لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 29

موضوع: نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما برای بهبود بخش سه تار!

alireza_amirsamimi آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    1,238 بار تشکر شده در 470 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما برای بهبود بخش سه تار!

0 Not allowed! Not allowed!
    دستت درد نکنه ولی لازم نیست اینجور مقاله ها رو مهم بزنی. مقالات خوبی میزنی ولی اکثرا تکراری هستند و از سایت های معروف که احتمالا همه خواندند و مشابه اون در مقاله ها هست. سعی کن خودت مقاله بنویسی

2. کاربران زیر از alireza_amirsamimi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

علیرضا جان از توجه و نظر شما متشکرم. به هر حال من این مطلب رو از چند نظر مفید دیدم که در اینجا قرار بدهم.
    اول اینکه مطلب به هیچ وجه تکراری نیست در سایت ما ، من عناوین و مطالب دیگر رو مطالعه کردم. این مقاله در مورد ساز شناسی ساز سه تار نیست. بیشتر جنبه ی توصیف ماهوی ساز سه تار از نظر شخصیت و صدادهی و اثر این ویژگی در جایگاه این ساز در بین موسیقیدانان ایران زمین می باشد که از این وجه مطالبی مفید و ارزشمند بیان شده که در تنویر دیدگاه هنرجویان و علاقه مندان به این ساز نقش بسیار مفیدی دارد.
    از این رو در بخش مقالات مناسب دبدم که در کنار سازشناسی این مقاله هم به عنوان تبیین ماهوی ساز سه تار برای مدتی در راس قرار داشته باشد تا حتما مورد مطالعه دوستان قرار بگیرد.
    مطلب بعد اینکه تمام مقالاتی که بنده از سایتهای دیگر در این سایت نقل می کنم همراه به معرفی منبع و نویسنده می باشد که این از اصول کار علمی می باشد.
    درست است که این مطالب در سایتهای دیگر به شیوه های مختلف نقل شده اما برای غنا بخشیدن به مطالب سایت و باز آن هم در یک چیدمان گزینش شده ذکر این مطالب بسیار مفید خواهد بود از این رو که مثلا کمتر سایتیست که به صورت مدون مقالاتی در مورد سه تار را در یک جا جمع آوری کند پس نقل این مطالب از این نظر بسیار حائز اهمیت است.
    از نظر نوشتن مقاله هم علیرضا جان من پژوهش گر موسیقی نیستم که توان ارایه ی مقاله داشته باشم. و سعی هم ندارم که هر مطلبی رو از قول خودم نقل کنم . ان شاالله اگر مطالبی مفید به ذهنم رسید حتما درج خواهم کرد.
    هر کس هم که مقاله ای دارد که اولین بار در این سایت ارایه می شود و واجد درجات علمیست و قابل ارایه ذکر کند که باعث بالا بردن جایگاه این سایت خواهد شد.
    ارادتمند شما
    علی

5. 5 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بازم سلام. من نمیگم بدون منبع مقاله میزنی. میگم این سایت معروفه مقاله هاش رو همه میخونیم . به خصوص در مورد سه تار. دیگه من لزومی به تکرار نمیبینم. و نکته دیگه به نظر من فروم جای بحث هست. ما قرار نیست حجم سایت رو از لحاظ مطلب با کپی پیست ببریم بالا. باید بحث کنیم. و مطلب دیگه درست پژوهشگر نیستی ولی همه مقالات پژوهش نیست. میتونه یه تجربه شخصی باشه. حتما قرار نیست درباره فیزیک کوانتم مقاله بدی!!. ولی خسته نباشی. این روزها که کمتر من میرسم به سایت سر بزنم خیلی نگران بخش سه تار بودم. ممنون که توجه داری

