لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 78

موضوع: مدرسین کمانچه در نقاط مختلف کشور

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    1,159 بار تشکر شده در 328 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    بله خوب شما درست میفرماییدAliB عزیز از راهنماییهای شما و دوستان دیگه خیلی استفاده کردم و فکر کنم همون استاد کامکار رو اگر قبولم کردن و قسمت بود (گوش شیطون کر) برم... یکی از اقوام ما هم واسه هر جلسه ویولن که کانادا میرفت 22 دلار میداد، ولی خوب حقوق هر ماهش هم حدود 8000 دلار بود! (با این حال به نظر من باز هم به قول شما ارزشش رو داره)
    درد من حصار بركه نيست؛
    درد من زيستن با ماهيانيست
    كه فكر دريا به ذهنشان خطور نكرده است.

2. 4 کاربر برای این پست از MEHRNAM تشکر کرده اند:

Kamanche آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2838
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    2,444
    3,041 بار تشکر شده در 833 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    55

سلام مجدد
    یه جمله ی معترضه بگم . ممکنه به موضوع تاپیک ربط نداشته باشه . اگر دوست داشتید میتونیم توی یه تاپیک دیگه ادامه ش بدیم .
    البته ما ارادت داریم خدمت علی جان . (به خصوص با بیت آسمان ...)
    اما واقعا این جمله علی عزیز : اینجا اساتید طراز اول واقعا پولی نمیگیرن!
    رو من زیاد قبول ندارم . اتفاقا نسبت به طیف عظیم شاگردهایی که دارند پول خوبی هم میگیریند .
    اصلا مگه ماها خوب حقوق میگیریم که خوب هم حقوق بدیم .
    به نظر من شهریه ی کلاس های موسیقی در تهران و شهرستان ها ابدا با بودجه ی عامه ی مردم همخونی نداره . دقت کنید عامه مردم .
    ببینید ما توی کل ایران مثلا یه اردشیر کامکار داریم که ملت از سراسر ایران پیشش میرن و نمیدونید با چه ترافیکی و با چه تعدادی . این مقدار شاگرد رو که من والا دقیقا نمیدونم چند نفرن رو با یه جمع و تفریق میشه حساب کرد که سالانه یا ماهانه چقدر پول به حساب یه استاد می ریزند .
    بله من هم با شما موافقم که نوش جونشون و حقشونه اما میشه شرایط رو تعدیل کرد . که مثلا من نوعی جرات داشته باشم در کنار کلاس جناب شکارچی فقط خیال رفتن به کلاس جناب کامکار رو هم در ذهنم بپرورونم . یا مثلا خانم مهرنام ننویسند امیدوارم قیمت ها زیاد دردناک نباشه !
    ببنید الان اکثر شاگردهای موسیقی تک استادی هستند یه شیوه رو میرند و آموزش میبینند و بیرون میان اکثرا به دلایل مادی نمیتونند همزمان پیش دو تا استاد دیگه برند . همونطور که خودتون هم میدونید لازمه ی به وجود امدن تکنیک نوازندگی در یک فرد هنرجو ، دیدن استادان مختلف ، تجربه ی نواختن همه ی شیوه ها و هزار تا چیز دیگه است. اما واقعا با این شیوه ی که الان حاکمه یه هنرجو میتونه در طول دوره ی هنراموزیش از چند استاد استفاده کنه ؟
    و این رو هم به خاطر داشته باشیم که همین اساتید که الان بزرگ شده اند زمانی چه اساتیدی رو همزمان در اختیار داشتند و با چه شرایط آسان تری ، روز و شب باهاشون زندگی میکردند درس میگرفتند و پس می دادند .

در اخر
    میدونم که زمانه فرق کرده و دوره دوره ی چیپس و پیتزا و فست فود و ... ایناس . اما این حرفا هم فکر میکنم قابل تامل باشه . نه ؟
    این چه استغناست یا رب ! وین چه قادر حکمت است !
    کاین همه زخم نهان هست و مجال آه نیست !

