لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 28910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 177 به 192 از 200

موضوع: صادق هدایت

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mona [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نینا جان، اگه لحن هدایت رو قبول نداری چرا تقلیدش می کنی؟
    مونا جان از شما انتظار دارم دلیل این کا رو بدونی

Mona آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    8411
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    2,225
    2,803 بار تشکر شده در 899 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    میزان امتیاز
    17

بله... شما با لحن و توهینهای هدایت مشکل دارین. اینجور هم که من فهمیدم طرفدار میانه روی هستین. با این کار پس می خواهین چیو برسونید؟ جز اینکه باز دوباره تاپیک به هم بریزه، این کارتون چه فایده ای داره؟

ok ، ما متوجه شدیم شما فردی رو که به انسانها بنا به انسان بودنشون احترام نمیذاره به دینشون احترام نمیذاره و ... اصلا براش ارزش قائل نیستین. نظرتون هم کاملا محترم. همه هم پذیرفتیم که خانم نینا بر این عقیده هستن.

اما اگر ناراحتید از جانب کشمکشهای لفظی که پیش آمده (با وجودیکه شما هم بی جواب نذاشتید) ، من اینجا از جانب سایر دوستان ازتون عذر می خوام

تقدیم به همه ی دوستانی که در اینجا بهشون به هر نوعی توهین شد:

3. 3 کاربر برای این پست از Mona تشکر کرده اند:

fatemeh.1994 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    14201
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,397
    806 بار تشکر شده در 280 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    16

اخه خانوم اقایی که نقد میکنی چرا اول نمیری در مورد مولانا و اشعار مولانا ریسرچ کنی
    چرا نظر نپخته و خام خود را به عنوان 1 اصل بیان میکنی چرا فکر نمیکنی که حرف باد معده
    نیست که برای راحت شدن همینطوری بیرون بدی که اونوقت 2 تا ادم ساده بیان و انتقاد تو رو بخونن
    و کیف کنند و بشکن بزنن ... اخه چه ربطی داره ... به شقیقه؟ عزیز من مهندس دکتر فیلیسوف بیا ارتباط منطقی
    این 2 تا رو توضیح بده[/quote]

مقاله رو از سایت ایران پرس عیناً کپی کردیم ، گفتیم هرکی حرف و نظر و انتقادی داره بیاد بگه !
    گفتیم این نوشته گواهه؟!!! تاییدش کردیم ؟!!!
    بر بساط نكته دانان خود فروشي شرط نيست
    يا سخن دانسته گو اي مرد عاقل يا خموش

5. 3 کاربر برای این پست از fatemeh.1994 تشکر کرده اند:

A_Cops_4 آواتار ها
    Cops

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    Cops
    شماره عضویت
    40214
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    17 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

برای بار دوم اخطار داده می شود، از درگیری لفظی بپرهیزید و حرف هارو برای محیطی خارج از سایت نت آهنگ نگه دارید. در غیر این صورت تاپیک قفل می شود.

7. 3 کاربر برای این پست از A_Cops_4 تشکر کرده اند:

abel آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32581
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    136 بار تشکر شده در 66 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط Punk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    انقدر با امثال تو سر این موضوعات بحث کردم (بیشتر تو دنیای واقعی) که خسته شدم دیگه حوصله فک زدن ندارم هر جور دوس داری فکر کن ولی تو تاپیک خود هدایت بهش توهین نکن مرسی
    فکر کنم اونا بیشتر از تو خسته شدن ! من با دلیل و مدرک حرف زدم ! مثلا گفتم کتاب افسانه آفرینش رو بخونید بعد خودتون قضاوت کنید ! بعدم غالبه نقدهایی که بهش شده رو گفتم ببین پس نگو توهین نکن! من توهین نکردم ! این شماها هستید که بحثو از مسیرش خارج می کنید ! با چی ؟ با احساسی حرف زدن /// با مغالطه //// تناقضات //// با مناقشه در مثال /// و... الانم که داری میگی توهین !!! این تو بودی که تو تاپیکات به عقاید مخالفت بی حرمتی می کردی /// اینجا هم دچاره تناقض شدی !!

