لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 40

موضوع: تاپیک طرفداران معین

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

پیش فرض تاپیک طرفداران معین

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام

در این تاپیک در مورد معین صحبت کنید و در مورد کارها , زندگیش و همه چیش با هم تبادل اطلاعات کنید

با تشکر

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

2. 5 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

خب اول خودم می گم

هیچ میدونستید معین با اینکه 20 و خورده ای ساله که اون وره هنوز که هنوزه ایرانی و معتقد مونده

معین هنوز نماز می خونه و سراغ مشروب و دود هم نرفته

به قول معین هرچیزی جای خودش

کنسرت می دم و می خونم نمازمم می خونم

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

4. 7 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    960
    7,753 بار تشکر شده در 1,683 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/9
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    19

معين خواننده اي است كه در شهر نجف آباد اصفهان به دنيا آمد. نام كوچك او مسعود و نام خانوادگي او معين
    است.او متولد 1330 ميباشدو فرزند هفتم خانواده است. خانواده معين متشكل از ۱۱ خواهر و برادر
    است.اودوبارازدواج كرده و در حال حاضر مجرد است وحاصل ازدواج اول اودختري به نام پريچهر است و
    از زن دوم خود هم دختري به نام ستاره دارد.معين از نظر شخصيتي و انساني هم به مانند موسيقي از جايگاه
    والا و خاصي برخوردار است. انساني متواضع و مردم دار كه هر چه بيشتر مورد محبت و توجه و تشويق
    همگان قرار گرفت راه را از بیراهه گم نکرد و خود را بيشتراز قبل از مردم دانست. سابقه هنري معين به سال
    1352 بر مي گردد. يعني 5 سال اجراي آواز هر شب در هتل شاه عباس و هتل هزار و يك شب اصفهان.در
    آن زمان معين شخصيت محبوب و شناخته شده مردم اصفهان بود. اما محبوبيت و معروفيت اين چهره هنري در
    بين تمام مردم ايران به سال 1359 بر مي گردد. يعني آمدن معين به تهران و اجراي اولين ترانه خود به نام يكي
    را دوست مي دارم كه همان آغاز فعاليت حرفه اي هنري او مي باشد.قابل ذكر است كه معين آهنگسازي برخي
    از ترانه هاي خود را نيز بر عهده داشته است. وي نوازنده چيره دست ساز عود كه يك ساز اصيل و با قدمت
    ايرانيست نيز است.او بعد از خواندن ترانه اول خود راهي كشور آمريكا شد و ادامه فعاليت خود را تا به امروز
    درآنجا پي گيري كرده است.معين در موسيقي ايراني پايه گذار سبكي بنام پاپ سنتي شد كه بي شك بهترين و
    زيبا ترين و پر طرفدارترين سبك موسيقي ايرانيست. در كارنامه هنري معين 22 آلبوم قرار دارد كه ۱۸ آلبوم
    مستقل خود او اجرا كرده است و ۴ آلبوم را مشترك همكاري كرده است. 14۵ ترانه حاصل اين ۲۲ آلبوم است.
    اما بدون احتساب ترانه هاي تكراري كه ۱۷ ترانه است در قالب ۵ آلبوم و به غير از ۷ ترانه كه در هيچ كدام
    از آلبومها نيست و با احتساب 5 ترانه كه با دو اجراي متفاوت خوانده شده كه ميشود 10 ترانه كه با اين حساب
    او ۱۲۸ ترانه خوانده است. در ضمن معين در بين اين ۱۲۸ اثر 14 ترانه سنتي و ۳ ترانه دكلمه اجرا كرده
    است. او 5 ترانه از ديگر خواننده ها باز خواني كرده است. ۶۵ ترانه ملايم و ۴۷ ترانه شاد و ۱۶ ترانه تند
    مجموع اين ۱۲۸ اثر است. او در این ۲۲ آلبوم ۶۲ موزیک ويدیو اجرا کرده که ۳ ترانه آن دو موزیک ودیوی
    متفاوت دارد والبته او ۲ موزیک ویدیو هم از ترانه های بدون آلبوم خود دارد.
    1-از بين آلبومهاي او 4 آلبوم مشترك بوده است. (شبانه آخر/افسر شهيدي و ...) (گلهاي
    غربت/هايده) (ترانه سال/هايده و مهستي) (خاطره/شهره)
    2-معين 5 ترانه خود را با دو اجراي متفاوت خوانده است. (ترانه سال/هوس/ هوس)(گلهاي غربت /هوس /دلم
    گرفته) (/شبانه آخر/ مي پرستم /پريچهر/يكي را دوست ميدرم/ يكي را دوست ميدارم) (مسافر/مسافر-ارباب
    وفا)
    3-معين ۷ ترانه خود را در هيچ كدام ازآلبومهايش ندارد. (۱-شوره زار-۲-مناجات-۳-گل اومد بهار اومد-۴-
    اصفهان-۵-طنين صلح/اجراي مشترك/۶- تنهاي تنها ۷-تنهاي تنها /3 اجرا كه ۲ اجراي آن در آلبومها نيست/)
    4-معين 1۷ ترانه تكراري در۵ آلبوم خود دارد. (۱-كعبه/1-ميپرستم2-وقتي سرت رو شونمه 3-من
    باهاتم 4-وقتيكه تو رفتي5-. مست) (۲-پريچه/۱-يكي را دوست ميدارم) (۳-يكي را دوست ميدارم/۱-يكي
    را دوست ميدارم ۲-محض رضاي خدا ۳-كوچه ۴- راز ۵-بيا دستم بگير) (۴-سفر/ ۱-سفر۲-خالق
    ۳- پريچهر ۴-دلسوخته ۵-آرزو) (۵-هوس/۱-پنجره)
    5-معين 14 ترانه سنتي و ۳ ترانه بصورت دكلمه در بين ترانه هايش خوانده است. (ترانه سال/آواز
    جدايي)-(هوس/هوس)-(تولد عشق/غرور)
    6-معين 5 ترانه از ديگر خواننده ها باز خواني كرده است. (ميپرستم/وقتيكه تو رفتي-من باهاتم)(به تو
    مي انديشم/همصدا) (پرواز/الهه ناز) (طلوع/بت پرست)
    ۷-معین ۳ موزیک ودیو دارد با دو اجرای متفاوت و ۲ موزيك ويديو دارد كه بي آلبوم هستند. (بی بی گل- تولد
    عشق- الهه ناز) (طنين صلح-مناجات)

