لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 6 از 13 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 96 از 200

موضوع: صادق هدایت

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    دوستان من هدایت را زیاد نمیشنایم و 1 پیشنهاد براتون دارم

هرکی مخالفه 1 بند از هر رمان هدایت را که دوست دارد بزاره و موافق ها هم همین کار را کنند و اون وقت بحث کنید و بحث درست و منطقی نه جبهه گیری برای هم دلایلتون را بیارید ولی به عقیده های هم احترام بزارید

با تشکر :d

2. 2 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

susia آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    33596
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    125
    127 بار تشکر شده در 29 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

Arrow

به به چه به که یه هنرمند رو تا حدودی معرفی کردین(البته فقط تو 7-6 تا پست ).

راستش من چیز زیادی از صادق هدایت نمیدونم و تا حالا یه کتابم ازش نخوندم.. بچه که بودم یه کتابشو از تو کتابخونه بابام برداشتم فک کنم بوف کور بود (نقاشی رو جلدش به نظرم جالب اومد و منو گول زد) ، خلاصه سنگینیه متنش کمرمو شیکونیـــــد و دیگه هیچ وقت سراغ کتاباش نرفتم..

اما خوب الان تصمیم گرفتم یکی از کاراشو بخونم و با طرز فکرش به عنوان یه هنرمند آشنا شم.. اینه که از دوستان عزیز میخوام که یه کتابشو بم معرفی کنن و یه خلاصه کلی هم از موضوعش بنویسن که بدونم تو چه مایه ها میخواد صحبت کنه..

پیشاپیش سپاسگزارم
    انتظار نداشته باش همه هنر تو را درک کنند، قدر هنر را فقط هنر شناس می داند " ژول ورن "

4. 2 کاربر برای این پست از susia تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    402 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط susia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به به چه به که یه هنرمند رو تا حدودی معرفی کردین(البته فقط تو 7-6 تا پست ).

راستش من چیز زیادی از صادق هدایت نمیدونم و تا حالا یه کتابم ازش نخوندم.. بچه که بودم یه کتابشو از تو کتابخونه بابام برداشتم فک کنم بوف کور بود (نقاشی رو جلدش به نظرم جالب اومد و منو گول زد) ، خلاصه سنگینیه متنش کمرمو شیکونیـــــد و دیگه هیچ وقت سراغ کتاباش نرفتم..

اما خوب الان تصمیم گرفتم یکی از کاراشو بخونم و با طرز فکرش به عنوان یه هنرمند آشنا شم.. اینه که از دوستان عزیز میخوام که یه کتابشو بم معرفی کنن و یه خلاصه کلی هم از موضوعش بنویسن که بدونم تو چه مایه ها میخواد صحبت کنه..

پیشاپیش سپاسگزارم
    من همون بوف کور رو پیشنهاد میکنم کتاب رو بخونید اگه درکش براتون مشکل بود به عنوان مکمل کتاب (داستان یک روح سرگردان) فکر کنم اسمش این بود ...! روبخونید تا حدودی با عقایدش آشنا میشید مقدمه ی کتاب خیلی زیباست که مدتی تو امضای کاربر punk بود... اافسانه آفرینش رو هم دوست دارم... عقاید این مرد بزرگ رو بسیار دوست دارم از زمان خودش فرا تر بود
    ویرایش توسط octavarium : Thursday 3 March 2011 در ساعت 04:34 PM

6. 7 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دوستان این حرف رو هوا نمیزنم
    ادبیات داستانی ما رو تو دنیا با صادق هدایت میشناسن شاهکاره شاهکاره شاهکاره

8. 4 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

در ضمن هر شخص عقاید مربوط به خودش رو داره نمیتونیم ازش خرده بگیریم چون به دین اشکالاتی وارد میکنه این بدرد نمیخوره اتفاقا من از همین چیز هاش خوشم میاد...
    سالها قبل تو جامعه ای زندگی میکرده که مردمش فکر نمیکردن و بازیچه ی یه سری افراد بودن و ذهن و عقایدشون پر بوده از خرافه و آیاتی (بگذریم) اون این چیزها رو میدیده و پیشرفت سریع غرب رو هم میدیده ... عقایدش رو تونوشته هاش بیان کرده در مورد اینکه به مردم مسلمون ایران و عقایدشون توهین کرده هم باهاش مشکلی ندارم افرادی که صاحب قدرت تفکر و تصمیم گیری نیستن لایق بدتر از این توهین ها هستن و بگذریم برام شر میشه

10. 5 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا میخورد و میتراشد. این درد ها را نمیشود بکسی اظهار داشت، چون عموما عادت دارند که این دردهای باورنکردنی را جزو اتفاقات و پیشامدهای نادر و عجیب بشمارند ... (ص. هدایت)
    یه مدت امضام بود octavaroium راست میگه

من عاشق کتاب حاجی آقا هستم چون به عقایدم خیلی شبیه ... بوف کور که نیازی به معرفی نداره ... سگ ولگرد قشنگه مجموعه داستان و و و و ...

