لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: صدای باس - موسیقی ایرانی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    157116
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض صدای باس - موسیقی ایرانی

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام.
    صدای من باس هست (A1-G4) که البته بالاتر و پایینتر از این رو هم می‌تونم بخونم، اما مشخصا falsetto و fry، که به حساب نمیاد.
    متاسفانه تقریبا همه خواننده های ما تنور هستن، مخصوصا توی موسیقی سنتی که کلا همه تنور هستن، بنان باریتون بود که باز هم صدایی بالاتر از محدوده‌ی صدای من داشته، و فکر می‌کنم به این دلیل می‌گفتن باریتون بوده که به خاطر کم بودن وسعت صدا نمی‌تونسته تنور بخونه.

کلاس آواز رفتم، بگذریم پیش چه کسی، اصرار داشت من تنور بخونم، خوب نمیشه، نمی‌تونم، امکان پذیر نیست اصلا. منی که صدام باس هست و موسیقی سنتی ایرانی دوست دارم، چه کار کنم؟ باس خوندن با تنور خوندن خیلی فرق داره، چطور باید یاد بگیرم وقتی هیچ نمونه آوازی باریتون یا باس نداریم و هیچ اهنگی برای این محدوده صدایی نوشته نشده؟ مشخصا میشه این اهنگا رو یه اکتاو پایینتر خوند، ولی اون نمیشه.

تجربه خوبی نداشتم از کلاس آواز، می‌دونم که میشه یه تنور به یه باس اموزش بده، اما نه وقتی که اصرار کنه شما هم تنور بخونی. اگر استاد آوازی که بتونه باس آموزش بده، تهران و کرج، میشناسید، لطف می‌کنید معرفی کنید؟

و اینکه، آیا موسیقی سنتی، صدای باس، امکان پذیر هست؟ گناهی نکردیم که باس هستیم.

2. کاربران زیر از pouya_ به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)