لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 131

موضوع: چرا شما از متال خوشتون میاد ؟؟

Murderdolls آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    45147
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    545
    2,051 بار تشکر شده در 743 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Murderdolls On Twitter Add Murderdolls on Facebook Add Murderdolls on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 53/0
    Given: 69/5
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    چون متال از من خوشش میاد منم از متال خوشم میاد :D

2. 2 کاربر برای این پست از Murderdolls تشکر کرده اند:

Partrix آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45590
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    603
    1,441 بار تشکر شده در 430 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    13

متال اكه واقعامتال باشه تمام ترنم هاي احساسات انساني رو در بر داره هم در شعرش كه معاني زيبا وعميقي داره وهم درموسيقيش كه وابسته به شعر واحساسات خاننده ونوازندست. متال فرزند جديد موسيقيه وبنظر خيليا أربهترين زاييده هاي موسيقي ساخت بشره . خيليا عقيده دارن متال رو خداوند براي بشر إز اسمونا فرستاده و اين موسيقي رو مثل يه نعمت وهديه مي دونن ولي به نظر من بيشتر توانايي درك وفهميدن اين موسيقي
    كه يه نعمته .
    ویرایش توسط Partrix : Friday 25 November 2011 در ساعت 01:17 PM

4. 2 کاربر برای این پست از Partrix تشکر کرده اند:

cerulean آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    45328
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,220
    1,204 بار تشکر شده در 528 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 63/5
    Given: 272/0
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Partrix [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    متال اكه واقعامتال باشه تمام ترنم هاي احساسات انساني رو در بر داره هم در شعرش كه معاني زيبا وعميقي داره وهم درموسيقيش كه وابسته به شعر واحساسات خاننده ونوازندست. متال فرزند جديد موسيقيه وبنظر خيليا أربهترين زاييده هاي موسيقي ساخت بشره . خيليا عقيده دارن متال رو خداوند براي بشر إز اسمونا فرستاده و اين موسيقي رو مثل يه نعمت وهديه مي دونن ولي به نظر من بيشتر توانايي درك وفهميدن اين موسيقي
    كه يه نعمته .
    اگر موسیقی وابسته به احساسات خواننده است و در واقع از دل برخواسته پس مطمئن باشید لاجرم بر دل هم خواهد نشست
    البته اون استعداده که یا در ما وجود داره یا نداره و توانایی رو کسب میکنن خیلی جالبه بیایم یه موسیقی بسازیم بعد بگیم حالا مخاطب عزیز برو زحمت بکش توانایی کسب کن تا بفهمی من چی میگم به نوعی توهین نیست؟
    هر انچه که بر زمین هست رو خداوند به ما هدیه داده که البته نحوه استفاده از اونها به انتخاب ماست
    در باره با تکمیل صحبتهای دیگر دوستان باید گفت
    هیچ چیزی از دور به ما نخواهد رسید و باید به درون اون سفر کرد ولی هر انچه که به درون ما مرتبط باشه از دور ما رو صدا میزنه و نیاز چندانی به جستجو و تجربه ی هر چیزی نیست
    بر عکس تفکر خاصی که عنوان میداره که دوست داشتن دلیل نمیخواد اتفاقا دوست داشتن هم دلیل میخواد ما در دنیای منطق و نظم زندگی میکنیم و هر چه در اون هست دلیل داره و اگر گاهی نمیتونیم دلیل دوست داشتن ها مون رو بگیم فقط به خاطر اینه که هنوز قلبمون رو اونقدر قوی و تربیت نکردیم تا بتونه از طریق زبانمون هم سخن بگه
    من همين يك نفس از جرعه ي جانم باقي است
    آخرين جرعه اين جام تهي را تو بنوش

6. 3 کاربر برای این پست از cerulean تشکر کرده اند:

cerulean آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    45328
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,220
    1,204 بار تشکر شده در 528 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 63/5
    Given: 272/0
    میزان امتیاز
    13