6. 4 کاربر برای این پست از Leon تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

دراين قسمت به خصوصيات صداي معين مي پردازيم. اوازدوران نو جواني صداي خودرادر
    كنار اين استعداد ذاتي كه در حنجره وي نهفته است تعليم داد و دستگاه ها وگوشه ها ورديف
    هاي ايراني را فرا گرفت و در كنار آن به يادگيري سازي ايراني و اصيل و با قدمت به نام
    عود پرداخت. يعني فراگيري آواز سنتي ايراني به همراه فراگيري ساز سنتي ايراني. او در
    سنين جواني به اجراهاي زنده در نقاط مختلف اصفهان پرداخت تا اينكه همكاري خود رابا
    هتل شاه عباس اصفهان كه در آن زمان محل اسكان مسافران ايراني و غير ايراني بودبه مدت
    5 سال ادامه داد. بعد از اين هم به اجراي اولين ترانه خود پرداخت. خيلي ها تصور ميكردند
    معين خواننده بعد از انقلاب است اما او همانند خيلي ديگر از هنرمندان كار خود رادر قبل از
    انقلاب و با اجراي صحنه اي آغاز كرد. اما خواندن حرفه اي او كه همان تهيه آلبوم و خواندن
    ترانه باشد به بعد از انقلاب بر ميگردد. 5 ركن اساسي در صداي معين باعث ميشود صداي
    او از ديگران متمايز باشد.
    1-جنس صدا = صداي او بر گرفته از سوز و غمی كه درش موج مي زند جذابيت و گيرايي آن را بي نهايت مي كند.

2-سلفژ صدا = گوش موسيقي او بسيار زياد قوي است و هماهنگي صدايش روي موزيك و زير و بم صدايش بي نظير است.

3-حجم صدا =حجم صداي او بسيار قوي است مخصوصا در اكتاو هاي بالاتر كه مي خواند.

4-انعطاف صدا =او صدايي بس منعطف دارد و در بازي كردن با صدايش بي نظير است.

5-تحرير هاي صدا =او با توجه به توانائيهاي صدايش و شناخت آواز ايراني موج بي حد تحرير را در صدايش مي توان شنيد.

بي جهت نيست كه اين خواننده ملي در دل ميليونها هموطن و غير هموطن جايگاه ويژه اي

دارد. او به چند دليل بارز كه در اينجا به آنها اشاره مي كنيم نظر اين تعداد هوا خواه و طرفدار

را به خود جلب كرده است.

(صداي بي نهايت زيباي او)-(انتخابهاي دقيق و بجاي او براي شعر و آهنگ و تنظيم و موزيك ويديو)-(متنوع

خواندن معين و تنوعي كه در هر آلبوم او پيداست و هميشه در هر آلبوم مخاطب منتظر كاري جديد و تازه از

وي ميباشد البته با حفظ سبك خود)

(سبك او كه توانست هوا خواهان بسياري را بسوي او جلب كند. او در موسيقي ايراني پايه

گذار سبكي به نام پاپ سنتي شد كه ماندگارترين خوانندگان ما در تاريخ موسيقي ايراني بيشتر

در اين سبك فعال بودند. البته او كار خود را در تهران با سبك سنتي شروع كرد و چون

موسيقي ما از ابتدا سنتي بود و در دوره بعد هم موسيقي پاپ به موسيقي ما اضافه شد و بعد

از آن نوبت موسيقي پاپ سنتي شد كه با حضور معين اين سبك در مو سيقي ما بوجود آمد)-

(شخصيت معين كه ديگر جاي صحبت ندارد. او هميشه از هياهو و حاشيه به دور بوده و با

اين جايگاه عظيم در موسيقي ايران هيچوقت غرور و تكبر به او نفوذ نكرد و هميشه چهره

مردمي خود راحفظ كرد و هيچ گاه او عوض نشد. يك خواننده با اينهمه معيار عالي براي حرفه

خود و يك انسان با اينهمه معيار عالي براي زندگي مي شود شخصي به نام معين.

8. 4 کاربر برای این پست از Leon تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

