لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: درخواست مشاوره برای شروع آهنگسازی و تنظیم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    167206
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض درخواست مشاوره برای شروع آهنگسازی و تنظیم

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام،
    من هیچ آشنایی با موسیقی ندارم. هدفم ساختِ آهنگ‎های ترنس و حماسی در نرم‎افزارهای آهنگسازی است.
    پیشنهادِ شما چیه؟
    ویرایش توسط saman65 : Friday 6 September 2019 در ساعت 07:21 PM

2. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    167174
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست من. راهی که من رفتم خرید یک ارگ به روز بوده و تونسه در درک موسیقی خیلی برام مفید باشه. بخش زیادی از موسیقی دوست داشتنی ما موسیقی سنتی و ردیف های موسیقی هستش که شما نمی تونی بایه ساز غربی اونها رو اجرا کنی. توصیه من به شما خرید یک A1000دسته دوم (الان 3 تومنه) یا یه کرگ Pa300 (فعلا 8 تومنه) یا Pa800 دسته دو (حدود 9 تومن) هر سه این ارگ ها سازهای سنتی و درام کیت های سنتی و محلی رو هم ساپورت می کنن و به راحتی به کامپیوتر وصل میشه کلیه ردیفهای موسیقی رو با زدن یک دکمه کوک می کنه و تبادل اطلاعات بین سایر هنرمندان هم زیاده متاسفانه ساز هم الان تو دسته سرمایه شده یه چیزی رو بخر که 10 نفر ازت بخرن! پیشنهاد من اینه که سوالتون رو در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] مطرح کنین نوازنده های midi و پیانو و ارگ زیاد هستند.
    ویرایش توسط Ehsan_ha : Wednesday 4 September 2019 در ساعت 06:39 AM

4. کاربران زیر از Ehsan_ha به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    167206
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

البته هدفِ من موسیقیِ مجالس و اجرای زنده نیست.
    این مواردی هم که شما فرمودید کیبورد ارنجر هستند که امکانات جانبی‌اش دقیقا برای این همین منظور ساخته شده. آهنگ های ترنس و حماسی پایه غربی دارند. البته این اولین باره که میشنوم با پیانو نمیشه آهنگ های ایرانی زد. منظورتون رو نفهمیدم.
    پیانو و ارگ دیجیتال الان قابلیت اتصال به کامپیوتر دارن و میشه باهاش هر سازِ دیگه ای رو هم زد.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    167174
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saman65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ... البته این اولین باره که میشنوم با پیانو نمیشه آهنگ های ایرانی زد. منظورتون رو نفهمیدم...
    فرمایش کاملا متین. ردیف ها و دستگاه های موسیقی سنتی احتیاج به کوک کردن ربع پرده داره که خوب کوک پیانو رو منطقی نیست مدام برای ازین دستگاه به اون دستگاه رفتن تغییر بدین. مخصوصا گاهی در یک دستگاه مثلا ماهور گوشه ای داریم به نام دلکش که ربع پرده میشه. من هم خودم اصلا سنتی کار نیستم اما قبول کنین قسمت ریشه دار موسیقی ما همین دستگاه های موسیقی هستند. برای شما که حماسی دوست هستین حیفه که با چهارگاه و سه گاه آشنا نباشید. پیانو های الکتریک که دیگه اصلا ربع پرده نمی شه.

برای موسیقی های حماسی و ترنس شما احتیاج به VST و صداهای اختصاصی دارین خوب کیبوردهایی مثله کرگ که سمپل پذیر هستند گزینه خیلی خوبی هستند.

یکی از جذابیت های موسیقی اجرای زنده هستش خوب واقعا پیانو رو نمی شه تکونش داد.

شما وقتی موسیقی کار میکنی خواه ناخواه درگیر موسیقی سنتی هم می شی و برای آشنایی لازمه که این امکانات در اختیارتون باشه.
    ویرایش توسط Ehsan_ha : Wednesday 4 September 2019 در ساعت 03:16 PM

7. کاربران زیر از Ehsan_ha به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    167174
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

شما فقط این فیلم رو ببین عاشق این تکنولوژی می شی داداش
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