7. 3 کاربر برای این پست از alireza_amirsamimi تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza. amirsamimi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بازم سلام. من نمیگم بدون منبع مقاله میزنی. میگم این سایت معروفه مقاله هاش رو همه میخونیم . به خصوص در مورد سه تار. دیگه من لزومی به تکرار نمیبینم. و نکته دیگه به نظر من فروم جای بحث هست. ما قرار نیست حجم سایت رو از لحاظ مطلب با کپی پیست ببریم بالا. باید بحث کنیم. و مطلب دیگه درست پژوهشگر نیستی ولی همه مقالات پژوهش نیست. میتونه یه تجربه شخصی باشه.حتما قرار نیست درباره فیزیک کوانتم مقاله بدی!!.ولی خسته نباشی. این روزها که کمتر من میرسم به سایت سر بزنم خیلی نگران بخش سه تار بودم. ممنون که توجه داری
    با سلام به دوستان عزیز.
    علیرضا جان مطالبی که من در سایت نقل کردم همگی مربوط به این یک سایت مشهور! نبوده.
    در قسمت مقالات بخش سه تار من سه مطلب تا به حال نقل کرده ام که تنها مطلب بالا مربوط به سایت هارمونیاست. گزارش گونه ای که نقل کردم درباره ی انواع پرده ی تار و سه تار مربوط به سایت هارمونی تاک است و مصاحبه با عباس مفاخری مربوط به روزنامه ی همشهریست که در مروری که بر وب داشتم به اون برخوردم و به دلیل اینکه مطالب جالبی پیرامون ساز سازی مطرح شده بود جالب دیدم که نقل بکنم. پس بنابر این همه ی مطالب از یک جا کپی و پیست نشده و از سه منبع مختلف بوده و آن هم به صورت گزینشی و بنا به صلاح دید شخص من.
    مساله ای که شما به اون توجه ندارید این هست که همه ی بینندگان این سایت افراد خبره و آشنا به ساز سه تار نیستند و همچنین عضو فعال سایت های به اصطلاح معروف بالا! شما اگر به مباحثی که بعضا در بخش سوالات و رفع اشکال بخش سه تار مطرح می شود توجه کنید به ضرورت قرار دادن مطالب آموزشی و حتی کپی پیستی پی خواهید برد . بسیاری از سوالات و ابهامات در اثر عدم اطلاع از مثلا ساز شناسی و یا هویت صوتی ساز سه تار است. با قرار دادن مطالب خوب و آموزنده در مورد چند و چون ساز سه تار نیاز به مطرح کردن سوالات بدیهی خود به خود مرتفع می گردد. بنابر این در قرار دادن این مطالب فقط به طیف عزیزانی مثل شما توجه نمی شود بلکه سطح کاربر عام و دوستانی که مبتدی هستند هم مورد توجه هستند. طبیعیست که چنین مطالبی برای شما جذابیتی نداشته باشد. نکته ی دیگر اینکه اگر دوستان دیگر هم از همین سایتهای معروف مشغول به کپی کردن مطالب هستند این بر گردن من نیست.
    مطلب بعد اینکه من دو سه هفته است که این سایت رو پیدا کردم و بنا به پیشنهاد دوستان عزیزی که مطالبی که من مرقوم داشته بودم رو خوانده بودند و پسندیده بودند مسولیت بخش سه تار سایت رو به عنوان مدیر پذیرفتم و طبیعیست که به این بخش توجه داشته باشم چون محدوده ی فعالیت من در این سایت است و خوشحال هستم که شما رو هم به عنوان یک کاربر باتجربه و قدیمی تر و همچنین یکی از مدیران سایت و باز همینطور به عنوان فرد با تجربه(بنا به گفته ی دوستان) در ساز سه تار به عنوان همکار و همیار در کنار خودم و به همراه همه ی دوستان عزیز دیگر دارم.
    همانطور که گفتید فروم جای بحث است + تبادل نظر + کمک و همیاری + ارایه مطالب آموزشی و مفید ...
    مطلب بعد اینکه علیرضا جان در این چند روزی که من مسولیت این بخش رو پذیرفتم بسیار تلاش کردم که به این بخش که تا پیش از این مدیر جداگانه ای نداشته سر و صورتی مدیریت شده و منظم بدم و در این راستا ابتدا سعی کردم که در بخش تصاویر عکس های جذابی رو بگذارم که برای دوستان جالب باشد و همینطور از خودم یک سری عکس آموزشی قرار دادم از وضعیت ساز گرفتن از زاویه هایی متفاوت و روشنگر. در بخش گفتگوی فنی 4 تاپیک ایجاد گردم با مضامین ابتکاری که همه بتونند در اون شرکت کنند. در بخش نوازندگان هم سه عنوان و در این بخش هم همینطور.
    به هر حال هر کس یک سطح توان دانش و بینش و خلاقیتی داره و البته این گونه تبادل نظر ها و پیشنهادات خوبه و مفید. کما اینکه همانطور که در اولین پاسخ عرض کردم ضمن اینکه من تجربیات شخصیم رو به صورت مفصل در تاپیکهایی که وارد بحثش شدم بیان کردم و دوستان شاهد هستند باز هم اگر مطالب جالبی که ارزش مطرح شدن در تاپیکی جدا داشته باشد بیان خواهم کرد.
    این بخش بخش شخص من یا شما نیست همه ی عزیزان مطلب مرقوم می دارند و ما هم همینطور و من فقط دستم در مدیریت پستها و سامان دادن به بخش باز تر از کاربران عادیست.
    ان شاالله من و دوستان دیگر و شما به حرکت ادامه می دهیم تا زمانی که وقت و توان ما اجازه بدهد به مطرح کردن مطالب ایجاد و شرکت در بحث ها می پردازیم.

