لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اسپانسر خوانندگان جوان

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    146324
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض اسپانسر خوانندگان جوان

0 Not allowed! Not allowed!
    تمام شد
    ویرایش توسط ziar1376 : Saturday 17 February 2018 در ساعت 03:37 PM

2. # ADS

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    333 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 132/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    9

چه ارتباطی با ویولن کلاسیک داره که در این انجمن مطرح کردید؟
    بنویسید به چند نفر نیاز داریم که رایگان کارهامون رو ضبط کنند و بهشون وعده ی مشهور شدن و معرفی می دیم چرا اینهمه حاشیه؟
    هرکس حتی دوران کوتاهی در محیط کارهای استودیویی و ضبط در ایران قرار گرفته باشه می دونه اسپانسر اینجا یعنی چه؟

4. کاربران زیر از sigismond به خاطر این پست تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

کشف استعداد؟! هرکی بیاد قبول میکنید چون میخواد پول بده بهتون. بگید کشف پولدارایی که میخوان با پول یه کاری کرده باشن و پُز بدن.
    به قول sigismond عزیز، دیگه مشخص شده اینجور آگهی ها و مخفی شدن زیر نام اسپانسر یعنی چی.
    اگه اسپانسری باید استعداد بیابی و روش سرمایه گذاری کنی. نه اینکه اون واسه شما سرمایه گذاری کنه!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    146324
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

در جواب sigismond عزیز باید عرض کنم دلیل قرار دادن پست در این قسمت این بود که قسمت مرتبط رو پیدا نکردم
    و نکته دوم اینکه ، اینکه شما برداشت خودت رو از اسپانسر داری (اینکه هیچ جای دنیا رو نگرفتی و انتظار داری یکی بیاد از قیافت خوشش بیاد و سرمایه اشو بریزه به پات تا ببینم کی به ثمر میشی „اگر تازه به ثمر بشینی” و اون حداقل ماجرا یعنی بازگشت سرمایه اشو ببینه. تازه اگر موقعی که به ثمر نشستی آلزایمر نگیری و زیر آبی نری) به بنده اصلا ربطی نداره. نکته بعد اینکه اگر با چشمان بیناتون متن رو کامل مطالعه مینمودی نوشته شده بود که از خوانندگان حمایت های لازمه به عمل میاد. من نمیدونم کجای ایران این جریان مورد داره؟

- - - Updated - - -

در جواب sigismond عزیز باید عرض کنم دلیل قرار دادن پست در این قسمت این بود که قسمت مرتبط رو پیدا نکردم
    و نکته دوم اینکه ، اینکه شما برداشت خودت رو از اسپانسر داری (اینکه هیچ جای دنیا رو نگرفتی و انتظار داری یکی بیاد از قیافت خوشش بیاد و سرمایه اشو بریزه به پات تا ببینم کی به ثمر میشی „اگر تازه به ثمر بشینی” و اون حداقل ماجرا یعنی بازگشت سرمایه اشو ببینه. تازه اگر موقعی که به ثمر نشستی آلزایمر نگیری و زیر آبی نری) به بنده اصلا ربطی نداره. نکته بعد اینکه اگر با چشمان بیناتون متن رو کامل مطالعه مینمودی نوشته شده بود که از خوانندگان حمایت های لازمه به عمل میاد. من نمیدونم کجای ایران این جریان مورد داره؟

- - - Updated - - -

در جواب yusef عزیز
    علاوه بر جواب هایی که به sigismond داده شد باید خدمتتون عرض کنم که قطعا وقتی در وهله ی اول بالا اومدن اسم تیممون برامون از پول اهمیت داشته باشه هر کسی رو قبول نمیکنیم. نکته بعد اینکه این نکته ارو به خاطر بسپارید که در این دنیای 7 میلیارد نفری تنها کسی که مجانی براتون کاری انجام میدن پدر و مادرتون هستن و لاغیر. هر کاری زحمت و زمان خودش رو میبره شما نباید انتظار داشته باشی کسی که مثلا شغلش تنظیم آهنگ یا شغلش میکس و مستر آهنگ هست و زندگیش از درامدش از این راه تامین میشه بیاد بشینه وقتش، دانشش و تجربه اش رو برای شما بزاره و مجانی برای شما کار بزنه. پسر خاله اشی مگه

