لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 131

موضوع: چرا شما از متال خوشتون میاد ؟؟

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

پیش فرض چرا شما از متال خوشتون میاد ؟؟

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام

متال بازای چیگر (به قول حمید) عزیز تو این تاپیک لطف کنید بگید به چه دلیلی شما به موسیقی متال علاقمند هستید ؟؟

چون این سبک به نظر من خاص هست دوتم دارم بدونم چه چیزی می تونه باعت بشه که یک فرد به این سبک باحال و پر هیجان رو بیاره

با تشکر
    موفق باشید

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

2. کاربران زیر از Amir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

shbaharehs آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    286
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    1,714
    1,560 بار تشکر شده در 635 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

فكر نكنم يه اين سوال بشه جواب درستي داد. چون به نظر من دليلش همون چيزيه كه مثلا يه فرده ديگه توي يه سبك ديگه مثلا پاپ يا سنتي يا ... ميبينه.
    ممنون
    خوابیدی بدون لالایی و قصه, بگیر اسوده بخواب بی درد و غصه...

5. 2 کاربر برای این پست از shbaharehs تشکر کرده اند:

3tar آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    692
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20
    112 بار تشکر شده در 74 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

دوست عزيز، مدير بخش آکورد گيتار (اسمت سخته. چه جوري فارسي بنويسمش؟)
    با اين حرف شما موافق نويستم که مي‌گوييد به همان دليل که برخي پاپ يا سنتي را مي‌پسندند. چرا که اگه درست نگاه کنيم (يا شايد هم مثل من نگاه کنيم، چون معلوم نيست من درست نگاه کنم) موسيقي متال زيبا به معناي متداول نيست. مثلا وقتي يه گل خوشگل مي‌بيني لذت مي‌بري چون زيباست. وقتي يه خوشنويسي قشنگ مي‌بيني لذت مي‌بري چون زيباست. ليکن متال زيبا نيست و فقط و فقط خفن يا باحال يا الفاظ مشابه اين به آن گفته مي‌شه. اين را به عنوان نظر شخصي بدانيد.
    خلاصه‌ي کلام اين که متال زيبا نيست و زيبايي که خداوند آفريد در آن نيست و بلکه چيزهايي ديگري دارد که خيلي‌ها مثل خود من از اون بدشون مي‌ياد و کساني هم که دوست دارند متال گوش بدن خيلي اوقات به خاطر شرايط دوستانشون و ... هست که چون بقيه گوش مي‌دن اين هم گوش مي‌ده که عقب نمونه و يه وقت بهش نگن قديمي و ... .
    ترس مويي نيست اندر پيش عشق
    جمله قربانند اندر کيش عشق
    زاهد باترس مي‌تازد به پا
    عاشقان پران‌تر از باد و هوا
    (مثنوي، دفتر 5)

7. 4 کاربر برای این پست از 3tar تشکر کرده اند:

