لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 48

موضوع: گیتاریست برتر

guitar آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5146
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    44
    177 بار تشکر شده در 64 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    تاپیک رو لطفا منحرف نکنید اگه نظری دارید خیلی مودبانه و صمیمی بهم بگید تا بتونید همدیگر رو قانع کنید نه با مسخره کردن و توهین به نوازندگان ...

.:: دوستان طبق قوانین برای تشکر فقط از دکمه تشکر استفاده کنید. با تشکر ::.

2. کاربران زیر از guitar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

endvb6 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    4243
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    629
    1,159 بار تشکر شده در 374 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 103/0
    Given: 61/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط jsprox [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اینجا کسی در مورد من و شما بحث نمیکنه که میگی از من و شما بهتره و بحث سر اینکه کدوم گیتاریست بهتره!.

افراد مختلف نظرات مختلفی دارن خیلی خوبه که دیگران ظرفیت داشته باشن و نظرات دیگران رو احترام براش بزارن.

ساترانی بجز چندتا جایزه گرامی چیزه دیگه ای کسب نکرده حتی به کلوپ فروش بیش از 100 میلیون آلبومهاهم بعد از این همه سال نرسیده.
    عزیزم نظرت باید قابل احترام باشه تا بشه بهش احترام گذاشت. منم شاید از کار یه استاد ایرانی مثل درخشانی خوشم نیاد دلیل نمیشه که بهش بگم جوجه نوازنده. اون استاده و احترامش واجب. پس وقتی شما احترام یه استاد رو نگه نمی داری انتظار هم نداشته باش که کسی به نظرت احترام بزاره. ممنون
    تاپیک تئوری موسیقی ملی ایرانی:
    لینک تاپیک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10856
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط endvb6 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عزیزم نظرت باید قابل احترام باشه تا بشه بهش احترام گذاشت. منم شاید از کار یه استاد ایرانی مثل درخشانی خوشم نیاد دلیل نمیشه که بهش بگم جوجه نوازنده. اون استاده و احترامش واجب. پس وقتی شما احترام یه استاد رو نگه نمی داری انتظار هم نداشته باش که کسی به نظرت احترام بزاره. ممنون

این ساتریانی که انقدر شما ازش طرفداری میکنه حتی بین 100 گیتاریست برتر هم نیست! پس همون که گفتم فقط یه جوجه گیتاریست که طرفدارانی مثل شما داره که احساسی برخورد میکنید
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

shbaharehs آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    286
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    1,714
    1,560 بار تشکر شده در 635 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط jsprox [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این ساتریانی که انقدر شما ازش طرفداری میکنه حتی بین 100 گیتاریست برتر هم نیست! پس همون که گفتم فقط یه جوجه گیتاریست که طرفدارانی مثل شما داره که احساسی برخورد میکنید
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز. لطفا به نظر بقیه احترام بذارید و توهین نکنید, هر کسی سلیقه ای داره و حتی اگر هم در موردی احساسی برخورد کنن بازم نظرشون رو بیان کردن و همین قابل احترامه. لطفا قوانین سایت رو رعایت کنید.

ممنون
    خوابیدی بدون لالایی و قصه, بگیر اسوده بخواب بی درد و غصه...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10856
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shbaharehs [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز. لطفا به نظر بقیه احترام بذارید و توهین نکنید, هر کسی سلیقه ای داره و حتی اگر هم در موردی احساسی برخورد کنن بازم نظرشون رو بیان کردن و همین قابل احترامه. لطفا قوانین سایت رو رعایت کنید.

ممنون

سلام و خسته نباشید.