هر کس در زندگی به دنبال کمال میگرده و این کامل بودن رو در موارد خاصی میبینه اگر دوستانی از سبک موسیقی خاصی -مانند متال- خوششون میاد فکر میکنم که هدف ونهایت زندگیی رو که میبینن و میخواهن رو توی اون میبینن
    اگر عده ای -مثل من-از این سبک استقبال نمیکنن به دلیل اینه که دیدگاهشون نسبت به زندگی و انچه که از زندگی میخوان متفاوته و در کل نه دوست نداشتن مردم دلیل به بد بودن یا خوب بودنه و نه دوست داشتن دلیل خوب بودن یا هر چیز دیگه ای هست
    همین متفاوت ها باعث پیشرفت میشن و بدون قبول تفاوت ها همبستگی و اتحاد رویایی دست نیافتنیه
    نکته ای که ما بعضی وقتها یادمون میره اینه که اگه من پاپ دوست دارم یا رپ جاز کلاسیک و یا متال اگه کامل بودن و انچه که از خودم و دنیا میخوام رو در سبکی میبینم برای شنیدن اون موسیقی بهترینش رو انتخاب کنم اون وقته که اگه کسی از من پرسید چرا این اهنگ رو گوش میدی؟ بگم :"چون من بهترین مخلوقاتم و بهترین اهنگی رو از سبکی گوش میدم که زندگی من در اون جاریه
    من خوشبختم برای اینکه بهترین بهترینهایی که زندگی من رو میسازن از ان منه و من در مسیر کمال قرار دارم"

راستی پیروزی تیم ملی والیبال مون در برابره ارژانتین-یکی از قدرتهای جهان - مبارک

همیشه پیروز و سربلند و موفق باشیم
    ... ...
    پی نوشت: من همیشه از این شکلک ها خیلی خوشم میاد
    من همين يك نفس از جرعه ي جانم باقي است
    آخرين جرعه اين جام تهي را تو بنوش

8. 2 کاربر برای این پست از cerulean تشکر کرده اند:

Key1_Music آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    48495
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    1,341
    206 بار تشکر شده در 111 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    13

سلام . به نظر من به دلیل هیجانی که داره و حسی که ریتم به آدم دست میده بعضی ها گوش میدن

این دلیل شخصی من بود . من خودم متال گوش نمیدم . چون واقعا عصبی میشم

Key1 : The World Is In My Hands

10. کاربران زیر از Key1_Music به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Partrix آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45590
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    603
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

شرمنده که من این همه اظهار نظر می کنم من کوچیک وشاگرد تمام اعضای این سایتم و همشون جای استاد منن.
    ولی باید بگم که راک و در پی اون متال جدید ترین و مدرن ترین و به الطبع تکامل یافته ترین سبک های موسیقین و ممکنه یکی از دلایل محبوبیت اونا میان نسل جدید و جوان این باشه.
    ولی از نظر من دلیل اصلی محبوبیت این سبک ها ساختار شکنی اه . انسان در طول زندگیش با یک سری محدودیت های لازم وخوب و در مقابل یک سری ساختار ها و محدودیت های مضر و مخرب روبه رو میشه . موسیقی راک و متال یه هدف اصلی داره که از پایه به خاطر اون به وجود اومده ((اعتراض)) به این مرز های مخرب و وحشی . حالا کاری ندارم که برخی گروه ها
    منحرف شدن و به ساختارهای خوب هم حمله کردن وضد ارزش شدن. ولی در کل متال با موسیقی خشمگینش و با شعر های سراسر اعتراضش به نسل جوان کمک میکنه و با اونا همراه میشه تا خودشون خالی کنن و از سختی ها و مشکلات زندگی به موسیقی پناه ببرن .

12. 3 کاربر برای این پست از Partrix تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Partrix [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ولی باید بگم که راک و در پی اون متال جدید ترین و مدرن ترین و به الطبع تکامل یافته ترین سبک های موسیقین و ممکنه یکی از دلایل محبوبیت اونا میان نسل جدید و جوان این باشه.
    ولی از نظر من دلیل اصلی محبوبیت این سبک ها ساختار شکنی اه .
    دوست عزیز سلام.

نخست اینکه: هر چیزی که از نظر زمانی جدید تر و مدرن تر باشد الزاما تکامل یافته تر و پیشرفته تر نیست! قوانین مربوط به آهنگسازی فرم و آنالیز هارمونی کلاسیک و مدرن بسیار بسیار پیشرفته تر و قدرتمند تر از خیلی از سبک های به اصطلاح جدید است. (منظورم سبک خاصی نیست)