9. کاربران زیر از abel به خاطر این پست تشکر کرده اند:

abel آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32581
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

Thumbs up

نوشته اصلي بوسيله rumour نمايش پست اما چه قدره این حرفها راسته؟ آیا واقعا این حرف ها زده شده؟؟ از کجا معلوم حرف جعلی نباشه؟ بله از افرادی مثل مطهری یا شریعتی بعید نیست این چیزا... مخصوصا شریعتی، یکی از خائنان بزرگه این مملکته، کسیه که در یک کتابش نوشت قتل عام ایرانیان توسط اعراب اونچیزی بوده که در هر ایرانی گم شده و دنبالش بوده... کسیه که گفت: ((تو دشمن منی ولی من تا پای جان می ایستم تا تو حرفت بزنی)) یکی دزدی آشکار از سخن ولتر. وقتی از این چیزا پیش میاد و افرادی با این شهرتی که دست و پا کردن با عوام فریبی هاشون از این کارا می کنن، هیچ تصدیقی هم برای اون حرفا وجود نداره. به نظر من در کلی تاریخ داستان نویسی ایران هدایت به طور مطلق شماره ی 1 بوده و هست و احتمالا خواهد بود حالا حالا ها... --------------------------------////////////////////////////////////////////////////////////////// --------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------- -------------------------------------------------- و اما شما اول میگی جعلی است (کلا خودتو راحت کردی) ! خوبه من از رفقاشم گفتم مگر نه ... بحثو با مناقشه درمثال به سمته شریعتی و استاد مطهری بردی و درباره اونا موضع گرفتی !! اینجا که میگی تصدیقی وجود نداره چرا /////// داره //// فقط یکم زحمت بکش !! خودت داری نتیجه گیری می کنی و میگی با عوامفریبی (اینجا عجیب کلی گویی کردی) اونجا هم که گفتی به نظره من !!! خوب این نظره شماست و در جاش محترمه !!! تو خودت استناد می کنی ////// بعد من که استناد کردم میگی از کجا معلوم ///// اینجا تناقضه حرفاته !!! اینجاست که بحث دچاره دور میشه و باعثش شمایید ولی در کل شماها جز مغالطه و تناقضات و مناقشه چیزی برا گفتن ندارید !!
    ویرایش توسط abel : Tuesday 8 March 2011 در ساعت 06:42 PM

11. کاربران زیر از abel به خاطر این پست تشکر کرده اند:

abel آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32581
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_herfeiy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میشه مدارکت رو ... روو کنی؟
    کو؟ دلیل و مدرکت کو؟
    شریعتی مدرکته؟
    آقای عزیز شما هر حرفی زدی من با دلیل جواب دادمممممممم...
    گفتی هم عصران هدایت... نظیر چوبک و شریعتی گفتن که هدایت ضد دین ترین نویسنده ی معاصر ایرانه
    و طوری این حرفو گفتی که گویا خیلی حرف اونا رو قبول داری... و از اون گذشته بی دینی هدایت رو یک عیب بزرگ میدونی
    من واست اسم آوردم... تمام اون نویسنده ها که اسم بردم ضد دین هستند و هم معاصر... و تازه بسیار هم محکم حرفشون رو زدن
    اما هدایت که یه جورایی تخیلی اجتماعی سیاسی مینویسه
    اما اونا خیلی مستقیم حرفشونو زدن
    پس اینجا هم چوبک حرف مفت زده و هم شریعتی ... و وای بحال اونایی که حرفاشونو باور کردن
    ... بعدش مثال آوردی که دانشمند عرب داریم... آقا جون کدوم عرب؟
    ما اصلا دانشمند عرب نداریم... هرکی بوده ایرانی بوده نه عرب سوسمار خوره خر
    بعدشم اینهایی که اسم بردی اصلا مسلمون نبودن...
    چرا اسم زکریا رو خراب میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه اطلاعات نداری لطفا نگووووووووووووووووووو
    من منطق ندارم یا شما... ؟
    عجب...
    اونوقت انتظار دارن پیشرفت کنیم...
    باشه آقا جون... من دیگه هیچی نمیگم...
    شما درست میگی... اصلا فیزیک ماله اسلامه... ریاضی... شیمی... . نجوم... فلسفه... جغرافیا... ... هموشون علمهای اسلامی هستند که بعدها اروپایی ها به این موضوع پی بردن
    انیشتن کی بوده بابا... مارکس؟ برو بابا مارکس عددی نبوده... هگل؟ هگل کیه؟ ... کی شوپنهاور؟ برو بابا اونم کافره...

