لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 85

موضوع: سوال در مورد کارت صدا

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sany1 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هانی جان سیستم اینتل 3.00 و 2 هسته ای هست با 2 گیگ رم سیستم خیلی قوی نیست اما این کارت صدا به بیش از این هم نیاز نداره . با هر نرم افزاری صدا پخش میشه اینجوری میشه هم cubase هم mediaplayer و هم sound forge و ...
    پاور سیستمت در چه وضعیتی هست؟ آیا اونقدر قدرت داره که بتونه برق مورد نیاز این کارت صدا رو تامین کنه تا بدون مشکل کار کنه؟
    بعضی مواقع این اختلالات به علت ضعیف بودن پاور پیش میاد. البته درایور کارت صدا رو هم حتما بررسی کن. اگه Asio داره، بافر سایزش یا همون latency رو بیشتر کن ببین نتیجه میده یا نه.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

2. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

sany1 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38611
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    53
    108 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پاور سیستمت در چه وضعیتی هست؟ آیا اونقدر قدرت داره که بتونه برق مورد نیاز این کارت صدا رو تامین کنه تا بدون مشکل کار کنه؟
    بعضی مواقع این اختلالات به علت ضعیف بودن پاور پیش میاد. البته درایور کارت صدا رو هم حتما بررسی کن. اگه Asio داره، بافر سایزش یا همون latency رو بیشتر کن ببین نتیجه میده یا نه.
    هانی جان پاورم 200w هست باور روی 256 هست درایورش رو هم آپدیت کردم .
    فقط یه قسمتی داره توی تنظیمات به نام DIRECTWIRE که سیم کشی داره
    کارت صدام [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هست
    این قسمت DIRECTWIRE چی کار میکنه دقیقا ؟
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط sany1 : Monday 14 April 2014 در ساعت 07:59 PM

4. 2 کاربر برای این پست از sany1 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sany1 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هانی جان پاورم 200w هست باور روی 256 هست درایورش رو هم آپدیت کردم .
    فقط یه قسمتی داره توی تنظیمات به نام DIRECTWIRE که سیم کشی داره
    کارت صدام [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هست
    این قسمت DIRECTWIRE چی کار میکنه دقیقا ؟

بافر 256 و کمتر، فقط برای سیستم های قوی خوب عمل میکنه. مقدارش رو بیشتر کن (مثلا روی 1024 یا 2048) ببین تاثیر داره یا نه.

این تنظیمات که توی عکس گذاشتی هم چیز خاصی نیست که مربوط به نویز شما بشه. فکر میکنم ورودی ها و خروجی ها رو فعال و غیر فعال میکنه.

در مورد پاور سیستمت هم باید ببینی سخت افزار هایی که روی سیستمت نصب هست + این کارت صدا چقدر برق مصرف میکنن. اونوقت باید محاسبه کنی که این پاور جواب میده یا نه.

گاهی اوقات وجود یک دستگاه تثبیت کننده ولتاژ (استابیلایزر) هم میتونه از بروز این مشکلات جلوگیری کنه!
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

6. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

sany1 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38611
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    53
    108 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

مشکل رو به شرکت اعلام کردم و پاسخی که دادند به این صورت بود :

thank you for your inquiry. The problem which you described could have different reasons, below you will find some tips which maybe will solve your problem, please check these:

First please check the latency settings in the Juli@ control panel, for the latency there is no default latency depends ultimately on the hardware of your system and the used software. If you have problems as described then you should check the latency gradually increased until the audio playback is played out without interference.

Check if all hardware (driver) and software applications on your system supports the operating system you use.

Please check if all Windows updates are installed, check if you have installed all and the latest chipset, Bios and system driver for your PC (main board), is all the hardware for sure compatible to the operating system you use?
    Please also check the device manager if all devices are installed, no yellow exclamation mark may visible.

Background applications like download managers, anti-virus software, printer utilities, etc. can cause interruptions.
    Try to temporarily disable these apps in Task Manager and see if it makes any changes

Best regards,
    در واقع اولین چیز همون بافر رو احتمال داده بعد هم آپدیت های درایور و ویندوز (یکم هم فکر کرده ما هیچی نمیدونیم مثلا گفته درایور نصب هست! ؟) و این که بعضی از نرم افزار ها شاید تداخل دارند که غیر فعالشون کنم .

8. 2 کاربر برای این پست از sany1 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

مشکل رو به شرکت اعلام کردم و پاسخی که دادند به این صورت بود :

thank you for your inquiry. The problem which you described could have different reasons, below you will find some tips which maybe will solve your problem, please check these:

First please check the latency settings in the Juli@ control panel, for the latency there is no default latency depends ultimately on the hardware of your system and the used software. If you have problems as described then you should check the latency gradually increased until the audio playback is played out without interference.