در اين قسمت صحبتهايي كه در محافل هنري در رابطه با معين مي شود را مطرح مي كنيم. ایرج خواننده تمام نسلها و پیشکسوت چند دهه موسیقی ایرانی از هنر معین به خوبی یاد میکند و او را خواننده برتر موسیقی ما میداند. محمد رضا شجریان هنرمند محبوب موسیقی ایرانی با سختگیریهای خاص خودش در موسیقی معین را یک صدای کامل و مردمی میداند. اکبر گلپایگانی دیگر هنرمند قدیمی ایرانی او هم هنر معین را در صحبتهایش تآیید میکند. داریوش خواننده محبوب ایرانی هم هر وقت با سوال محبوب ترین خواننده مواجه شد معین را نام برد و صدای او را بینظیر میداند. همايون هشيار نژاد شا عري كه فقط دو ترانه ميلاد و دلشكسته را با معين كار كرده است در جواب اينكه كدام خواننده آنطور كه شما مي خواستيد حق مطلب شعر شما را بيان كرده مي گويد در طول اين دوران كه با خيلي از هنرمندان همكاري كردم تنها معين با خواندن ترانه ميلاد با شعري از من آنطور كه من مي خواستم و در حد و اندازه اين شعر بود آن را اجرا كرد و حق مطلب را ادا كرد و همیشه در مثالهایش از معین یاد می کند. حسن شماعی زاده موسیقیدان برجسته ایرانی میگوید من همیشه این مثال را زدم که آقای معین در دهه هشتاد با حضورش به موسیقی خارج از کشور کمک کرد، یعنی حضور این آدم به عنوان خواننده خوب باعث رونق این بازار شد. او صدا و سبک موسیقی معین را جزو بهترینها میداند. اردلان سر افراز با ترانه اي به نام دلسوخته كه به معين داد و معين آن را اجرا كردخاطرات خوشي با صداي معين روي شعر خودش داردو مي گويدآن زمان بهترين صدايي بود كه به من آرامش مي داد. ژاكلين اولين زن آهنگساز ايراني با سابقه بسيار زياد در كار هنري خود مي گويد اگر دو خواننده در موسيقي ايراني مطرح باشند يكي پدرم بود و ديگري معين است. وي از نظر اخلاق و فرهنگ هم معين را جزو اولين خواننده برتر ميداند در حاليكه همكاري معين با ژاكلين به عنوان آهنگساز و شا عر از سال 1378 شروع شد. ژاكلين در بين اينهمه ترانه كه به هنرمندان و خوانند گان داده است يكي از بهترين كارهاي خود را ترانه رويا باصداي معين معرفي مي كند. كاظم عالمي دوست صميمي و ديرينه معين هم او را بهترين در موسيقي ما مي داند. فريد زولاند آهنگساز برجسته و نامدار ايراني نيز ميگويد من بهترين و برترين كارهاي خود را با تعداد كمي از خوانندگان انجام داده ام. كه او در اين ميان معين را هم نام مي برد.بيژن مرتضوي كه در ساليان دور همكاري نزديكي با معين در مقام تنظيم كننده و نوازنده و رهبر ار كستر كنسرتهاي معين داشت پس از گذشت ساليان درازي از آن دوران با دلتنگي ياد ميكند و معين را بهترين صداي ايران ميداند و دليل خود را اينطور بيان ميكند كه هر چه از موسيقي بيشتر ميدانم به قدرت صداي معين بيشتر پي مي برم. در ضمن وي موفقيت خود را در عرصه خوانندگي مديون تشويقهاي معين مي دا ند. هما میر افشار شاعره بزرگ ایرانی هم ازبیشترین همکاریهای خود با معین یاد میکند و او را از نظر شخصیتی انسانی محجوب و خجالتی می داند. مهستي هم در جواب اينكه چه كساني در ايران درخشيدند مي گويد يكي از افراد موفق تا به امروز كه بعد از انقلاب شكوفاي موسيقي ما شد معين بود. ستار هم در جواب اینکه کدام صدا ماندگار است می گوید صداهایی که از زنگ خاصی برخوردار باشند جزو بهترین صداها هستند که در راس همه معین را مثال می زند. اميد ديگر خواننده پر طرفدار موسيقي ما از معين در دوران خدمت سربازي خود در ايران ياد مي كند كه با آهنگهاي او گريه مي كرده و با ترانه هاي معين آرام مي شده. او مي گويد يكي از فدائيان شماره يك معين است و آرزو دارد كه با او توري در سراسر دنيا داشته باشد. او مي گويد بجز اينكه علاقه دارم با او روي يك صحنه بخوانم به پاس چندين سالي كه او براي موسيقي ايران زمين زحمت فراوان كشيد وآثار جاودانه اي از خودبه جا گذاشت دوست دارم آن شب مانند ستاره اي در آسمان موسيقي ايران بدرخشد و من به جاي رقابت عاشقانه با او رفاقت مي كنم والبته هيچكسي در كنار سرور و استاد خود توان رقابت ندارد. او مي گويد اين پيشنهاد را من از ته دل به معين دادم و به او گفتم تور مشترك ما با ديگر برنامه ها متفاوت ترين خواهد بود و معين تحت تاثير او قرار گرفت. نوش آفرين هم در موسيقي ايراني معين را جزو يكي از سوپر استارها ميداند و معين راجزو خوانندگان مهربان مي داند و ميگويد او چهره گرم و مهرباني دارد. منصور خواننده نسل جوان هم در تمامي مصاحبه هايش الگوي خود و خواننده مورد علاقه خود را معين مي داند. او ترانه هاي كعبه و پريچهر و ترانه هاي همدوره اينها رابسيار