4. 6 کاربر برای این پست از Kamanche تشکر کرده اند:

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام. ببخشید حوصله تاپیک جدید رو نداشتم، همین جا بگم که آره واقعا" خیلیها رو میشناسم که به دلیل مشکلات مالی نمیتونن حتی پیش یه استاد که باب دلشون هست برن! میدونید رابطه ی استاد و شاگرد موسیقی و رابطه ی نوازنده و ساز روابطی پیچیده اند که به نظر من خیلی باید مورد توجه قرار بگیرن، سازی که دل نوازنده رو بزنه یا بدتر از اون استادی که دل شاگرد رو بزنه احساس خیلی بدی به نوازنده میده که به این آسونی ها قابل جبران نیست...
    به هر حال ما هم (خودمو میگم) دستمون تو جیب ننه بابامونه! اگه به خودمون باشه که باید کلا" خیال اکثر تفریحامونو بزنیم...
    درد من حصار بركه نيست؛

6. 2 کاربر برای این پست از MEHRNAM تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamanche [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام مجدد
    یه جمله ی معترضه بگم . ممکنه به موضوع تاپیک ربط نداشته باشه . اگر دوست داشتید میتونیم توی یه تاپیک دیگه ادامه ش بدیم .
    البته ما ارادت داریم خدمت علی جان . (به خصوص با بیت آسمان ...)
    اما واقعا این جمله علی عزیز : اینجا اساتید طراز اول واقعا پولی نمیگیرن!
    رو من زیاد قبول ندارم . اتفاقا نسبت به طیف عظیم شاگردهایی که دارند پول خوبی هم میگیریند .
    اصلا مگه ماها خوب حقوق میگیریم که خوب هم حقوق بدیم .
    به نظر من شهریه ی کلاس های موسیقی در تهران و شهرستان ها ابدا با بودجه ی عامه ی مردم همخونی نداره . دقت کنید عامه مردم .
    ببینید ما توی کل ایران مثلا یه اردشیر کامکار داریم که ملت از سراسر ایران پیشش میرن و نمیدونید با چه ترافیکی و با چه تعدادی . این مقدار شاگرد رو که من والا دقیقا نمیدونم چند نفرن رو با یه جمع و تفریق میشه حساب کرد که سالانه یا ماهانه چقدر پول به حساب یه استاد می ریزند .
    بله من هم با شما موافقم که نوش جونشون و حقشونه اما میشه شرایط رو تعدیل کرد . که مثلا من نوعی جرات داشته باشم در کنار کلاس جناب شکارچی فقط خیال رفتن به کلاس جناب کامکار رو هم در ذهنم بپرورونم . یا مثلا خانم مهرنام ننویسند امیدوارم قیمت ها زیاد دردناک نباشه !
    ببنید الان اکثر شاگردهای موسیقی تک استادی هستند یه شیوه رو میرند و آموزش میبینند و بیرون میان اکثرا به دلایل مادی نمیتونند همزمان پیش دو تا استاد دیگه برند . همونطور که خودتون هم میدونید لازمه ی به وجود امدن تکنیک نوازندگی در یک فرد هنرجو ، دیدن استادان مختلف ، تجربه ی نواختن همه ی شیوه ها و هزار تا چیز دیگه است. اما واقعا با این شیوه ی که الان حاکمه یه هنرجو میتونه در طول دوره ی هنراموزیش از چند استاد استفاده کنه ؟
    و این رو هم به خاطر داشته باشیم که همین اساتید که الان بزرگ شده اند زمانی چه اساتیدی رو همزمان در اختیار داشتند و با چه شرایط آسان تری ، روز و شب باهاشون زندگی میکردند درس میگرفتند و پس می دادند .

