لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 29 از 29

موضوع: نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما برای بهبود بخش سه تار!

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

0 Not allowed! Not allowed!
    دوست ارجمند از نظر وزین و متین و زیبای شما بسیار استفاده کردم و از خواندنش لذت بردم.
    من با شما هم نظر و هم عقیده هستم . تفکیک حوزه های تخصصی و به رسمیت شناختن تجربه های فردی و تبیین جایگاه های هنری به دور از تعارف و تکلف و اعتبار بی حساب دادن و یا خار شمردن بی دلیل ، بهترین شیوه برای گذر از هرج ومرجیست که در حال حاضر به نوعی بر فضای کاری و تصمیم گیری موسیقی در ایران حکم فرماست. این هرج و مرج در محیط های مختلف هنری و در سطوح مختلف از ابتدایی تا عالیترین سطح وجود دارد و ریشه دوانده است و منشا همه ی مشکلات و گرفتاری هایی است که ما امروز در حوزه ی موسیقی از نظر فنی و تکنیکی و علمی از یک سو و از سوی دیگر شالوده و نحوه ی روباط هنرمندان در جامعه ی هنری با آن روبرو هستیم.
    امید است با بهره جویی از چنین بستر های زیبا و بی الایشی همچون سایت وزین نت آهنگ و به مدد دوستان هم دل و روشنفکر با افق های دید باز و بهره جویی از امکان تعامل و یادگیری از همدیگر ، به سوی این مهم حرکت کنبم ولی به شرط آنکه از همین امروز و از خود شروع کنیم. منصفانه بدانیم جایگاهمان کجاست و چه چیز هایی را می دانیم چه چیز هایی را نمی دانیم . در کدام وادی و شاخه از علم گسترده ی موسیقی می توانیم و حق داریم اظهار نظر داشته باشیم و در کدام حوزه ها چنین حق ی را نداریم(حق را در واقع دانش و تسلط ما بر ابعاد گوناگون هر وادی ایجاد می کند).
    سپاس از شما و اینکه خوشحالم در جمع ما هستید.
    پاینده باشید

2. 4 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19652
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    17
    27 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان
    تشکر میکنم از دوست خوبمalireza. amirsamimi.
    فکر میکنم بخش سه تار تبدیل شده به یک دوکون و دستگاه که بعضی ها با راه انداختن بحث های تکراری ، بی اهمیت و عموما بلا استفاده برای دوستانی که تازه نواختن سه تار رو شروع کردند فقط به فکر مطرح کردن خودشون باشن.
    بهتره که به جای این همه ادعا کردن و جواب همه رو دادن و از همه تشکر کردن و با خط قرمز نوشتن ،یه خرده به فکر اونایی بودیم که به امیدی به این بخش سر میزنند.
    ترجیح میدم به جای این بحث ها یه خرده بشینیم و بیشتر تمرین کنیم اونوقت به صورت کاملا خودکار از میزان حرف زدنمون کم میشه.
    ممنون

4. کاربران زیر از بهنام77 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام77 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همه دوستان
    تشکر میکنم از دوست خوبمalireza. amirsamimi.
    فکر میکنم بخش سه تار تبدیل شده به یک دوکون و دستگاه که بعضی ها با راه انداختن بحث های تکراری ، بی اهمیت و عموما بلا استفاده برای دوستانی که تازه نواختن سه تار رو شروع کردند فقط به فکر مطرح کردن خودشون باشن.
    بهتره که به جای این همه ادعا کردن و جواب همه رو دادن و از همه تشکر کردن و با خط قرمز نوشتن ،یه خرده به فکر اونایی بودیم که به امیدی به این بخش سر میزنند.
    ترجیح میدم به جای این بحث ها یه خرده بشینیم و بیشتر تمرین کنیم اونوقت به صورت کاملا خودکار از میزان حرف زدنمون کم میشه.
    ممنون
    بهنام جان اگر مشکل و یا سوالی داری بهتره مطرح کنی چون دوستان که نمی دونن مشکل شما چیه ! اگر نیازمند دونستن مبحثی هستی بپرس .

