لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: آخرین پست من در نت آهنگ

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    alireza_amirsamimi آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    1,238 بار تشکر شده در 470 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

Unhappy آخرین پست من در نت آهنگ

0 Not allowed! Not allowed!
    آخرین پست من
    سلام دوستان
    یادش به خیر یک سال و اندی از ورود من به نت آهنگ میگذره. اونوقت ها خیلی تعدادمون کم بود. مدام آنلاین میشدم ببیم جواب پستایی که دادم چی شده. حتی بین فاصله کلاس های دانشگاه میرفتم مرکز کامپیوتر و چک میکردم . دیگه وقتی مینشستم پای سیستم بعضی از دوستام میخندیدند و میگفتند الان میره تو نت آهنگ!!! گاهی خیلی بحثمون بالا میگرفت ولی خوب بحث علمی بود. یادش به خیر. تا اینکه درسام از مهر امسال زیاد شد. بچه هایی که دانشگاه شیراز هستند میدونند که فشار درس توی رشته های مهندسی شیراز و به خصوص رشته برق خیلی زیاده برای همین کمتر آنلاین میشدم گاهی 2 هفته خبری ازم نبود. دیگه امیر شاکی بود!!! یکی دو هفته قبل تصمیم گرفتم بیشتر سر بزنم وقتی اومدم و دیدم دوستان جدیدی مثل علی اومدن و بخش سه تار رو دست رفتن خوشحال شدم تا اینکه چند روز پیش توی تاپیک بداهه نوازی سه تار و تنبک اومدم و عصبانیتم که شاید به خاطر فشار درسام هست رو خیلی بیخود و بی جهت سر علیalib بیچاره خالی کردم و بیخود گیر دادم. هنوز هم از اون جریان ناراحتم و دارم خودم رو میخورم. اون روز یه دفعه از کوره در رفتم و دو نفراز بهترین دوستام رو(علی و حسام) رو از خودم رنجوندم. والان از هر دوی اونها معذرت خواهی میکنم و ازشون حلالیت میطلبم و امیدوارم که فشاری که من توش هستم رو درک کنند. در هر حال تصمیم گرفتم که دیگه داخل نت آهنگ نیام. چون واقعا درست نیست هر دفعه دوستانم رو از خودم برنجونم. هیچوقت نشد یه قطعه از خودم روی سایت بذارم ولی حمید وماجد و حسام در جریان هستند که بارها برای سایت قطعه ضبط کردم ولی هر بار که ساز رو برداشتم نیم ساعت ساز زدم و دست خودم نیست عادت دارم(ماجد میدونه) یه دفعه ساز من رو بر میداره و میبره!! و اینقدر حجمش زیاد شد که واقعا نمیشد کاریش کرد چون اگر کیفیت رو پایین میاوردم دیگه حس ساز گرفته میشد برای همین بی خیال میشدم ولی حسام و حمید و ماجد اینارو شنیدند. اکثر بچه ها صدای سازم رو شنیدند چون یا پشت تلفن براشون ساز زدم یا در خال چت یا همون قطعه هایی رو که برای سایت ضبط کردم رو شنیدند یا قدم سر چشمم گذاشتن و اومدن خونمون و ساز من رو از نزدیک تحمل کردن. یا مثل حمید جون با هم ساز زدیم(یادش به خیر من عود زدم و اون ویولن زد). تو این مدت خیلی دوران خوبی رو با نت آهنگ گذروندم. اگر کسی از من تا حالا ناراحت شده من رو ببخشه. میدونم بعضی جاها خیلی تند رفتم یا... . ساز علی آقا رو هم در سایت یو تیوب youtubeشنیدم که چهارمضراب بیات ترک زده بود. به غیر از چندتا لغزش خیلی خوب ساز زده بود ولی به نظرم مضرابش یه کم صدای خشکی داره و لطافتش کمه. براش آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم در آسمان پر ستاره هنر بدرخشه و از امیر و حسام خواهش میکنم که ایشون رو به جای من مدیر ارشد سایت بکنند. وبازهم از علی alibو حسام معذرت خواهی میکنم. وبرای امیر عزیز آرزوی خوشبختی و موفقیت و شادکامی میکنم.
    شاد باشید و علی یارتون و خدانگهدارتون
    مخلص همه بچه های نت آهنگ علیرضا امیرصمیمی

2. 6 کاربر برای این پست از alireza_amirsamimi تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)