دوست دارد. او در كنار معين افتخار داشت كه در يك تور كنسرتي كه در سر تا سر جهان برگزار شد و يكسال و نيم به طول انجاميد حضور داشته باشد. منصور به خاطر دوستي عميقش با معين يك ترانه هم كه خود آهنگش را ساخته بود به معين هديه كرد اما معين به خاطر اينكه بسيار در آن دوران سرگرم زندگي خود بودآن كار را به بعد مو كول كرد تا اينكه خود منصور اين كار را خواند و نام اين ترانه با صداي منصور شد شيرين. پويا ديگر خواننده نسل جوان كه سبك موسيقي او بسيار شبيه به معين است بي پرده مي گويد اگر معين خواننده نبود ودر عرصه موسيقي هيچگاه وارد نمي شد من هيچوقت به سراغ آواز و موسيقي نمي آمدم. البته پويا مي گويد من اين جمله رابه شخص آقاي معين هم گفته ام. او تمام ترانه هاي معين را دوست دارد اما ترانه نيرنگ را بيشتر از كارهاي ديگر معين دوست دارد. ديگر خوانند گان سبك پاپ سنتي همانند جهان و سروش هم كه دنباله رو سبك معين بود ند همگي معين رابهترين مي دانند. افشين خواننده جوان هم تشويقهاي معين را در كار خود هيچ گاه فراموش نمي كند و خیلی دوست دارد که در ترانه ای با معین همکاری کند که اگربه این مهم برسد جزو افتخاراتش می داند. مارتیک وعارف هم صداي معين را به عنوان صداي برتر تائيد ميكنند. شهرام شب پره همیشه میگوید هر خواننده ای قدرت زنده خواندن بدون امکانات را ندارد اما معین را در این زمینه اثتثنا میداند و میگوید زمانیکه ترانه یکی را دوست میدارم را شنیدم باهیجان با ابی و دیگر هنرمندان نزدیک چندین بار این آهنگ را گوش کردیم و بارها این ترانه را خواندیم. هنرمندان داخلی هم ازمعین میگویند. علیرضا افتخاری معین را استاد خود میداند. محمد اصفهانی میگوید سبک معین رادنبال کردم و به محبوبیت رسیدم ومی گوید معین استاد من است. رضا صادقی هم میگوید آرزو دارم ترانه ای را با معین همصدایی کنم که عاشق و شیفته بزرگ مردی ایشان هستم. ترانه مکرم ترانه سرا جوان موسیقی داخل میگوید این افتخار نصیبم شد که آقای معین ترانه من را به نام طلوع من بخواند وهنوزم باورم نمیشود. حتي در تلويزيونهاي ايراني ماهواره اي هم هر گاه برنامهاي در رابطه با موزيك باشد به حتم معين هم جايگاه خاص خودش را دارد و از او به عنوان بهترين ياد مي شود. روزانه چندين تماس متعدد از سر تا سر نقاط جهان به تلويزيونهاي ايراني ماهواره اي مي شود و خواستار پخش موزيك ويديو هاي مختلف معين مي شوند. دو تن از مجريان معروف و شناخته شده تلويزيوني و صاحبان چند شبكه ماهواره اي به نام هاي حميد شب خيز و عليرضا امير قاسمي كه دوستي ديرينه اي با معين دارند هر دو در نظر سنجي خواننده برتر كه در تلويزيونهايشان انجام شد معين جزو يكي از سه خواننده برتر شناخته شد. در ضمن از خود اين دو نفر كه نظر سنجي شد از معين به عنوان خواننده برتر نام بردند. حميد شب خيز بارها و بارها علت موفقيتهاي پي در پي معين را افتادگي و فروتني او مي داند و مي گويد هيچ وقت محبوبيت و معروفيت او را گول نزده است و معين هميشه هماني بوده كه است. هردو اين صاحبان تلويزيون و تلويزيونهاي ديگر فارسي زبان بارها وبارها از معين دعوت كرده اند كه در برنامه هاي آنها شركت كند و وقتي كه مردم از آنها سراغ معين را مي گيرند آنها مي گويند ما بارها از او دعوت كرده ايم اما او زياد اهل مصاحبه و پرسش و پاسخ نيست. حتي در خيلي از مسابقه هاي تست صدا كه از همين تلويزيونها پخش مي شود يكي از ترانه هايي كه جزو ليست تست است و بايد شركت كننده يكي از آنها را انتخاب كند و بخواند از كارهاي معين انتخاب مي شود. يكي از مديران موفق كمپاني پخش آلبوم هاي موسيقي به نام وارطان آوانسيان مدير شركت ترانه در مصاحبه اي مي گويد يكي از آلبو مهايي كه در زمان خودش ركورد فروش را شكست آلبوم بي بي گل معين است. او در جائي ديگر مي گويد تلخ ترين خاطره دوران كاري من جدايي معين از شركت ترانه بود كه هر چه علت آن را جويا شدم چيزي دستگيرم نشد و قشنگ ترين خاطره كاري خود راموزيك ويديو پنجره معين ميداند. همان آخرين همكاري معين با شركت ترانه. وي همكاري با معين را براي شركتش نقطه عطفي مي داند و معين را از بعد اخلاقي فردي رو راست و بي غل و غش مي خواند. مرتضي فرزانه عكاس حرفه اي هنرمندان هم وقتي صحبت از معين مي شود او را خواننده با اخلاق و به دور از حاشيه مي خواند. وقتي به اين آمار كوتاه نگاه مي كنيم در مي يابيم كه معين از نظر كاري و غير كاري كارنامه قابل قبولي نه تنها ميان مردم بلكه ميان همكاران خود اعم از خواننده-شاعر-آهنگساز-تنظيم كننده-كار گردان و تهيه كننده دارد.

