لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: راهنمایی درباره خرید و یاد گرفتن کمانچه

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    159340
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض راهنمایی درباره خرید و یاد گرفتن کمانچه

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام. من ی چندتا سوال داشتم از اساتید. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من ی چند سالی هست که بشدت به ساز کمانچه علاقه مند شدم طوری که همیشه دارم تک نوازی کمانچه گوش میدم. و هیچ موسیقی بجز صدای این ساز نمیتونه منو ارضا کنه. متاسفانه به دلایل مالی نتونستم تو این چندسال ساز رو بخرم. حقیقتش رو بخواید الان سرباز هستم و با ذره ذره جمع کردن حقوق سربازی تونستم مبلغ یک ملیون و دویست جمع کنم. (همین الان هم سر پستم. :)) خیلی تحقیق کردم در مورد اینکه از چه سازنده ای ساز بخرم. دوست دارم که ی ساز خوب و خوش دست و خوش صدا باشه تا آدم رغبت داشته باشه برای ادامه کار. چون صدای ساز خیلی برام مهمه تا بتونم با ساز ارتباط برقرار کنم و میخوام از ابتدا با ی ساز خوب و خوش صدا شروع کنم. وقتی به صدای ساز اساتیدی مثل استاد کامکار و استاد کلهر گوش میدی واقعا لذت میبری. البته بماند که دلنشینی کارهای استادان فقط صرفا بخاطر سازشون نیست و تکنیک هم خیلی موثره. تا اونجایی که من متوجه شدم سازهایی مثل عطایی و کردی و ملکی سازهای خوبین ولی گرون هستن. و بودجه بنده نمی‌رسه. متاسفانه کسی رو هم از دوستان و آشنایان ندارم که با ساز آشنا باشه و برای خرید کمکم کنه.
    میخواستم از دوستان راهنمایی بگیرم به حقیر برای داشتن ی ساز خوب کمک کنید یا اگر جایی رو میشناسید معرفی کنید. ممنون میشم
    سوال بعدی هم در رابطه با یادگیری کمانچه هست که با توجه به اینکه من الان سربازم و وقت کلاس رفتن ندارم چه تمریناتی رو انجام بدم تا پیشرفت کنم

2. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    162446
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوست عزیز
    در مورد انتخاب ساز فقط باید مدرستون تایید کنه وگرنه گرونترین و معروف ترین سازها هم ممکنه در هنگام فروش ایرادی داشته باشند که شما متوجه آن نباشید ولی در مورد اینکه فرصت تمرین ندارین کتاب بهار کمانچه بهترین کتابی هست که تو این زمینه میتونه کمکتون کنه. این کتاب تمرینات کوتاه و ساده ای رو داره و در پایان هر درس هم آهنگی متناسب با اون درس آورده شده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)