Check if all hardware (driver) and software applications on your system supports the operating system you use.

Please check if all Windows updates are installed, check if you have installed all and the latest chipset, Bios and system driver for your PC (main board), is all the hardware for sure compatible to the operating system you use?
    Please also check the device manager if all devices are installed, no yellow exclamation mark may visible.

Background applications like download managers, anti-virus software, printer utilities, etc. can cause interruptions.
    Try to temporarily disable these apps in Task Manager and see if it makes any changes

Best regards,
    در واقع اولین چیز همون بافر رو احتمال داده بعد هم آپدیت های درایور و ویندوز (یکم هم فکر کرده ما هیچی نمیدونیم مثلا گفته درایور نصب هست! ؟) و این که بعضی از نرم افزار ها شاید تداخل دارند که غیر فعالشون کنم .
    آره تقریبا همون مسائلی رو که گفته بودم بهشون اشاره کرده.

منتها یه چیزی الان یادم افتاد. در مورد غیر فعال کردن کارت صدای آنبرد.
    ممکنه اگه غیر فعال نشده باشه، با کارت صدایی که استفاده میکنی تداخل پیدا کنه. اگه کارت صدای آنبرد رو از قسمت BIOS سیستم غیر فعال نکردی اینکار رو انجام بده یا حتی الامکان از قسمت device manager اون رو غیر فعال کن. این فکر کنم آخرین راهی بود که به ذهنم میرسید :)
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

10. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    107224
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    25
    25 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    0

درود.
    ببینید من میخوام جدیدا یه کارت صدای حرفه ای بخرم به نام tc electronic (البته خواستم m audio بخرم که فروشنده گفت دیگه الان قدیمی شده این مارک و دیگه تولید هم نمیشه و از این حرفا).

حالا سوال من اینه که آیا قرار گرفتن یک کارت صدا در مسیر بین کامپیوتر و گیتار الکتریک صدای تولید شده را بهتر از حالت لایوی میکنه که ما در حالت عادی و بدون حضور هیچ interface بین گیتار و آمپ انجام میدیم ؟ (یعنی منظورم حالت عادی ایه که فقط گیتار به آمپ وصله و هیچ وسیله یا کارت صدا و... بین اونا نیست و در حالت عادی مینوازیم).

ممنون میشم که پاسخ بدین چون هنوز تردید دارم که آیا یه کارت صدا بخرم یا اینکه بهتره مثلا یه دونه میکروفن حرفه ای بخرم و اونو توی فاصله ی 1 متری آمپ بزارم و با افکت zoom g1 که دارم بخوام اونجوری رکورد گیری کنم.

میخوام ببینم کدوم حالت, جنس صدای بهتری تحویلم میده و این باعث بشه تا تصمیم بگیرم که کارت صدا بخرم یا اینکه میکروفن بگیرم و لایو ضبط کنم.

12. 2 کاربر برای این پست از amirhasani تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhasani [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود.
    ببینید من میخوام جدیدا یه کارت صدای حرفه ای بخرم به نام tc electronic (البته خواستم m audio بخرم که فروشنده گفت دیگه الان قدیمی شده این مارک و دیگه تولید هم نمیشه و از این حرفا).

حالا سوال من اینه که آیا قرار گرفتن یک کارت صدا در مسیر بین کامپیوتر و گیتار الکتریک صدای تولید شده را بهتر از حالت لایوی میکنه که ما در حالت عادی و بدون حضور هیچ interface بین گیتار و آمپ انجام میدیم ؟ (یعنی منظورم حالت عادی ایه که فقط گیتار به آمپ وصله و هیچ وسیله یا کارت صدا و... بین اونا نیست و در حالت عادی مینوازیم).

ممنون میشم که پاسخ بدین چون هنوز تردید دارم که آیا یه کارت صدا بخرم یا اینکه بهتره مثلا یه دونه میکروفن حرفه ای بخرم و اونو توی فاصله ی 1 متری آمپ بزارم و با افکت zoom g1 که دارم بخوام اونجوری رکورد گیری کنم.