تاپیک مشخصه نظر افراد رو پرسیده مگر غیر از اینه؟ منم نظرم رو دادم. ایشون چیکارست که تو نظر من دخالت می کنه ایشون هنوز نمیدونه که نباید راجع به نظر شخصی افراد دیگه حتی اگر برخلاف میلشون باشه بحث کرد حالا شما هم از راه رسیده پست آخر رو خوندید و قضاوت میکنید!!!
    بهتر نبود اول شما تمام پستهای این تاپیک رو می خوندید بعد نظرتون رو مینوشتید . شما واقعا مسئول هستین یا فقط اسم مسئول رو تونه؟

1- شما نوشتید من توهین کردم دقیقا مشخص کنید من به کی توهین کردم؟
    2- گفتید هر کسی سلیقه ای داره خوب منهم سلیقم رو بیان کردم چطور سلیقه من رو شما نادیده گرفتید؟

مرسی
    ویرایش توسط jsprox : Saturday 29 November 2008 در ساعت 02:19 AM

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7191
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    42
    158 بار تشکر شده در 61 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

داداشه من درسته شما نظرتو اعلام کردی. اما من چند تا سوال ازت دارم ممنون میشم جواب بدی
    چند وقته راک گوش میدی؟ گیتاریست مورد علاقت کیه؟ چه سبکی کار میکنی؟ چند وقته ساز میزنی؟ چقدر از کارای جو ساتریانی گوش دادی؟ و کدوم کنسرتاشو دیدی؟
    در ضمن در بین این 100 گیتاریستی که تو این لیست بود یازدهمیش 2 سال شاگرد جو ساتریانی بوده. میدونم این دلیل نمیشه که ...
    و اگه قرار به این لیستاست من برات کلی لیست میارم که مال مجله هاو شبکه های مختلفه که تو خیلیاش جو ساتریانی بین 8 تا اوله.. اینا سلیقه اییه داداش زیاد خودتو درگیرش نکن. راستش من کسیو که به جو ساتریانی بگه جوجه گیتاریست از نظر درک موسیقی اصلا قبولش ندارم به هر حال اینم نظر شخصیه منه..
    امتحانات تابستونی
    کم رنگ میشویم

8. کاربران زیر از milad_flower به خاطر این پست تشکر کرده اند:

endvb6 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    4243
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    629
    1,159 بار تشکر شده در 374 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 103/0
    Given: 61/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_flower [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    داداشه من درسته شما نظرتو اعلام کردی. اما من چند تا سوال ازت دارم ممنون میشم جواب بدی
    چند وقته راک گوش میدی؟ گیتاریست مورد علاقت کیه؟ چه سبکی کار میکنی؟ چند وقته ساز میزنی؟ چقدر از کارای جو ساتریانی گوش دادی؟ و کدوم کنسرتاشو دیدی؟
    در ضمن در بین این 100 گیتاریستی که تو این لیست بود یازدهمیش 2 سال شاگرد جو ساتریانی بوده. میدونم این دلیل نمیشه که ...
    و اگه قرار به این لیستاست من برات کلی لیست میارم که مال مجله هاو شبکه های مختلفه که تو خیلیاش جو ساتریانی بین 8 تا اوله.. اینا سلیقه اییه داداش زیاد خودتو درگیرش نکن. راستش من کسیو که به جو ساتریانی بگه جوجه گیتاریست از نظر درک موسیقی اصلا قبولش ندارم به هر حال اینم نظر شخصیه منه..
    حق کاملا با شماست. بعدشم این لیست اصلا معتبر نیست. لیستیه که هرکس می تونه توش نظر بده. کرک هکت مشخصا شاگرد جو ساتریانی بوده. در ضمن اگر اشتباه نکنم بهترین نوازنده 2006 یا 2007 جو ساتریانی بوده. ممنون
    تاپیک تئوری موسیقی ملی ایرانی:
    لینک تاپیک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10856
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بله لیست خیلی هست ولی کدومش معتبر تره این مهمه.
    لیستی که من اشاره کردم بهش بر گرفته از مجله رولینگ استون. از این معتبرتر لیستی وجود نداره.

