لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: معرفی دستگاه های قطعات نواخته شده موسیقی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    154139
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    11
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

Thumbs up معرفی دستگاه های قطعات نواخته شده موسیقی

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام این تایپیک با اجازه مدیران محترم سایت جهت کمک به دوستان نوازنده در دقیق نواختن قطعات موسیقی ایجاد شده. البته بنده حدی ندارم و اگه دوستانی که دستگاهها رو میشناسن یه سری از آهنگهای مجلسی و شاد رو یا حتی غمگین رو بگن در چه دستگاهی هستند کمک بزرگی به من و امثال من می کنند که آهنگها رو دقیقتر بنوازیم . در ضمن دوست عزیز جناب آقای[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اعلام آمادگی برای همکاری کردند ممنون از ایشان .
    یا علی

- - - Updated - - -

1- شور: حزن و اندوه عاشقانه از نوع جانسوز! >>> آتشی ز کاروان جدا مانده، استاد علی تجویدی
    2- ماهور: شادی و فرح فراوان >>> مرغ سحر
    3- همایون: غمی شکایت گونه >>> تو ای پری کجایی، همایون خرم یا کیه کیه در می زنه از بانو پوران
    4- نوا: عرفان و سیر و سلوک عارفانه >>> اثر جاودان نینوا، از حسین علیزاده (ارکستر خانواده ویولن و نی)
    5- سه گاه: سوز و غم الهی و عارفانه >>> رسوای زمانه از الهه
    6- چهارگاه: شادی متعادل و هدفمند، حس سلحشوری >>> بادا بادا مبارک بادا...
    7- راست پنجگاه: همون ماهور فقط ... >>> اجرای محمد رضا لطفی، شجریان و ناصر فرهنگفر در جشن هنر شیراز

8- بیات ترک>>> اذان جاودان موذن زاده اردبیلی در گوشه ی روح الارواح
    9- بیات اصفهان >>> یک غم نوستالژیک، غم غربت، غم عشق و ناز معشوق، دلم می خواد به اصفهان برگردم، معین یا می زنم فریاد هر چه باداباد از هایده یا بوی جوی مولیان از بنان و مرضیه با آهنگسازی استاد بدیعی
    10- ابوعطا>>> اشکم دونه دونه از بانو پوران
    11- افشاری >>> به اون صورت چیزی که زیاد شنیده باشم به صورت آهنگ تو ذهنم نیست اما تا دلتون بخواد در برنامه های تکنوزان و گل ها در مایه افشاری موجود هست. مناجات های فارسی هم اکثرا در این آواز هستند (مثنوی شجریان برای دم افطار)
    12- دشتی >>> محزون ترین نغمه های ایرانی در این آواز هستند. زرد ملیجه از استاد صبا، به سوی تو و گذشته ها هر دو از کوروس سرهنگ زاده با آهنگسازی استاد بدیعی در این آواز هستند. البته آثار پاپ مثل آهنگ های پاپ هایده و معین قریب به 60 درصدشون دشتی هست.
    اینها رو دوست عزیزمون
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در یه تایپیک معرفی کردن که من با اجازه ایشان اینجا کپی میکنم تا آغازی باشه واسه این کار

2. کاربران زیر از shahramt به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)