لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: آخرین پست من در نت آهنگ

alireza_amirsamimi آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    1,238 بار تشکر شده در 470 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

Unhappy آخرین پست من در نت آهنگ

0 Not allowed! Not allowed!
    آخرین پست من
    سلام دوستان
    یادش به خیر یک سال و اندی از ورود من به نت آهنگ میگذره. اونوقت ها خیلی تعدادمون کم بود. مدام آنلاین میشدم ببیم جواب پستایی که دادم چی شده. حتی بین فاصله کلاس های دانشگاه میرفتم مرکز کامپیوتر و چک میکردم . دیگه وقتی مینشستم پای سیستم بعضی از دوستام میخندیدند و میگفتند الان میره تو نت آهنگ!!! گاهی خیلی بحثمون بالا میگرفت ولی خوب بحث علمی بود. یادش به خیر. تا اینکه درسام از مهر امسال زیاد شد. بچه هایی که دانشگاه شیراز هستند میدونند که فشار درس توی رشته های مهندسی شیراز و به خصوص رشته برق خیلی زیاده برای همین کمتر آنلاین میشدم گاهی 2 هفته خبری ازم نبود. دیگه امیر شاکی بود!!! یکی دو هفته قبل تصمیم گرفتم بیشتر سر بزنم وقتی اومدم و دیدم دوستان جدیدی مثل علی اومدن و بخش سه تار رو دست رفتن خوشحال شدم تا اینکه چند روز پیش توی تاپیک بداهه نوازی سه تار و تنبک اومدم و عصبانیتم که شاید به خاطر فشار درسام هست رو خیلی بیخود و بی جهت سر علیalib بیچاره خالی کردم و بیخود گیر دادم. هنوز هم از اون جریان ناراحتم و دارم خودم رو میخورم. اون روز یه دفعه از کوره در رفتم و دو نفراز بهترین دوستام رو(علی و حسام) رو از خودم رنجوندم. والان از هر دوی اونها معذرت خواهی میکنم و ازشون حلالیت میطلبم و امیدوارم که فشاری که من توش هستم رو درک کنند. در هر حال تصمیم گرفتم که دیگه داخل نت آهنگ نیام. چون واقعا درست نیست هر دفعه دوستانم رو از خودم برنجونم. هیچوقت نشد یه قطعه از خودم روی سایت بذارم ولی حمید وماجد و حسام در جریان هستند که بارها برای سایت قطعه ضبط کردم ولی هر بار که ساز رو برداشتم نیم ساعت ساز زدم و دست خودم نیست عادت دارم(ماجد میدونه) یه دفعه ساز من رو بر میداره و میبره!! و اینقدر حجمش زیاد شد که واقعا نمیشد کاریش کرد چون اگر کیفیت رو پایین میاوردم دیگه حس ساز گرفته میشد برای همین بی خیال میشدم ولی حسام و حمید و ماجد اینارو شنیدند. اکثر بچه ها صدای سازم رو شنیدند چون یا پشت تلفن براشون ساز زدم یا در خال چت یا همون قطعه هایی رو که برای سایت ضبط کردم رو شنیدند یا قدم سر چشمم گذاشتن و اومدن خونمون و ساز من رو از نزدیک تحمل کردن. یا مثل حمید جون با هم ساز زدیم(یادش به خیر من عود زدم و اون ویولن زد). تو این مدت خیلی دوران خوبی رو با نت آهنگ گذروندم. اگر کسی از من تا حالا ناراحت شده من رو ببخشه. میدونم بعضی جاها خیلی تند رفتم یا... . ساز علی آقا رو هم در سایت یو تیوب youtubeشنیدم که چهارمضراب بیات ترک زده بود. به غیر از چندتا لغزش خیلی خوب ساز زده بود ولی به نظرم مضرابش یه کم صدای خشکی داره و لطافتش کمه. براش آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم در آسمان پر ستاره هنر بدرخشه و از امیر و حسام خواهش میکنم که ایشون رو به جای من مدیر ارشد سایت بکنند. وبازهم از علی alibو حسام معذرت خواهی میکنم. وبرای امیر عزیز آرزوی خوشبختی و موفقیت و شادکامی میکنم.
    شاد باشید و علی یارتون و خدانگهدارتون
    مخلص همه بچه های نت آهنگ علیرضا امیرصمیمی