shbaharehs آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    286
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    1,714
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 3tar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزيز، مدير بخش آکورد گيتار (اسمت سخته. چه جوري فارسي بنويسمش؟)
    با اين حرف شما موافق نويستم که مي‌گوييد به همان دليل که برخي پاپ يا سنتي را مي‌پسندند. چرا که اگه درست نگاه کنيم (يا شايد هم مثل من نگاه کنيم، چون معلوم نيست من درست نگاه کنم) موسيقي متال زيبا به معناي متداول نيست. مثلا وقتي يه گل خوشگل مي‌بيني لذت مي‌بري چون زيباست. وقتي يه خوشنويسي قشنگ مي‌بيني لذت مي‌بري چون زيباست. ليکن متال زيبا نيست و فقط و فقط خفن يا باحال يا الفاظ مشابه اين به آن گفته مي‌شه. اين را به عنوان نظر شخصي بدانيد.
    خلاصه‌ي کلام اين که متال زيبا نيست و زيبايي که خداوند آفريد در آن نيست و بلکه چيزهايي ديگري دارد که خيلي‌ها مثل خود من از اون بدشون مي‌ياد و کساني هم که دوست دارند متال گوش بدن خيلي اوقات به خاطر شرايط دوستانشون و ... هست که چون بقيه گوش مي‌دن اين هم گوش مي‌ده که عقب نمونه و يه وقت بهش نگن قديمي و ... .
    راستش من باهاتون موافق نيستم, اولا كه كلمه ي زيبا براي هركسي يه معني خواصي داره. مثلا همون گلي كه شما فرمودين ميتونه براي يه نفر نشونه ي عشق باشه براي يه فرد ديگه نشونه ي يه چيزه ديگه. هر كسي براي خودش يه تعريفي از كلمه ي زيبا داره كه طبقه همونم جلو ميره. يه نفر يه نقاشي و ميبينه ميگه چقد „زيبا” ست ولي يكي ديگه اهمييتي نميده. هيچ وقت نميشه گفت كه سبكي بده, چرا كه هر كسي نظر خودشو داره و چون مثلا من فلان سبكو گوش ميدم دليل نميشه كه به بقيه تحميل كنم كه اين خوبه و اون بد. راستي راجبه اشنايي با اين سبك و محيط اطراف هم باز با شما اختلاف نظر دارم چون اكثر كسانيو كه من ميشناسم خودشون با اين سبك اشنا شدن و بهش روي اوردن كه يكيشم خود من. البته من طرفدار هيچ سبكي نيستم و پشت همه ي سبكا هم هستم.

اگه همه يك جور فكر ميكردن كه هيچوقت چنين مشكلي پيش نمياومد, اونوقت همه هر روز سر يه ساعتي بيدار ميشدند و همه يكجور لباس ميپوشيدند و ... خلاصه اگه اينطوري فكر كنيم كه ميشه ايده ي كومونيستي كه با اينكه اشتباه نيست اما جاي تحول و ازادي نداره.
    به هر حال!
    ویرایش توسط shbaharehs : Monday 1 October 2007 در ساعت 09:49 PM

9. 3 کاربر برای این پست از shbaharehs تشکر کرده اند:

Hmd_N آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    409
    میانگین پست در روز
    0.26
    تشکر از پست
    3,361
    2,817 بار تشکر شده در 1,093 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 32/0
    میزان امتیاز
    0

به نظره منم بیشتر برمیگرده به علایق خود شخص! مثلا من زیاد متال باز نیستم و زیاد هم از سبک متال خوشم نمیاد ولی این دلیل نمیشه که بگم این سبک بده یا زیبا نیست و یا چیزی واسه گفتن نداره ! چون هر سبکی اگه چیزی واسه ی گفتن نداشت طرفدار پیدا نمیکرد یا به مرور به همه جا کشیده نمیشد ! پس اینکه بگیم چیزی زیبا هست یا نه دست ما نیست و به قول بهاره جان هر کسی واسه خودش نظر و علایق و شخصیتی داره که در حد خودش باید به نظراتش احترام گذاشت!

قربونتون
    چگونه می توانم از اوج به درآمد تو فرود بیایم
    که درآمدت بسیار بلندتر از اوج ساز من است. (رها)

11. 4 کاربر برای این پست از Hmd_N تشکر کرده اند:

3tar آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    692
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