منم گفتم کسی که به fret نگاه کنه هنگام نواختن من قبول ندارم. چون دقیقا مثل راننده ای میشه که موقع تعویض دنده بخواد به دسته دنده نگاه کنه...
    کرک همت رو منم دوست دارم ولی قبولش ندارم چون اونم مثل ساترانی fret نگاه میکنه بالاخره شاگردش بوده...
    ویرایش توسط jsprox : Saturday 29 November 2008 در ساعت 06:13 PM

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7191
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

گروههای موسیقی معتبر و با استاندارد بالا هیچ موقع محبوب رولینگ استون نبودند،
    غرض ورزی های شخصی در انتخاب بهترین آلبوم ها و ترانه ها و عدم توجه به نظرات مخاطبان نیز از جمله دیگر نقاط ضعف این مجله میباشد.
    استفاده ابزاری از خوانندگان بالاخص خوانندگان زن یکی از شیوه های جلب مخاطب از طرف این نشریه میباشد
    منبع :
    guitar4all

مشهور بودن دلیل بر معتبر بودن نیست دوست من..
    ویرایش توسط milad_flower : Saturday 29 November 2008 در ساعت 05:44 PM
    امتحانات تابستونی
    کم رنگ میشویم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10856
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_flower [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    گروههای موسیقی معتبر و با استاندارد بالا هیچ موقع محبوب رولینگ استون نبودند،
    غرض ورزی های شخصی در انتخاب بهترین آلبوم ها و ترانه ها و عدم توجه به نظرات مخاطبان نیز از جمله دیگر نقاط ضعف این مجله میباشد.
    استفاده ابزاری از خوانندگان بالاخص خوانندگان زن یکی از شیوه های جلب مخاطب از طرف این نشریه میباشد
    منبع :
    guitar4all

مشهور بودن دلیل بر معتبر بودن نیست دوست من..
    اتفاقا معتبر بودن باعث مشهور شدن میشه.

همه جای دنیا رولینگ استون رو قبول دارن و تو خیلی از کشورها هم چاپ میشه اونوقت شما میگی غرض ورزی اگر غرض ورزی بود از سال 1967 تا به حال دوام نمی اورد
    اینجا یه نگاهی کن: [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

این guitar4all کجا هست که شما ازش بعنوان منبع ذکر کردید... آیا به اندازه رولینگ استون مخاطب داره.

رولینگ استون 1.4 میلیون تیراژ داره و هر دو هفته یکبار چاپ میشه یعنی ماهی 2.8 میلیون نسخه. اگر تمام کتاب فروشی های میدان انقلاب رو خالی کنی برای جا دادن فقط یک ماه تیراژ این مجله بازم جا کم میاد.

بابا یکم واقع گرا باشید.
    ویرایش توسط jsprox : Saturday 29 November 2008 در ساعت 06:31 PM

shbaharehs آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    286
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    1,714
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام و خسته نباشید.

تاپیک مشخصه نظر افراد رو پرسیده مگر غیر از اینه؟ منم نظرم رو دادم. ایشون چیکارست که تو نظر من دخالت می کنه ایشون هنوز نمیدونه که نباید راجع به نظر شخصی افراد دیگه حتی اگر برخلاف میلشون باشه بحث کرد حالا شما هم از راه رسیده پست آخر رو خوندید و قضاوت میکنید!!!
    بهتر نبود اول شما تمام پستهای این تاپیک رو می خوندید بعد نظرتون رو مینوشتید . شما واقعا مسئول هستین یا فقط اسم مسئول رو تونه؟

1- شما نوشتید من توهین کردم دقیقا مشخص کنید من به کی توهین کردم؟
    2- گفتید هر کسی سلیقه ای داره خوب منهم سلیقم رو بیان کردم چطور سلیقه من رو شما نادیده گرفتید؟

مرسی
    سلام دوباره دوست عزیز.

من همیشه پستها رو دنبال میکردم, اما اگر خودم پستی نزدم برای این بوده که نظر خاصی نداشتم. من قصد توهین به شما رو نداشتم. منظور منم از توهین استفاده ی „جوجه گیتاریست” بوده که مطمئنا کسانی هستن که طرفدار ایشونن و استفاده ی این جور کلمه ها درست نیست. البته همونطورم که خودتون فرموندین نظرتون رو بیان کردین و برای ما هم قابل احترامه, اما لطفا از اینجور کلمه ها استفاده نکنید, چون ممکنه مسائلی پیش بیاد که بین بچه ها تفرقه ایجاد کنه. باز هم عذر میخوام اگر اهانتی به شما کردم. و از شما و دوستان هم خواهش میکنم که این بحث رو همینجا خاتمه بدیم.