نکته پایانی اینکه چه در اروپا، چه در آسیا و حتی در آمریکا اسپانسر 100 درصدی که مد نظر شماست. (شخص یا شرکتی که تمام هزینه های کارهای شما رو پرداخت میکنه) تنها و تنها و تنها در صورتی اسپانسری شما رو قبول میکنه که یا کار شما در کوتاه مدت بازدهی داشته باشه و علاوه بر هزینه ای که اون شخص یا شرکت میکنه به همراه سودش رو بهش بر میگردونه (مثل دستگاه تصویه آب فاضلابی که بیل گیتس بر روی تولید انبوه „تکرار میکنم تولید انبوه دستگاه” سرمایه گذاری کرد. به دلیل اینکه به محض شروع فروش دستگاه ها چند صد برابر سرمایه گذاریش بهش بر گردونده میشه. یا اینکه شخص به شخصی معروف و پر طرفدار تبدیل شده باشه و اسپانسر از تبلیغاتی که شخص معروف برای اون انجام میده سود خودش رو ببره(مثال ورزشی اون مسی رونالدو و نیمار و مثال خواننده ی اون خانم سلنا گومز و آریانا گراند هستند که به ترتیب برای نایک، ادیداس ، پوما ، بیتس„تولید بلندگو و هدفون” و لوازم آرایشی تبلیغات انجام میدن.

حالا سوال من اینجاست که شمایی که بغال سر کوچه اتونم نمیشناستت و هیچ جای دنیا رو فتح نکردی رو چه حسابی اسپانسر 100 درصدی میخوای؟ خوشگلی یا بابات رئیس جمهوره؟

- - - Updated - - -

در جواب yusef عزیز
    علاوه بر جواب هایی که به sigismond داده شد باید خدمتتون عرض کنم که قطعا وقتی در وهله ی اول بالا اومدن اسم تیممون برامون از پول اهمیت داشته باشه هر کسی رو قبول نمیکنیم. نکته بعد اینکه این نکته ارو به خاطر بسپارید که در این دنیای 7 میلیارد نفری تنها کسی که مجانی براتون کاری انجام میدن پدر و مادرتون هستن و لاغیر. هر کاری زحمت و زمان خودش رو میبره شما نباید انتظار داشته باشی کسی که مثلا شغلش تنظیم آهنگ یا شغلش میکس و مستر آهنگ هست و زندگیش از درامدش از این راه تامین میشه بیاد بشینه وقتش، دانشش و تجربه اش رو برای شما بزاره و مجانی برای شما کار بزنه. پسر خاله اشی مگه

نکته پایانی اینکه چه در اروپا، چه در آسیا و حتی در آمریکا اسپانسر 100 درصدی که مد نظر شماست. (شخص یا شرکتی که تمام هزینه های کارهای شما رو پرداخت میکنه) تنها و تنها و تنها در صورتی اسپانسری شما رو قبول میکنه که یا کار شما در کوتاه مدت بازدهی داشته باشه و علاوه بر هزینه ای که اون شخص یا شرکت میکنه به همراه سودش رو بهش بر میگردونه (مثل دستگاه تصویه آب فاضلابی که بیل گیتس بر روی تولید انبوه „تکرار میکنم تولید انبوه دستگاه” سرمایه گذاری کرد. به دلیل اینکه به محض شروع فروش دستگاه ها چند صد برابر سرمایه گذاریش بهش بر گردونده میشه. یا اینکه شخص به شخصی معروف و پر طرفدار تبدیل شده باشه و اسپانسر از تبلیغاتی که شخص معروف برای اون انجام میده سود خودش رو ببره(مثال ورزشی اون مسی رونالدو و نیمار و مثال خواننده ی اون خانم سلنا گومز و آریانا گراند هستند که به ترتیب برای نایک، ادیداس ، پوما ، بیتس„تولید بلندگو و هدفون” و لوازم آرایشی تبلیغات انجام میدن.

حالا سوال من اینجاست که شمایی که بغال سر کوچه اتونم نمیشناستت و هیچ جای دنیا رو فتح نکردی رو چه حسابی اسپانسر 100 درصدی میخوای؟ خوشگلی یا بابات رئیس جمهوره؟

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    333 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 132/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    9