عزيزانم
    در اين که من آماتورم شکي نيست. حتي شايد پايين‌تر از اون. چون وقت زيادي نگذشته که با موسيقي اينطوري آشنا شدم.
    ديگه اينکه البته که اين نظر شخصيه منه و همونطور که براي نظر شخصيه خودم ارزش قائلم طبيعتا براي نظر شخصيه شما هم ارزش قائلم.
    در مورد اين که تعريف خدا از زيبا چيست بايد بگم که من همچنين حرفي نزدم. خدا قرار نيست از همه چيز تعريف بده، خدا عقل داده و عقل هر کس مي‌تونه تعريف کنه. (البته اگه مشکل نداشته باشه)
    دوست عزيز شما مي‌گيد که هر کس از گل يه برداشتي داره ولي خب موافقي که همه مي‌گن زيباست و لطافتي که داره روح آدم را تازه مي‌کنه. خطاطي، نقاشي و ... هم همينطوره. ولي در مورد متال! آيا واقعا دوستان به اين معتقدن که متال زيباست؟ يعني روحشون لذت مي‌بره؟ اول اينکه از يک چيز زيبا تقريبا همه لذت مي‌برن! ديگر اين که با يه چيز زيبا نمي‌شه ديوانگي کرد (بالا پايين پريد اون هم توي حالت نامختاري و مختل بودن مغز). مهمتر از همه‌ي اينها من اصلا در مورد خوبي يا بدي متال چيزي نگفتم. گفتم؟
    من گفتم که از اين نوع موسيقي خوشم نمي‌ياد و در واقع بدم مي‌ياد. البته قبلا از اين جور چيزها گوش مي‌دادم ولي خوشبختانه مدتيه که هر چيزي گوش نمي‌دم.
    موسيقي فقط موزيک و ملودي نيست. حرفهايي که توش مي‌زنن هم مهمه! هدف از گوش دادن به موسيقي مهمه! تاريخ موسيقي و کاربردش مهمه! دليل پيدايشش و ... مهمه!
    زاهد باترس مي‌تازد به پا
    (مثنوي، دفتر 5)

13. 2 کاربر برای این پست از 3tar تشکر کرده اند:

shbaharehs آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    286
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    1,714
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 3tar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عزيزانم
    در اين که من آماتورم شکي نيست. حتي شايد پايين‌تر از اون. چون وقت زيادي نگذشته که با موسيقي اينطوري آشنا شدم.
    ديگه اينکه البته که اين نظر شخصيه منه و همونطور که براي نظر شخصيه خودم ارزش قائلم طبيعتا براي نظر شخصيه شما هم ارزش قائلم.
    در مورد اين که تعريف خدا از زيبا چيست بايد بگم که من همچنين حرفي نزدم. خدا قرار نيست از همه چيز تعريف بده، خدا عقل داده و عقل هر کس مي‌تونه تعريف کنه. (البته اگه مشکل نداشته باشه)
    دوست عزيز شما مي‌گيد که هر کس از گل يه برداشتي داره ولي خب موافقي که همه مي‌گن زيباست و لطافتي که داره روح آدم را تازه مي‌کنه. خطاطي، نقاشي و ... هم همينطوره. ولي در مورد متال! آيا واقعا دوستان به اين معتقدن که متال زيباست؟ يعني روحشون لذت مي‌بره؟ اول اينکه از يک چيز زيبا تقريبا همه لذت مي‌برن! ديگر اين که با يه چيز زيبا نمي‌شه ديوانگي کرد (بالا پايين پريد اون هم توي حالت نامختاري و مختل بودن مغز). مهمتر از همه‌ي اينها من اصلا در مورد خوبي يا بدي متال چيزي نگفتم. گفتم؟
    من گفتم که از اين نوع موسيقي خوشم نمي‌ياد و در واقع بدم مي‌ياد. البته قبلا از اين جور چيزها گوش مي‌دادم ولي خوشبختانه مدتيه که هر چيزي گوش نمي‌دم.
    موسيقي فقط موزيک و ملودي نيست. حرفهايي که توش مي‌زنن هم مهمه! هدف از گوش دادن به موسيقي مهمه! تاريخ موسيقي و کاربردش مهمه! دليل پيدايشش و ... مهمه!
    بله با شما موافقم, ولي همونطور كه فرمودين بستگي به شعرشم داره و متالم به چند بخش تقسيم ميشه و متن شعرشون با هم فرق ميكنه. مثلا ما نميتونيم حرفايي رو كه در متال گفته ميشه رو به پاپ يا... تبديل كنيم, چون اون گيراييش رو از دست ميده (مثلا توي موسيقيه سنتي به اون صورت راجبه مرگ و ... صحبت نميشه اونطوري كه در متال گفته ميشه). هر سبكي ويژگيهاي خاص خودشو داره كه يك سري افراد خاص رو به سمت خودش ميكشونه.
    ممنون