6. 4 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

Makao3000 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    21070
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    18
    41 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

آقای علیب خان درود برشما
    تاآنجاکه من میدانم شما فردی هستید متین و انسان دوست یادم نمیرود که دربرابر چند برسشی که درگروهای دیگر ازشما داشتم جنابعالی بافروتنی وصبر و بدون هیچ گونه تکبری به من پاسخ های قانع کننده یی دادید من ازشما سپاسگزارم و امیدوارم با نیت خوبی که درشماست دراینجا هم موفق باشی البته این کارزمانی به بیشترین نتیجه مثبت خود میرسد که همه دوستان وارد وکاردان دراین راه یار و یاورشما باشند وکنارنباشند و تنها به تماشا کردن و... بسنده کنند پس منتظر رهنمودهای دوستان هستیم. باآرزوی شادی و تندرستی برای همه دوستان چاکرهمه شما:ماکااو

8. 3 کاربر برای این پست از Makao3000 تشکر کرده اند:

shahparak آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    57322
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    255
    338 بار تشکر شده در 150 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 96/0
    میزان امتیاز
    12

با سلام به دوستان
    من چندوقتیه که عضوانجمن شدم راستش برام این سوال پیش اومده که چرا بخش تاروسه تار این انجمن اینقدرفعالیتش کمه؟
    هربارکه انجمن میام تمام پستهامعمولادرباره ویولن یاپیانوست بندرت درباره تاروسه تارمطلبی تازه گذاشته میشه
    دوستت دارم ادعای کمی نیست - یاازاین حرفهای دم دستی - کوچه بازار- گفتنش را ازتمام وجودخودت مایه بگذار

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط shahparak [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام به دوستان
    من چندوقتیه که عضوانجمن شدم راستش برام این سوال پیش اومده که چرا بخش تاروسه تار این انجمن اینقدرفعالیتش کمه؟
    هربارکه انجمن میام تمام پستهامعمولادرباره ویولن یاپیانوست بندرت درباره تاروسه تارمطلبی تازه گذاشته میشه
    با توجه به سابقه ی انجمن های نت آهنگ و پیشینه ی انجمن سه تار تعداد کاربرانی که دستی بر سه تار دارن کم نیستن و من دیدم که بطور معمول هم به انجمن سر می زنن ، در مقاطعی هم فعالیت ها در این انجمن پر رونق تر بود. دلیل اصلی فعالیت کم دوستان این هست که اینجا همه دوست دارند بیشتر مصرف کننده باشن به نظر من.
    تجربه نشون داده وقتی جند نفر با ایده های خوب مباحث خوبی رو در این انجمن مطرح و پی گیری می کنن ، باعث میشه مطالب به روز بشه و تبادل نظر هایی صورت بگیره پس نباید منتظر باشید . شروع کنید سوالاتتون رو بپرسید و درباره ی مطالبی که دوست دارید صحبت کنید تا همین مساله باعث گرم شدن فضای این انجمن مجازی بشه .
    به شخصه همیشه اگر مطالبی مطرح شده که اطلاعاتی دربارش داشتم ، سعی کردم در اون مباحث شرکت کنم و با دوستان تبادل نظر کنم.
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

11. 3 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

alireza_amirsamimi آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    1,238 بار تشکر شده در 470 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

والا راستش من قدیما(جوون تر بودم) بحث میذاشتم مقاله مینوشتم و ... ولی واقعیتش اینه که الان نمیرسم ولی باز همیشه سعی کردم در حد دانشم جواب دوستان رو بدم و توی بحث ها کمک کنم
    راهش به نظر من اینه که دوستان جوونتر بحث های تخصصی راه بندازن
    خیلی بحث های انجمن (متاسفانه در همه بخش ها) بحث های تخصصی نیستند و نبودشون هم کمکی به کسی نمیکنه ! (مثلا چه فرقی میکنه من چه خواننده ای رو بیشتر دوست دارم!) توی انجمن زیاد هستن و خب طرفدارشون هم زیاده! (بیشتر بحث ها هم ازونجا شروع میشه که موسیقی سلیقه ای هست ودوستان دقت نمیکنند که نباید به سلیقه همدیگه توهین کنیم) من شخصا ترجیح میدم چیزی توی بخش تار و سه تار نباشه تا بخوات با این چیزا رونق بگیره چون واقعا چیزی به سواد کسی اضافه نمیکنه
    وگرنه تا دلت بخوات میشه ازین بحث ها راه انداخت

13. 4 کاربر برای این پست از alireza_amirsamimi تشکر کرده اند:

endvb6 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    4243
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    629
    1,159 بار تشکر شده در 374 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 103/0
    Given: 61/2
    میزان امتیاز
    17