از خواننده حمایت لازم به عمل میاد یعنی چه؟
    بیمه می کنید؟
    بودجه می دید و میگید واست اسپانسر پیدا می کنیم و بعد ناپدید میشید؟
    شعر و اهنگسازی و تنظیم رایگان براشون می کنید؟
    استودیو رایگان ساعتی اجاره می دید بیان برای تمرین؟
    شما هم مثل این بازاریاب های شبکه ای و نتورک مارکتینگ که هرچی بهشون بگی جوابی دارند و توجیهشون کردند که یک شبه بنز می خرند جوابهاتون از پیش امادست.
    من در گذشته از نزدیک شاهد مراجعه بعضی افراد به شرکتهایی مثل ایران گام و ترانه ی شرقی بودم و برای همین واقعا حوصله ندارم دونه به دونه بشینم مسائل رو توضیح بدم. ته تهش اینه که به طرف میگید 50 درصد البوم اول رو ما تامین می کنیم یا جمله ی معروف از بقیه 2 میلیون می گیریم شما چون صداتون خوبه هر track یک میلیون بده. هیچ ناشناسی از این کارها به خوانندگی نرسیده. مگر سالها زحمت کشیده باشه و پله ها رو خودش اومده باشه بالا. اگر قصدتون واقعا اسپانسرینگ هست واسه جوانان علاقه مند که صدای همشون مثل هم شده و با کیوبیس نهایتا یه ناله ی بغض دار یکنواخت ازشون در میاد و رشد قارچ گونه در موسیقی پاپ دارند چند ترم کلاس سلفژ برگزار کنید که منو تو نگاه نکنند فکر کنند یک ماهه خواننده میشن.

- - - Updated - - -

از خواننده حمایت لازم به عمل میاد یعنی چه؟
    بیمه می کنید؟
    بودجه می دید و میگید واست اسپانسر پیدا می کنیم و بعد ناپدید میشید؟
    شعر و اهنگسازی و تنظیم رایگان براشون می کنید؟
    استودیو رایگان ساعتی اجاره می دید بیان برای تمرین؟
    شما هم مثل این بازاریاب های شبکه ای و نتورک مارکتینگ که هرچی بهشون بگی جوابی دارند و توجیهشون کردند که یک شبه بنز می خرند جوابهاتون از پیش امادست.
    من در گذشته از نزدیک شاهد مراجعه بعضی افراد به شرکتهایی مثل ایران گام و ترانه ی شرقی بودم و برای همین واقعا حوصله ندارم دونه به دونه بشینم مسائل رو توضیح بدم. ته تهش اینه که به طرف میگید 50 درصد البوم اول رو ما تامین می کنیم یا جمله ی معروف از بقیه 2 میلیون می گیریم شما چون صداتون خوبه هر track یک میلیون بده. هیچ ناشناسی از این کارها به خوانندگی نرسیده. مگر سالها زحمت کشیده باشه و پله ها رو خودش اومده باشه بالا. اگر قصدتون واقعا اسپانسرینگ هست واسه جوانان علاقه مند که صدای همشون مثل هم شده و با کیوبیس نهایتا یه ناله ی بغض دار یکنواخت ازشون در میاد و رشد قارچ گونه در موسیقی پاپ دارند چند ترم کلاس سلفژ برگزار کنید که منو تو نگاه نکنند فکر کنند یک ماهه خواننده میشن.

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

شما که هنوز معنای اسپانسر رو نمیدونی چجور ازش حرف میزنی.
    کشف استعداد یعنی چی؟ اون استعدادی که پول داشته باشه و میدونه از کارش نتیجه میگیره نمیاد کارشو بده به تو.
    اون استعدادی هم که پول نداره میاد دنبال اسپانسر که اون اسپانسر هزینه های تولید رو فراهم کنه و در عوض در زمان بازخورد کار و درآمدزایی سود خودشو هم برمیداره. و این میشه یه بیزینس درست. قرار نیست هزینه ی مجانی کنه.
    اما اینکه شما میری از اونور خواننده جور میکنی و از اونطرف هم ترانه سرا و تنظیم کننده مثل همین آگهیت، و اونا رو با هم درگیر میکنی و این وسط پولی به جیب میزنی این اسمش دلالی هست نه اسپانسری.
    تهیه کننده وظیفه ش اینه که پول بذاره وسط و بعد از نتیجه گیری پولش و سودش رو بدست بیاره.
    این میشه که استعدادیابی میکنن از بین چندین نفر. چون باید برای کسی هزینه کنن که نتیجه بده.
    این نیست که یه آدم 20 ساله بیاد یه پست برنه بگه خواننده و تنظیم کننده و اهنگساز و همشون به من پیام بدن و این وسط دلالیمو بگیرم.
    من با این استدیوهای دلال خیلی برخورد داشتم و روش کاراشونو میشناسم.

9. کاربران زیر از you3f به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)