در اخر
    میدونم که زمانه فرق کرده و دوره دوره ی چیپس و پیتزا و فست فود و ... ایناس . اما این حرفا هم فکر میکنم قابل تامل باشه . نه ؟
    :دی :))
    کلا شاعر میگه آسمان رشک برد بهر زمینی که در او ، دو نفر بحر خدا یک نفسی بحث کنند :دی
    ضمن عرض ارادت مجدد به ویشتاسب عزیز باید بگم که برادر من خودم هم درد کشیده ام ...
    در کل می تونم بگم می فهمم چی میگی و کلا نظراتم رو در مورد اوضاع می دونی . بحث عمیق تر از این حرف هاست و اگر بخوایم ریشه یابی کنیم به مسایل زیادی باید اشاره کنیم که جاش اینجا نیست. اما همونطور که گفتم متوجه منظورت هستم ولی از زاویه ی دیگه نگاه کنیم ، 1_چند تا مثل اردشیر کامکار داریم؟ 2_ اردشیر کامکار برای اداره ی آموزشگاهشون آیا هزینه ای نداره؟ (همه ی درآمد رو که تو جیبش نمیگذاره بالاخره آموزشگاه هم خرج داره و مسلما هزینه ها باید توسط تک تک مدرسین تامین بشه) 3- تو جامعه (ی ما) همه ی آدم ها متناسب کاری که میکنن پول میگیرن؟ 4_ آیا اصلا همه ی آدم ها باید برابر دستمزد بگیرن؟ 5- حقوق یه مدیر دولتی آنچنانی چنده الان؟ 6- خیلی ها که یک شبه با یک تلفن ره صد ساله رو میرن چی؟ و و و و ... بازم میگم چند تا مثل اردشیر کامکار داریم؟ با چه خون دل خوردنی شده اردشیر کامکار؟ ارزش کاری که داره انجام میده چقدره؟ چقدر از طرف دولت ساپورت میشه؟ بیمه داره؟ تسهیلاتی داره؟ وام بهش میدن؟
    بچه ها! ما اگر پا تو این وادی گذاشتیم باید همدیگرو ساپورت کنیم . من خودم با سختی هزینه های کلاسم رو میدم و واقعا هزینه ی سنگینیه برام . هر بار میرم تهران برمیگردم 20 30 تومن فقط کرایه راه میدم ... ولی نهایت تلاشم رو میکنم که حالا که با این هزینه دارم میرم کلاس بهترین کاری که از دستم بر میاد رو انجام بدم ...
    به هر حال نظر من اینه که قرار نیست تاوان همه ی بی نظمی و بی برنامه گی و اختلالات اقتصادی این مملکت رو هنرمند تیپا خورده ... بده! هر چه میگیره نوش جانش !

8. 6 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

Kamanche آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2838
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    2,444
    3,041 بار تشکر شده در 833 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    55

سلام به دوستان .
    بله منم کاملا معتقدم به حرف های شما و گزینه هایی که نوشتید مخصوصا به این حرف علی جان که : قرار نیست تاوان همه ی بی نظمی و بی برنامه گی و اختلالات اقتصادی این مملکت رو هنرمند تیپا خورده ... بده! هر چه میگیره نوش جانش !
    من هم میگم نوش جانش . اصلا هنرمند حتما باید تامین باشه .
    اما هنرجو این وسط چی کار کنه ؟ این تاوان رو باید هنرجو بده ؟
    من نمیگم شهریه ی کلاسها نصف بشه .

حالا اگه بحث رو باز کنیم (که نمیخوام باز کنم) پای همون بی نظمی و بی برنامه گی و اختلالات اقتصادی میاد وسط
    اما به راحتی هر چه تمام تر ، این مشکلات رو میتونند در سطح مدیران موسیقی ارشاد حل کنند . با یه چیزی مثل یارانه ! یعنی مثلا بخشی از شهریه ی هر هنرجو رو ارشاد متقبل بشه . یه راه حل خیلی خیلی پیش پا افتاده س .
    البته میدونم عملی شدن این حرفا در وضعیت فعلی محاله و یه چیزیه شبیه به شعار ، اما منظورم اینه که فقط این وسط هنرجو که داره قربانی میشه .
    آثارش منفیش رو هم در نسل جدید وارد شده به موسیقی مون می بینم . که طیف وسیعی شون تهی از انچه که باید باشند هستند .
    در آخر حرفم
    میدونم بحث خیلی ریشه ایه و با دو کلام حرف حل شدنی نیست ، این حرف من بیشتر یه اظهار نظر یا نقد بود به انچه که پیش روم هست.
    سپاس
    این چه استغناست یا رب ! وین چه قادر حکمت است !
    کاین همه زخم نهان هست و مجال آه نیست !

