لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: بیوگرافی حمید هیراد خواننده جوان و خوش صدای ایرانی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    171851
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض بیوگرافی حمید هیراد خواننده جوان و خوش صدای ایرانی

0 Not allowed! Not allowed!
    بیوگرافی حمید هیراد خواننده جوان و خوش صدای ایرانی چیست؟ در این مطلب جذاب سعی کردیم که اطلاعات مفیدی از زندگی هنری و بیوگرافی حمید هیراد قرار دهیم.
    بیوگرافی حمید هیراد خواننده پاپ ایرانی
    حمید هیراد متولد ۱ بهمن ۱۳۷۰ در شهر زیبای چابکسر گیلان است. حمید هیراد با اسم اصلی حمید حسین‌زاده، دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته تاسیسات صنعتی است. اما چرا اسم هنری هیراد؟ طبق گفته خودش، هیراد به معنای خوش اخلاقی، خنده رویی و از نام های اساطیری با ریشه فارسی است.

آرامش حمید هیراد و هیجان هنری

جالبه بدونید که این هنرمند خوشرو و خوش خنده به شدت ساکت و سر به زیر و به دور از حاشیه است. اولین گفتگوی رسمی و حضور حمید هیراد در قاب تلویزیون در برنامه دورهمی در۲۳ آذر سال 96 بوده است. اما با تمام این آرامش و دوری از هیاهوی رسانه ها، باید گفت که حمید هیراد در دنیای هنری اش از انرژی و هیجان بالایی برخوردار است.

آغاز دنیای هنری هیراد

هیراد از سنین کودکی زمانی که فقط 6 سال داشت، شیفتگی و علاقه عجیبی به موسیقی پیدا کرد و این هیجان و رویای خوانندگی در سن 15 سالگی، بعد از تمام شدن هنرستان با ترانه و ترانه سرایی شروع شد.

طعم شهرت در بیوگرافی حمید هیراد

از اولین موفقیت های هنری در بیوگرافی حمید هیراد، انتشار آهنگ „مستم کن” در اردیبهشت سال ۹۶ است. بعدها هم انتشار آهنگ دلارام با همکاری گروه پازل بند و ترانه„شوخیه مگه سکوی پرتابی برای شهرت و محبوبیت دوچندانش شد. صدای گرم هیراد و تنوع سبک‌های پاپ، سنتی و تلفیقی به گوش بسیاری از اهل ذوق و هنر، خوش نشست و باعث شد که علاوه بر نسل جوان، گروه‌های سنی مختلف هم به کارهای او علاقمند شوند.

آتش عشقی که خاموش شد!

هیراد با حضور در برنامه دورهمی ناگفته های تلخ زندگی اش را آشکار کرد! حمید هیراد یکبار در اوج جوانی و در سن ۲۱ سالگی عاشق شده است اما سرانجام این عشق چه شد... ؟ جواب شوکه کننده وغافلگیر کننده این است که: „عشق او فوت کرده است!”

جنجال اتهام سرقت ادبی

حمید هیراد در یکی از روزهای سخت هنری اش در ۸ فروردین ۹۷، طعم گزنده اتهام سرقت ادبی را چشید! همچنین از بیوگرافی حمید هیراد مشخص است که در مرداد ۹۷ ویدیویی از کنسرتش منتشر شده که در آن آقای هیراد اجرای زنده نداشته و پلی بک کرده است.
    دست و پنجه نرم کردن با سرطان

در اسفند ۹۸ خبر تکان دهنده ای منتشر شد که قلب جامعه هنری را فشرده کرد! هوادارانش با شنیدن خبر ابتلای حمید هیراد به سرطان خون، شوک عجیبی را تجربه کردند.

لیست [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

از ترانه های گوش نواز و شنیدنی حمید هیراد می توان به مجنون، مات چشماتم همین، دیر کردی، کدئین، شب که شد، دیوانه، خوشم میاد، جنجال،‌ ماه من، هلهله، آهو، دیوانه شهر، مستم کن، انفرادی، کودتا، جذاب، وطن، عشق، فراموش کن، آشوب، خدا، ای وای، ساقی، آخر نماندی، رخ، رسوایی، نیمه جانم، عاشق، خاتون ، ساحل ، خدا نکند و... اشاره کرد.
    هم اکنون نیز تمامی این ترانه ها و حتی [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و بسیار زیبایی از این خواننده منتشر شده که از [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] با بهترین کیفیت آماده دانلود می باشند.
    یکی از آهنگ های معروف حمید هیراد بنام شوخیه مگه با آهنگ سازی و شعر قطعه از حمید هیراد و تنظیم امیرمیلاد نیکزاد است. در ادامه متن این شعر آمده است:
    ♫ ♫♫♫ ♫
    متن آهنگ شوخیه مگه حمید هیراد
    گر جان به جان من کنی جانو جهان من تویی سیر
    نمیشوم ز تو تابو توان من تویی نظری به حاله ما کن
    تا روم به سمت کوی ات دیوانه تر از دلم نیست تا شود
    اسیر رویت شوخیه مگه بذاری بری نمونی تو یار منی
    نشون به اون نشونی شوخیه مگه دلو بزنی به دریا عاشقی
    کنی پرسه نزنی تو شبها شوخیه مگه بذاری بری نمونی تو
    یار منی نشون به اون نشونی شوخیه مگه دلو بزنی به دریا
    عاشقی کنی پرسه نزنی تو شبها چه کنم وجود من با دله
    تو ساز شد همه دنیای من آن دلبر طناز شد تو که بی وفا نبودی
    پر جور و جفا نبودی تو همه وجود مایی تو ز ما جدا نبودی ای ز ما
    جدا نبودی شوخیه مگه بذاری بری نمونی تو یار منی نشون به اون
    نشونی شوخیه مگه دلو بزنی به دریا عاشقی کنی پرسه نزنی تو
    شبها شوخیه مگه بذاری بری نمونی تو یار منی نشون به اون نشونی
    شوخیه مگه دلو بزنی به دریا عاشقی کنی پرسه نزنی تو شبها
    ♫ ♫♫♫ ♫
    البته ترانه ‌های: ماه من، دلارام، یار و معشوقه با گروه [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] با استقبال باشکوهی روبرو شده است. برای دنبال کردن اخبار جدید در مورد بیوگرافی حمید هیراد میتونید به پیج اینستاگرام او hamidhiraad@ مراجعه کنید.

2. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)