10. 3 کاربر برای این پست از Leon تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

خواننده اي در سطح بين المللي

اين صداي بي نهايت زيبا با ترانه هاي جاودانه خود نه تنها در دل ميليونها ايراني جا باز كرده بلكه مردم ديگر در نقاط مختلف جهان را جذب خود و موسيقي ايراني كرده است. كنسرتهاي مختلف معين از آمريكا و اروپا گرفته تا خاور ميانه هر وقت كه بر گزاز مي شود تعداد قابل توجهي غير ايراني را در اين سالنها مي كشاند. از جمله كشورهايي كه مي توان در خاور ميانه به آنها اشاره كرد (دوبي- تركيه-تاجيكستان-تركمنستان-قزاقستان-پاكستان-افغانستان-امارات-قطر-كويت-بحرين) و در اروپا(آلمان-انگليس-سوعد-سوئيس-فرانسه) است. با اين آمار به جرآت وبا افتخار مي توان گفت كه اين خواننده كمترين حقش اين است كه آوازه خوني در سطح بين المللي باشد.

رابطه صميمي

معين در طول چندين ساليكه به فعاليت هاي هنري خود پرداخته با عده اي از همكاران خود رابطه گرم و صميمي ودر مواقعي رابطه خانوادگي هم دارد. در اينجا با نام عده اي از اين هنرمندان آشنا مي شويم. (البته نبردن نام عده اي از اين عزيزان دال بر خوب نبودن رابطه معين با آنها به هيچ وجه نيست).
    كاظم عالمي-بيژن مرتضوي-صادق نوجوكي-فريد زولاند-اردلان سرافراز- مسعود فرد منش-سياوش قميشي-ژاكلين-هايده-شهرام شب پره-شهره-شهرام صولتي- پويا- منصور-شهبال شب پره-هما میر افشار-امید-ستار-جهان- ليلا فروهر-نوش آفرين-مايكل- و . . .

همكاري با نامداران موسيقي

معين در طول دوران خوانند گي خود تا به امروز ترانه هاي بسيار زيبايي اجرا كرده است كه به دل همه هموطنان خود نشسته است. چونكه او با احساس و از ته دل مي خواند صدايش هم به دل همگان مي نشيند. تمام ترانه هاي معين شاهكار است و هر كدام از اين ترانه ها جايگاه خاصي را در بين طرفداران خود دارد. هر كسي با اين ترانه ها خاطراتي دارد. با صداي معين عاشق شدند-گريستند-خنديدند-رقصيدند-پاي كوبيدند و ... زندگي كردند. اما در بطن اين ماجرا کسانی بودند كه اين شاهكارها رابراي معين خلق كردند. يا بهتر است بگوييم معين با ذوق و سليقه اي تك و ناب اين افراد را به همكاري دعوت كرد و آنها ثابت كردند كه انتخاب معين درست بوده و حتي مثال زدني است. در اينجا با برخي از اين عزيزان در مقام(شاعر- آهنگساز-تنظيم كننده) آشنا مي شويم.

اردلان سرافراز-منوچهر چشم آذز-جهانبخش پازوكي- صادق نوجوكي-كاظم عالمي- حسن شماعي زاده- فريد زولاند-آندرانيك -بابك رادمنش-بيژن مرتضوي-محمد حيدري- محمد مقدم-عبدي يميني-مسعوداميني -مسعود فرد منش-انوشيروان روحاني-همايون هشيار نژاد-عليرضا ميبدي- فريدون عليخاني-كاظم رزازان-لقمان ادهمي- مهداد زند كريمي-نويد نحوي-عماد رام-عماد خراساني -شوبرت آواكيان- هديه- مريم قاضي- هما مير افشار-ژاكلين -

موزيك ويديو و كار گردانان

طرفداران و هواخواهان معين مي دانند كه او از سالي كه كار خود را بصورت حرفه اي آغاز كرد براي ترانه هاي زيباي خود بهترين موزيك ويديو ها را تهيه و تدارك ديده است. در روزگاراني كه نقش كانالهاي تلويزيوني ايراني در غربت خيلي كمرنگ بود و مردم سالي يك بار منتظر شو هاي جديد ايراني بودند معين بهترين ويديو ها را از ترانه هاي خود به كمك كار گردانان خوب و حرفه اي آماده كرد. در اينجا به چند ويديوي حرفه اي معين مثل ترانه هاي (بابا-لحظه ها-تمنا-خوش بيني-گذشته) و... كه هزينه هاي سنگيني هم در بر داشتند اشاره مي كنيم. البته معين براي اين ويديو هاي حرفه اي كار گردانان حرفه اي هم انتخاب كرده است مثل(كوجي زادوري-واهيك-بهمن تيرگان-فرزاد محبي). وي بار ديگر هم ثابت كرد انتخابهاي دقيق و درستي دارد كه اين خود يك هنر است.

آلبوم جديد معین به نام طلوع منتشر شد

پس از ۶ سال انتظار بالاخره آلبوم جدید معين بنام طلوع از طرف شرکت ام زی ام با مدیریت فرهاد زمانی در ۱ آبان در سر تا سر جهان منتشر شد. معین در این آلبوم ۲ رکورد را برای خود ثبت کرده است. این آلبوم که ۲۲ آلبوم رسمی معین می باشد ۱۱ ترانه دارد که در کارنامه هنری معین یک رکورد محسوب میشود. البته رکورد دیگر معین در این آلبوم تاخیر بی سابقه او برای انتشار این آلبوم بود.همانطور كه معين در مصاحبه های اخير خود گفته است علت تاخير بي سابقه او براي عرضه آلبوم جديد وضع نابسامان زندگي خود و شرايط بد روحي بوده است. بطوريكه دو سال بعد از آلبوم لحظه ها براي تهيه آلبوم فعاليتي نداشته است.البته از این آلبوم ۳ موزيك ويديو معن عزیز تهیه کردهبه نامهای : طلوع -خوشبینی -بت پرست که هر سه آنها مربوط میشود به قبل از انتشار آلبوم. ترانه هاي آلبوم طلوع به ترتیب : ۱-ملاقات ۲- خوشبینی ۳- جدایی ۴-ای عشق ۵- وقتی تو با من نیستی ۶-به تو گفتم. نگفتم ۷-تو مگه قلب منی ۸- طلوع ۹-بت پرست ۱۰-شراب ۱۱-ای دریغ می باشد. البته آلبوم طلوع با ۴ تیزر از طريق كانالهاي تلويزيوني پخش ميشود. بنابر این آلبوم معین به نام طلوع برای اولین بار با ۱۱ ترانه از طرف کمپانی ام زی ام با مدیریت فرهاد زمانی روانه بازار موسیقی شد. البته معین چند ترانه دیگر هم بصورت آماده دارد که چندین بار در آلبوم طلوع آنها را جا بجا کرده است.