10. 4 کاربر برای این پست از Kamanche تشکر کرده اند:

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

با یه چیزی مثل یارانه !
    اینو گفتی یاد خوشه افتادم. ههههههه. بابا بی خیال. این آموزشگاه کامکارها هر چی زنگ میزنم جواب نمیده :(
    این آخرین امیدمه(گریه) کسی خبر نداره از کار و بارشون؟ چرا جواب نمیدن؟
    درد من حصار بركه نيست؛

12. 2 کاربر برای این پست از MEHRNAM تشکر کرده اند:

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

آقا جان، جواب دادن کامکارها! قضیه حله!
    (گرچه کسی اهمیت نداده بود)
    ویرایش توسط MEHRNAM : Monday 15 March 2010 در ساعت 08:55 AM
    درد من حصار بركه نيست؛

14. 2 کاربر برای این پست از MEHRNAM تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

ا ِ هِم!
    درودی چو بوی خوش بهاران بر برادر و دوست جان ، ویشتاسب عزیز .
    در راستای مباحثات داغ و ریشه ای که در این تاپیک با هم آغاز کردیم باید عرض کنم که برادر ، من کاملا می فهمم نظرت رو ، وقتی از این زاویه ی دیدی که مطرح می کنی به قضیه نگاه می کنم ، می بینم که بله! این قضیه لطمه به سیستم آموزش میزنه و زده شاید ! اون هنرجوی مستعد شهرستانی (:دی مثلا من و شما) که به سطحی میرسه که حتما باید از آموزش سطح بالا استفاده کنه برای پیشرفت و تکمیل یادگیریش و بناچار باید بیاد در تهران و از اساتید طراز اول استفاده کنه ، واقعا براش سخته انجام این کار با توجه به هزینه ها ... ولی همونطور که خودت هم در روند صحبتت بهش اشاره کردی ، کار از جای دیگه خرابه! (حوصله ندارم اصلا که بگم کار از کجا خرابه =)) :دی)
    ولی ویشتاسب جان من یادمه که اقوامم که در تهران هستند ، مثلا 10 یا 12 سال پیش صحبت از جلسات خصوصی 30 تا 50 هزار تومنی کلاس های گیتار توسط هر ... ای می کردن . ببین همین الانم تو تهران خیلی ها بدون داشتن صلاحیت دارن بطور زیر زمینی بدور از هر مشکلی (که هنرمندان مطرح و اونایی که آموزشگاه دارن یا دارن تو آموزشگاه درس میدن) کار خودشون رو می کنن و پول های آنچنانی از هنرجو های ناآگاه می گیرن . اصلا چرا تو تهران فقط؟ تو همه ی شهرستان ها هم همینطوره حالا مبالغ شهریه مثل تهران نیست هر جایی به نسبت خودش .

خودت می دونی که کسی که آموزشگاه داره هزار و یک دردسر داره که واقعا نفس گیر و طاقت فرساست! مثلا اولین مشکل با ارشاده ! دومین مشکل با اماکنه (من نمونه ای از برخورد باور نکردنیه یک جوان 27 -8 ساله شایدم کمتر رو با استادم آقای شعاری دیدم تو آموزشگاه که به عنوان مامور اماکن اومده بود اونجا و بماند که چقدر بی ادبانه و چه رفتار و گفتاری داشت!) مشکل بعد داراییه و مسایل مالیاتی ! و و و و ...
    همونطور که گفتم ضمن درک مسایل مرتبط و درهم تنیده ی این موضوع ، ولی نمیشه کل قضیه رو متوجه آموزشگاه های موسیقی و اساتید کرد . مطلب بعد اینه که همونطور که فکر می کنم اشاره کردم ، مگه ما چند تا مثل مسعود شعاری و اردشیر کامکار داریم؟ مگه همه ی مدرسین موسیقی همینقدر میگیرن؟
    الان تو سمنان استاد سابق من که از ردیف دانان برجسته و اساتید واقعی موسیقی دستگاهی ایرانه تو آموزشگاهش داره ترمی 48 هزار تومن میگیره! خوب اونم روا نیست به نظر من !
    بازم به اینجا میرسیم که ... بگذریم!