15. 2 کاربر برای این پست از shbaharehs تشکر کرده اند:

Amirreza آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    284
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    141
    166 بار تشکر شده در 75 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

من با متال اصلا حال نمیکنم ولی بعضی اهنگایی که میشنوم مثل کارای Empyrium یا بعضی کارای Drakanian خوب میبینم که واقعا بعضی تو متال هستن که موسیقی بلدن

موسیقی رو من تو اهنگهای Empyrium و 2.3 تا از اهنگهای Metallica و Drakanian و یه چند تا دیگه حس کردم

و یه سبکی هم تو متال هست که همه قشر موسیقی دانی خوششون میاد مثل همین Empyiurm و سبک فکر کنم gothic metal هست

واقعا بعضی کارهاشون قشنگه
    گفتند ستاره را نمی توان چید ... و آنان که باور کردند... برای چیدن ستاره ... حتی دستی دراز نکردند... اما باور کن ... که من به سوی زیباترین و دورترین ستاره... دست دراز کردم... و هر چند دستانم تهی ماند ... اما چشمانم لبریز ستاره شد
    Always The Simplest Is The Best

17. کاربران زیر از Amirreza به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3tar آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    692
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

لئون جون عزیز و جلوه جان که از لئون تشکر کردی!
    شما با بیان این نکته که ممکنه متال زیبا نباشه به جای دفاع به متال ضربه زدی و اون را رد کردی. فکر کنم که شاخصه‌ي اصلي هنر همون زيبايي باشه. ولي شما اين را رد مي‌کني يعني متال را از حوزه‌ي موسيقي که يکي از هنرهاست خارج مي‌کني.
    جالبه!
    زاهد باترس مي‌تازد به پا
    (مثنوي، دفتر 5)

19. 4 کاربر برای این پست از 3tar تشکر کرده اند:

.t.A.T.u آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    769
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    659
    702 بار تشکر شده در 285 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    میزان امتیاز
    0

من اصلا قصد نداشتم وارد این بحث بشم ولی به دلایلی شدم.
    من خودم زیاد اهل متال نیستم و خفن ترین چیزهایی که گوش کردم آلبوم The Silent Enigma از Anathema و بعضی از کارهای لینکین پارک که به متال می خوره را شنیدم.
    اما، به نظر من هم موسیقی متال زیبا نیست و نباید هم باشد. موسیقی متال نوعی جدید از بیان احساسات است که در هیچ سبکی نمی توان یافت.
    آیا وقتی شما می خواهید در مورد آزار و اذیت جنسی یه کودک صحبت کنید و اون کار را خشن جلوه بدی میری سراخ موسیقی پاپ؟ یا سراغ سبک های اینچنینی؟(اشاره به آهنگ Crawling لینکین پارک که در آلبوم هایبرد تئوری قرار داره) متال و فریاد های آن برای آن به وجود آمد که وجدان انسان قرن 21، انسانی که چنان در مسائل زندگی غرق شده که چنین جنایت هایی را فراموش کرده یا بدان بی توجه است را بیدار کند، متال به مانند سیلی در گوش یک آدم نیمه هوشیار را داره که او را از خواب بیدار کنه.
    در عصر حاضر دیگر صحبت کردن به شیوه عادی برای بیان مسائلی که در بالا و پایین زندگی به دست فراموشی سپرده شده اند کار ساز نیست باید فریاد کشید تا صدایت شاید، شاید شنیده شود.
    متال هنر هست و زیبا، ولی نه آن زیبایی که گل دارد و حرف های زیبا و نصیحت پدر، متال زیبایی چوب معلم را دارد.
    متال به مانند آخرین حربه برای بیدار کردن بشر است. وقتی که شما با اشاره غیر مستقیم، اشاره های مستقیم، صحبت کردن نتوانستی قباحت یک کار را نشان دهی آنگاه شاید، شاید فریادت جوابگو باشد.
    اگر متال را خشن می دانید متن پایین را هم بدقت بخوانید:
    به نظر من زمان آن فرا رسیده که آنسوی هنر را هم ببینیم، سخت است که جنبه خشن موضوعی را دید اما خشونت متال را به مانند اعدام یک جانی در ملا عام قبول کنید، نه قتل کودکان در مناطق فقیر نشین.
    تمام!