9. کاربران زیر از Ehsan_ha به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    167206
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آقا احسان،
    حرف شما کاملاً درسته و اون ارنجری هم که معرفی کردید وسوسه‌کننده است. در مورد دستگاه‌ها متأسفانه هنوز فرصت نکردم جستجو کنم ببینم چیه منظورتون. ولی فکر کنم همون چیزی هست که موقعِ آهنگسازی باهاش مواجه میشم. ما چون گوشمون به موسیقیِ ظریفِ ایرانی عادت کرده حتی موقع ساخت آهنگهای ترنس و حماسی هم می‌خواهیم اون رو داشته باشیم. ولی مسئله اینجاست که این همه هزینه برای کسی که تا الان موسیقی شروع نکرده و نمی‌خواد به عنوان یک شغل بهش نگاه کنه ریسکه. اونم برای موسیقی که مثل هنرای دیگه نیست با کمی پیشرفت بتونی چیزی از آب درآری. کوچکترین نکته‌ای تو موسیقی رعایت نشه خروجی فاجعه میشه و اصلاً اون لذتی که باید رو به مخاطب (حتی خودمون) نمیرسونه. بهترین حالت برای من اینه که 3 تومن بیشتر هزینه نکنم که اگه دیدم نه کارِ من نیست الکی پولم حروم نشه. چون معمولاً فروشِ این دستگاه‌ها هم کار سختیه و میمونه رو دست مگه اینکه نصفِ قیمت بدی.

با این کیبورد ارنجر کاملاً انتخابهام شلوغ شده و الان اصلاً نمیدونم برای شروعِ موسیقی چه کنم. یه موضوعی هم هست. سرچ کنید آهنگ حماسی و ترنس، معمولا سبکش طوریه که از 90 درصد آهنگاش خوشمون میاد و ربطی به سلیقه ایرانی نداره. سلیقه ایرانی زمانی مطرح میشه که بخواهیم آهنگهای غمگین و حزن انگیز یا آهنگ های پاپ گوش بدیم. بازم نمیدونم.

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saman65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام،
    این اولین سوالِ من در این انجمنه.
    من هیچ آشنایی با موسیقی ندارم. به آهنگسازی در کامپیوتر (نرم‌افزارهای DAW) خصوصاً سبک حماسی و ترنس علاقه دارم. با مشورتی که داشتم همۀ اهالی موسیقی یادگرفتن یک ساز رو قبل از این کار توصیه کردند. در واقع برای آهنگسازی با کامپیوتر باید درک خوبی با تئوری موسیقی داشت و برای این کار یک سازِ کلاویه‌ای رو مناسب دونستم. (گیتار خوب نیست چون پیدا کردن نت ها و درک تئوری در اون سخته). بین سازهای کلاویه‌ای چند انتخاب دارم:

1- کیبورد یا ارگ
    2- پیانوی دیجیتال
    3- میدی کنترلر

اگه از این دید نگاه کنیم که بعداً میخواهیم پیانوی آکوستیک بزنیم قطعاً بهترین انتخاب یک پیانوی دیجیتالِ 5 اکتاو به بالا با کلاویه‌های سنیگینِ پیانویی است که در حال حاضر قیمتش کمتر از 7 میلیون نیست. ولی برای منی که صرفا میخوام تئوری یاد بگیرم و اصلا قصد ندارم پیانوی 80 میلیونی بنوازم کدوم یکی بهتره. فقط یه چیزی که بشه باهاش تئوری موسیقی رو تمرین کرد.

قطعا با توجه به هدفی که دارم میدی کنترلر مناسب نیست. چون هدف اولیه من ساز زدنه و نمیخوام به هیچ عنوان درگیر پیچیدگی های فنی مثل تاخیر در پخش نت ها در کامپیوتر بشم.

میمونه ارگ یا پیانوی دیجیتال که با تحقیقی که کردم فرقشون فقط کیفیتِ پایین صدای نت ها در ارگه. (نمیدونم چرا کیفیتش پایینه؟)
    و تعداد اکتاوها که بین 5 و 7 موندم. یعنی 61 کلاویه یا 81 کلاویه؟ و آیا برای یک مبتدی فرقی هم میکنه.

با توجه به هدفی که دارم هیچ دلیلی به جز هزینه اضافه برای خریدِ پیانوی دیجیتال نمیبینم. مگر شما دلیل قانع کننده ای بیارید که صرف چند میلیون هزینه بیشتر برای خریدِ پیانوی دیجیتال بهتره؟
    ممنون.
    سلام،
    این اولین سوالِ من در این انجمنه.
    من هیچ آشنایی با موسیقی ندارم. به آهنگسازی در کامپیوتر (نرم‌افزارهای DAW) خصوصاً سبک حماسی و ترنس علاقه دارم. با مشورتی که داشتم همۀ اهالی موسیقی یادگرفتن یک ساز رو قبل از این کار توصیه کردند. در واقع برای آهنگسازی با کامپیوتر باید درک خوبی با تئوری موسیقی داشت و برای این کار یک سازِ کلاویه‌ای رو مناسب دونستم. (گیتار خوب نیست چون پیدا کردن نت ها و درک تئوری در اون سخته). بین سازهای کلاویه‌ای چند انتخاب دارم:

1- کیبورد یا ارگ
    2- پیانوی دیجیتال
    3- میدی کنترلر

اگه از این دید نگاه کنیم که بعداً میخواهیم پیانوی آکوستیک بزنیم قطعاً بهترین انتخاب یک پیانوی دیجیتالِ 5 اکتاو به بالا با کلاویه‌های سنیگینِ پیانویی است که در حال حاضر قیمتش کمتر از 7 میلیون نیست. ولی برای منی که صرفا میخوام تئوری یاد بگیرم و اصلا قصد ندارم پیانوی 80 میلیونی بنوازم کدوم یکی بهتره. فقط یه چیزی که بشه باهاش تئوری موسیقی رو تمرین کرد.

قطعا با توجه به هدفی که دارم میدی کنترلر مناسب نیست. چون هدف اولیه من ساز زدنه و نمیخوام به هیچ عنوان درگیر پیچیدگی های فنی مثل تاخیر در پخش نت ها در کامپیوتر بشم.

میمونه ارگ یا پیانوی دیجیتال که با تحقیقی که کردم فرقشون فقط کیفیتِ پایین صدای نت ها در ارگه. (نمیدونم چرا کیفیتش پایینه؟)
    و تعداد اکتاوها که بین 5 و 7 موندم. یعنی 61 کلاویه یا 81 کلاویه؟ و آیا برای یک مبتدی فرقی هم میکنه.

با توجه به هدفی که دارم هیچ دلیلی به جز هزینه اضافه برای خریدِ پیانوی دیجیتال نمیبینم. مگر شما دلیل قانع کننده ای بیارید که صرف چند میلیون هزینه بیشتر برای خریدِ پیانوی دیجیتال بهتره؟
    ممنون.
    سلام دوست خوبم به نت آهنگ خوش اومدین.
    حقیقتش چند بار پست شما رو مطالعه کردم اما متاسفانه زیاد متوجه صورت مسئله تون نشدم. سوالاتی رو مطرح کردید و بهش پاسخ دادید (بعضا با پاسخ هایی اشتباه) و بعد منتظر جواب دادن به پاسخ سوالاتتون هستید؟! کمی گیج کننده است. شاید بهتر بود صرفا سوالتون رو خیلی واضح و کاملا مستقیم مطرح میکردید. بهرحال:

اگه به دنبال نوازندگی هستید باید عرض کنم نوازندگی پیانو با پشتوانه و دانش تئوری موسیقی بسیار ایده آل هستش که نیاز به پشتکار و سعی فراوانی هم داره. اگه سعی دارید نوازندگی پیانو رو نهایتا به طور جدی دنبال کنید، خرید یه پیانوی آکوستیک یک „باید” هست. اما به هردلیلی که میتونی شامل هزینه بسیار زیادش و همینطور نداشتن مکان مناسب برای نگهداریش (که بسیار مهم هم هست) باشه، سازهای دیجیتال هم میتونن گزینه خیلی مناسبی براتون باشن. کیبور یا میدی کنترلر اصلا برای تمرین نوازندگی پیانو گزینه مناسبی نیستند. به دلیل مکانسیم اکشنی که در کلاویه های اون بکار رفته. بهترین کیبورد جهان اکشنی شاید معادل بدترین اکشن بکار رفته در یه پیانو دیجیتال رو داره. به بعارت ساده تر اگه با یه ارگ تمرین نوازندگی پیانو کنید، شاید مدتی طول بکشه تا بتونید حتی ساده ترین قطعات رو با یه پیانو واقعی بنوازید.

تا اینجا فرض بر این هست که به نوازندگی پیانوعلاقه مندید.

