لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: خرید ساز دیاتونیک یا کروماتیک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    152092
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض خرید ساز دیاتونیک یا کروماتیک

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان من یه ساز کوماتیک سوان دارم که تقریبا خراب شده و درکل صدای خوبی هم نداره والان باید یه ساز دیگه تهیه کنم که متاسفانه بخاطر وضعیت مالیم نمیتونم بیشتر از 500 براخریدش هزینه کنم و تصمیمم خرید ساز دیاتونیک مارین بند بود ولی قبل اینکه بگیرم ومدم یه باردیگه قیمتها رو سرچ کنم که چشمم به ساز کروماتیک 1040 ایستاپ افتاد والان تصمیمگیری برام سخت شده چون اولا میخوام صدای سازخوب باشه نه شبیه سوان واگر مشکل مالی نبود اونوقت هردونوع سازرومیگرفتم ولی حالا باتوجه به شرایطم میخواستم لطف کنیدو یه مشاوره خوب بهم بدید که کدوم رو بگیرم ساز دیاتونیک و کروماتیک هرکدوم قابلیتهای خودشون رو دارن. درکل اگربخوام خودم واطرافیانم از شنیدن صدای سازم لذت ببریم کدوم رو پیشنهادمیدید البته اگر سازبهتری نسبت به این دوتا بااین قیمت نباشه. من خودم دوست داشتم دیاتونیک بگیرم ولی میترسمبرای زدن ملودی زیادی به مشکل بخورم ونمیدونم چقدر میشه با بند کردن از پس نت آهنگهای پاپ بربیاممخصوصابخاطر کم بودن نت فا ولا سوراخ 2و3 و ازطرفی اگر صدای ساز ایستاپ خوب نباشه که خب اونوقت دیگه مشکلی نیست و یه انتخاب بیشتر نداشتم ولی صدایی که برای معرفی ساز شنیدم خوب بوداگر دستکاری نشده باشه و موقع اجرا هم همون صداروداشته . ممنون میشم اگر یه راهنمایی خوب کنید. مدتی بود سازنمیزدم و بعدش وضع قیمتها اینطور شد

2. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)