لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 40

موضوع: تاپیک طرفداران معین

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    960
    7,753 بار تشکر شده در 1,683 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/9
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    19

0 Not allowed! Not allowed!

مصاحبه با معين بعد از ۱۰ سال
    امشب معين در اوبرهازن آلمان در مقابل هزاران نفر کنسرت اجرا کرد. با او گفتگويی داشتم که برای اولين بار بصورت ويديويی پخش می شه:
    معين: با سلام عيد سعيد باستانی رو به همه هموطنان خودم خصوصاً ايرانيان داخل کشور تبريک ميگم، اميدوارم مثل هميشه سالی پر از صفا و صميميت داشته باشند. و اميدوار هستم بتونم کارهايی ارائه بدم که مورد پسند مردم باشه و با دلی شاد به اونها گوش بدن.
    ما با آلبومهای شما از دهه ۸۰ تا به امروز زندگی ميکنيم که خيلی از اونها رو خود شما ساخته بودين...
    درسته، آهنگهايی مثل „کسی را دوست ميدارم” „کعبه” „وقتی سرت روی شانمه” و خيلی آهنگهايی ديگه رو خودم ساختم. البته آهنگ „کسی را دوست ميدارم” را در ايران ساختم و بعد از موفقيت اون به آمريکا سفر کردم. البته شرايط اون موقع فرق داشت...
    اولين کنسرت های شما در لندن رو به خاطر دارم که در ديسکوهای لندن با حضور چند صد نفر (البته همه شيک پوش!) برگزار می شد، در حاليکه امروز هزاران نفر برای ديدن شما به کنسرت ميان و خوب همه ميدونن حتی اگر در ايران چنين کنسرتی برگزار کنين چند صد هزار نفر هم ممکنه بيان.
    اين به خاطر لطف خدا و مردم به منه و خب اين علاقه دوطرفه است.
    از آلبوم لحظه ها تا امروز بيشتر از چهار سال ميگذره، دليل اين وقفه در چيه؟
    بله متاسفانه، چون من ۹۰% آهنگهايی که تابحال خوندم ، با روحيات خودم تطبيق داشته. چه از عشق چه از دوری و غربت همه به نحوی با داستان زندگی خودم مرتبط بوده. و اين چهار سال در زندگی من اتفاقاتی افتاد که اگر آلبومی بيرون ميدادم همه اش در مورد غم و جدايی ميشد و به همين خاطر دوسال اصلاً کار نکردم. ولی آلبوم جديد من آماده هست و به لطف خدا تا دو سه ماه ديگه به بازار مياد.
    شنيدم که شما با افشين (خواننده) در اين آلبوم همکاری دارين؟
    قرار بود، اما انشاالله در آلبوم بعدی!
    شما نوازندگی هم انجام ميدين؟
    من عود ميزنم، البته برای خودم ولی خب اگر برنامه خيلی خاصی باشه شايد چند آهنگ هم با ساز خودم روی صحنه اجرا کنم.
    شما در تاجيکستان به صورت ويژه محبوب هستيد، از کوچک تا بزرگ آهنگهای شما رو می شناسن و در هر طبقه از اجتماع به آهنگهای شما گوش ميدن، اين موضوع برای شما عجيبه؟
    بله اين موضوع برای من بسيار خوشحال کننده است که مردم در همسايگی کشورمون هم به آهنگهای من علاقه دارن، کردهای عراق هم علاقه شديدی به آهنگهای من دارن. قراره در تابستان برای اجرای کنسرت به تاجيکستان برم .
    از همين جا هم نوروز رو به همه تاجيکهای عزيز تبريک گفته و خيلی خوشحالم که تابستان در خدمت اين مردم خوب خواهم بود.

۲- شرح مصاحبه ی بهزاد بلور با معین :