سلام دوستان عزیزم...
    من با حرفای علیرضاخان بسیار موافقم. همچنین حرفای علی آقای بدری خودم. اینجا اکثرن همه میخان مصرف کننده باشن. کسی موسیقی رو جدی دنبال نمیکنه. همه میخان خوراک فکری بگیرن و فک میکنم واسه با تجربه های اینجا مثل علی آقا و دوستان دیگه یکم دلسردی ایجاد میکنه.
    من خودم سعی کردم تحلیل ردیف رو شروع کنم، چند نفری هم هی گفتن زودتر اما استقبالی بعد از دو جلسه بحث نشد. بخصوص که سعی کردم بعضی جاهارو توضیح مفصل ندم تا سوال و بحث ایجاد شه ولی دیدم استقبالی نیست. با این سوال روبرو شدم خب برای چی؟ برای کی؟ برای آقای بدری و امیرصمیمی که صدتای من اینکاره ان؟ یا برای تمرین خودم؟
    به هر حال به نظر می رسه که مشکل از دو جاست: یا سه تار برای اکثرن تموم شده است و سازهای دیگه هنوز جا داره یا اینکه نوازنده های سه تار هم مثل خود این ساز گوشه نشینی و عزلت رو انتخاب کردن.
    ببخشید خیلی حرف زدم
    تاپیک تئوری موسیقی ملی ایرانی:
    لینک تاپیک

15. 2 کاربر برای این پست از endvb6 تشکر کرده اند:

seyyed97 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    71389
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    89
    61 بار تشکر شده در 35 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 12/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    12

سلام خدمت همه دوست عزیز بنده هم به نوبه خودم با نظر دوستان موافقم باید از سئوالات و بحث هایی که اهمیتی نداره کم کنیم و بیشتر در موارد تخصصی تو انجمن بحث بشه بطور مثل چه فرقی میکنه که ساز من ساخته کدام استاد باشه و یا ساز فلان استاد ساخته کیه بیایم در خصوص این هنر زیبا (موسیقی) تکنیکها , ردیف , پایه مضرابها , نحوه شکل گیری گوشه ها و حتی کسانیکه برایما زحمت کشیده و این موسیقی را به ارث گذاشته اند بحث کنیم و برای بهتر شدن و جا انداختن موسیقی ایرانی(سنتی) در بین نسل جوان راهکار ارائه کنیم . ببینید در بخش ویالون , گیتار و ... بچه ها در چه زمینه هایی بحث و گفتگو می کنند ما باید خیلی بهتر از اونا باشیم چونکه موسیقی ما سابقه چند صد ساله داره ... ببخشید مثل اینکه زیاد حرف زدم امیدوارم که روزی برسه که انجمن بر باری داشته باشیم از همه دوستان معذرت خواهی میکنم موفق باشید.

17. 2 کاربر برای این پست از seyyed97 تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

امیر جان از لطفت ممنونم . حقیقتا من دوست داشتم تو اون بحث شرکت کنم اما واقعا مشغلات اجازه نداد و وقت اندکی که دارم و گاها سر میزنم اکثر اوقات سعی می کنم تو مباحثی شرکت کنم که به راهنمایی دوستان از بعد نظری و فکری کمک می کنه .
    اما در اشاره به صحبت دوستمون سید باید بگم که همه ی مباحثی که تو بخش سه تار مرتبط با سه تار و به نوعی موسیقی ایرانی مطرح بشه ارزشمند و خوبه . مثلا همون تاپیک هایی که برای به نوعی جمع آوری اطلاعات مربوط به سازها و سازنده ها راه افتاد و بارها و بارها من تاکید کردم که دوستانی که اونجا سازشون رو معرفی می کنن حتما با عکس باشه ، اگر می تونن نمونه صدا بذارن و قیمت و زمان و مکان خرید رو بگن اگر از سازنده و کارگاهش اطلاعی دارن بیان کنن و هدف ایجاد یک مجموعه بود که همه بتونن اگر خواستن ساز بخرن و ساز عوض کنن ازش استفاده کنن اما متاسفانه با وجود اینکه من بارها تذکر دادم و در پست های که نوشتم الان هست ، کسی توجهی نکرده زیاد و همه اکتفا می کنن به ذکر اسم مهر و نظرشون درباره ی صدای ساز. یا مثلا یه تاپیک داریم معرفی آثار صوتی منتشر شده برای ساز سه تار که من و دوست خوبم ویشتاسب چند نمونه معرفی کردیم تا فتح بابی باشه و دوستان دیگه هم ادامه بدن اما هیچ کس چنین زخمتی به خودش نداد! کار خیلی تخصصی ای هم نبود اما خیلی جالب و آموزنده می تونست باشه .
    یا مثلا اجرای قطعات مختلف که دوستان می تونن نمونه کار بذارن و سوالاتشون رو بپرسن. الان دیگه همه چیز مولتی مدیا شده و خوشبختانه سایت هم امکانات کاملی برای اینجور فعالیت ها در اختیار کاربرا قرار داده و به راحتی میشه محتوا رو چه فیلم چه صوت روی سایت قرار داد. یه زمانی دوستان نمونه کار میذاشتن و بقیه نظر میدادن و مباحث دیگری مطرح می شد.
    همه ی این کارها با مشارکت تک تک اضای این انجمن اتفاق می افته و درسته که در حال حاضر کسی مدیریت این انجمن رو به عهده نداره اما هستن دوستانی که تجربه ی خوبی دارن حضور هم دارن و خیلی می تونن تو مباحث مختلف کمک کنن و مطالب خوب و آموزنده ای هم مظرح بشه.
    پس باید بیشتر سعی کنیم سوالاتمون رو بپرسیم و تبادل نظر کنیم و تو جاهایی که برامون امکان داره محتوا تولید کنیم و با دوستان اشتراک بگذاریم.
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.