12. 6 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

abel آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32581
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    136 بار تشکر شده در 66 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط Punk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اولا تعریف شما از روشنفکر اشتباهه ... دوما عقیدش این بوده دلیل نمی شه شما با افکار بنیاد گرا و مطلق گرای خودتون به صادق هدایت نگاه کنی ... اصلا من با کتاب سلمان رشدی هم مشکلی ندارم هرکی آزاده عقیدشو بنویسه یا بگه یا با موزیک بیان کنه ... آره صد متر جلوتره بخاطر همینم صادق و دوست دارم
    punk عزیز دوسته من من اینجا سعی نکردم روشنفکری رو تعریف کنم و از دیده خودم هم به موضوع نگاه نکردم / اینها نظراته هم عصرانه اونه و در برخی موارد دوستانش (مثله صادق چوبک که از هدایت خیلی تاثیر گرفته ویا احسان طبری) باید بگم که از محمد علی جمالزاده تا احسان طبری ، از نیما یوشیج تا جلال آل احمد و از شریعتی تا استاد مطهری اون رو یا دوشمنی از دشمنان سر سخت اسلام ، یا سیاه اندیشی نیهیلیست یا پوچ گرا ، یا ستایشگره مرگ ، و یا اسیره انانیت و ضده فرهنگ می دونند پس ببین یه طیفه گسترده ای از دیدگاه ها میشه . پس نگو افکاره بنیاد گرا و ...!

14. 2 کاربر برای این پست از abel تشکر کرده اند:

abel آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32581
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_herfeiy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اولا چوبک حرف الکی زده... چندتا نویسنده ی ضد دینی ایرانی واست اسم بیارم؟
    دکتر مسعود انصاری رو میشناسی؟
    دکتر شجاعدین شفا رو میشناسی؟
    علی دشتی رو میشناسی؟
    احمد کسروی رو میشناسی؟
    علی میر پطروس رو میشناسی؟
    تازه اینها فقط ایرانیها بودن... غربی ها رو هم اسم ببرم؟
    دوما خب فرض کنیم که ضد دین بوده باشه... مگه ایرادی داره؟ از نظر من هیچ ایرادی نداره
    آقا بحث داره عوض میشه... کلی جواب دارم که بدم... اما متاسفانه اینجا یک سایت آزاد نیست و نمیشه آزاد صحبت کرد.
    بخاطر همین بود که از اولش در بحث شرکت نکردم...
    دیگه هم به این تاپیک سر نمیزنم... خوش باشید...
    سلام خوبی ؟ اینجا که گفتی چوبک حرفه الکی زده (اشتباه گفتی چون به هر حال گفته، چوبک دوستش بوده و ازش تاثیر زیادی گرفته) ببین فقط ضده دین بودن هم مطرح نیست برای punk هم گفتم از جمال زاده تا احسان طبری از نیما یوشیج تا جلال و از شریعتی تا استاد مطهری اون رو (صادق هدایت) رو یا دشمن سرسخت اسلام و دین ، یا سیاه گرایی پوچ گرا ، یا ستایشگره مرگ و یا اسیر انانیت فرهنگی و ضده فرهنگ می دونند پس فقط بحثه دین نیست!
    ویرایش توسط abel : Friday 4 March 2011 در ساعت 02:56 PM