اما اگه دنبال آهنگسازی هستید که بهرحال دانش تئوری موسیقی یکی از الزامات بدیهی اون هست، باید عرض کنم توانایی نواختن پیانو (خصوصا در سبکی مثل trance) گرچه میتونه مفید باشه اما قطعا یک الزام نیست و داشتن یه کیبورد استاندارد، کاملا مناسب نیاز شماست. شما قرار نیست یه رسیتال پیانو برگزار کنید و در اون مثلا راخمانیف بزنید! شما با یه کیبورد هم میتونید تئوری موسیقی رو یاد بگیرید و هم „اصول” نوازندگی رو. و از این نظر هیچ تفاوتی هم با پیانو آکوستیک 1 میلیاردی نداره. دقت کنید شما نیاز دارید بهرحال با نرم افزار هایی که در کامپیتر اجرا میشن و میتونن توسط یه کیبورد کنترل بشن کاملا مسلط بشید (مثل FL Studio, Ableton Live, Cubase,...). بنابراین در این جا پیشنهاد بنده یه MIDI Controller یا یه کیبورد با تعداد اکتاوهای بالاست (به همراه یه کامپیوتر مناسب این نرم افزارها). پیانو دیجیتال با توجه به فرضی که در ابتدای پاراگراف ذکر شد، گرچه میتونه جالب باشه ولی برای شما اصلا ضروری نیست.

اما فرضهای اشتباهی که در پستتون داشتید:
    ((گیتار خوب نیست چون پیدا کردن نت ها و درک تئوری در اون سخته))
    پیدا کردن نتها در گیتار به هیچ عنوان مشکل نیست. گرچه کمی دشوار تر از پیدا کردن جای صحیح نتها در سازهای کلاویه ای هست. همچنین درک تئوری موسیقی در گیتار پیچیدگی خاصی نداره و حتی میتونه در بسیار از سبک ها خیلی مناسب تر از پیانو هم باشه. یه گیتاریست خوب، قوانین آکوردها و قوانین وصل اون رو به مراتب بهتر از یه نوازنده خوب پیانو میدونه. و این قبیل مسائل براش چیزای خیلی بدیهی به حساب میاد.

((قطعا با توجه به هدفی که دارم میدی کنترلر مناسب نیست. چون هدف اولیه من ساز زدنه و نمیخوام به هیچ عنوان درگیر پیچیدگی های فنی مثل تاخیر در پخش نت ها در کامپیوتر بشم))
    جالبه در خط قبلیش فرمودید „برای منی که صرفا میخوام تئوری یاد بگیرم” و در خط بعدش عنوان کردید هدفتون ساز زدنه. بهرحال... فرض درگیری پیچیدگی های فنی یه فرض اشتباه هست. کار با یه MIDI Controller اونقدرا مشکل نیست و اصلا نمیشه اسمش رو „پیچیدگی فنی” گذاشت. تاخیر در پخش نت هم یه پیچدگی فنی نیست بلکه یه اشکال در مشخصات فنی کامپیوترتون و همینطور نامرغوب بودن کابل مورد استفاده است.

((میمونه ارگ یا پیانوی دیجیتال که با تحقیقی که کردم فرقشون فقط کیفیتِ پایین صدای نت ها در ارگه))
    تحقیقتون مطمئنا اشتباه بوده. تفاوت عمده ارگ و پیانو دیجیتال نه در صدای اون بلکه در مکانیسم اکشن اونه. اکشن یه ساز، مهمترین عامل برای آموزش نوازندگی محسوب میشه.

12. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    167206
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام آقا امیر،
    ممنون از توضیح کاملتون. سوالمو ویرایش کردم.
    می‎ترسیدم کوتاه بپرسم جوابی نگیرم.
    اگه توضیح اضافه ای لازم هست در خدمتم.
    پیانوی دیجیتال رو یک نفر دیگه توصیه کرده بود. میگفت اکثر پیانوها و کیبوردها امکان ارسال نت به کامپیوتر رو دارن. ضمن اینکه با اونها میتونی به صورت مستقل هم آهنگ بسازی.