ساختار شکنی مضر؟ ساختار شکنی که نمی تواند بی هدف انجام شود؟ ساختارها و پایه های موسیقی کلاسیک از ساده ترین آن ها که ممنوعیت اکتاوها و پنجم های موازی است همه و همه دارای حکمت و دلیل علمی است! تماما سعی شده که صدایی گوش نواز و زیبا به گوش شنونده برسد. صدایی که با توجه به هارمونیک های موجود در یک نت و بر مبنای قوانین فیزیکی حاکم بر دنیایی که شما و من در آن زندگی می کنیم دست به تولید موسیقی می زند. چرا باید چنین ساختارهایی شکسته شود؟ با چه هدفی باید ساختار را بشکنیم؟ چرا ناهنجاری بهتر از ساختار و قانون است؟

خلاصه ی کلام اینکه: هر چیز مدرنی (جدید) الزاما خوب نیست!!! مثلا اینکه الان موسیقی پاپ ما متاسفانه شده 4 تا آکورد نخ نما و قدیقی اسپانیش در حالیکه مثلا در دهه ی 50 همین موسیقی پاپ سرشار از آکوردهای آلتراسیونی و قرضی و پر از مدولاسیون و ساز زنده بود...

با سپاس.
    ویرایش توسط alone_composer : Saturday 26 November 2011 در ساعت 11:17 PM

14. 5 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

darkthief آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    41338
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    329
    531 بار تشکر شده در 169 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

شخصا متال رو گوش ميدم چون ديگه هيچ موزيكي بهم كار نميده وقتي چيزه ديگه اي گوش ميدم احساس ميكنم يه چيزي توشون كمه
    اينكه خيلي ها با متال مشكل دارن واسه اينه كه متال رو ظاهري ميبينن متال هم مثله همه سبكها بد داره خوب هم داره متاسفانه خيلي هارو ميبينم كه وقتي اين سبك موسيقي رو ميشنون ميگن اينا چيه يه مشت جيغ و داد ولي يك بار هم نميشينن بدون هيچ تعصبي گوش كنن ببينن اصلا همين جيغ و داد ها چي واسه گفتن دارن براي مثال :
    desire : when sorrow embraces my heart III
    يه آهنگه كه قطعا خيلي از غير متال هد ها تا آخر عمرشون هم گوش نميدن ولي كافيه كه معنيشو بشنوند تا ببينن زيره ظاهر تاريك و مرگ آلود اهنگ چه روح لطيفي از يه مرد خوابيده
    يا اشعار چاك شولدينر بزرگ
    در آخر بايد بگم متال فقط يه موسيقي نيست متال يه سبك زندگي كردنه

16. 3 کاربر برای این پست از darkthief تشکر کرده اند:

Partrix آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    45590
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    603
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز سلام.

نخست اینکه: هر چیزی که از نظر زمانی جدید تر و مدرن تر باشد الزاما تکامل یافته تر و پیشرفته تر نیست! قوانین مربوط به آهنگسازی فرم و آنالیز هارمونی کلاسیک و مدرن بسیار بسیار پیشرفته تر و قدرتمند تر از خیلی از سبک های به اصطلاح جدید است. (منظورم سبک خاصی نیست)

ساختار شکنی مضر؟ ساختار شکنی که نمی تواند بی هدف انجام شود؟ ساختارها و پایه های موسیقی کلاسیک از ساده ترین آن ها که ممنوعیت اکتاوها و پنجم های موازی است همه و همه دارای حکمت و دلیل علمی است! تماما سعی شده که صدایی گوش نواز و زیبا به گوش شنونده برسد. صدایی که با توجه به هارمونیک های موجود در یک نت و بر مبنای قوانین فیزیکی حاکم بر دنیایی که شما و من در آن زندگی می کنیم دست به تولید موسیقی می زند. چرا باید چنین ساختارهایی شکسته شود؟ با چه هدفی باید ساختار را بشکنیم؟ چرا ناهنجاری بهتر از ساختار و قانون است؟

خلاصه ی کلام اینکه: هر چیز مدرنی (جدید) الزاما خوب نیست!!! مثلا اینکه الان موسیقی پاپ ما متاسفانه شده 4 تا آکورد نخ نما و قدیقی اسپانیش در حالیکه مثلا در دهه ی 50 همین موسیقی پاپ سرشار از آکوردهای آلتراسیونی و قرضی و پر از مدولاسیون و ساز زنده بود...