16. 2 کاربر برای این پست از abel تشکر کرده اند:

abel آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32581
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط octavarium [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در ضمن هر شخص عقاید مربوط به خودش رو داره نمیتونیم ازش خرده بگیریم چون به دین اشکالاتی وارد میکنه این بدرد نمیخوره اتفاقا من از همین چیز هاش خوشم میاد...
    سالها قبل تو جامعه ای زندگی میکرده که مردمش فکر نمیکردن و بازیچه ی یه سری افراد بودن و ذهن و عقایدشون پر بوده از خرافه و آیاتی (بگذریم) اون این چیزها رو میدیده و پیشرفت سریع غرب رو هم میدیده ... عقایدش رو تونوشته هاش بیان کرده در مورد اینکه به مردم مسلمون ایران و عقایدشون توهین کرده هم باهاش مشکلی ندارم افرادی که صاحب قدرت تفکر و تصمیم گیری نیستن لایق بدتر از این توهین ها هستن و بگذریم برام شر میشه
    ببین دوسته من اولا سلام هیچ وقت پسرفته ما و پیشرفته غرب رو گردنه دین ننداز پسرفته ما بیشتریش بر می گرده به دوره قاجار و رضاخان و ... خیلی از علل دیگه بعد هیچ وقت دوره طلایی دانشمند های مسلمان رو فراموش نکن یادت باشه که مخترعه جبر و پایه گذار علومه کامپیوتر یک ایرانی مسلمان بوده خوارزمی هنوز اسمه عربی الکل روی الکل و الکیمیا روی شیمی مونده ! و خیلی چیزای دیگه هیچ وقت دانشمندامونو که طلایه داره علوم بودن یادت نره ! الان هم که مشکلاتی هست اشکال در مسلمانی ماست!! نه در اسلام ! پس ببین تاریخ تمدن ویل دورانت رو مطالعه کن ! غربیها خیلی از علومو بنامه خودشون مصادره کردند ! ببین وقتی(صادق که اصلا هم صادق نبود و بویی هم از هدایت نبرده بود) اشکالش بی اساسه فایده نداره ! خیلی ها اشکال کردند و فلاسفه جوابشونو دادند ! ببین تو بخاطره اینکه صرفا اشکال کرده دوسش داری ! کوچیکه همتون
    ویرایش توسط abel : Friday 4 March 2011 در ساعت 04:09 PM

18. 3 کاربر برای این پست از abel تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

Angry

نقل قول نوشته اصلی توسط abel [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببین وقتی(صادق که اصلا هم صادق نبود و بویی هم از هدایت نبرده بود) اشکالش بی اساسه فایده نداره ! خیلی ها اشکال کردند و فلاسفه جوابشونو دادند ! ببین تو بخاطره اینکه صرفا اشکال کرده دوسش داری ! کوچیکه همتون
    تو داری مستقیم به صادق که اینجا تاپیکشه توهین میکنی من الان باید با تو چیکار کنم بچه های قدیمی تر منو میشناسن اگه بخام جواب بدم کل نت آهنگ رو میبندن یا حداقلش این تاپیک قفل میشه مثل تاپیک های قبلی که من توشون پست زدم ... پس رو عصاب نرو انقدرم الکی عزیز عزیز نکن من عزیز تو نیستم اتفاقا هر چی از هدایت بدگویی بی ریشه میکنی ما علاقمون نسبت به هدایت بیشتر میشه
    ویرایش توسط Punk : Friday 4 March 2011 در ساعت 06:34 PM

20. 3 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط abel [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خوبی ؟ اینجا که گفتی چوبک حرفه الکی زده (اشتباه گفتی چون به هر حال گفته، چوبک دوستش بوده و ازش تاثیر زیادی گرفته) ببین فقط ضده دین بودن هم مطرح نیست برای punk هم گفتم از جمال زاده تا احسان طبری از نیما یوشیج تا جلال و از شریعتی تا استاد مطهری اون رو (صادق هدایت) رو یا دشمن سرسخت اسلام و دین ، یا سیاه گرایی پوچ گرا ، یا ستایشگره مرگ و یا اسیر انانیت فرهنگی و ضده فرهنگ می دونند پس فقط بحثه دین نیست!
    هیچ کدوم از اینایی که گفتی اصلا در حد و اندازه ی هدایت نیستن که در موردش اظهار نظر کنن بخصوص اونی رو که من پررنگ کردم از شریعتی متنفرم فقط دین رو رنگ میکنه