2. 6 کاربر برای این پست از alireza_amirsamimi تشکر کرده اند:

3. # ADS

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.51
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

اول که تیتر تاپیک رو خوندم می خواستم تاپیک را پاک کنم ولی وقتی متن تاپیک رو خوندم نظرم عوض شد

علی جان شما از روزی که اومدی نت آهنگ و من باهات آشنا شدم فوق العاده برای سایت زحمت کشیدی و من پیشاپیش ازت سپاسگذارم

برای شخص من قابل درک هست که مشکلات زندگی آنقدر زیاد شده که دیگه وقت وب گردی و وقت تلف کردن تو اینترنت برای خیلی ها مهیا نیست

خیلی دوستان (نام نمی برم) بودند که مشکلات شما رو داشتند و با شخص من مطرح کردند . اونا هم می گفتند که دیگه وقت رفتنشون هست ولی وقتی دوباره از اهدافمون براشون گفتم منصرف شدند

دلایلی که گفتید قانع کننده هست برای رفتن ولی متاسفانه من نمی پذیرم نه من بلکه تمام کسانی که شما رو می شناسند و در جریان مسیر نت آهنگ هستند

ما با هم کاری را شروع کردیم و باید با هم نیز به اتمام برسانیم . ممکنه یه نفر 6 ماه نتونه به سایت سر بزنه , دلیل نمیشه کسی ناراحت باشه . افراد همه مثل هم نیستند . شخصی مثل شما اگر سالی یک بار هم به سایت سر بزنه برای ما قابل قبول و احترامه . بخش های مختلف سایت تازه داره جون می گیره و یواش یواش خیالمون از انجمن داره راحت میشه . حالا که این اتفاقات افتاده شما می خوای بری ؟؟

نه عزیز من , با نت آهنگ و کاربراش کاری ندارم , در مورد این مساله طرف حساب شما شخص من هست اگر تونستی من رو راضی کنی می تونی واسه همیشه اینجا رو ترک کنی

بهتره بعد از پست من هم خودت تاپیک رو قفل کنی . می دونم درسات زیاد شده و داره یواش یواش بوی فارغ التحصیلی میاد . ولی دلیل نمیشه بخوای از پیش ما بری . شما جزو آن افرادی هستی که اگه بری به جرات می گم (گفتنش خوب نیست) ولی شاید اون حس و حال و جنب و جوش من هم ازم بگیری .

