لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: استاد محمد رضا لطفی:دو سال در جنگل های آمریکا بودم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1864
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    5 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض استاد محمد رضا لطفی:دو سال در جنگل های آمریکا بودم

0 Not allowed! Not allowed!
    استاد محمدرضا لطفی در (نام یک نشریه)
    چند سال می شد که (نام یک مجله) نخریده بودم ، اما این شماره اش را خریدم به خاطر عکس محمدرضا لطفی روی جلدش که برایم عجیب بود ، اما عجیب تر از آن گفت و گوی چهار ساعته لطفی بود با مهدی کلهر مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد ، اما گویی این عجایب پایانی نداشت. توصیه می کنم حتما این گفت و گو را بخوانید و حتی اگر مثل من حاضر نیستید پول بالای نشریات وابسته به (نام یک نشریه) بدهید ، گیر بیاورید و بخوانید !
    این گفت و گو جنبه های تازه ای از محمدرضا لطفی را به من معرفی می کرد . مثلا من نمی دانستم که استاد لطفی هم اهل جبهه و جنگ بوده یا نمی دانستم که با همین آقای کلهر رفاقت قدیمی داشته و حتی یکی از شعرهای کلهر را لطفی آهنگسازی کرده و شهرام ناظری خوانده و نمی دانستم که استاد این همه ضد غرب است و نمی دانستم که به خانه آیت الله طالقانی رفت و آمد داشته و نمی دانستم که این همه اهل عرفان و مذهب است و خیلی چیزهای دیگر را نمی دانستم . من امروز این مصاحبه را با لذت و تعجب خواندم .
    این هم بخش هایی از حرف های استاد لطفی :

- دو سال در جنگل های آمریکا زندگی می کردم ، اید باور نکنید ساعت 4 صبح از خواب بیدار می شدم و می رفتم وسط جنگل و زیر باران بر روی یک درخت بریده اذان می دادم. با حضرت رسول اکرم (ص) هم یک رابطه خیلی عمیق دارم ...
    - باید همه کارهایمان برای خدا باشد ، معتقدم روح انبیا و اولیا و تمام کسانی که ظاهرا از میان ما رفته اند درو و بر ما حضور جدی دارند، فقط جایی که بد بوست نمی آیند .
    - ببینید در تمدن اسلامی ما مرز ویزایی وجود نداشت و آن ها {اروپایی ها }همه چیز را از ما یاد گرفتند ، مثلا همین عمان خودمان بزرگ ترین مرکز کشتیرانی و تجارت به تمام اروپا بود و تمام خورد و خوراک و پوشاک و فرهنگشان در مرکزیت اینجا بوده و آن ها چیزی از خود نداشتند و اروپا همین الان هم چیزی ندارد ...
    - آمریکا که ماشاء الله مردمش با تمدن های بیرونی هیچ ارتباطی ندارند و کاملا محدود و بسته اند ،یعنی یک قاره بسته ای است و دور و برشان هم کشورهایی که هستند همه بی ریشه اند، اما اروپاییان حالا به خاطر مهاجرت مسلمانان بعد از جنگ جهانی دوم ، اروپای شرقی و ترکیه مقداری با تمدن اسلامی ارتباط برقرار کرده و نزدیک تر شده اند،اما باز آن ها از این ارتباط می ترسند ...
    - .. الان این تحرکی که در کنسرت هابه وجود آمده یا در حوزه مطبوعات شاید تاثیر این حضور{ حضور استاد در ایران } باشد ، به جرات می توانم بگویم تا قبل از آمدن من در مطبوعات خبری از مصاحبه های متعدد و گزارش های موسیقی نبود و یا اگر هم بود آنچنان رنگی نداشت و اخبار موسیقی در حاشیه قرار داشت ، اما الان حداقل در فضای مطبوعاتی این جو شکسته شده ...
    - ... ما هم که در خانه نمی نشستیم بلکه دایم در خیابان ها و در تظاهرات حضور داشتیم ، مثلا یک روز در خانه مرحوم آقای طالقانی حاضر بودیم برای رفتن به در دانشگاه ...
    - در تمرین به شجریان گفتم این را باید بالا بخوانی ، چون اگر پایین بخوانی بچه ها نمی فهمند و حس و حال سرورد را متوجه نمی شوند ، موزیک را تا نواختیم شجریان خواست بم بخواند اما من خودم با کوک بالا یک دفعه شروع کردم به خواندن شجریان آن قدر خندید که از روی صندلی افتاد و گفت این چه صدایی است که تو در آوردی؟گفتم خب تو نمی خوانی و من مجبورم بگویم آقا اینجو بخوان ... ایران ای سرای امید ، بر بامت سپیده دمید
    - در همان زمان چند آهنگ برای جبهه ساختم که دو آهنگ آن را شهرام ناظری خواند ،وقتی در اهواز به جبهه رفتم و می خواستم آن حال و هوا را از نزدیک ببینم در اهواز 5-6 نفر بیش تر در شهر دیده نمی شد ، یک ساندویچ فروشی هم بود که فقط برای همان افراد کالباس و ساندویچ داشت و اگر کسی آنها را می خرید دیگر در شهر غذا نبود.
    - در حین رانندگی که بودم می دیدیم که تمام تانک ها و مسلسل های سنگین را استتار کرده اندو با برگ پوشانده اند، بعد گفتیم که راستی چرا اینها را گذاشته اند ، یک کیلومتری که حرکت کردیم دیدیم صدای مسلسلی می آید که ما را نشانه گرفته ...
    IC:تمام حقوق و صحت مطالب متوجه نویسنده آن است و من فقط این مطلب را آپ کرده ام

2. 5 کاربر برای این پست از IC تشکر کرده اند:

3. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1864
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    5 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

منظورت از دلال چیه؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1864
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    5 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مثلا مطبوعات و رسانه ها؟

alireza_amirsamimi آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    1,238 بار تشکر شده در 470 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

البته لطفی پیر موسیقی ماست و واقعا عمرش رو صرف موسیقی این مملکت کرده و خالصانه کار کرده. منظورت دقیقا از دلال چیه؟؟؟؟؟!!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)