هدایت؟ هیچوقت نمیشناسیشششش
    ولتر... اونه که زندگی رو به خیلیا آموخت.. نه.. ؟؟؟فلانی... یه جورایی این شخص استثنایی بوده...
    حیف که نمیشناسیش...400 سال پیش چه چیزایی که نمیگفته
    بابا ناپلئون با تمام خشونتش حرفهاش به اینها شباهت داره
    ((البته حیف که نمیتونم نقل قول هایی از سخنان این افراد رو اینجا بیارم))
    بله حتما شما راست میگی... اونوقت انیشتن نکنه به جن و پری هم اعتقاد داشته نه؟
    مگه آدم خاص هم داریم؟... اینم مگه تفسیره ... آنه که واسه من حرف انیشتنو تفسیر میکنی؟
    مگه
    آدما خاص و عام دارن؟

البته شما داری...
    ما نداریم...
    تو هم همون گیره punk وامثالشو ... داری ... دو سه تا تاپیک بالاتر نوشتم اونو بخون/////////////////// خوب و اما شما// اونجا که گفتی شریعتی مدرکته //// من فقط از شریعتی نقله قول نکردم //// از رفقاش و همعصراش هم گفتم /// ضمنا توی اون زمان دانشمندا آثارشون رو عربی می نوشتن // چون زبان رسمیه علم بوده نمونش قانون ابن سینا که اصلش عربیه//// اونجا که گفتی (((البته حیف که نمیتونم نقل قول هایی از سخنان این افراد رو اینجا بیارم))) خودت داری نقله قول می کنی /// بعد من که نقله قول می کنم میگی دروغه ---اینجا هم نمونه ای از تناقضاته حرفاته //// ((((پس اینجا هم چوبک حرف مفت زده و هم شریعتی)))) اینجا هم که مقدمه چینیت ربطی به نتیجه گیریت نداره // بقیش هم ... شماها استعداد خاصی در تناقض ، مغالطه ،و مناقشه و ... دارید..

13. کاربران زیر از abel به خاطر این پست تشکر کرده اند:

abel آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32581
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اما چه قدره این حرفها راسته؟ آیا واقعا این حرف ها زده شده؟؟ از کجا معلوم حرف جعلی نباشه؟ بله از افرادی مثل مطهری یا شریعتی بعید نیست این چیزا... مخصوصا شریعتی، یکی از خائنان بزرگه این مملکته، کسیه که در یک کتابش نوشت قتل عام ایرانیان توسط اعراب اونچیزی بوده که در هر ایرانی گم شده و دنبالش بوده... کسیه که گفت: ((تو دشمن منی ولی من تا پای جان می ایستم تا تو حرفت بزنی)) یکی دزدی آشکار از سخن ولتر. وقتی از این چیزا پیش میاد و افرادی با این شهرتی که دست و پا کردن با عوام فریبی هاشون از این کارا می کنن، هیچ تصدیقی هم برای اون حرفا وجود نداره.
    به نظر من در کلی تاریخ داستان نویسی ایران هدایت به طور مطلق شماره ی 1 بوده و هست و احتمالا خواهد بود حالا حالا ها...
    شما اول میگی جعلی است (کلا خودتو راحت کردی) میشه نتیجه گرفت چیزی که به نفعته جعلی نیست ولی اونی که به ضرر ه ته جعلیه... مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟! خوبه من از رفقاشم گفتم مگر نه ... بحثو با مناقشه درمثال به سمته شریعتی و استاد مطهری بردی و درباره اونا موضع گرفتی !! اینجا که میگی تصدیقی وجود نداره چرا /////// داره //// فقط یکم زحمت بکش !! خودت داری نتیجه گیری می کنی و میگی با عوامفریبی (اینجا عجیب کلی گویی کردی) اونجا هم که گفتی به نظره من !!! خوب این نظره شماست و در جاش محترمه !!! (ببین اینکه گفتی حرفه ولتر رو سرقت کرده ... نه اینطور نیست... تو نگرفتی ... این تو ادبیات هست///مثالشم شهریاره که تو یه شعرش از چند بیته حافظ استفاده کرده ... این یه آرایه ادبی است که رفقا بهتر می دونن... تو خودت استناد می کنی ////// بعد من که استناد کردم میگی از کجا معلوم ///// اینجا تناقضه حرفاته !!! اینجاست که بحث دچاره دور میشه و باعثش شمایید ولی در کل شماها جز مغالطه و تناقضات و مناقشه چیزی برا گفتن ندارید !!