19. 4 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

shahparak آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    57322
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

ممنون ازپاسخگویی دوستان
    بله این خیلی خوبه که مباحث ومطالب پرمحتواومفیدگذاشته بشه تامورداستفاده دوستان قراربگیره
    ولی مثلا خودبنده یه سوال پرسیدم که فرق اشاره وتکیه تونحوی مضراب زدن چطوریه؟
    این دوچه تفاوتهایی باهم دارند ولی تاالان هیچکس پاسخگونبوده انگارهیچکس حال وحوصله جواب دادن نداره
    این باعث میشه بخش سه تاربه مرورساکتر ومتروکتربشه این به خودمابستگی داره چقدرذوق وشوق بخرج بدیم واین بخشوارتقاببخشیم
    وقتی به یک سوال جواب داده نمیشه خب طبیعیه من دیگه رغبت سوال کردن نخواهم داشت بازم سپاس
    دوستت دارم ادعای کمی نیست - یاازاین حرفهای دم دستی - کوچه بازار- گفتنش را ازتمام وجودخودت مایه بگذار

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط shahparak [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون ازپاسخگویی دوستان
    بله این خیلی خوبه که مباحث ومطالب پرمحتواومفیدگذاشته بشه تامورداستفاده دوستان قراربگیره
    این دوچه تفاوتهایی باهم دارند ولی تاالان هیچکس پاسخگونبوده انگارهیچکس حال وحوصله جواب دادن نداره
    این باعث میشه بخش سه تاربه مرورساکتر ومتروکتربشه این به خودمابستگی داره چقدرذوق وشوق بخرج بدیم واین بخشوارتقاببخشیم
    وقتی به یک سوال جواب داده نمیشه خب طبیعیه من دیگه رغبت سوال کردن نخواهم داشت بازم سپاس
    ببخشید این سوال تو تاپیک مستقل پرسیده شده؟ من ندیدم وگرنه به سهم خودم جواب میدادم. الانم ببینم شما کجا پرسیدی جواب میدم دوستان دیگه هم بیان و کمک کنن.

- - - Updated - - -

ممنون ازپاسخگویی دوستان
    خب! الان پیدا کردم سوال شما رو ولی یه اشتباهی که شده و باعث این سوء تفاهم هم همین اشتباه هست اینه که شما سوالتون رو تو انجمن تار پرسیدین و طبیعیه امثال من که فقط بخش سه تار سایت رو چک می کنیم ندیده باشیم!
    پس گناهی به گردن دوستان سه تاری و این انجمن نیست!
    من تعجب کردم که شما گفتی همچین سوالی پرسیدی و کسی جواب نداده چون اساسا من بیشتر دوست دارم در مباحث تکنیک های اجرایی شرکت کنم و اگر میدیدم حتما نکاتی رو که می دونستم می گفتم.
    حالا زحمت بکشین دوباره همین سوال رو در بخش سه تار مطرح کنید تا دوستان تبادل نظر کنن.

22. 2 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

shahparak آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    57322
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

پس من یه عذرخواهی بدهکارم معذرت میخوام ازشماوبقیه دوستان وممنون از دقت وتوجه تون

24. کاربران زیر از shahparak به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)