لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: لطفا کمک،چه فنونی برای زیبا نواختن ویولن نیازه؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    147902
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

Question لطفا کمک،چه فنونی برای زیبا نواختن ویولن نیازه؟

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام خدمت همه دوستان عزیز.

من در شهری دور افتاده زندگی میکنم که کمتر کسی به ویولن اهمیت میده و همه سراغ کمانچه و ... میرن. واسه همین با وجود 4 یا 5 سال سابقه کار باز هم نمیتونم خوب اجرا کنم و فقط نت آهنگ های زیادی رو یاد گرفتم.

الان سوالم اینه من نت آهنگ های خیلی زیادی بلدم ولی هیچکدوم زیبا نیستن! چه فوت و فن های وجود داره که استاد مرتضوی یا هر استاد بزرگ دیگه ای اون فنون رو اجرا میکنه و صداش قشنگ در میاد؟ مثل ویبراتو و ...
    اگه براتون ممکنه یه مقدمه ای از اون فنون رو که میگید بنویسید

شاید بگید که اون آدم بزرگیه و خیلی تمرین کرده ولی خوب هرچی باشه از 10 فن اون یکی رو هم خوب یاد بگیرم باعث پیشرفت میشه.
    خیلی ممنون

2. کاربران زیر از amirziv24 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    333 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 132/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    9

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوست عزیز

برای اینکه به شما کمکی کرده باشم اول این جمله رو بهتون میگم که دوست خوب کسیست که چیزی که نیاز شماست رو بهتون میگه نه چیزی که دوست دارید بشنوید.
    فنون 10 عدد نیستند و خیلی بیشترند و من هرچقدر فکر می کنم نمیدونم چطور باید به این سوال با نوشتار یا در چند جمله جواب داد که چطور میشه خوب ویولن نواخت. به نظر من سوال صحیح اینه که چطور این تکنیکها رو در هماهنگی کامل و صحیح با یکدیگر روی ویولن اجرا کنیم. هیچکس نمیتونه از نت اهنگ به شما کمک کنه و در چنین زمینه ی اختصاصی با نوشتن یک کامنت به شما کمکی بکنه. اگر واقعا دوست دارید پیشرفت کنید شده ماهی دو بار یا حتی یکبار به یک استاد خوب در یکی از شهرهای نزدیک یا تهران مراجعه کنید. اینطوری نمیشه. البته من هروقت و هرجا به هرکس این حرف رو زدم فورا یک عده اعتراض کرده روشنفکر شده و می گن خواستن توانستنه و... با سی دی و ویدیو نگاه کردن شما اموزش صحیحی نمی بینید حتی اگر بخواهید برای دل خودتون و فقط یک اهنگ بیاموزید. و ویولن هم ساز خطرناک و اسیب زننده ایه. بله خواستن توانستنه موقعی که شما اموزش صحیح ببینید و پشتکار داشته باشید نه اینکه از هیچ همه چیز بیاموزید.. شما اگر یک تکنیک رو اشتباه یاد بگیرید و مثلا 3 ماه تکرار کنید اون اشتباه رو , پاک کردنش از حافظه ی عضلانی و یادگیری روش صحیح اون تکنیک خیلی سختتر خواهد تا اینکه اصلا چیزی بلد نباشید و بخواهید از اول یاد بگیرید. توصیه من به شما کار کردن زیر نظر یک استاد توانا هستش. در هر صورت امیدوارم موفق باشید و انتخاب درستی بکنید اما ویولن رو از صفر نمیشه با خود اموزی یاد گرفت. شاید بشه کارهایی کرد اما چند برابر زمان معمول زیر نظر استاد یادگیری زمان می بره و اگر چیزی رو اشتباه انجام بدید کسی نیست که بهتون بگه. خیلی ها به من پیغام میدهند که در شهرمون استاد ویولن نیست یا امکان سفر نداریم و من واقعا اعصابم خرد میشه. افسوس که وضعیت الان اینطوریه...
    چند وقت پیش من در یک ورک شاپ اموزشی شرکت کردم و مدرس ورک شاپ از مدرسین معروف کشور روسیه بود. یکی از حضار که اتفاقا مبتدی صفر هم بود از ایشون پرسید ایا میتونیم خودمون به خودمون ویولن یاد بدیم؟
    جواب ایشون بسیار جالب بود:
    شما میتونید برای خودتون ماشین بسازید فقط اینطوری چند ده سالی بیشتر زمان میبره تا زیر نظر تعدادی مهندس مکانیک و تولید کننده.

5. کاربران زیر از sigismond به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)