16. 4 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9715
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    63
    43 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

چه خوب ...!

oblivion آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30737
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    14
    50 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آقای AliB یه لحظه فکر کردم شما آقای علی بیطرف هستین. ولی انگار اینطور نیست. سمنانی هستین؟
    ویرایش توسط oblivion : Tuesday 17 August 2010 در ساعت 02:30 PM

_RoshanaK_ آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46276
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    77
    155 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

استاد عارف روستایی
    کرمانشاه-نرسیده به میدان مرکزی طبقه ی فوقانی پیتزا کاکتوس
    8368849-8359464
    (4جلسه23000)
    اگر دروغ رنگ داشت
    هر روز شاید
    ده ها رنگین کمان در دهان ما نطفه می بست
    و بی رنگی کمیاب ترین چیزها بود...

(دکتر شریعتی)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51756
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان عزیز من تازه عضو این سایت شدم . خوشحالم از آشنایی با شما هنرمندان عزیز .
    من دنبال یک استاد خوب کمانچه در شهر کرمان می گردم .. دوستان اگه میشناسید ممنون میشم راهنمایی کنید .
    نظرتون چیه که با یه استاد معمولی شروع کنم بعد برای حرفه ای تر شدن بیام تهران کلاس ؟

can2000ada آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    51270
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    92
    49 بار تشکر شده در 30 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

درود به همگی
    خوش بحالتون که تو شهر بزرگ هستید همه نوع استاد هست ولی تو این شهری که من هستم هیچ نوع استادی نیست نه معمولی نه حرفه ای خودم از روی کتاب دارم تمرین میکنم بخاطر همینه 2ساله مشغولم ولی زیاد پیشرفت ندارم اگه کتاب خوبی سراغ داری معرفی کنید ممنون میشم لطفا کمکم کنید

_RoshanaK_ آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46276
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    77
    155 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

سئوال خوبی پرسیدید
    من با کتاب ((شیوه ی کمانچه نوازی نوشته ی استاد مهدی آذر سینا))(این کتاب 4جلد میباشد) شروع کردم
    کتاب خیلی خوبه اما درکنارش کتاب اول هنرستان موسیقی(ویولن) رو هم کار میکردم(اسمش دقیقا یادم نیست) اونم کتاب خوبیه اما شیوه ی کمانچه نوازی از ساده ترین مباحث شروع کرده. به نظر من بهتره هردو کتاب رو تهیه کنید چون اینطوری که فهمیدم این دوتا کتاب مکمل همدیگه هستن اما چون میگید که دوساله دارید خودتون کار میکنید شاید درسهای شیوه ی کمانچه نوازی براتون خیلی آسون باشه
    اگر دروغ رنگ داشت
    هر روز شاید
    ده ها رنگین کمان در دهان ما نطفه می بست
    و بی رنگی کمیاب ترین چیزها بود...

(دکتر شریعتی)

abcdefghijklmnop آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45276
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    116
    135 بار تشکر شده در 59 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    13

سلام. ميخواستم بپرسم جايي رو داخل تهران سراغ داريد كه هزيمه‌ي كلاس هاش بين 25 تا30 هزار تومن باشه(ماهيانه).
    در ضمن ميخواستم بپرسم حتما براي نواختن اين ساز انگشت هاي بلند لازمه ويكي ديگه اينكه ياد گيري مقدماتي ساز حدودا چه مدت زماني ميبره. (يعني تا قبل از اين كه هنرجو براي رديف نوازي اماده بشه) ممنون0

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط abcdefghijklmnop [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. ميخواستم بپرسم جايي رو داخل تهران سراغ داريد كه هزيمه‌ي كلاس هاش بين 25 تا30 هزار تومن باشه(ماهيانه).
    در ضمن ميخواستم بپرسم حتما براي نواختن اين ساز انگشت هاي بلند لازمه ويكي ديگه اينكه ياد گيري مقدماتي ساز حدودا چه مدت زماني ميبره. (يعني تا قبل از اين كه هنرجو براي رديف نوازي اماده بشه) ممنون0
    دوست عزیز الان تو شهرستان ها هم کلاس های موسیقی تو آموزشگاه ها جلسه ای 9 تا 10 هزار تومان هست که میشه ماهی 36 تا 40 هزار تومان و باز هشت معلم بی نوا (و آموزشگاه) گروی نه شون هست! چطور ممکنه تو تهران با این قیمت گلاس موسیقی درست درمون پیدا بشه؟
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)