9. 4 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

Majed آواتار ها
    مدیر کل سایت

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    771
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    3,831
    5,080 بار تشکر شده در 1,121 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Majed on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 309/2
    Given: 138/1
    میزان امتیاز
    10

ارایه ی مطالب با ذکر منبع هیچ مغایرتی با مفهوم فورم و قوانین سایت نداره و ممنونم علی جان که این اطلاعات رو منتقل میکنی..

البته بنا به گفته ی علی رضا قطعا اگه مطالب مال خود بچه ها باشه خیلی بهتره .. ولی استارت مقاله نویسی با خوندن این مقاله ها شروع میشه و زحمات علی جان هم بدون سود قطعا نیست...

لطفا بحث تاپیک رو ادامه بدید..

با تشکر
    برای بهتر زندگی کردن باید بهتر دید ...!!!!

11. 2 کاربر برای این پست از Majed تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

چی رو ادامه بدم بابا!!! هر چی میگم این علی جدیده از دست علی قدیمیه(خودم) ناراحت میشه یه چیز دیگه جواب میده فکر میکنه ما قصد بد داریم. بابا بی خیال علی آقا. کارت رو بکن بابا جان

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

علیرضا جان همونطور که خود شما در پست قبل فرمودید فروم محل بحث هست. شما مطلبی ذکر کردید در مورد مطالب کپی پیتسی من و در این راستا من هم توجه شما را به نکاتی چند از دید خودم جلب کردم.
    قضیه را در همین چارچوب بررسی کنید و بنگرید .
    در ادامه ، هم من به فعالیت خود ادامه خواهم داد و هم شما و با همکاری و همفکری سعی در بهبود مطالب و کمک به دیگر دوستان خواهیم داشت و در کل گسترش موسیقی ایرانی و تبادل تجربه و اندیشه در این زمینه .
    ارادتمند شما
    علی

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ببخشید برای بار دوم میگم . ولی تو را به خدا این فونتت رو تغییر بده و همون معمولی بنویس. رنگ رو هم قرمز نکن خوندنش سخته . یه پیشنهاد هم دارم اگه گوش کنی خیلی خوبه. بابا به خدا اینجا همه آشنا هستن!! تو خونه هم همینجوری حرف میزنی. مگه خط کش قورت دادی؟!! یه کم راحت تر حرف بزن بابا. انقدر رسمی آدم خسته میشه. قول میدیم به کسی نگیم!!! اینجوری عوض اینکه 5 خط بنویسی 2 خط مینویسی کار من و بقیه هم راحت میشه و کلی دعا به جونت میکنیم.

15. 2 کاربر برای این پست از alireza_amirsamimi تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

عليرضا جان به هر حال آدم بايد در زندگي همه جور انساني را ببيند از جمله انواع خط کش و عصا قورت داده را.
    اگر همه به يک سان صحبت کنند دنيا کسل کننده خواهد بود. بعضي جاها کار از دست خارج شده و ادبيات من هم شکل راحت تري به خود مي گيرد منتظر آن لحظات باشيد((:
    رنگ فونت هم قرمز نيست و قهوه ايست. اما براي رضايت دوستان(و چون بار دوميست که اشاره مي کنيد) سعي مي کنم بيشتر از رنگ مشکي استفاده کنم. اندازه ي فونت هم بستگي به حس دارد.
    مويد باشيد

17. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    1,927 بار تشکر شده در 634 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    55

راستی موضوع تاپیک چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید خریدارم شوی تا من خریدارت شوم

وز دل و جان یارم شوی تا عاشق زارت شوم
    من نیستم چون دیگران بازیچه بازیگران
    اول به دام آرم تو را وان گه گرفتارت شوم

19. 3 کاربر برای این پست از خان تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

محمد جان این هم از مواردیست که باید تذکر داده شود و خوشحالم که شما اشاره کردید . این موارد می توانست در بخش مدبران و پیشنهاد به مدیران مطرح شود . چون اساسا ماهیت تاپیک های بخش مقالات مباحثه ای و انتقادی نیست و برای بحث و گفتگو باید در قسمت بحث و گفتگوی فنی و نظر خواهی تاپیک زد و برای پیشنهاد و انتقاد به مدیران در انجمن مربوطه.
    از این پس پست های نامربوط به موضوع تاپیک منتقل و یا پاک خواهد شد.

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

پیش فرض نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما برای بهبود بخش سه تار!