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام آقا امیر،
    ممنون از توضیح کاملتون. سوالمو ویرایش کردم.
    می‎ترسیدم کوتاه بپرسم جوابی نگیرم.
    اگه توضیح اضافه ای لازم هست در خدمتم.
    پیانوی دیجیتال رو یک نفر دیگه توصیه کرده بود. میگفت اکثر پیانوها و کیبوردها امکان ارسال نت به کامپیوتر رو دارن. ضمن اینکه با اونها میتونی به صورت مستقل هم آهنگ بسازی.
    عزیزم دیگه خیلی کوتاهش کردی :- )) ولی خیلی گویاتر شده سوالتون.
    بله دوستتون درست گفتن. اغلب پیانوهای دییجیتال این قابلیت رو دارن. ولی دقت کنید این سازها به طور خاص برای اینکار ساخته و طراحی نشدن. ضمن اینکه شما بودجه اضافی برای چیزی پرداخت میکنید که براتون شاید اونقدرها الزامی نباشه. صد البته بنده هیچ سابقه ای در ساخت موسیقی Trance ندارم و شاید دوستانی که حرفه ای تر هستند خصوصا در کار با نرم افزارها خیلی بهتر از امثال بنده بتونن راهنمایی کنن. خصوصا اگه با استاد خودم جناب هانی شبابی با ایدی Honey_Shababi بتونید مکاتبه داشته باشید از طریق پیغام خصوصی یا چیز دیگه ای براتون مفید میتونه باشه (رو این موضوع اصرار دارم).
    چیز دیگه ای که میخوام بگم اینه که شما اگه یه سرچ ساده در قسمت عکس های گوگل انجام بدید مثلا عبارت زیر رو:
    Trance composing studio
    و استادیو های ساده تا پیشرفته ساخت موسیقی رو مشاهده کنید حتی یه دونه پیانو دیجیتال به اون معنا شاید نمیبینید (یا خیلی کم شاید). ولی پر هست از انواع کیبورد و MIDI Controller و Mixerها مختلف ...

منظور شما از موسیقی حماسی چه نوع موسیقی هست؟ ارتباطش با ترنس چیه؟

15. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    167206
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آیدی آقای شبانی (تلگرام یا ایمیل) دارید باهاشون صحبت کنم؟
    سرچ کردن استودیوها در گوگل ایدۀ جالبی بود ولی قطعاً آدمهایی که از این استودیوها استفاده میکنند حرفه‎ای هستند و از قبل مسیری که یک مبتدی در یادگیری موسیقی طی کرده رو طی کردند. شاید یک نفر تو دوران نوجوانی‎اش با گیتار، ارگِ آموزشی یا حتی فلوت و سازدهنی وارد دنیای موسیقی شده. پس این روش برای بنده که صفر کیلومتر هستم معیارِ خوبی برای خرید تجهیزات نیست.

حماسی (Epic) یک ژانرِ موسیقی است و ارتباطی با ترنس نداره. یکی دیگه از علاقه‎مندی‌های بنده است. (خیلی بیشتر از ترنس).
    تو این سبک آهنگ جوریه که موقع گوش دادن احساس میکنی یک کار مهم و انقلابی داری انجام میدی.
    همۀ آهنگ‎های [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]حماسی هستند.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]که خودم دوست دارم.

منتظر آیدی اون دوستتون هستم.
    آیدی تلگرامِ خودتون هم بدید ممنون میشم. افتخاره یه دوست متخصص تو حوزۀ موسیقی داشته باشم.

17. کاربران زیر از saman65 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

آیدی آقای شبانی (تلگرام یا ایمیل) دارید باهاشون صحبت کنم؟
    سرچ کردن استودیوها در گوگل ایدۀ جالبی بود ولی قطعاً آدمهایی که از این استودیوها استفاده میکنند حرفه‎ای هستند و از قبل مسیری که یک مبتدی در یادگیری موسیقی طی کرده رو طی کردند. شاید یک نفر تو دوران نوجوانی‎اش با گیتار، ارگِ آموزشی یا حتی فلوت و سازدهنی وارد دنیای موسیقی شده. پس این روش برای بنده که صفر کیلومتر هستم معیارِ خوبی برای خرید تجهیزات نیست.

حماسی (Epic) یک ژانرِ موسیقی است و ارتباطی با ترنس نداره. یکی دیگه از علاقه‎مندی‌های بنده است. (خیلی بیشتر از ترنس).
    تو این سبک آهنگ جوریه که موقع گوش دادن احساس میکنی یک کار مهم و انقلابی داری انجام میدی.
    همۀ آهنگ‎های [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]حماسی هستند.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]که خودم دوست دارم.

منتظر آیدی اون دوستتون هستم.
    آیدی تلگرامِ خودتون هم بدید ممنون میشم. افتخاره یه دوست متخصص تو حوزۀ موسیقی داشته باشم.
    عزیزم افتخار از بنده ست. ولی با کمال شرمندگی برام مقدور نیست.
    جناب شبابی هم که آی دی شون رو در پست قبل آوردم از دوستان همین نت آهنگ هستند با کمی جستجو میتونید ایشون رو در همین وب سایت پیدا کنید و سوالتون رو ازشون بپرسید. اصولا ایشون جزء Top Poster ها هستند بنابراین ایشون رو به راحتی در همون صفحه اول فروم در قسمت آمارها میتونید پیدا کنید.

19. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)