لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 7 از 13 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 97 به 112 از 200

موضوع: صادق هدایت

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    402 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اما چه قدره این حرفها راسته؟ آیا واقعا این حرف ها زده شده؟؟ از کجا معلوم حرف جعلی نباشه؟ بله از افرادی مثل مطهری یا شریعتی بعید نیست این چیزا... مخصوصا شریعتی، یکی از خائنان بزرگه این مملکته، کسیه که در یک کتابش نوشت قتل عام ایرانیان توسط اعراب اونچیزی بوده که در هر ایرانی گم شده و دنبالش بوده... کسیه که گفت: ((تو دشمن منی ولی من تا پای جان می ایستم تا تو حرفت بزنی)) یکی دزدی آشکار از سخن ولتر. وقتی از این چیزا پیش میاد و افرادی با این شهرتی که دست و پا کردن با عوام فریبی هاشون از این کارا می کنن، هیچ تصدیقی هم برای اون حرفا وجود نداره.
    به نظر من در کلی تاریخ داستان نویسی ایران هدایت به طور مطلق شماره ی 1 بوده و هست و احتمالا خواهد بود حالا حالا ها...
    تو یه سری مجله و کتاب که از دید من نامعتبر بودن (آخه از اول مقالشون هدایت رو مورد انتقاد قرار داده بودن) یه سری جملات از زبان افراد در مورد هدایت زده شده بود که من در مورد واقعی بودن صحبت ها شک دارم همش انتقاد بود نسبت به هدایت از زبان افرادی مثل مطهزی -شریعتی -یوشیج و... اما خوب منابع نامعتبری بودن ... بیشتر شبیه مقاله هایی بود که در مورد موسیقی متال مینویسن و تو این مقاله ها میگن موسیقی شیطان پرستی متالیکا (از اینایی که متالیکا رو یه سبک و استایل موزیک میدونن نه بند)

2. 4 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

آقا یا خانم cops نمیخوان به اینجا یه سری بزنن... ؟؟؟؟؟؟
    چون بحثهایی که داره اینجا میشه... بحثهاییه که هیچ کدوم از طرفین قانع نمیشن...
    و بحث از حالت انتقاد و نقد داره خارج میشه
    و علنا بعضیا دارن جناب صادق هدایت رو مورد تمسخر قرار میدن...
    البته اون بعضیا بهتره برن... همون هلیة المتقین رو بخونن... اونا رو چه به هدایت شناسی و هدایت شدن
    (دیگه واقعا نتونستم چیزی نگم ... ببخشید)
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

4. 4 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط abel [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببین دوسته من اولا سلام هیچ وقت پسرفته ما و پیشرفته غرب رو گردنه دین ننداز پسرفته ما بیشتریش بر می گرده به دوره قاجار و رضاخان و ... خیلی از علل دیگه بعد هیچ وقت دوره طلایی دانشمند های مسلمان رو فراموش نکن یادت باشه که مخترعه جبر و پایه گذار علومه کامپیوتر یک ایرانی مسلمان بوده خوارزمی هنوز اسمه عربی الکل روی الکل و الکیمیا روی شیمی مونده ! و خیلی چیزای دیگه هیچ وقت دانشمندامونو که طلایه داره علوم بودن یادت نره ! الان هم که مشکلاتی هست اشکال در مسلمانی ماست!! نه در اسلام ! پس ببین تاریخ تمدن ویل دورانت رو مطالعه کن ! غربیها خیلی از علومو بنامه خودشون مصادره کردند ! ببین وقتی(صادق که اصلا هم صادق نبود و بویی هم از هدایت نبرده بود) اشکالش بی اساسه فایده نداره ! خیلی ها اشکال کردند و فلاسفه جوابشونو دادند ! ببین تو بخاطره اینکه صرفا اشکال کرده دوسش داری ! کوچیکه همتون