15. کاربران زیر از abel به خاطر این پست تشکر کرده اند:

fatemeh.1994 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    14201
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,397
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مهسا تو باز پریدی وسط ؟؟!!!

abel جان تو کلمات تضاد و تناقض و مغالطه و مناقشه رو تازه یاد گرفتی که اینهمه علاقه داری به کارشون ببری ؟!!!
    تو و مهسا اگه نظریات عالمانه و پربارتون رو ارائه ندین بحث خوب پیش میره !

بیخودی جنجال درست نکنین.
    اصلا تو درست میگی. ما همه نفهمیم . قوه ی درک سخنان پرمغز تورو نداریم.
    جون هرکی دوست داری دیگه این همه فضل و علم رو هدر نده . ساکت مثل بچه آدم بگیر بشین .

17. 3 کاربر برای این پست از fatemeh.1994 تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط abel [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شما اول میگی جعلی است (کلا خودتو راحت کردی) میشه نتیجه گرفت چیزی که به نفعته جعلی نیست ولی اونی که به ضرر ه ته جعلیه... مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟! خوبه من از رفقاشم گفتم مگر نه ... بحثو با مناقشه درمثال به سمته شریعتی و استاد مطهری بردی و درباره اونا موضع گرفتی !! اینجا که میگی تصدیقی وجود نداره چرا /////// داره //// فقط یکم زحمت بکش !! خودت داری نتیجه گیری می کنی و میگی با عوامفریبی (اینجا عجیب کلی گویی کردی) اونجا هم که گفتی به نظره من !!! خوب این نظره شماست و در جاش محترمه !!! (ببین اینکه گفتی حرفه ولتر رو سرقت کرده ... نه اینطور نیست... تو نگرفتی ... این تو ادبیات هست///مثالشم شهریاره که تو یه شعرش از چند بیته حافظ استفاده کرده ... این یه آرایه ادبی است که رفقا بهتر می دونن... تو خودت استناد می کنی ////// بعد من که استناد کردم میگی از کجا معلوم ///// اینجا تناقضه حرفاته !!! اینجاست که بحث دچاره دور میشه و باعثش شمایید ولی در کل شماها جز مغالطه و تناقضات و مناقشه چیزی برا گفتن ندارید !!
    1) من نمیگم جعلیه، میگم مدرک شما کو؟ این که کسی مثل جمال زاده یا چوبک اینو گفته باشه برای من شک برانگیزه و هر چیزیو قبول نمی کنم، تا وقتی که مدرکی معتبر نبینم نمی تونم قبول کنم. این که رفقاشه دلیل نمیشه که اونها گفته باشن
    2) با توجه به سابقه این دو فرد هیچ بعید نیست که حرفی برای هدایت درآورده باشن. پس هر من تناقص نداره، در اینجا میتونم قبول کنم که این حرف ها گفته شده باشه.
    3) شما استناد نکردی، نقل قول کردی. برای همین بازم میگم! از کجا معلوم که درسته؟
    4) هرچند که این حرفه ادبی نیست که بخوایم بگیم تضمین بوده باشه، بنده خودم مطالعاتی در ادبیات و آرایه ها دارم... میدونم چی به چیه تا حدودی! اما این هم قبول! شما چه نظری در رابطه با هر مارلون براندو دارید؟ این هم ادبیاته؟ اینجا جای بحث در رابطه با مطهری و شریعتی نیست چون من حرف زیاد دارم که بزنم... اینجا جاش نیست...
    5) من استناد نکردم شما هم نکردی... هردو فقط مثالی آوردیم. مثال های من خیلی واضح بودن، سناریو یه فیلمه که میشه دید. یا فیلم نامرو سرچ کرد. و یکی هم حرفیه که در کتاب اومده.
    مثال شما نقل قولی بود که هیچ منبعی نداشت. گفتید که گفته شده... اما منبعی؟ مقاله ی معتبری؟؟ هیچی...
    6) من هیچ کاری با بقیه ندارم، اما من با احترام بحث می کنم، مناقشه هم نکردم حرفام و دلیلامو گفتم... به نظر خودتون. شما نیستی که داری با جبهه گیری میاید سمته من؟