منتظر جواب انرژی بخشت هستم

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

5. 7 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

علیرضا جان کجا می خوای بری دادا تازه ما پیدات کردیم . تاپیک زدم که بیای نظر بدی بابا جان.
    علیرضا جان این کاری که در ارسال این تاپیک انجام دادی خیلی از علامت سوال های ذهن من رو پاک کرد. اما علیرضا جان من نمی خوام شما رو نصیحت کنم اما داداش ما که الوده ی راه موسیقی شدیم یک رسالت بزرگ به دوش گرفتیم و اون هم زنده نگه داشته شعله های این هنر و پایه های فرهنگمون هست. من و شما و هر کس به هر اندازه که بتونیم و در هر میدان عملی که بتونیم باید به گسترش موسیقیمون کمک کنیم. ما هیچ وقت این رسالت رو نباید زمین بگذاریم . حضور شما در دنیای مجازی و این سایت و هر سایت دیگری می تونه خیلی مفید و موثر باشه . من خدا شاهده با همین دید از این سایت خوشم اومد و اومدم که بتونم کمکی بکنم . تو یوتیوب یه کارایی کردم برای معرفی موسیقیمون در حد خودم و بدون هیچ ادعایی همیشه هم سعی در اصلاح کار و تفکراتم داشتم و دارم . علیرضا جان به هر حال هر چقدر هم که مشغله باشه باز هم می تونی بیای تو سایت.
    در مورد کار هام رو یوتیوب علیرضا جان اون چارمضراب بیات ترک اولین کاری بود که ضبط کردم و مال 8 یا 9 ماه پیشه و از اون زمان فرم ناخنم رو عوض کردم (فرم چهارگوشه داشت البته به فرمی عجیب غریب که تلفیقی از فرم ناخن استادم بود و ذائقه ی شخصی و باز چون ساز مشقی داشتم که با این فرم خوب صدا می داد و وقتی حدود یک سال پیش ساز جدیدی خریدم حس کردم که دیگه نیاز به اون برندگی ناخن نیست و این ساز به راحتی صدای دلخواه را می دهد و ناخنم رو گرد کردم) و این ساز کم کم جا افتاد قطعه زدن با این ساز سخت تر هست. خلاصه دکراسیون هم عوض کردیم که تو ویدیوی چهارمضراب دشتی که مال اخیر هست می تونی سطح کار و صدادهی فعلی سازم رو ببینی . کلا ضبط ویدیو کار سختیست و تمرکز آدم دچار مشکل میشه. و دوست دارم اون قطعه ی 18 دقیقه ای رو هم که تو سایت گذاشتم گوش بدی (البته تو ضربی آخر تو اون کار دو جمله اول رو از ریتم انداختم چون همون موقع هم ریتم و گرفتم و هم ملودی رو روش سوار کردم) خلاصه اینکه من تازه خوش حال بودم که در کنار چند نفر قرار گرفتیم و با هم کار می کنیم و برای هم نظر می دیم این خیلی کمک خواهد کرد.
    خلاصه علیرضا جان اگر شما اینجوری بری داداش من زیاد حس خوبی نخواهم داشت می دونم و درک می کنم که شما هم درگیر درس و مشکلات هستی اما هر از چند روزی یه سر کوچیک و چند تا نظر و تبادل نظر وقتی نمیگیره. علیرضا جان خدا رو چه دیدی شاید زیارتت کردیم و اگر قابل دونستی با هم سازی زدیم اینجا باب آشناییست خلاصه.
    در هر حال باز هم میگم تا اونجا که به من مربوط میشه من ناراحتی ندارم من با امیر عزیز و حسام خان صحبت کردم هر دوتاشون از شما خیلی تعریف کردند و خلاصه متوجه شدم که راست میگن . علیرضا جان ما همه از یک خانواده ایم . من لذت می برم وقتی بین شما ها هستم.
    خلاصه ما گفتیامونو گفتیم(با ادبیاتی خودمونی تر، اون ختکش رو از تو حلقم آوردم بیرو ((:)
    ارادتمند و دوستدار شما
    علی

7. 10 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    1,927 بار تشکر شده در 634 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    55

شاید من در بحث شما عزیزان جای چندانی ندارم ولی وقتی اسم تاپیک رو دیدم با این که نمیدونستم چه کسی این تاپیکو زده یه حالت غمی بهم دست داد.
    علیرضا جان واقعا بهت تبریک میگم پسر . روح بزرگی داری خیلی خوشم اومد. این که بیای توی سایت حرف دلتو بزنی خیلی کاره بزرگیه.. ولی این که بخوای از نت آهنگ بری حتی آخرین گزینه هم نیست. ما هم دانشجو هستیم ما هم خیلی درده سر داریم ولی همه به عشق موسیقی همه به عشق ساز دوره هم جمع شدیم . من از ساز سه تار سر رشته ندارم فقط از شنیدنش لذت میبرم ولی وقتی میبینم که تو با علی دارین بحث میکنید که چه جور باید مضراب زده بشه خیلی لذت میبرم.
    دلمونو شکستی مشتی دیگه از این حرفا نزنیا.

باید خریدارم شوی تا من خریدارت شوم

وز دل و جان یارم شوی تا عاشق زارت شوم
    من نیستم چون دیگران بازیچه بازیگران
    اول به دام آرم تو را وان گه گرفتارت شوم

9. 8 کاربر برای این پست از خان تشکر کرده اند:

Hes_r آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    277
    میانگین پست در روز
    0.40
    تشکر از پست
    1,515
    3,659 بار تشکر شده در 1,294 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Hes_r on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 105/5
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    21

میبینم که باز هم داش علیرضا داره با من شوخی میکنه . نت آهنگ بدون تو نت آهنگ نمیشه که .

در ضمن من که از دستت ناراحت نشدم نمیدونم چرا هی انقد گفتی که ناراحتشون کردم .

میدونم سرت خیلی شولوغه ولی خودت هم میدونی تو سال ی هبار هم به سایت سر بزنی باز هم نمیذارم کسی بهت بگه بالا چشت ابروئه .