میخوام ببینم کدوم حالت, جنس صدای بهتری تحویلم میده و این باعث بشه تا تصمیم بگیرم که کارت صدا بخرم یا اینکه میکروفن بگیرم و لایو ضبط کنم.
    یکسری از سوال‌هاتون رو باید جناب هانی شبابی جواب بدن که در زمینه کارت صدا و از این قبیل مسائل واردتر هستند. ولی‌ میخواستم که عرض کنم که شما میتونید مولتی افکت تون رو مستقیماً به کارت صدا، و یا حتی به Mic In لپ‌تاپ تون وصل کنید. البته اگر کارت صدای خوب داشته باشید صدای خیلی‌ بهتری از اتصال مستقیم به Mic In خواهید گرفت. من خودم Boss GT-6 دارم و مستقیم وصل می‌کنم.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

14. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    107224
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با تشکر از راهنمایی شما.
    پس من نتیجه میگیرم که قرار گرفتن یک کارت صدا در مسیر بین یک مولتی افکت و گیتار , صدای تولید شده را از حالتی که فقط گیتار+افکت+آمپ وجود دارن و لایو نواخته میشه , بهتر میشه.

خب نظر دیگری وجود نداره.
    بهتره برای رکورد گیری از سیستم : گیتار+مولتی افکت+آمپ+میکروفن استفاده بکنم
    یا
    سیستم : گیتار+مولتی افکت+کارت صدا+آمپ ؟

16. کاربران زیر از amirhasani به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نه نه. من منظورم این نبود که بگم کدوم از کدوم بهتره. عرض کردم بحث مقایسه رو اجازه بدید آقای هانی شبابی تحلیل کنن براتون. من فقط خواستم بگم این رو هم امتحان کنید. بنده در مسائل فنی‌ کارت صدا و ضبط با کامپیوتر و این چیزا اصلا صاحب نظر نیستم چون به جز یکبار اونهم در سال ۱۳۸۰، هیچوقت دیگه‌ای با این لوازم بصورت حرفه‌ای کار نکرده‌ام.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

18. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

سلام

نه. اصلا این روش پیشنهاد نمیشه. چون نویز خیلی زیادی رو در آمپ میشنوید (البته بستگی به مدل آمپ هم داره).
    اگه بخواید از کارت صدای حرفه ای استفاده کنید، نرم افزار های شبیه سازی داریم که خیلی خیلی طبیعی هستن و دیگه نیازی به استفاده از این روش نیست و شما با یک هدفون خوب و یا یک اسپیکر خوب میتونید به صدای دلخواهتون دست پیدا کنید. اگر هم خواستید از صدای مولتی افکتتون رکورد بگیرید، همون کاری رو انجام بدید که فرشاد جان فرمودن.

رکورد با کیفیت آمپ با میکروفون کار بسیار دقیق و حساسی هست. با توجه به اینکه محیط رکورد شما حتما باید عایق بندی شده باشه تا صدا های مزاحم وارد میکروفون نشه و اینکه شما به دو میکروفن داینامیک و کندانسر نیاز دارید و هچنین کارت صدا با پری آمپ قوی.

ضبط کردن با میکروفون در صورتی ارزش داره که تجهیزاتمون کامل باشه. یعنی آمپ لامپی در اختیار داشته باشیم به همراه یونیت افکت های مورد نیاز و سایر امکاناتی که در بالا ذکر کردم، که در این صورت اگه اصولی انجام بشه، بهترین نتیجه رو میده.

اما در صورتی که امکاناتتون محدود هست، میتونید کارت صدای اکسترنال تهیه کنید که ورودی hi-z برای گیتار الکتریک داشته باشه و با استفاده از نرم افزار های شبیه ساز اقدام به رکورد گیری کنید (البته در این صورت سیستم شما هم باید به اندازه کافی قوی باشه تا جوابگوی کار با این نرم افزار ها باشه) و یا اینکه یک مولتی افکت مثل zoom g9 تهیه کنید که هم با usb به کامپیوتر وصل بشه و کار کارت صدا رو براتون انجام بده و هم اینکه بتونید بصورت جداگانه از صداها و امکاناتش استفاده کنید.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Friday 10 April 2015 در ساعت 05:37 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

20. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    107224
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

1. منظور شما از شبیه ساز , VST که نیست ؟

2. آیا وجود یک اسپیکر ضعیف ممکنه (در صورت خوب بودن کارت صدا و جنس پیکاپ قوی و...) مشکلی در رکورد گرفتن ایجاد کنه یا تاثیری نداره روی اون چیزی که رکورد شده ؟

سپاسگزار میشم اگر این 2 تا سوال را هم پاسخ بدین.

22. کاربران زیر از amirhasani به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhasani [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    1. منظور شما از شبیه ساز , VST که نیست ؟

2. آیا وجود یک اسپیکر ضعیف ممکنه (در صورت خوب بودن کارت صدا و جنس پیکاپ قوی و...) مشکلی در رکورد گرفتن ایجاد کنه یا تاثیری نداره روی اون چیزی که رکورد شده ؟

سپاسگزار میشم اگر این 2 تا سوال را هم پاسخ بدین.

1- این شبیه ساز ها هم به صورت standalone و هم به صورت vst fx (برای استفاده در محیط DAW ها) مورد استفاده قرار میگیره.