پ. ن:تمام موارد بالا نظریات شخصی ام+اندک چیزهایی که در مورد موسیقی متال خوانده ام بود.

سخن رنج مگو جز سخن گنج مگو
    ور از اين بي خبري رنج ببر هيچ مگو

21. 11 کاربر برای این پست از .t.A.T.u تشکر کرده اند:

3tar آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    692
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

تاتوي عزيز
    اگه اينطور که شما به موسيقي متال نگاه ميکني باز هم گوش دادن (از نظر من) به طور مداوم و به صورت يک موسيقي جالب (و شايد درست) نيست. چرا که من تا به حال نديده‌ام که کسي مادام صحنه‌ي اعدامي را تماشا کند!
    من نديدم کسي را که مادام چوب معلم بخورد!
    ديگر اينکه براي بيان حقايق و سختي‌ها فرياد لازم است. اما فرياد راه‌هاي زيادي دارد و شايد اين بهترين راه نيست.
    آيا شما کسي را مي‌شناسيد که براي فهم و درک فرياد‌هاي متال، متال گوش بده؟ چند نفر؟ آيا افرادي که از فرط نفهمي و بي‌پولي يا برعکس سراغ اين موسيقي ميرن ديده‌اي؟ آيا افرادي که نهايت سوء استفاده را مي‌کنن ديده‌اي؟ البته مي‌دانم که بايد مشکل را حل کرد و نبايد مسأله را پاک کرد ولي اين‌ها را بايد در نظر گرفت.
    باز هم مي‌گم نگين موسيقي متال زيبا نيست. چون نقدي به موسيقي متال است. لااقل بگيد موسيقي متال زيبايي نهان و يا زيبايي متفاوتي داره! (اينطوري بهتره. هر چند از متال بدم مياد ولي خب گفتم بگم)

زاهد باترس مي‌تازد به پا
    (مثنوي، دفتر 5)

23. 3 کاربر برای این پست از 3tar تشکر کرده اند:

.t.A.T.u آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    769
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    659
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

تاتوي عزيز
    اگه اينطور که شما به موسيقي متال نگاه ميکني باز هم گوش دادن (از نظر من) به طور مداوم و به صورت يک موسيقي جالب (و شايد درست) نيست. چرا که من تا به حال نديده‌ام که کسي مادام صحنه‌ي اعدامي را تماشا کند!
    من نديدم کسي را که مادام چوب معلم بخورد!
    ديگر اينکه براي بيان حقايق و سختي‌ها فرياد لازم است. اما فرياد راه‌هاي زيادي دارد و شايد اين بهترين راه نيست.
    آيا شما کسي را مي‌شناسيد که براي فهم و درک فرياد‌هاي متال، متال گوش بده؟ چند نفر؟ آيا افرادي که از فرط نفهمي و بي‌پولي يا برعکس سراغ اين موسيقي ميرن ديده‌اي؟ آيا افرادي که نهايت سوء استفاده را مي‌کنن ديده‌اي؟ البته مي‌دانم که بايد مشکل را حل کرد و نبايد مسأله را پاک کرد ولي اين‌ها را بايد در نظر گرفت.
    باز هم مي‌گم نگين موسيقي متال زيبا نيست. چون نقدي به موسيقي متال است. لااقل بگيد موسيقي متال زيبايي نهان و يا زيبايي متفاوتي داره! (اينطوري بهتره. هر چند از متال بدم مياد ولي خب گفتم بگم)