امیدوارم که دیگه از این حرفا نزنی .
    Yahoo ID : Hes_r
    Facebook : Hessam Rostamian

No Pain ... No Gain
    AK8

11. 3 کاربر برای این پست از Hes_r تشکر کرده اند:

hichnafar آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    311
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,391
    2,667 بار تشکر شده در 1,085 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ببخشید دخالت می کنم
    اما آقای امیرصمیمی مطمئنا„همه ی نت آهنگی هایی که حتی یکی دوتاازپست های شماروهم دیدن می دونن که چه اطلاعات بالایی دارین واخلاق عالی ،پس لطفا” بازم به کسایی مثل منکه اومدیم اینجاچیزی یادبگیریم کمک کنید وحتی باسرزدن ده دقیقه ای هم که شده بیاین .
    باآرزوی موفقیت برای شما .

13. 6 کاربر برای این پست از hichnafar تشکر کرده اند:

.t.A.T.u آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    769
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    659
    702 بار تشکر شده در 285 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    میزان امتیاز
    0

سلام علی جان، ببخشید دخالت می کنم.
    به نظر من داری اشتباه می کنی، مگر به خاطر یکی دوتا مشکل باید کلا قید همه چی را زد؟
    به قول یکی از دوستام که می گفت: این هم می گذرد. بله علی جان این هم می گذرد، شما بالاخره دانشگاهت تموم میشه و سرت خلوت میشه...
    بازهم می گم وجود شما ارزشمند هست، به قول امیر، حتی اگه سالی یه بار باشه...
    امیدوارم از تصمیم خودت صرف نظر کنی...

سخن رنج مگو جز سخن گنج مگو
    ور از اين بي خبري رنج ببر هيچ مگو

15. 3 کاربر برای این پست از .t.A.T.u تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

داش علیرضا بابا بیا ببین چقدر طرفدار داری اینجا . آخه قربونه اون آواتاره خوشگلت بابا یه سری حالا بزن ببین چی جواب دادن بچه ها .
    باور کن حس و حال من هم گرفته است از این مساله .
    بیار و دوباره شور و حال بچه ها رو بیار سر جاش.
    مخلص همگی
    علی

17. 3 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

shbaharehs آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    286
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    1,714
    1,560 بار تشکر شده در 635 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    0

سلام خوبین؟ شرمنده من پریدم وسط ولی من 100% با اقا امیر موافقم!!! هی هی ما که نمیذاریم شما برین! امیدوارم که دیگه از این خبرا نشنوم:ی
    ممنون
    خوابیدی بدون لالایی و قصه, بگیر اسوده بخواب بی درد و غصه...

19. 3 کاربر برای این پست از shbaharehs تشکر کرده اند:

Hmd_N آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    409
    میانگین پست در روز
    0.26
    تشکر از پست
    3,361
    2,817 بار تشکر شده در 1,093 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 32/0
    میزان امتیاز
    0

علیرضا یعنی خداییش اگه نیای بعد از پست ما پست بزاری پا میشم میام شیراز یه...

خداییش بعد از اینکه پستتو خوندم اینقدر عصابم بهم ریخت که خیلی قاطی کردم.

یعنی اینه رسمش جیگرررررررر ؟ به همین راحتی از دست ما خسته شدی ؟ ما که نگفتیم هر روز باید بیای سر بزنی ! اصلا تو برو هر موقع عشقت کشید بیا (الان امیر منو اخراج می کنه)

میدونم چی میگی عزیز. خداییش در جریان درست و... هستم ولی باور کن وقتی میام پستای تو رو میبینم شارژ میشم !
    بچه ها، من خونه علیرضانا رفتم. ساز زدنشم دیدم. اطلاعات موسیقیشم دیدم و جاتون خالی کلی حال کردم ! اگه اونجا بودین و حس و حال و هوای سازه علیرضارو میشنیدین اونوقت واقعا مستی رو حس می کردین !

علیرضا، اگه نیای حرفتو پس نگری خداییش من یکی نمی بخشمت! میبینی بچه ها رو، میبینی چقدر دوست دارن!

زود بیا پست بزار داش !