کنسرت جدید
    معین به بهانه البوم جدید خود در تاریخ ۲۱ نوامبر در گیبسون آمفی تیاتر واقع در لوس انجلس برنامه با شکوهی را اجرا میکند.

serif']
    ویرایش توسط Leon : Friday 2 November 2007 در ساعت 01:25 AM

12. 2 کاربر برای این پست از Leon تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

Moein's Albums
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

14. 2 کاربر برای این پست از Leon تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

ای ول ای ول داش سعید و ایول

این سعید جون هم از اونایی هست که با اینکه مدت زیادیه تو فرنگه ولی هنوز ایرانی مونده

راستی دوستان آهنگهای جدید معین رو گوش کردید ؟؟ از کدومشون خوشتون میاد ؟؟

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

16. کاربران زیر از Amir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Hes_r آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    277
    میانگین پست در روز
    0.40
    تشکر از پست
    1,515
    3,659 بار تشکر شده در 1,294 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Hes_r on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 105/5
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    21

آقا من شنیدم معین چشمش نمیبینه

حقیقت داره ؟؟؟
    Yahoo ID : Hes_r
    Facebook : Hessam Rostamian

No Pain ... No Gain
    AK8

18. کاربران زیر از Hes_r به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نه عزیزم

یکی از چشماش یه مقدار کمی مشکل داشت به خاطر همین هم عینک می زد همیشه

الانم عمل کرده خوب شده

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

20. کاربران زیر از Amir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

اينم چند تا موزيک ويدو از معين:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

مصاحبه های معین:

دانلود کنسرت ها :

ویرایش توسط Leon : Friday 2 November 2007 در ساعت 11:30 PM

22. کاربران زیر از Leon به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

تو البوم جديد معين،،چند تا آهنگ توپ هست ،،که خيلی قشنگه،،يکيش آهنگ اول
    cd هست به اسمه ملاقات،،که خيلی باحاله،،آهنگ بت پرست هم قشنگه،که باز خونی هست،،و همه آهنگ های ديگه cd

خلق کنندگان آثار آلبوم طــلــوع عـلاوه بــر اسـتاد مـعـين عـبارتند از:
    آهنگ تنظيم ترانه سرا

ملاقات : ژاکلين کاظم عالمي ژاکلين

خوشبيني : بابک رادمنش بابک رادمنش بابک ردامنش

جدائي : استاد بابک بيات فرد ميرزا بابک صحرائي

اي عشق : بابک رادمنش بابک رادمنش بابک ردامنش

وقتي تو با: بابک بيات بامداد بيات اهورا
    من نيستي

به تو گفتم : صادق نوجوکي صادق نجوکي زويا زکاريان
    نگفتم

تو مگه : بابک رادمنش آرا بابک رادمنش
    قلب مني

طلوع : بابک ذرين بابک ذرين ترانه مکرم

بت پرست : ناصرتبريزي فردميرزا بامداد جويباري

شراب : فضل الله توکل آرا فضل الله توکل

اي دريغ : فضل الله توکل پيام فضل الله توکل

بابک بیات :

فضل‌الله توکل . نوازنده ایرانی سنتور و آهنگساز...

چنانچه به قول معروف تا مضرابش بر روی ساز می آید مشخص می شود که این سنتور فضل الله توکل است. در برنامه تکنوازان و همنوازان او ﭙﻴﻭسته با تکنوازان و اساتید برجسته استادان حبیب الله بدیعی - پرویز یاحقی – همایون خرم و اسدالله ملک و دیگر اساتید همکاری داشته است. و حاصل این همکاری تعداد زیادی نوار است که در آرشیو های گوناگون موجود می باشد .

معين :

عـکـس زیر عـکس اســتاد مـعـین با دونجـف آبادی دیگــر در کــانادا اسـت و شـخـصـی کـه در عـکس ایستاده ، نــی نواز چــیره دسـت ایــرانی ، منــوچـهـر غیوری، شـاگـرد اســتاد کـسـائی اسـت.

ویرایش توسط Leon : Friday 2 November 2007 در ساعت 02:34 PM

24. 2 کاربر برای این پست از Leon تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

بابا ایول به این اطلاعات

سعید جون در مورد جوانی معین عزیز هم اگه اطلاعاتی بدی خیلی عالی میشه

در مورد جوانیش زیاد صحبت شده ولی هیچ وقت به جزییاتش به طور کامل دقت نشده

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

26. کاربران زیر از Amir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

من خبردار شدم که آهنگ های جدیدتون رو با بچه های داخل ایران به طور جدی کار کردید، درسته؟

آهنگی بود که آقای بابک زرین ساخته بودند و شعر اون رو هم خانم ترانه مکرم سرودند که خیلی ازشون تشکر می کنم. وقتی این آهنگ رو برای من فرستاند من اون رو خیلی دوس داشتم. این کار در ایران به صورت زنده ضبط شده و من هم روی اون ترانه رو خوندم. الان در ایران موسیقی دانان، شاعران و آهنگ سازان خیلی خوبی داریم، جوان ها خیلی فعالند و سلیقه خوبی هم دارند.