آقای عزیز... فقط یک چیزی بهت میگم
    ازت خواهش میکنم... خواهش میکنم کمی مطالعه داشته باش...
    همیشه اون چیزهایی که دوست داریو نخون... حتی یک قاضی هم موقع تصمیم گیری هم نظر موافق رو گوش میکنه و هم مخالف...
    پس اول تحقیق کن بعد صحبت کن
    اخه آقا جون... زکریای راضی که مخالف سرسخت اسلام بود...
    و همین موضوع باعث شده بود تا آخر عمر تحت آزار و شکنجه باشه...
    ابوریحان همینطور
    و خیلی های دیگه شون...
    ای بابا...
    و در آخ فقط بخون بخون... بدون تعصب بخون...
    شاید اون موقع روزنه ای از فکر باز در تو پیدا بشه
    اگرم نخواستی برو همون : پدر و مادر ما متهمیم : رو بخون
    good luck
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

6. 5 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

EshghSetar آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    38030
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    15
    34 بار تشکر شده در 13 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

باسلام. من تقریبا تمام آثار صادق هدایت رو خوندم. قلم واقعا نافذی دارد. اما تقریبا در تمام داستانهایش یک خلاء بزرگ وجود دارد. و این خلا ناشی از چند سوال هست که آن را امروزه ناشی از یاس فلسفی می نامند. من به شخصه صادق هدایت را به نوجوانی نابالغ تشبیه می کنم. این سوالات که „من کیستم؟ از کجا آمده ام؟ به کجا می روم؟ هدفم چیست؟” تقریبا در ذهن همه نوجوان ها پیش می آید. همه ما آن کلاس های درس که خودمان یا دوستانمان از معلم می پرسیدیم „اصلا آقا ما برای چی زندگی می کنیم و...” را به خاطر می آوریم. اما جواب این سوالات در خودشان هست. چون اصلا هیچ سوال منطقی در عالم وجود ندارد که جواب نداشته باشد. و چون این سوالات به وجود آمده اند حتما جوابی دارند. و این سوالات مستقیما باعث خودکشی او نشد. بلکه آثار بزرگ کردن این سوالات ساده او را کشت. مثلا عقده های جنسی که در داستان بوف کورش که دو بار آن را دقیق خوانده ام مشهود است. اما سخنی به طرفداران دو آتیشه هدایت مثل آقایان punk، octavarium ، ramin_herfeiy شما طرفدار کسی هستید که یک ذره شخصیت برای برای خودش قائل نیست که در نامه شرح حال خود که توسط آقای cont_shahab پست شده بود مشهود است. این توصیف از تواضع نیست که بک واقعیت تلخ است. او از خودش و دنیایی که برای خودش درست کرده بود متنفر بود . نفس خودش را که شما آن را اینگونه می پرستید کشت و شما اینگونه به او عشق می ورزید!! ؟
    ویرایش توسط EshghSetar : Saturday 5 March 2011 در ساعت 02:22 AM

8. 4 کاربر برای این پست از EshghSetar تشکر کرده اند:

mahsa_mv آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23767
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    734
    300 بار تشکر شده در 114 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط octavarium [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این نظر شماست
    از دید شما باعث گمراهی میشه ... به نظر من شما اصلا کتابی از از هدایت مطالعه نکردید ... کردید ؟!!!
    در ضمن هدایت نویسنده ای هست برای انسانها ... خیلی از بند های متال اروپایی از نویسند ه های مورد علاقشون هدایته ...
    واقعا خجالت زده هستم و احساس گناه میکنم که نام شریعتی رو در کنار شخص بزرگی مثل هدایت میارم
    تورو خدا ببین کی رو با کی مقایسه میکنه . شریعتی و هدایت قابل قیاس نیستن...
    بله من کتاباشو خوندم دوست عزیز ... نظراتم از هوا نمیاد
    مثل اینکه اگه خود صادق هدایت هم از اون دنیا پاشه بیاد و اعتراف کنه که یه مشت مذخرف نوشته باز شما میخاین از نوشته هاش تعریف کنین
    دل نهادم ب صبوری که جز این چاره ندانم...

