لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: معرف دو کانال آموزشی ویولن در یوتیوب

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    333 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 132/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    9

پیش فرض معرف دو کانال آموزشی ویولن در یوتیوب

0 Not allowed! Not allowed!
    درود دوستان

همانطور که بسیاری از شما هم میدانید،بینهایت مدرس و کانال در یوتیوب وجود دارند. فارق از ملیت و مکتب،بسیاری از اطلاعات موجود ناکارآمد_کارشناسی نشده_فاقد نظم و ترتیب و یا اکثرا برای مبتدیان صفر مناسب هستند.
    به نظر من در حال حاضر دو مدرس واقعی در یوتیوب هستند که ویدیوهای آموزشی استاندارد و با کیفیت تولید میکنند و توصیه میکنم حتما کانالهایشان را بررسی کنید. قطعا اساتید و نوازندگان خوب بیشمارند اما یا کانالهای فعالی ندارند یا ویدیوها کیفیت مطلوبی ندارد و آن شخص زیاد در بیانش حین کار با ابزار تکنولوژی مسلط نیست یا مناسب تدریس نیستند.

نفر اول آقای Daniel Kurganov هست. ایشان در آلمان و سوئیس تحصیل کردند و نوازنده و مدرس بسیار با دانشی هستند.
    اینجانب هم در دوران قرنطینه چند جلسه با ایشان آنلاین کار کردم و به نظرم انسانیست بسیار مطلع و با علم به روز. ایشان در هر زمینه ی تکنیکی یا موسیقایی که ویدیو تولید میکنند،بدون پراختن به حواشی غیر ضروری و به واسطه ی تجربه ی بسیار بالا،مفید ترین تمارین و راهکارها را بیرون کشیده و با بیان بالا آموزش میدهند. خلاصه که اگر زیاد وقت تمرین ندارید و میخواهید shortcut های خوب دریافت کنید،از ایشان غافل نشوید.

نفر دوم خانم جولیا بوشکووا هستند که اسم کانالشان violin class هست. تحصیلکرده ی روسیه بوده و سابقه ی بالایی به عنوان سولیست،نوازنده ی آنسامبل و مدرس دارند و در حال حاضر استاد دانشگاه تگزاس هستند و در ویدیوهای جداگانه،به تاپیکهای تکنیکی در سطوح مختلف پرداخته اند که به نظرم اگر یک ویولنیست مبتدی که هیچ از آن تاپیک یا تکنیک نمی داندتوضیحات ایشان را گوش داده و با دقت ببیند،با مشاهده ی ویدیوها قطعا اطلاعات خوبی دریافت خواهد کرد. مضاف بر این ویدیوهایی هم در خصوص سوالات پر تکرار نوازندگان نظیر آزمون ورودی ها،مکاتب ویولن نوازی و غیره دارند.

به تمام دوستان توصیه میکنم اکیدا از این دو کانال
    غافل نشوند.
    به پکیج فروشان هم توصیه میکنم بلایی که بر سر ویدیوهای violin masterclass و violin lab و professor v و online violin tutorبا ترجمه های مفتضح و بی کیفیتشان آوردند،سر این کانالها نیاورند. چند مدتیست مد شده که برخی از ایرانیان از این نوع کارهای جانبی بی هدف و به ظاهر فرهنگی پول به جیب میزنند. نظیر همین مترجمان مقالات مجله ی استراد یا ویدیوهای رایگان موجود در یوتیوب یا صفحات اینستاگرام که از repost کردن ویدیوی سولیستها و جذب فالوور،تبلیغ و پول کسب میکنند.
    دوستان این ویدیوها را به زبان اصلی و از منبع اصلی ببینید. مشاهده ی ترجمه و تفسیر آنها چیزی عاید شما نخواهد کرد. چه بسا موجبات بد آموزی یا تحریف نکات هم فراهم آورد.

2. 2 کاربر برای این پست از sigismond تشکر کرده اند:

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)