لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: مـسـعـود فـرد منـش

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    960
    7,753 بار تشکر شده در 1,683 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/9
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    19

پیش فرض مـسـعـود فـرد منـش

0 Not allowed! Not allowed!
    - بـیـوگـرافی مـسـعـود فـرد منـش
    مـسـعـود فـردمـنش را در ویدئوی دعـا در کـنـار مـعـین دیده ایم ، مـردی کـه بین سـال های 1368 تا 1378 یک دهـه طلایی را سـپری کـرد هـمـراه با هـنـرمندانی چـون مـعـین وسـیاوش قـمـیشی. تــرانه سـرایی کـه „جـنون(من از راه اومـدم)” ، ننـه ، دعـا، نـمـاز از جمـله کارهای شـاخص او بوده است. باید اضـافه کـرد که او خـود نـیـز به خوانندگی می پـردازد. هـمچنین او اصالتی کاشانی - تفـرشی دارد.
    بـا هم اتو بـیـوگـرافی او را به نـقـل از سـایت طرفداران مـعـین از نـظـر می گـذرانیم:
    در اول اسفند ماه سال 1329 در جنوب شهر تهران متولد شدم .مسلمانم مسلمانی معتقد . مولایم علی است و مرشدم مولای رومی . قاضی نیستم ولی عاشق قضاوتم و در قضاوتم به خود نیز رحم ندارم. درختان را عاشقانه دوست دارم وسایه اشان را به قصر طلا هم نمیدهم. در یک خانواده کارگری بزرگ شدم و محبت های واقعی و نیز دردهای اجتماع را از نزدیک لمس کرده ام. و با فقر این بزرگترین گنجینه پرافتخارخزانه بشریت غریبه نیستم . انها را کسی برایم تعریف نکرده و در سینما ها هم ندیدم. با انها زندگی کرده ام و بدینگونه می توانم برای مردم سرزمین خود صادقانه حرف بزنم و از چیزی بگویک که عمری سایه و سایه شان بودم. از یک درس زنگ انشا در کلاس دهم دبیرستان ابومسلم در منطقه منیریه تهران با شنیدن شعری توسط یکی از همشاگردیهایم که به جای انشا از استاد پیر اجازه گرفت تا برای بچه ها بخواندبه شعر علاقه مند شدم وگم کرده خویش را یافتم. شخصیت واقعی شعر خود را با البوم های حکایت معرفی کردم و با کتاب (برگ زردی در بهار) که اولین مجموعه اشعار و ترانه هایم میباشدشناسنامه شعر خود را تقدیم مردم دیار خویش کردم .

moeinpage

2. کاربران زیر از Leon به خاطر این پست تشکر کرده اند:

E_N

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)