نکنه وسوسه آهنگ هایی که از ایران میاد آلبوم شما رو به تاخیر انداخته؟

نه. اتفاقاً کارها از قبل انتخاب شده و همگی خوب هستند. بیشترش هم کارهای لوس آنجلس هست. البته زمانی که آلبوم بیاد مردم باید خودشون قضاوت کنند. من نزدیک چهار سال هست که آلبومی بیرون ندادم. اون هم به خاطر مشکلاتی بود که در اوایل کار داشتم. به همین خاطر دو سالی اصلاً کار نکردم. من اصولاً آهنگ هام با روحیه خودم سر و کار داره و باید با اون سازگار باشه.

پس شما لطفاً روحیه خودتون رو همیشه خوب حفظ کنید!

(با خنده) وقتی که مسئولیتی پیش بیاد که با مخاطبین روبرو بشم روحیه من خوب میشه. چه در کنسرت، چه موقع خوندن و مصاحبه مثل امروز!

یکی از بچه ها به اسم حامد کا عاشق کارهای شماست گفته که چرا شما وب سایتی برای هواداران ندارید؟

اتفاقاً یکی از کارهای جدیدی که می خواهم انجام بدم همین ساختن وب سایته. بعضی از دوستان خودشون وب سایت درست کردند اما وب سایت خودم نیست. فکر کنم با اومدن آلبوم جدید، وب سایتمون هم راه می افته.

شما ترجیح میدین لس آنجلس زندگی کنید یا تا به حال به فکر زندگی در کشورهای دیگه هم افتادید؟

الان ۲۷ ساله من اینجا زندگی می کنم و یک جورایی عادت کردم. ولی آرزوی دیرینه همه ما اینه که توی وطن خودمون باشیم. هیچ جا وطن خود آدم نمیشه.

یعنی تصمیم دارید اینجا بمونید یا توی فکر یک تنوعید، مثلاً بعضی از خواننده ها الان به اروپا میان و اونجا زندگی می کنند.

اتفاقاً به این فکر بودم که شاید چند وقتی اروپا یا دبی زندگی کنم.

زندگی شما اینجا به چه صورته؟ دوست دارین تنها باشین یا معاشرت کنید؟

من معاشرتی هستم. عاشق فامیلم و با اونها زندگی می کنم. اما اکثراً در مسافرت هستم.

دوست دارم از آلبوم جدیدتون صحبت کنم که یکی از آهنگ هاش به نام „طلوع” بیرون اومده. یک ویدئوی دیگه هم بیرون دادید، درسته؟

بله، „طلوع” و „خوشبین” که شعر و آهنگ اون از بابک رادمنشه که کار بسیار خوبی شده.

علت اصلی تاخیر این آلبوم چیه؟

به خاطر جدا شدنم تصمیم گرفتم دو سالی روی این آلبوم کار نکنم. چون گفتم هر آهنگی بخونم دم از جدایی میزنه! چون روحیه ام اینطوری بود. در حقیقت از دو سال پیش تصمیم به شروع کار کردم و همه چیز خیلی هم خوب پیش رفت.

من میدونم که شما عود می زنید و خودتون آهنگ سازی هم می کنید. مثل آهنگ „کعبه” ، „بی قرار” یا „یکی را دوست می دارم” که معروفتون کرد و خانم هایده هم اون رو خوندند. پس چرا کل آلبوم رو خودتون نمی سازید و از آهنگ سازان دیگه استفاده می کنید؟

چون آلبوم یکنواخت میشه. باید سلیقه های مختلف توی یک آلبوم به کار برده بشه که مردم دوست داشته باشند.

اسم آلبوم جدیدتون رو انتخاب کردید؟

هنوز نه. ولی یا „ملاقات” یا „طلوع” میشه.

آیا این آلبوم حس این چند ساله شما رو توی خودش داره؟

مسلماً برداشته شده از حس خودم هست.

حال و هوای این آلبوم چطوره؟

غیر از کارهای خودم، کاری بسیار خوب از آقای فضل الله توکل دارم و شعر و آهنگ خوبی از آقای کاظم عالمی که میگه „راستی چی شد، چه جوری شد، اینجوری عاشقت شدم” ، شعر اون از خانم ژاکلین و تنظیم آقای کاظم عالمی. دو سه تا از کارهام هم از آقای بابک رادمنش و بابک بیات هست. یکی از اونها رو هم آقای فرد میرزا تنظیم کرده که الکترونیک هست.

تصمیم ندارید به کشورهای همسایه ایران برین؟ مخصوصاً تاجیکستان که عاشق کارهای شما هستن!

پارسال قرار بود این کار انجام بشه اما به دلایلی نشد. اما شنیدم اونجا مردم با محبتی داره و خودم خیلی دلم میخواد اونها رو ببینم. همین طور دعوتی هم شده از ازبکستان. شاید نزدیک های عید این کار انجام بشه.

شما روزهای تعطیل در هفته هم دارین یا فقط کار؟

کار من جوریه که اگر مشغول هم نباشم، مغزم ملودی ها رو مرور می کنه! ولی خوب چرا تعطیلات هم دارم.

شما از اون خواننده هایی هستید که شب زنده داره؟

نه، من همیشه صبح ها زود بیدار میشم و پیاده روی می کنم. شب ها ساعت دوازده یک می خوابم!

من از آلبوم قدیمیتون هم خیلی خوشم میاد، مخصوصاً از آهنگ „لحظه ها”.

این کار رو آقای شماعی زاده ساختند و شعر اون هم از خانم مریم قاضیه. یک روز آقای شماعی زاده داشت این آهنگ رو با پیانو می زد. من گفتم چقدر این ملودی قشنگه و ایشون هم تصمیم گرفت آهنگ رو تکمیل بکنه. ملودی ساختند و بعد روی اون شعر گذاشتیم.