10. 2 کاربر برای این پست از mahsa_mv تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

1 سوال:انسانهای پوچ گرا چرا خودکشی نمیکنند؟و به نظر من این اقا خیلی دیر اقدام به انجام این کار نمودند.
    چون به هر حال „بودن یا نبودن مسئله این است” این سوال از این جهت میپرسم که جزئ تجربیات خود من هم
    بوده و اگر هدایت نمیشدم شک ندارم که تا بحال زیر خروار ها خاک خود را مدفون نموده بودم. یکی از دوستان
    گفته بودن خودکشی شجاعت میخواهد اینکه کسی بتواند تصور کند توی 2 متر فضا به اسم قبر خوابیده من
    تاکید میکنم که خودکشی شجاعت نمیخواهد و موکدا نه با این منطق چون برای فردی که به زندگی پس از مرگ اعتقادی ندارد که همه چیز تمام است. برای انسان ماده گرا با مردن همه چیز تمام است. دیگر جسمی وجود ندارد که بین 2 متر فضا با
    200 متر تمایزی قایل شود. و اگر به روح اعتقادی دارد که هر کسی میداند روح در قید زمان و مکان نیست. مگر ان فرد به قول شما شجاع خرده اعتقادی به سیستم جزا و پاداش و زندگی پس از مرگ داشته باشد که ان هم بعید میدانم.

12. 3 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    402 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_mv [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تورو خدا ببین کی رو با کی مقایسه میکنه . شریعتی و هدایت قابل قیاس نیستن...
    بله من کتاباشو خوندم دوست عزیز ... نظراتم از هوا نمیاد
    مثل اینکه اگه خود صادق هدایت هم از اون دنیا پاشه بیاد و اعتراف کنه که یه مشت مذخرف نوشته باز شما میخاین از نوشته هاش تعریف کنین
    مگه شما میدونی بعد از مرگ چی میشه که این حرف رو میزنی خواهش میکنم یه ذره فکر کنید یکم از اون چیزی که تو کلمونه اسمش فکر هست رو بکار بندازیم نه اینکه تحت تاثیر عقایدی که یه عده به خوردمون دادن قرار بگیریم اگه اینجور باشه فرق من و یه گوساله چی میتونه باشه ؟! ؟! ؟! ؟! ؟!
    ضعیفترین کتاب هدایت 100 درجه از کویر شریعتی ارزشمند تره

14. 5 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط octavarium [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حتما این تمسخر هم از آموزه های آسمانیه شریعتیه !
    آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین
    خیلی قشنگ گفتی دقیقا اینا آموزه های تکروی آسمانی هست که غیر از خودشون هیچ عقیده دیگری رو نمی پذیرن

16. کاربران زیر از Punk به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mahsa_mv آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23767
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    734
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مگه شما میدونی بعد از مرگ چی میشه که این حرف رو میزنی خواهش میکنم یه ذره فکر کنید یکم از اون چیزی که تو کلمونه اسمش فکر هست رو بکار بندازیم نه اینکه تحت تاثیر عقایدی که یه عده به خوردمون دادن قرار بگیریم اگه اینجور باشه فرق من و یه گوساله چی میتونه باشه ؟! ؟! ؟! ؟! ؟!
    ضعیفترین کتاب هدایت 100 درجه از کویر شریعتی ارزشمند تره
    شما چی مطمئنین که تحت تاثیر قرار نگرفتین؟
    چیزایی که تو ذهن شما ارزش تلقی میشه 360 درجه با چیزایی که من اونهارو ارزش میدونم فرق داره