در ضمن، اگر در نوشته های من یا اطلاعات من شکی دارید خیلی خوشحال میشم که براتون توضیح بدم که م. فرزانه کیه که اسمش در مقاله صادق هدایت در ویکیپدیا اومده... تا قشنگ شفاف و روشن بشه که اطلاعات من چه قدره و از کجا میاد.
    ویرایش توسط rumour : Tuesday 8 March 2011 در ساعت 08:58 PM
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

19. 7 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

soroosh_269 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5283
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    2,715
    680 بار تشکر شده در 222 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

درود
    مرسی فاطمه خانوم واقعا خیلی مقاله های مفیدی بود و خیلی چیز یاد گرفتم!
    (تموم صحنه هایی که هدایت با اون توصیف زیباش میگفت دوباره دقیقا یادم اومد! اون جوی و اون دختر و درخت و پیرمرد و کالسکه و اون خونه های کنار جاده...!! راستی که چقدر قشنگ از نماد ها استفاده میکنه)
    منتظر مقاله های بعدی هستیم
    در مورد بحث ها هم به نظر من بالاخره به اون روز میرسیم که آب انبارها خالی شه و مجبور به استفاده از ((آب حیات)) شیم!!

21. 5 کاربر برای این پست از soroosh_269 تشکر کرده اند:

fatemeh.1994 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    14201
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,397
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

بچه ها اگه این مقاله ها مفید بود ، پس بد نیست دربارشون حرف بزنیم.

اگه بحث اصلی رو دنبال کنیم حرفای بی ربط هم زده نمیشه و اینجوری به جون هم نمیفتیم !

صفحه ی اول مونا یه مقاله گذاشته : صادق هدایت و آرتور شوپنهاور .
    خیلی مقاله ی خوب و جالبیه .
    حتما بخونیدش. و نظر یا انتقادتون رو بگید.
    ویرایش توسط fatemeh.1994 : Tuesday 8 March 2011 در ساعت 10:40 PM

23. 6 کاربر برای این پست از fatemeh.1994 تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

فاطمه اون مقاله دومت درباره بوف کور واقعا تکون دهنده بود از دیشب دارم بهش فکر میکنم خیلی توپ بود ایول ... یه نمه احساس کردم صادق با دید ناسیونالیستی و ملی گرایی داستان رو نوشته نمی دونم البته شما ها چی فکر میکنین ... البته این داستان بی نظیر چندین برداشت داره که همش کاملا درسته بنظرم اگه تما برداشت ها و تفسیر ها رو کنار هم بذاریم به یه چیز خیلی پخته تر میرسیم که بیانگر توان بالای این نویسندس

25. 5 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    402 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Punk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فاطمه اون مقاله دومت درباره بوف کور واقعا تکون دهنده بود از دیشب دارم بهش فکر میکنم خیلی توپ بود ایول ... یه نمه احساس کردم صادق با دید ناسیونالیستی و ملی گرایی داستان رو نوشته نمی دونم البته شما ها چی فکر میکنین ... البته این داستان بی نظیر چندین برداشت داره که همش کاملا درسته بنظرم اگه تما برداشت ها و تفسیر ها رو کنار هم بذاریم به یه چیز خیلی پخته تر میرسیم که بیانگر توان بالای این نویسندس
    من هم همین نظر رو دارم البته شاید بخاطر انتقادهاش این حس بوجود بیاد شایدم ...
    پ. ن : جواب پستهای منحرف رو ندیم دوستان نظرتون چیه ؟؟؟
    کلا در نظرشون نگیریم ...
    Forsaken
    I have come for you tonight
    Look in my eyes and take my hand
    Give yourself up to me

27. 3 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

دوستان لطفا دعوای سیاسی مذهبی خود را وارد تاپیک نکنید

این سایت علاقه ای به دنبال کردن این مسائل چه موافق و چه مخالف ندارد

هروقت احساس شود بحث منحرف شده دوستان پلیس وظیفه خود را به درستی انجام خواهند داد پس لطفا شخصا ماشین انتقاد مستقیم را روشن نکنید

امیدوارم تاپیک قفل نشود

سپاس

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

29. 5 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

imanlotus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41665
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    480
    311 بار تشکر شده در 103 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

زیستن عوام، تلاشى نابخردانه در جهت نیل به اهداف شوم اراده شر است با ابزار عشق. مردم، مسخ شدگانى بیش نیستند كه كوركورانه مطابق خواست نفس خویش عمل مى نمایند و اینها همه ناشى از یك چیز است: ترس از مرگ. در واقع عوام، در جهت گریز از مرگ، بیش از پیش بازار این نیرنگستان را كه در جهت تحقق اهداف غلط اراده شر به راه انداخته اند، گرم نگه مى دارند...