آقای معین، دوست دارم یادآوری کنید که چی شد به حرفه خوانندگی روی آوردین و به لس آنجلس آمدین؟

من خوانندگی رو در اصفهان شروع کردم. در جایی به نام „هزار و یک شب” قبل از انقلاب هر شب اونجا برنامه داشتم. اون موقع آهنگ خواننده های مختلف رو می خوندم ولی اون موقع می گفتند که من شبیه خود خواننده اصلی نمی خونم، به همین خاطر اولین آهنگ خودم که همون „یکی را دوست می دارم” رو ساختم. بعد از انقلاب همون آهنگ را خوندم. اتفاقاً آهنگ اصلی اون رو با بچه های فرهنگ و هنر در تهران ضبط کرده بودیم. این آهنگ دست به دست گشت و گل کرد. من آهنگ „یکی را دوست می دارم” را ساختم، و این آهنگ هم مرا ساخت! بعد از خارج شدن از ایران یک سال در اسپانیا زندگی می کردم و منتظر ویزای آمریکا بودم. بالاخره به لوس آنجلس اومدم. وقتی اینجا اومدم خیلی ها از جمله شادروان هایده، عارف، ابی آهنگ من رو می خوندند. بنابراین خیلی ها از طریق این آهنگ من رو شناختند.

از امروز به بعد چی میشه؟

لطف خدا و هر چی او بخواد.

من شما رو توی کنسرت ها دنبال می کنم. شما جزو معدود خواننده هایی هستنید که شفافید و همیشه از اجرای زنده استفاده می کنید که معمولاً تعداد افراد هم زیادن، درسته؟

بله. بستگی به کنسرت تعداد فرق می کنه. الان بیشتر خواننده ها از کامپیوتر استفاده می کنند. به عقیده من وقتی مردم به کنسرت میان باید برنامه زنده رو ببینند. کنسرت های من همیشه با هم فرق دارند. یک شب ممکنه وسط یک آهنگ بخواهم آواز بخونم، یا دو بیتی بخونم.

شما همدم عشق و عاشقی خیلی از بچه ها هستید. چه درس عشقی براشون دارید؟

نصیحت من اینه که زندگی بدون عشق اصلاً به درد نمیخوره ! اتفاقاً من یک شعر و آهنگ از آقای بابک رادمنش دارم که میگه „چه ویرانگر ولی شیرینی ای عشق، گهی شاد و گهی غمگینی ای عشق ...”

ما با آلبومهای شما از دهه ۸۰ تا به امروز زندگی ميکنيم که خيلی از اونها رو خود شما ساخته بودين

درسته، آهنگهايی مثل „کسی را دوست ميدارم” „کعبه” „وقتی سرت روی شانمه” و خيلی آهنگهايی ديگه رو خودم ساختم. البته آهنگ „کسی را دوست ميدارم” را در ايران ساختم و بعد از موفقيت اون به آمريکا سفر کردم. البته شرايط اون موقع فرق داشت

اولين کنسرت های شما در لندن رو به خاطر دارم که در ديسکوهای لندن با حضور چند صد نفر (البته همه شيک پوش!) برگزار می شد، در حاليکه امروز هزاران نفر برای ديدن شما به کنسرت ميان و خوب همه ميدونن حتی اگر در ايران چنين کنسرتی برگزار کنين چند صد هزار نفر هم ممکنه بيان

اين به خاطر لطف خدا و مردم به منه و خب اين علاقه دوطرفه است

از آلبوم لحظه ها تا امروز بيشتر از چهار سال ميگذره، دليل اين وقفه در چيه؟

بله متاسفانه، چون من ۹۰% آهنگهايی که تابحال خوندم ، با روحيات خودم تطبيق داشته. چه از عشق چه از دوری و غربت همه به نحوی با داستان زندگی خودم مرتبط بوده. و اين چهار سال در زندگی من اتفاقاتی افتاد که اگر آلبومی بيرون ميدادم همه اش در مورد غم و جدايی ميشد و به همين خاطر دوسال اصلاً کار نکردم. ولی آلبوم جديد من آماده هست و به لطف خدا تا دو سه ماه ديگه به بازار مياد

شنيدم که شما با افشين (خواننده) در اين آلبوم همکاری دارين؟

قرار بود، اما انشاالله در آلبوم بعدی

شما نوازندگی هم انجام ميدين؟

من عود ميزنم، البته برای خودم ولی خب اگر برنامه خيلی خاصی باشه شايد چند آهنگ هم با ساز خودم روی صحنه اجرا کنم

شما در تاجيکستان به صورت ويژه محبوب هستيد، از کوچک تا بزرگ آهنگهای شما رو می شناسن و در هر طبقه از اجتماع به آهنگهای شما گوش ميدن، اين موضوع برای شما عجيبه؟

بله اين موضوع برای من بسيار خوشحال کننده است که مردم در همسايگی کشورمون هم به آهنگهای من علاقه دارن، کردهای عراق هم علاقه شديدی به آهنگهای من دارن. قراره در تابستان برای اجرای کنسرت به تاجيکستان برم

از همين جا هم نوروز رو به همه تاجيکهای عزيز تبريک گفته و خيلی خوشحالم که تابستان در خدمت اين مردم خوب خواهم بود

28. کاربران زیر از Leon به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

اینم چند تا عکس از معین عزیز

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

30. کاربران زیر از Amir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

ی دانلود روی آهنگها کلیک راست کرده و گزینه ی Save Target As را انتخاب کنید .

کنسرت - آمفی تاتر یونیور سال

کنسرت - لاس وگاس

32. کاربران زیر از Leon به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)