در قسمتی از مصاحبه به اوایل کار و شروع کار معین اشاره شد. معین گفت که قبل از انقلاب در محلی به نام هزار ویک شب به همراه چند تن از دوستان به اجرای آهنگ می پرداختند و اون موقع آهنگهای خواننده های دیگر رو اجرا می کردند ولی همون موقع هم معین اهنگهای خوانندگان دیگر رو به گونه ای متفاوت اجرا می کرده اند.
    معین به این موضوع اشاره کرد که شروع فعالیت رسمی او به عنوان خواننده از زمانی بود که اهنگ یکی را دوست می دارم رو با اقای مسعود امینی کار کردند و اون موقع بدون وجود امکانات انچنانی این اهنگ دست به دست گشت تا سر از خوانندگان لس انجلسی اون زمان در اورد. معین اشاره کرد که اون موقع که به کمک یکی از دوستانش به لس انجلس امد این اهنگ رو مرحوم هایده ابی عارف و ... می خوندند و وقتی که معین به لس انجلس رفت خیلی ها به خاطر اون اهنگ ایشون رو شناختند و از اون به بعد بود که البوم <می پرستم> رو معین به بازار داد و بعد با البومهایی مثل کعبه و بی بی گل و... به راه خودش در خوانندگی ادامه داد.
    در قسمتی از مصاحبه معین به اهنگهایی که خودش ساخته اشاره کرد:یکی را دوست می دارم کعبه وقتی سرت روو شونمه چگونه چگونه بیقرار شاید اونجوری که باید... و... از جمله اهنگهایی هستند که خود من(معین) ساختم.
    در اینجا بهزاد در این مورد از معین پرسید که چرا همه یا بیشتر اهنگهاتون رو خودتون نمی سازید که معین در پاسخ گفت:چون اینطوری اهنگهام یکنواخت میشه و به این موضوع اشاره کرد که باید در یک البوم سلایق مختلف رو در نظر گرفت و برای همین از اهنگسازان مختلف در البومها استفاده می کنم. (می توان همین موضوع رو یک از دلایل موفقیت معین دانست که تفکر صحیحی در مورد موسیقی و جلب سلایق مختلف دارند).
    در مورد کنسرتهای معین هم صحبتهایی بین بهزاد بلور و معین شد. بهزاد گفت که شما به اجرای زنده علاقه ی زیادی دارید و اینقدر از اجرا برای مردم لذت می برید که حتی تا 4 ساعت هم بدون خستگی می توانید اجرا کنید در حالی که خوانندگان دیگه میگن 40 دقیقه هم بسه و سر و ته قضیه را به هم می اورند و گفت که همیشه گروههای حتی دوازده نفره ای که معین با خودش برای اجرای کنسرت میاره برای کنسرت گذارها مشکل ساز میشه و همچنین به این نکته اشاره کرد که بعضی از خوانندگان در حین کنسرت توسط کامپیوتر اهنگها را پخش می کنند(به اسم گروه موسیقی!!!) وبعد اجرا می کنند تا در اجرا به مشکلی بر نخورند در حالی که شما(معین) به صورت کاملا زنده با گروهتان اجرا می کنید...
    معین در پاسخ گفت که مردمی که برای دیدن کنسرتها میان برای این میان که اجرای کاملا زنده ی خوانندگان رو ببینند و برای همینه که من گروه موسیقی کامل می برم تا اجرای زنده داشته باشم و در هر کنسرتی هم به یک نحو اهنگها رو اجرا می کنم. ممکنه بخوام وسط اهنگ یک دو بیتی بخونم یا این که حسی رو که مردم در کنسرت به من منتقل می کنند بخواهم با اجرای خاصی متقابلا به اونها منتقل کنم. (همه ی اینها مگر با اجرای کاملا زنده ی گروه موسیقی و خواننده میسر نمی شود).
    همچنین معین گفت اون حسی رو که مردم در کنسرت بهت منتقل می کنند باعث میشه تا خسته نشیم و متقابلا به اونها حس بدهیم.
    همچنین بهزاد پرسید که ایا از این کاری که تازگی ها در کنسرته مد شده که تماشاگران می پرن و خواننده را بغل می کنند خوشتون میاد؟! که معین گفت که این هم نشونه ی دوست داشتن و علاقه ی اونهاست.
    بهزاد در مورد سایتش ازش پرسید و لطف کرد و گفت که یکی از طرفدارهای شما به اسم حامد(من) برای شما یک وبسایت زده. ایا نمی خواین که یک وبسایت داشته باشین. که معین هم گفت که من باید یک وبسایت از خودم داشته باشم و در حال انجام کارهاش هستم که تا موقع بیرون اومدن البوم جدید وبسایت من هم اماده میشه.
    اما در مورد البوم جدید معین گفت که از 4 سال پیش تا حالا دو سال اولش رو کار نکردم چون مشکلات وبحث جدایی مطرح بود و من اگه می خواستم کار کنم همه اش بحث جدایی و اندوه می شد وگفتم که مردم که گناهی نکرده اند که بخوان فقط اهنگهای غمگین گوش بدن... اما بعد از دو سال دوباره شرایط فراهم شد و کار کردم.
    همچنین معین گفت که در این البوم با اهنگسازها و هنرمندان داخل کشور بیش از پیش کار کرده ام و از سطح کارهای هنرمندان داخل کشور تمجید کردند. به اهنگ طلوع اشاره کردند که کار بابک زرین بوده و ترانه ی ان رو ترانه مکرم ساخته اند. همچنین گفتند که در البوم جدید یک اهنگ با مرحوم بابک بیات و یک کار هم با پسر ایشون داشته اند. دو یا سه کار هم با بابک رادمنش داشته اند یک کار هم با فضل ا... توکل و یک کار هم با کاظم عالمی دارند و یک کار هم با فرد میرزا... در مورد اسم البوم هم هنوز دقیقا مشخص نیست ولی شاید طلوع بشه...
    همچنین معین به این نکته اشاره کرد که در طی این بیست و چند سال به لس انجلس عادت کرده و شاید بعد از البوم جدیدش زندگی در اروپا را تجربه کنه...
    ۲-[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ۳-[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ۴-[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ۵-[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ۶-[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این قسمت ها رو می تونید دانلود کنید و با اینکه فرمت اون ها 3gp هست با هر برنامه ی دیگه ای هم می تونید گوش بدید فقط برنامه ای که قادر به پخش 3gp باشه ، لذت ببرید و دلیل قرار دادن این فایل ها و سایر فایل ها با این فرمت کاهش حجم فوق العاده ی فایل ها هست. باز هم می گم که با تمام تلاشم به فعالیت برای شما ادامه می دم...
    ... پایان ...

2. کاربران زیر از Leon به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)