با سپاس.
    با سلام خدمت استاد عزیز
    من قصد جسارت به موسیقی کلاسیک که بنظر خود من سرور تمام سبک هاست رو ندارم و منظور من از ساختار شکنی چیز دیگه ای بود . لازمه که بگم علاقه ی اول خود من کلاسیکه و در حال حاضر دارم کلاسیک کار میکنم البته شاگرد شمام.
    عزیزم الزاما (با توجه به علم موسیقی عصر جدید ) مودلاسیون های پی در پی تغییر کسر میزان ها و استفاده از گام پنتاتونیک توی آهنگ سازی و استفاده نکردن از هارمونی (کاملا بر عکس موسیقی کلاسیک) ساختار شکنی نیست مهم اصل موسیقی اه که شنیدن صدای دلنشینه (که متاسفانه خیلی از طرفدارای موسیقی کلاسیک موسیقی رو فقط هارمونی می دونن وبس) که توی خیلی از قطعه های سطح بالای گیتار کلاسیک که خودم کار کردم بعضا شاهد عناصر راک هستیم ولی به هیچ وجه زننده نیست و خیلی زیبا به نظر میرسه .

18. 3 کاربر برای این پست از Partrix تشکر کرده اند:

Key1_Music آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    48495
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    1,341
    206 بار تشکر شده در 111 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    13

به نظر من . جواب های همه دوستان دزسته . همه یک نمونه نام بردن . و یکی یکی دارن تکمیل میکنن

Key1 : The World Is In My Hands

20. کاربران زیر از Key1_Music به خاطر این پست تشکر کرده اند:

m.atfi آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1340
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    9
    96 بار تشکر شده در 49 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 12/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

متال نتیجه روح سردرگم و بی هویت و تنها شده انسان ماشینی امروزی هست
    ولی این دلیل نمیشه بد باشه
    شخصا بیش از 2 دقیقه نمیتونم تحملش کنم
    شاید روحم ماشینی نیست

اما یه بحثی هست بنام فلسفه هنر
    هنر باید بیانگر حالات درونی و خوب یک انسان باشه
    نه بیانگر حالات
    شما یه وقتی مریضید حالت بسیار بدی دارید
    بیان کردنش با هنر و انتقالش به دیگران چه سودی داره
    در حالی که هم از ابزارهای زیبا استفاده شده هم حقیقت داره و هم صادقانه است
    اما سودی نداره
    البته هرکس فلسفه ای برای خودش داره
    واینکه کسی بگه من با همه جور موسیقی ای ارتباط برقرار میکنم علنا اعتراف به بی فلسفه زیستن کردن که خیلی بده

پس بیاید فلسفه هنر و فلسفه زندگی مون رو مشخص کنیم بدون تاثیر پذیری از ایسم ها ...

22. 3 کاربر برای این پست از m.atfi تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    47870
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    187
    315 بار تشکر شده در 122 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    13

میشه انفورگیون متالیکارو سمبلی از متال دونست؟
    چون قبلا زیاد خوشم نمیومد ولی واقعا ترک قشنگی بود.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    :)

24. 2 کاربر برای این پست از sefarius تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

در جواب دوستمون اینکه بعضی از بند های متال طبیعت گرا هستند مثل بارزام و انسیفروم و متنفر از زندگی بی روح و ماشینی قرن جدید !!! همین سیمفونیکس تم اصلی آلبوم آخرش همین موضوع نابودی انسان به دست خودش بود ...
    و اما آنفورگیون ها رو بسیار دوست دارم اما این آنفورگیون ها باعث شد آدمایی که متال دوست نداشتن هم حداقل بتونن این آهنگ ها رو گوش کنن اما به عنوان سمبل متال نه !!! آلبوم هایی مثل مستر آو پاپتس -کیل ام آل-بریتیش استیل و ... سمبل های متال هستند