22. 4 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

اما چه قدره این حرفها راسته؟ آیا واقعا این حرف ها زده شده؟؟ از کجا معلوم حرف جعلی نباشه؟ بله از افرادی مثل مطهری یا شریعتی بعید نیست این چیزا... مخصوصا شریعتی، یکی از خائنان بزرگه این مملکته، کسیه که در یک کتابش نوشت قتل عام ایرانیان توسط اعراب اونچیزی بوده که در هر ایرانی گم شده و دنبالش بوده... کسیه که گفت: ((تو دشمن منی ولی من تا پای جان می ایستم تا تو حرفت بزنی)) یکی دزدی آشکار از سخن ولتر. وقتی از این چیزا پیش میاد و افرادی با این شهرتی که دست و پا کردن با عوام فریبی هاشون از این کارا می کنن، هیچ تصدیقی هم برای اون حرفا وجود نداره.
    به نظر من در کلی تاریخ داستان نویسی ایران هدایت به طور مطلق شماره ی 1 بوده و هست و احتمالا خواهد بود حالا حالا ها...
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

24. 6 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

mahsa_mv آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23767
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    734
    300 بار تشکر شده در 114 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    15

ببین دوسته من اولا سلام هیچ وقت پسرفته ما و پیشرفته غرب رو گردنه دین ننداز پسرفته ما بیشتریش بر می گرده به دوره قاجار و رضاخان و ... خیلی از علل دیگه بعد هیچ وقت دوره طلایی دانشمند های مسلمان رو فراموش نکن یادت باشه که مخترعه جبر و پایه گذار علومه کامپیوتر یک ایرانی مسلمان بوده خوارزمی هنوز اسمه عربی الکل روی الکل و الکیمیا روی شیمی مونده ! و خیلی چیزای دیگه هیچ وقت دانشمندامونو که طلایه داره علوم بودن یادت نره ! الان هم که مشکلاتی هست اشکال در مسلمانی ماست!! نه در اسلام ! پس ببین تاریخ تمدن ویل دورانت رو مطالعه کن ! غربیها خیلی از علومو بنامه خودشون مصادره کردند ! ببین وقتی(صادق که اصلا هم صادق نبود و بویی هم از هدایت نبرده بود) اشکالش بی اساسه فایده نداره ! خیلی ها اشکال کردند و فلاسفه جوابشونو دادند ! ببین تو بخاطره اینکه صرفا اشکال کرده دوسش داری ! کوچیکه همتون
    تا حد زیادی با شما موافقم . مخصوصا اون قسمت صادق نبودنش و البته هدایت نشدنش...
    دل نهادم ب صبوری که جز این چاره ندانم...

26. کاربران زیر از mahsa_mv به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mahsa_mv آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23767
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    734
    300 بار تشکر شده در 114 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط octavarium [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هیچ کدوم از اینایی که گفتی اصلا در حد و اندازه ی هدایت نیستن که در موردش اظهار نظر کنن بخصوص اونی رو که من پررنگ کردم از شریعتی متنفرم فقط دین رو رنگ میکنه
    دوست عزیز این کسی که ازش حرف میزنی به جامعه و جوونا خط فکری داده و میده نه اینکه مثل اون هدایت نه تنها اجازه نمیده جوونا فکر کنن بلکه گمراهشون هم میکنه ... در ضمن آدم ضعیفی مثل هدایت در برابر شریعتی که عددی نیست...
    دل نهادم ب صبوری که جز این چاره ندانم...

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_mv [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز این کسی که ازش حرف میزنی به جامعه و جوونا خط فکری داده و میده نه اینکه مثل اون هدایت نه تنها اجازه نمیده جوونا فکر کنن بلکه گمراهشون هم میکنه ... در ضمن آدم ضعیفی مثل هدایت در برابر شریعتی که عددی نیست...
    این نظر شماست
    از دید شما باعث گمراهی میشه ... به نظر من شما اصلا کتابی از از هدایت مطالعه نکردید ... کردید ؟!!!
    در ضمن هدایت نویسنده ای هست برای انسانها ... خیلی از بند های متال اروپایی از نویسند ه های مورد علاقشون هدایته ...
    واقعا خجالت زده هستم و احساس گناه میکنم که نام شریعتی رو در کنار شخص بزرگی مثل هدایت میارم

29. 4 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_mv [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تا حد زیادی با شما موافقم . مخصوصا اون قسمت صادق نبودنش و البته هدایت نشدنش...
    براتون متاسفم که فرد بزرگی مثل هدایت رو اینچنین مورد تمسخر قرار میدین ... اصلا شما تو زندگیتون چه کار مفیدی انجام دادین که اینچنین در مورد هدایت اظهار نظر میکنید ؟! ؟! ؟!
    حتما این تمسخر هم از آموزه های آسمانیه شریعتیه !

31. کاربران زیر از octavarium به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 13 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)