لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 64

موضوع: نسل امروز امانت دار خوبی برای موسیقی نیست

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,965
    3,372 بار تشکر شده در 974 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 445/2
    Given: 787/1
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mixer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قل قول: نوشته اصلي بوسيله hdhamid [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

هیچکس ندونه .. شماها با شنیدن نمونه کارا و مباحث فنی من تو تاپیک گیتار میتونین ببینین در زمینه کاری خودم (پاپ اصیل غرب (نه ایرانی چرت).. پاپ تلفیقی.. کلاسیک) .. لااقل .. بد نیستم .. پس در زمینه این مسائل با من لطفا وارد بحث نشین..

نقل قول:
    نوشته اصلي بوسيله Mohammad_ngml [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من با بی سوادی خودم فهمیدم که حمید هیچ تنفری نسبت به موسیقی اصیل ایرانی نداره.. تمام حرفش این بود که کاری کنین موسیقی واسه منو حمید و امثال ما عوام هم شیرین بشه.. من نمیفهمم این جنگ و دعوا داره؟.. ایول بابا.. موسیقی پاپ و غیره که به قول خودتون مال ما نیست ما نمیتونیم عوضش کنیم.. موسیقی سنتی که جد اندر جد (باز به قوا خودتون) مال ماست.. شما هم که اهالی موسیقی سنتی.. خوب اینکه پیشرفتش بدین بده؟ دیگه من نمیدونم.. اگه فکر میکنین من هم دارم توهین میکنم که دیگه آدم ناچار میشه طرف سنتی هم نیاد.. نه پیشنهادی نه انتقادی..
    یا حق...

من نمیدونم شما به این چی میگید !! (قسمت های قرمز نقل قول دوستتون رو مشاهده بفرمایید)

این تنفر رو نمی رسونه ؟!!! (داره میگه موسیقی ایرانی چرت هست)
    آیا این توهین نیست ؟!!! (موسیقی ایرانی چرت هست ؟!!!)

اگر این توهین نیست حتما شما اسمش رو میذارید پیشرفت در ضمینه کارمون !! نه ؟!!!

متاسفم محمد عزیز ! شما دیگه چرا ؟!
    پروفسوووووووووووور... پاپ ایرانی رو گفتم چرت.. نه موسیقی اصیل ایرانی!!!
    منظورم اینه که موسیقی پاپ اصیل غربی رو قبول دارم .. نه پاپ ایرانی که ریشه ای نداره!!! .. بابا چقد شماها دوس دارین برا خودتون دشمن بتراشین!!!
    یکمم خوش فکر باشین .. من هیچوقت به چیزی که از نیاکانم بهم رسیده باشه .. توهین نمیکنم .. من کی باشم آخه!! ..
    ولی در مورد پاپ ایرانی میگم .. چررررررررررررررررررته .. ذره ای هنر توش نیست.. ذره ای علم هم توش نیست... اینو میگم چون خودم تو کار پاپ هستم و میدونم چه خبره ...
    ویرایش توسط hdhamid : Sunday 3 April 2011 در ساعت 08:59 PM
    خداحافظ .. همین حالا.. همین حالا که من تنهام
    خداحافظ... به شرطی که .... ببینی تر شدن چشمام

2. 2 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)