18. کاربران زیر از mahsa_mv به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط EshghSetar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    باسلام. من تقریبا تمام آثار صادق هدایت رو خوندم. قلم واقعا نافذی دارد. اما تقریبا در تمام داستانهایش یک خلاء بزرگ وجود دارد. و این خلا ناشی از چند سوال هست که آن را امروزه ناشی از یاس فلسفی می نامند. من به شخصه صادق هدایت را به نوجوانی نابالغ تشبیه می کنم. این سوالات که „من کیستم؟ از کجا آمده ام؟ به کجا می روم؟ هدفم چیست؟” تقریبا در ذهن همه نوجوان ها پیش می آید. همه ما آن کلاس های درس که خودمان یا دوستانمان از معلم می پرسیدیم „اصلا آقا ما برای چی زندگی می کنیم و...” را به خاطر می آوریم. اما جواب این سوالات در خودشان هست. چون اصلا هیچ سوال منطقی در عالم وجود ندارد که جواب نداشته باشد. و چون این سوالات به وجود آمده اند حتما جوابی دارند. و این سوالات مستقیما باعث خودکشی او نشد. بلکه آثار بزرگ کردن این سوالات ساده او را کشت. مثلا عقده های جنسی که در داستان بوف کورش که دو بار آن را دقیق خوانده ام مشهود است.
    اما سخنی به طرفداران دو آتیشه هدایت مثل آقایان punk، octavarium ، ramin_herfeiy شما طرفدار کسی هستید که یک ذره شخصیت برای برای خودش قائل نیست که در نامه شرح حال خود که توسط آقای cont_shahab پست شده بود مشهود است. این توصیف از تواضع نیست که بک واقعیت تلخ است. او از خودش و دنیایی که برای خودش درست کرده بود متنفر بود . نفس خودش را که شما آن را اینگونه می پرستید کشت و شما اینگونه به او عشق می ورزید!! ؟
    ببین من با شما تا خط 10 نوشتتون موافقم ...

اما اینکه خود هنر مند در مورد آثارش چی فکر میکنه برای من هیچ ارزشی نداره چون وقتی هنرمند اثری رو خلق میکنه کاملا از وجودش خارج شده و وجودی مستقل پیدا میکنه و برای خودش شخصیتی میشه
    همان طور که آلبر کامو در دوران پیری نوشته „پشت و رو” رو قبول نداشت ولی اون اثر همواره به عنوان یک مخلوق مستقل وجود داره یا مثلا متالیکا شاید دیگه تفکرات آلبوم justic for all رو بدلایلی -که یکیش میتونه سقوط بزرگ ترین دشمن کاپیتالیست در سال 1991 باشه- قبول نداشته باشه. از منظر من برداشت مخاطب نصبت به اثر هنری مهمه ... اصلا هر بلایی سر نفسش میخاد بیاره یعنی سیلویا پلاث هم چون نفسش رو از بین برد از نظر هنری مردود حساب میشه ؟آیا نمیشه به کسی که خودش رو قبول نداره یا میکشه عشق ورزید اصلا میدونی چیه : عشق ورزیدن خودش از والاترین هنرهاست که هر کسی قادر به انجامش نیست ما میتونیم میورزیم
    ویرایش توسط Punk : Saturday 5 March 2011 در ساعت 02:19 PM

20. کاربران زیر از Punk به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mahsa_mv آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23767
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    734
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Punk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین آفرین
    خیلی قشنگ گفتی دقیقا اینا آموزه های تکروی آسمانی هست که غیر از خودشون هیچ عقیده دیگری رو نمی پذیرن
    آموزه های آسمانی هر چی باشه خیلی بهتر از افکار شماست... بعدشم دیدم که چقدر شما آزاد اندیش هستی دوست عزیز .. شما هم حرف هیچ کس رو قبول نداری ..

22. 3 کاربر برای این پست از mahsa_mv تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_mv [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شما چی مطمئنین که تحت تاثیر قرار نگرفتین؟
    خانوم مهسا ایشان نیز تحت تاثیر قرار گرفته اند. تحت تاثیر اندیشه ی زوال که البته اندیشه نیست.
    این افراد در وادی عدم اطمینان و شور بختی سر گشته اند .
    ویرایش توسط nina : Saturday 5 March 2011 در ساعت 02:51 PM