2- خیر. این رو چند روز پیش هم خدمتتون عرض کردم که اگه گیتار به صورت Direct Input رکورد گرفته بشه، اسپیکر ها در کیفیت رکورد تاثیری ندارند.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

24. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    107224
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اگه بخواید از کارت صدای حرفه ای استفاده کنید، نرم افزار های شبیه سازی داریم که خیلی خیلی طبیعی هستن.
    فکر کنم اینجا یه سوئ تفاهم کوچیک بوجود اومده باشه و اونم اینه که منظور شما از VST همون شبیه سازهای گیتار الکتریک مثل EEG Strawberry و musiclab و shreddage II هستن ؟ (که ازشون استفاده کردم و هیشکدوم صداشون طبیعی نیست و حتی manual های اونها را هم خواندم و توی محیط sonar و Fl studio هم حتی اومدم موج صدا و wheel های اونها را هم دستکاری کردم تا طبیعی به گوش برسه صداش , ولی اصلا حتی شبیه صدای گیتار الکتریک واقعی هم نشدن.)

ولی من فکر کنم منظور شما از شبیه ساز , شبیه ساز افکت هستش مثل گیتار ریگ که اگر منظور شما افکت مجازی (یا شبیه ساز افکت) باشه که بنده حرف شما را قطعا قبول دارم و مطمئنا همینطوره.

26. 2 کاربر برای این پست از amirhasani تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

فکر کنم اینجا یه سوئ تفاهم کوچیک بوجود اومده باشه و اونم اینه که منظور شما از VST همون شبیه سازهای گیتار الکتریک مثل EEG Strawberry و musiclab و shreddage II هستن ؟ (که ازشون استفاده کردم و هیشکدوم صداشون طبیعی نیست و حتی manual های اونها را هم خواندم و توی محیط sonar و Fl studio هم حتی اومدم موج صدا و wheel های اونها را هم دستکاری کردم تا طبیعی به گوش برسه صداش , ولی اصلا حتی شبیه صدای گیتار الکتریک واقعی هم نشدن.)

ولی من فکر کنم منظور شما از شبیه ساز , شبیه ساز افکت هستش مثل گیتار ریگ که اگر منظور شما افکت مجازی (یا شبیه ساز افکت) باشه که بنده حرف شما را قطعا قبول دارم و مطمئنا همینطوره.

نه، منظورم شبیه ساز آمپ و افکت هست. چون اگه منظورم VSTi بود که دیگه کاری با کارت صدا و گیتار الکتریک نداشتیم! ;)
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

28. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    107224
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط amirhasani : Friday 23 May 2014 در ساعت 12:32 PM

30. 2 کاربر برای این پست از amirhasani تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

امروز برای خرید کارت صدا به یک جایی مراجع کردم و دو نوع کارت صدا را بهم پیشنهاد داد.
    اولی , کارت صدای M-Audio Fast track MKII بود که میگفت دارای ورودی-خروجی دیجیتال نیست و سرعت انتقالش هم 48 کیلوهرتزه ولی کارت صدای m-audio fast track pro هم ورودی و خروجی دیجیتال داره و هم سرعت انتقال داده ی اون 48 کیلوهرتز هست.

حالا من میخواستم بدونم که برای من که میخوام فقط یه دونه گیتار به کارت صدام متصل کنم کدوم بهتره و اصلا داشتن ورودی و خروجی دیجیتال و سرعت انتقال (بر حسب کیلوهرتز) چه تاثیری میتونه روی صدای خروجی بزاره و آیا این تغییر خیلی خیلی محسوسه نسبت به کارت صداهای آنالوگ ؟
    سلام

ورودی/خروجی دیجیتال مثل ورودی/خروجی آنالوگ در کارت صداها، وظیفه ی انتقال صدا رو بر عهده داره.
    هنگام کار با تجهیزات استودیو ای ممکنه به تجهیزاتی مانند برخی میکسر ها برخورد کنید که خروجی دیجیتال دارند که در این صورت می تونید از خروجی دیجیتال اونها، به ورودی دیجیتال کارت صدای خودتون متصل کرده و صدا را رکورد کنید. ولی برای شما فکر نمیکنم ضروری باشه. اگه بودجتون محدود هست و در آینده قصد انجام کار حرفه ای استودیویی هم ندارید، به نظر من، MKII براتون مناسب هست. البته مدل های بهتر و جدیدتری هم در بازار موجود هست. منتها باید ببینید بودجتون در چه حدی هست.

پیشنهاد میکنم مقاله موجود در تاپیک زیر رو هم حتما با دقت مطالعه کنید.

تمرين تمرين تمرين

موفقيت

32. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)