دوستان عزیز سلام.
    از این به بعد اگر مطلبی برای بهبود بخش سه تار و شیوه ی اداره ی اون دارید و یا اگر انتقادی در مورد مطالب و موارد در این بخش دارید در این تاپیک عنوان کنید.
    با تشکر

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AliB [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عليرضا جان به هر حال آدم بايد در زندگي همه جور انساني را ببيند از جمله انواع خط کش و عصا قورت داده را.
    اگر همه به يک سان صحبت کنند دنيا کسل کننده خواهد بود. بعضي جاها کار از دست خارج شده و ادبيات من هم شکل راحت تري به خود مي گيرد منتظر آن لحظات باشيد((:
    رنگ فونت هم قرمز نيست و قهوه ايست. اما براي رضايت دوستان(و چون بار دوميست که اشاره مي کنيد) سعي مي کنم بيشتر از رنگ مشکي استفاده کنم. اندازه ي فونت هم بستگي به حس دارد.
    مويد باشيد
    علی جان ممنونم. دستت درد نکنه. این کار رو که انجام دادی باعث میشه از لحاظ روانی آدم داخل فروم چشمش احساس پیوستگی کنه. ممنونم فونتت رو تغییر دادی. و دلیل اون حرف من هم این بود که من به طور ذاتی سریع سراغ اصل موضوع میرم. از دستم ناراحت نشو

23. کاربران زیر از alireza_amirsamimi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza. amirsamimi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    علی جان ممنونم. دستت درد نکنه. این کار رو که انجام دادی باعث میشه از لحاظ روانی آدم داخل فروم چشمش احساس پیوستگی کنه. ممنونم فونتت رو تغییر دادی. و دلیل اون حرف من هم این بود که من به طور ذاتی سریع سراغ اصل موضوع میرم. از دستم ناراحت نشو
    علیرضا جان اینکه مقصود و منظورتان را واضح و بی پرده بیان می کنید خصیصه ی مبارکیست ان شا الله که در زندگی کارگشای راهتان باشد.
    بنده به هیچ وجه ناراحت نشدم از status بنده هم که fine هست می تونید این مساله را دریابد ((:
    داشتن عقیده ی شخصی و چند و چون کردن و مباحثه پیرامون نظرات اصلا دال بر ناراحت شدن کسی نیست به هر حال هر گفتی را شنودیست.
    این اتفاق مبارکیست و بسیار مفید خواهد بود هم برای ما هم برای دیگران.

25. 2 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6901
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من تازه كارم! نه بهتره بگم هنوز شروع نكردم! من كه از مطالب خيلي استفاده بردم دست همه دوستان دردنكنه و آرزوميكنم موفق باشيد در تمام مراحل زندگيتون

27. 2 کاربر برای این پست از mahtab2003 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9598
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    57
    134 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

من با اجازه دوستان عزیز فقط نکته ای را ذکر میکنم و میگذرم:انچه نه تنها در موسیقی بلکه در تمام ابعاد زندگی یک ایرانی مانع توسعه بوده و هست ناتوانی ما از team work یا کار گروهی است ما اندک اندک باید به این نتیجه برسیم که با رواداری میتوانیم با همدیگر تعامل توافق یا مخالفت کنیم بی انکه به همدیگر اسیب برسانیم در فضای مجازی به راستی اسن کار اسانتر وتمرینی برای فضای راستین میتواند بود همهی ما لااقل در این سایت از جو کینه جو خود خواه و حسود حاکم بر هنر اموزی در ایران اگاهیم نوازندگان سه تار که به نظر من نجیب ترین ومحتشم ترین ساز این مرز و بوم است باید دلی چون ساز خود نجیب و صادق و بی تکلف داشته باشیم و با این فضای رنجبار مبارزه کنیم قدم اول گذشتن از شخصی کردن انتقادات است و پذیرش و ترک مبارزه با یکدیگر و دیگر دست کشیدن از تعارف است و پذیرش این دست کشیدن از سو. ی همه ما نه یکدیگر را دیدهایم نه حسابی جز انچه در هنر وجود دارد و دلباختگی همگی بدان با هم داریم چرا از چیزی که نباید رنج اور باشد برنجیم نبود رواداری کار را بدینجا رسانده است که هر نوازندهای خود را برتر میداند و بر سر انکه استاد دیگری بوده است یا فلان ساز را سی سال پیش به کسی اموخته است به جدال میپردازند و تنها فرزندان خود را چون دوران قاجار لایق میراث داری خود میپندارند این رفتار های قبیلهای و مرشد و مرید بازی افت موسییقی و هنر ما شده است اگاهانه با ان بستیزیم

29. 9 کاربر برای این پست از drkarbassi تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)