26. 4 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

Untouchable آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    47636
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    13,850
    2,656 بار تشکر شده در 944 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 293/5
    Given: 244/7
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 3tar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عزيزانم
    در اين که من آماتورم شکي نيست. حتي شايد پايين‌تر از اون. چون وقت زيادي نگذشته که با موسيقي اينطوري آشنا شدم.
    ديگه اينکه البته که اين نظر شخصيه منه و همونطور که براي نظر شخصيه خودم ارزش قائلم طبيعتا براي نظر شخصيه شما هم ارزش قائلم.
    در مورد اين که تعريف خدا از زيبا چيست بايد بگم که من همچنين حرفي نزدم. خدا قرار نيست از همه چيز تعريف بده، خدا عقل داده و عقل هر کس مي‌تونه تعريف کنه. (البته اگه مشکل نداشته باشه)
    دوست عزيز شما مي‌گيد که هر کس از گل يه برداشتي داره ولي خب موافقي که همه مي‌گن زيباست و لطافتي که داره روح آدم را تازه مي‌کنه. خطاطي، نقاشي و ... هم همينطوره. ولي در مورد متال! آيا واقعا دوستان به اين معتقدن که متال زيباست؟ يعني روحشون لذت مي‌بره؟ اول اينکه از يک چيز زيبا تقريبا همه لذت مي‌برن! ديگر اين که با يه چيز زيبا نمي‌شه ديوانگي کرد (بالا پايين پريد اون هم توي حالت نامختاري و مختل بودن مغز). مهمتر از همه‌ي اينها من اصلا در مورد خوبي يا بدي متال چيزي نگفتم. گفتم؟
    من گفتم که از اين نوع موسيقي خوشم نمي‌ياد و در واقع بدم مي‌ياد. البته قبلا از اين جور چيزها گوش مي‌دادم ولي خوشبختانه مدتيه که هر چيزي گوش نمي‌دم.
    موسيقي فقط موزيک و ملودي نيست. حرفهايي که توش مي‌زنن هم مهمه! هدف از گوش دادن به موسيقي مهمه! تاريخ موسيقي و کاربردش مهمه! دليل پيدايشش و ... مهمه!
    باید مدت زیادی با این موسیقی زندگی کنین تا بفهمین همه ی اینا رو داره... تا بفهمین لطافت این موسیقی از هر موسیقی دیگری میتونه بیشتر باشه... متال چیزی نیست که گوش بدی و بگی خوبه یا نه... هرکسی نمیتونه راجع به متال نظر بده.
    در ضمن کی گفته که با چیز زیبا نمیشه دیوانگی کرد اتفاقا وقتی چیزی زیباست آدم دیوانش میشه!

28. کاربران زیر از Untouchable به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Untouchable آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    47636
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    13,850
    2,656 بار تشکر شده در 944 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 293/5
    Given: 244/7
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    برای کسی هم که متال گوش میکنه (نه به صورت تفریحی، بلکه متالر هست) گوش کردم موسیقی های دیگه مخصوصا پاپ و کلا موسیقی های دیسکو تحمل ناپذیر میشه.
    یک جورایی مثل این میمونه که شما نیم قرن سوار بنز بشی و بعد یک دفعه یک وانت پیکان بدند دستت و بگند این رو باید برونی.
    کاملا این قضیه بنز و پیکان وانت و موافقم من خودم اولین باری که متالیکا گوش دادم کلا هیچ چی نفهمیدم و یه جورایی از متال بدم می اومد ولی الان نمیتونم پاپ گوش بدم و به طور حرفه ای فقط به کلاسیک و راک(و البته شاخه های راک) گوش میدم.

30. 3 کاربر برای این پست از Untouchable تشکر کرده اند:

The_blue_marble آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    52427
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,815
    2,013 بار تشکر شده در 586 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/0
    Given: 44/0
    میزان امتیاز
    13

با سلامی دوباره،خوب بنده جای شاگزد همه شماهام و نمیتونم اظهار نظر کنم اما گوشه ای از افکار من اینه. شاید نشه گفت چرا هر فردی از متال خوشش میاد چون در صورتی که موسیقی با برخی خصوصیات شخصیتی نهان یا آشکار شما تناسب داشته باشه به نحوی از شنیدن اون موسیقی لدت میبرین،عده ای از افراد و حتی متاسفانه روانشناسا میگن که این موسیقی واسه جووناس و اقتضای سنشونه،اما من میگم که این قضیه صحت نداره چون وقتی که من میشینم کنسرت های گروه های شاخصی مثل متالیکا رو نیگا میکنم پدر یا مادر من هم مجذوب برخی از حرکات اعضای بند میشن و با من به تماشا میشینن و این در حالیه که هر دوی اونا افرادی کاملا مدهبی هستن،پس موسیقی نه به اعتقادات محدود میشه و نه به سن،نمونه ای از این مساله پدر خود منه که از چالوس تا خود کرمانشاه بیشتر از 7 بار ازم خواست که آهنگ turn the page متالیکا رو از سیستم پخش کنم،اینا افکار من بودن،خود من اگه تو روز کمتر از چند بار به این سبک گوش ندم حس میکنم یه چیزی لنگ میزنه

32. 3 کاربر برای این پست از The_blue_marble تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)