صحنه اعدام فقط یک تمثیل بود برای خشونتی(البته به قول شما) که در متال وجود دارد، خشونت متال(البته به قول شما) خشونتی مثبت است.
    من نگفتم متال چوب معلم است که بر سر کسی بخورد یا نه؟ بلکه مثالی بود برای درک این نکته که فریادهای متال فریاد های آگاهی دهنده هستند نه فریاد هایی از سر مستی!
    شما سبکی معرفی کنید که در آن اعتراض به مسائل وجود داشته باشد؟
    در هر نوع سبک موسیقی دو دسته از افراد وجود دارند: 1. کسانی که موسیقی را برای موسیقی گوش می کنند و می فهمند و تحلیل می کنند(شما اینگونه افراد را دیده ای؟)
    2. دسته ای که به قول شما برای کلاس گذاشتن متال گوش می کنند.
    البته همیشه اینگونه افراد در همه سبک ها وجود دارد(حتی موسیقی اصیل ایرانی) مگر اینکه شما منکر شوید!
    من در پست قبلی ام نگفتم متال زیبا نیست، بلکه زیبایی متال را در همین فریاد بیان کردم.
    من یک مثال دیگر می زنم: آبا شما تا به حال کارهای گرافیکی Dark Art را دیده اید؟ هر کس اینگونه کارها را می بیند لب به تحسین می گشاید، مگر اینکه افرادی با دید بسته بگویند هنر دارک آرت خشن است!
    با تشکر!

25. 4 کاربر برای این پست از .t.A.T.u تشکر کرده اند:

3tar آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    692
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

جلوه‌ي عزيز دقيقا حرف من هم مشابه شما بود. من گفتم که عزيزان وقتي نمي‌تونم زيبايي در متال را شرح دهند لااقل آن را نقض نکنند.
    تاتو جون. «اما، به نظر من هم موسیقی متال زیبا نیست و نباید هم باشد. » مگه اين حرف شما نيست؟
    ديگر اينکه من نگفتم که سبکي هست که اعتراض در آن هست يا نيست. من گفتم براي اعتراض راه‌هاي بسياري هست.
    خيلي از اشعار اعتراض‌آميز و ... هستند ولي کسي از خواندن آنها احساس بدي بهش دست نمي‌ده و احساسات عجيب و غريب به اون دست نميده.
    در آخر هم من الان نمي‌دونم بحث سر چيه؟ مشکل چيه؟ فکر کنم که کاملا منحرف شده باشه.
    جمله‌ي معروفي هست که مي‌گه: «اگر حق با شما نباشه، هيچ کس نمي‌تونه ثابت کنه که حق با اونه. » پس اينکه بخواهيم چيزي را به کسي اثبات کنيم و بقبولونيم را بگذاريم کنار. بهتر اونه که هر کسي نظرش را بگه. مثل الان (اين را گفتم چون احساس کردم که تاپک داره جنجالي ميشه!)
    در مورد اون گروه هم (هنر سياه) من اطلاعي ندارم. ليکن فکر نمي‌کنم که اون دلزگي که متال براي بعضي‌ها ايجاد مي‌کنه در اون هنر هم باشه.
    تشکر عزيزان
    زاهد باترس مي‌تازد به پا
    (مثنوي، دفتر 5)

27. 2 کاربر برای این پست از 3tar تشکر کرده اند:

.t.A.T.u آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    769
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    659
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

