده که هم به صورت تکی و ترکیبی سیم میفروشه هم خیلی از گونه های مختلف گوشی-سیمگیر و زیرچانه ای رو موجود داره. من خودم هم یکبار ازش خرید کردم و واقعا کیفیت اجناسشون خوب و قابل اطمینانه. نمایندگی بعضی از محصولاتی که در ایران سابقا نبود هم دارند و باز هم قراره محصولات جدیدی کار کنند. یکی از بزرگترین مزیتهاش هم اینه که شما به صورت ترکیبی از چند نوع ست یا مثلا فقط سیم می خاصی بخای برات میفرستند. کاری که بسیاری از فروشگاههای موسیقی بدون هیچ دلیل قانع کننده ای انجام نمیدن و خودشون رو راحت کردند.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

از انجا که اقسام بالشک در ایران بسیار کمه و حق انتخاب زیادی نیست شاید نتونید چیزی که 100% مناسب اناتومی بدنی شما باشه پیدا کنید. البته فروشگاههایی مثل اورنگ محصولات Kun رو موجود دارند که شاید کارتون رو راه بندازه. دلیل اینکه بسیاری از نوازندگان ویولن و ویولا در ایران دچار نقص تکنیکی و اسیبهای فیزیکی هستند هم یکی از مهمترین عواملش همینه. تو کل بازار تهران زیر چانه ی مرکزی وجود نداره و فابریک اکثر سازها guarneri style chinrest هست. شاید یک نفر طول دستش کوتاهه و هربار که به نوک ارشه میرسه احساس درد می کنه...
    توصیه ی من به شما اینه که در این مورد اهمال کاری نکنی. یک مختصص کایروپراکتیک که خودش هم ویولنیست بود به من زیر چانه ای و بالشک sas رو توصیه کرد که هم از لحاظ ارتفاع و هم به لحاظ زاویه ی عرضی قابل تنظیمه که شما میتونی با توجه به کوتاهی و بلندی گردنت تنظیمش کنی. قیمتهاش زیاد بالا نیست و هزینه ارسالشون هم 12$ هست. اگر اشتباه نکنم در یکی از کشورهای اروپای شرقی تولید میشه.
    https://www. viva-sas. com/chin_about. htm
    ضمنا یک فروشگاه بسیار عالی دیگر هم در مشهد افتتاح شده که هم به صورت تکی و ترکیبی سیم میفروشه هم خیلی از گونه های مختلف گوشی-سیمگیر و زیرچانه ای رو موجود داره. من خودم هم یکبار ازش خرید کردم و واقعا کیفیت اجناسشون خوب و قابل اطمینانه. نمایندگی بعضی از محصولاتی که در ایران سابقا نبود هم دارند و باز هم قراره محصولات جدیدی کار کنند. یکی از بزرگترین مزیتهاش هم اینه که شما به صورت ترکیبی از چند نوع ست یا مثلا فقط سیم می خاصی بخای برات میفرستند. کاری که بسیاری از فروشگاههای موسیقی بدون هیچ دلیل قانع کننده ای انجام نمیدن و خودشون رو راحت کردند.
    http://violika. com/Shop-by-Brand/Violika-Brand

4. کاربران زیر از sigismond به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    94137
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    19
    16 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

با تشکر از توضیحات کاملتون منم ازش خرید کردم و راضیم اون روکش زیر چانه ایش هم جالب بود منم تایید میکنم این فروشگاهو

6. کاربران زیر از sobhanlolo به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    143698
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    0

ممنونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)