منتظریم !
    ویرایش توسط Hmd_N : Wednesday 20 February 2008 در ساعت 12:20 AM
    چگونه می توانم از اوج به درآمد تو فرود بیایم
    که درآمدت بسیار بلندتر از اوج ساز من است. (رها)

21. 4 کاربر برای این پست از Hmd_N تشکر کرده اند:

moomak آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1591
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    392
    843 بار تشکر شده در 315 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow moomak On Twitter Add moomak on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    منم انگارخیلی دیر رسیدم
    علیرضا دارم جدی میگم.
    اگر میدونستم اون چهار مضراب تنبک و سه تار می خواد این بساط رو راه بندازه خداییش نمیزاشتم حمید کارو up کنه
    داداشه من این چه حرفیه میزنی؟
    آقا ما تعریف صدای سازت رو از پسرخاله حمید شنیدیم. قبولت داریم نمیخواد کار بزاری
    حضورت برای همه ما انرژیه
    عزیزم منم ساله آخره مهندسی هستم . به خدا منم اوضاعم از تو بهتر نیست اما کمتر میام بالا یا اینکه میامو زود میرم. بارها شد می خواستم قید همه چیزو بزنم و برم اما صحبت های داش امیر گلمون دلگرمی زیادی به من داد و اجازه رفتن رو از من صلب کرد .
    دارم جدی می گم با اینکه یه بار باهات صحبت کردم اما خدایی دوست دارم
    خیال نکن رفتنت همه چیز رو درست می کنه نه!!!
    من بعد از اینکه حمید اون کار رو گذاشت یه هفته ای نبودم. یه روز حمید به من زنگ زد گفت علیرضا کار رو گوش داده و نظرش رو گفته به خدا به یه بدبختیی موبایلم رو به کامپیوتر وصل کردم و با اون on شدم تا بتونم پسته تو رو بخونم و بعدش هم که باقی ماجرا...
    اما
    یه سر دوباره به همون تاپیک بزن. ازت خواهش می کنم!!!
    فکرای بیخود هم نکن
    عزیز دلی
    فدات

23. 4 کاربر برای این پست از moomak تشکر کرده اند:

Hes_r آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    277
    میانگین پست در روز
    0.40
    تشکر از پست
    1,515
    3,659 بار تشکر شده در 1,294 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Hes_r on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 105/5
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    21

سلام دوستان

بعد از چند روز موفق شدم با علی عزیز تماس بگیرم .

باور کنید از این که شنید دوستان فکر میکنند ایشون به خاطر تاپیک بداهه نوازی تنبک و سه تار و بحث کامل جزئی و کوچیکش با علی عزیز از سایت رفته بسیار تعجب کرد و تنها دلیل این که میخواست بره رو کمبود وقت و مشکلات شخصی دوسنت.

که خوشبختانه بعد از صحبت بنده ایشون قبول کرد که حتی با حضور های اندک خودش در سایت در حد توان دوستان نت آهنگی رو خوشحال کنه .

باز هم یه موضوع دیگه تو سایت پیش اومد و کاربران نت آهنگ و مدیرانش اثبات کردند که همیشه با هم و همراه هم هستند و حتی نبود یکی دیگری رو ناراحت میکنه .

از همتون متشکرم

قفل - حسام
    Yahoo ID : Hes_r
    Facebook : Hessam Rostamian

No Pain ... No Gain
    AK8

25. 7 کاربر برای این پست از Hes_r تشکر کرده اند:

alireza_amirsamimi آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    1,238 بار تشکر شده در 470 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلان ذوستان. وقتی این پست ها رو دیدم واقعا خجالت کشیدم. از همتون ممنونم. وقتی حسام بهم گفت بچه ها بچه ها فکر میکنند که به خاطر اون تاپیک رفتی واقعا تعجب کردم ولی وقتی ذوباره به پستم نگاه کردم دیدم میشه ازش این برداشت رو کرد. راستش رو بخواید دلیل زدن اون پست توسط من مشکلات شخصی بود و به خاطر اون پست نبود. واقعا برو بچه های نت آهنگ با معرفت هستن و دم همتون گرم.

27. 5 کاربر برای این پست از alireza_amirsamimi تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.51
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

با تشکر از تمامی دوستان

از مدیر محترم بخش تقاضا دارم که این تاپیک را قفل کنند و هرکسی خواست صمیمیت را در سایت ما ببیند و حس کند لینک این تاپیک را بدهید

موفق باشید

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

29. 3 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

با کمال مسرت و خوشحالی از اینکه علیرضای عزیز رو همچنان در مجموعه ی مدیریت سایت و نقطه ی قوت بخش سه تار در کنار خودمون داریم.

تاپیک قفل شد.
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

31. 3 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)