تاتو جون. «اما، به نظر من هم موسیقی متال زیبا نیست و نباید هم باشد. » مگه اين حرف شما نيست؟
    ديگر اينکه من نگفتم که سبکي هست که اعتراض در آن هست يا نيست. من گفتم براي اعتراض راه‌هاي بسياري هست.
    خيلي از اشعار اعتراض‌آميز و ... هستند ولي کسي از خواندن آنها احساس بدي بهش دست نمي‌ده و احساسات عجيب و غريب به اون دست نميده.
    در آخر هم من الان نمي‌دونم بحث سر چيه؟ مشکل چيه؟ فکر کنم که کاملا منحرف شده باشه.
    جمله‌ي معروفي هست که مي‌گه: «اگر حق با شما نباشه، هيچ کس نمي‌تونه ثابت کنه که حق با اونه. » پس اينکه بخواهيم چيزي را به کسي اثبات کنيم و بقبولونيم را بگذاريم کنار. بهتر اونه که هر کسي نظرش را بگه. مثل الان (اين را گفتم چون احساس کردم که تاپک داره جنجالي ميشه!)
    در مورد اون گروه هم (هنر سياه) من اطلاعي ندارم. ليکن فکر نمي‌کنم که اون دلزگي که متال براي بعضي‌ها ايجاد مي‌کنه در اون هنر هم باشه.
    تشکر عزيزان
    نه دیگه شما دوباره منظور من را بد گرفتید، من گفتم زیبایی متال آن چیزی نیست که شما در سبک های عادی می بینید(صدای قشنگ و ساز قشنگ و ملودی قشنگ) زیبایی متال در چیزی است که من قبلا گفتم و حوصله توضیح دادنش را ندارم.
    شما احتمالا خیلی از اشعار متال را مطالعه کردید که اینو میگید، مفهوم احساسات عجیب و غریب را درک نمی کنم!
    من فکر می کنم شما اومدید اینجا که ثابت کنید متال جزو هنر محسوب نمیشه! ولی اینو قبول دارم اینجوری به هیچ جا نمی رسیم.
    ایکاش قبل از اینکه در مورد Dark Art نظر می دادید یه سرچ در گوگل می زدید، دارک آرت یه شاخه از گرافیک هست نه یه گروه!
    این بحث به هیچ جا نمی رسه، چون دو طرف فکر می کنند طرف مقابل در بیراه به سر می بره و هدایت ناپذیر هست!

29. کاربران زیر از .t.A.T.u به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Majed آواتار ها
    مدیر کل سایت

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    771
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    3,831
    5,080 بار تشکر شده در 1,121 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Majed on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 309/2
    Given: 138/1
    میزان امتیاز
    10

منم کاملا با جلوه موافقم...
    برای بهتر زندگی کردن باید بهتر دید ...!!!!

3tar آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    692
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

تاتو جون
    من هيچ يک از اشعار متال را مطالعه نکردم و به صدايي که از نظر من خيلي بده اکتفا کردم.
    در مورد اين که شما مي‌گيد که من مي‌خواهم متال را از هنر‌ها خارج کنم برعکس، عزيزاني که از متال دفاع کردن گفتن که متال زيبا نيست و نبايد باشه و از اين‌ حرفها که من در جواب گفتم اينطوري دفاع نکنين. اين دفاع عين نقض هستش. (تنها اظهار نظر من در مورد زيبايي متال اين بود که زيبايي که روح آدم را به نوازش مي‌گيره نداره!)
    در آخر اين که من نگفتم کسي در بيراهه به سر مي‌بره! چون راه يکي نيست که بيراهه را بتوان راحت تشخيص داد. من نظرم را گفتم و طبيعتا با روحيات من و (... من) متال جور در نمي‌ياد. ولي خب براي خيلي‌هاي ديگه مي‌تونه جذاب و جالب و ... باشه و اين بيراهگي نيست.
    زاهد باترس مي‌تازد به پا
    (مثنوي، دفتر 5)

32. 3 کاربر برای این پست از 3tar تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)