24. 3 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آموزه های آسمانی هر چی باشه خیلی بهتر از افکار شماست... بعدشم دیدم که چقدر شما آزاد اندیش هستی دوست عزیز .. شما هم حرف هیچ کس رو قبول نداری ..
    من نمیدنم اینجا تاپیک شریعتی هست یا هدایت؟
    اگه اولیه من برم دیگه این طرف ها هم آفتابی نمیشم ولی اگه هدایته پس چرا شما بحث و عوض میکنین بحث این تاپیک مربوط به عقاید بنده نمیشه چون از نظر ایدئواوژیکی هم هدایت هم شریعتی متفاوت از من فکر میکنن
    این که من آزاد اندیشم یا نه باید تو تاپیک سعید_پانک چه می اندیشد مورد بررسی قرار بگیره تا اشکالات افکار من هم مورد انتقاد قرار بگیره ولی فعلا بحث ما هدایت هست

26. 2 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

EshghSetar آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    38030
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    15
    34 بار تشکر شده در 13 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Punk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببین من با شما تا خط 10 نوشتتون موافقم ...

اما اینکه خود هنر مند در مورد آثارش چی فکر میکنه برای من هیچ ارزشی نداره چون وقتی هنرمند اثری رو خلق میکنه کاملا از وجودش خارج شده و وجودی مستقل پیدا میکنه و برای خودش شخصیتی میشه همان طور که آلبر کامو در دوران پیری نوشته „پشت و رو” رو قبول نداشت ولی اون اثر همواره به عنوان یک مخلوق مستقل وجود داره یا مثلا متالیکا شاید دیگه تفکرات آلبوم justic for all رو بدلایلی -که یکیش میتونه سقوط بزرگ ترین دشمن کاپیتالیست در سال 1991 باشه- قبول نداشته باشه. از منظر من برداشت مخاطب نصبت به اثر هنری مهمه ... اصلا هر بلایی سر نفسش میخاد بیاره یعنی سیلویا پلاث هم چون نفسش رو از بین برد از نظر هنری مردود حساب میشه ؟آیا نمیشه به کسی که خودش رو قبول نداره یا میکشه عشق ورزید اصلا میدونی چیه : عشق ورزیدن خودش از والاترین هنرهاست که هر کسی قادر به انجامش نیست ما میتونیم میورزیم
    ببینید آقای punk جسارتا شما منظور من را بد برداشت کرده اید. من اصلا منظورم اعتقاد هدایت نسبت آثارش نبود. بلکه دید خودش نسبت به شخصیتش بود. من تمام پست های این تاپیک را خوانده ام. شما هم بیشتر جذب شخصیت او شده اید تا جنبه ادبی آثارش. (البته آن تکه داستان حاجی آقا هم دیدم) . خواهی یا نخواهی هدایت یک شخصیت ضعیف را در اذهان تداعی میکند. معمولا ما به کسی عشق می ورزیم که حداقل یک پله از ما بالا تر باشد(منظورم ایدوئلوژی هست نه مهارت). من هم منکر قلم نافذ او نیستم. همان طور که در خط اول گفتم. معمولا عاشق سعی میکند مثل معشوقش عمل کند. شما هم یا باید خودت را بکشی یا هدایت درونت را. که به نظر من اگر هدایت را در ذهنت بکشی بیشتر به او نزدیکی.
    لطفا اگر خواستید جواب بدهید کامل و دقیق بخوانید.

28. 2 کاربر برای این پست از EshghSetar تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

تاسف انگیزه که حتی با منطق اب دوغ خیاری هم قادر به ادامه ی بحث نیستید.
    این دیالوگ از حالت عقلانی خارج شده و نظم منطقی خودشو از دست داده.
    با این روش بحث کردن اثبات میکنین از ان مربی است که این مربا ها به بار می اید.

30. 2 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

zendegieh_khabha آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    37581
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    2,871
    1,815 بار تشکر شده در 721 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    14

جمع كنيد تاپيك بره پي كارش
    Nothing Rhymed
    While thousands of children are starving to death in some African countries, Britney Spears fans pay up to $14000 for her second hand chewing gums!

32. کاربران زیر از zendegieh_khabha به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 13 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)