وى مى گوید: براى رهایى از رنجهاى زندگى، باید اساس آن را ویران كرد یعنى باید چشمه خواهشها را خشكاند.

بطور كلى مرگ پدیده اى پذیرفتنى و توجیه پذیر است، مرگى كه آمیخته با گرایشى جنسى است. یعنى همان عاملى كه خود را به دیوانگى سوق مى دهد و در نهایت با ناكامى و عدم نیل به هدف همراه است و این یعنى بن بست. بن بستى كه محصول تضاد فوق است و علاجى جز مرگ ندارد. انسان با شورى غریب و موهوم خود را در ورطه تضاد انداخته و براى رهایى به مرگ پناه مى برد.

جهان و آدمیانش در نظر شوپنهاور و هدایت، جایگاه مصایب و سختیها بود. دنیاى سرگشتگانى بود كه بى هدف و دیوانه وار،غرق در رؤیاى هستى بودند و تنها به دنبال افزایش طول زندگى. شب زدگانى كه در دنیاى حقیر خود اسیر بوده و از عرض زندگى غافل. هیچكدام در پى درك هستى خویش برنیامده و تنها طالب لذت بودند، لذا تضاد و ناكامى را به جان خریده و به استقبال مرگ مى رفتند.
    درود
    از همه خواهش میکنم این چنت تیکه رو دوباره مطالعه کنن... چون این جمله ها داخل مقاله به حق منو لرزوند...
    خانوم مونا واقعا مقاله ی تکان دهنده ای گذاشتین...
    فوق العاده بود
    من تازه این تاپیکو دیدم...
    راستش تو ایرانه عزیز ما تا یه نفر سطح مطالعش از دورو بریاش بیشتر میشه احساس هگل بودن بهش دست میده و شروع میکنه تز دادن... البته شاید الآن لحنم خوب نباشه ولی خوب همه میدونیم که این صفت تو خیلی از دورو بریامون یا حتی خودمون وجود داره که ما همان دورو بری های بقیه هستیم! یکی از کسانی که از قلم نقد سحرآمیز این اساتید نیمه محترم دانشگاه دور نبوده و نیست همین صادق هدایت فقید هست...
    من به هیچ وجه نمی خوام شعار بدم... اطلاعات زیادی هم از فلسفه و ادب مدارم به عنوان یک مخاطب که تنها 4 تا اثر از هدایت خونده! دارم اظهار نظر شخصیمو میگم... صادق زبانی بود برای ناتوانی زبان دل من!
    چه بسیار که از دردی درونی میرنجیدم اما نا آگاه ازون الم بودم با خوندن بوف کور صادق با صحنه ی دیدار پیرمرد با دختر جوان با صحنه ی سوار شدن کاراکتر صادق بر گاری و وصف پیرامونش با خنده ی خشک و بی روح پیرمرد به درد خودم رسیدم!
    با خوندن داستان زنده به گور به خلسه ای رفتم انگار اون مرد خود من بودم و زنده به گور صفحه ای از دفتر خاطرات من!
    به هر حال مسرور شدم ازینکه این تاپی رو پیدا کردم...
    مسرور ازینکه اینجا کسی از باد معده سخن نمیرونه! که هرجا رفتم همه به مجرد صادق شناس بودن در مورد آهنگ های نانسی عجرم هم سخنوری میکردن!!!
    ناراحتم از حذف شدن پست ها گرچه بعضی پست ها تنش زا هستن اما به نظر من به نوبه ی خودشون میتونن آموزنده هم باشن.. چون دو طرف دعوای گوشه ای از چادر طرز تفکر خاصی رو گرفته و داره اونو بنا میکنه پس میتونه به راحتی نماینده ای از مکتبی خاص باشه و مخاطبان هم داوری آگاه در مورد لحنشون طرز برخوردشون طرز گفتمانشون قضاوت کنن...
    پیروز باشید...
    من اینجا بس دلم تنگ است
    و هر سازی که میبینم بد آهنگ است
    بیا ره توشه برداریم
    قدم در راه بی برگشت بگذاریم...

31. 5 کاربر برای این پست از imanlotus تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 28910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)