ممنون

14. 2 کاربر برای این پست از shbaharehs تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10856
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shbaharehs [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوباره دوست عزیز.

من همیشه پستها رو دنبال میکردم, اما اگر خودم پستی نزدم برای این بوده که نظر خاصی نداشتم. من قصد توهین به شما رو نداشتم. منظور منم از توهین استفاده ی „جوجه گیتاریست” بوده که مطمئنا کسانی هستن که طرفدار ایشونن و استفاده ی این جور کلمه ها درست نیست. البته همونطورم که خودتون فرموندین نظرتون رو بیان کردین و برای ما هم قابل احترامه, اما لطفا از اینجور کلمه ها استفاده نکنید, چون ممکنه مسائلی پیش بیاد که بین بچه ها تفرقه ایجاد کنه. باز هم عذر میخوام اگر اهانتی به شما کردم. و از شما و دوستان هم خواهش میکنم که این بحث رو همینجا خاتمه بدیم.

ممنون
    این شد یه پست درست و حسابی!

در مورد جوجه گیتارسیت این نه بی احترامی بود نه توهین چون عملا اهانت و هتاکی حساب نمی یاد راحت تر بگم حتی تو روی ساتریانی هم این رو بگم ایشون نمیتونه ایرادی از من بگیره. چون جوجه گیتاریت یک لقبه حالا بعضی القاب تحصینی هستن و به گوش خوش می یان بعضی ها تضعیفی مثل همین جوجه گیتاریست.
    ولی دوستان مثل اینکه متوجه نشدن که بین لقب و توهین و بی احترامی فرقی هست.
    و نتونستن هضمش کن.

موفق باشید.

16. کاربران زیر از jsprox به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10856
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سال 1991 کسی بهم آلبوم metallica - black album رو هدیه داد از اون موقع گوش میکنم.
    از سال 1994 نوازندگی رو شروع کردم چون خارج از ایران بودم استادانم ایرانی نبودن که بشناسیدشون.
    در مورد موسیقی بستگی داره از آلبومهای دهه 80 و 90 از آلبومهای metallica و pink floyd ولی آلبومهای سال 2000 به بعد metallica رو قبول ندارم.
    از سال 2000 به بعد زیادن korn, slipknot, godsmack رو قبول دارم البته نه بعنوان گیتاریست برتر فقط بدلیل اینکه از موسیقی شون لذت میبرم...

کلا در سبکهای alternative, trash metall, speed metal کار میکنم. و علاقه ای به سبکهای black metal, dead metal ندارم

حالا من از شما یک سوال میپرسم... اینکه شما راجع به من بدونید به چه درد شما میخوره؟ در ضمن این جور پستها رو پی. ام بدید چون خصوصیه.

موفق باشید
    ویرایش توسط jsprox : Saturday 29 November 2008 در ساعت 07:29 PM

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7191
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

پس با یه آدم بی منطق و سطحی نگر طرف بودم..
    شب به خیر دوست من.. خدانگهدار..
    امتحانات تابستونی
    کم رنگ میشویم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10856
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پس با یه آدم بی منطق و سطحی نگر طرف بودم..
    شب به خیر دوست من.. خدانگهدار..
    قربونه شما برم با این منطق بی اطلاع تون. خیلی خوب میشه آدم اگر در مورد چیزی اطلاع کافی نداره حق بجانب صحبت نکنه.
    سعی کن قبل از اینکه راجع به چیزی نظر بدی اول خوب تحقیق کنی... و منابع رو هم درست انتخاب کن حداقل معتبر تر انتخاب کن. چون کم میاری بعد هم سعی میکنی بزنی تو حاشیه(بی منطق و سطحی نگر و ...)

ویرایش توسط jsprox : Saturday 29 November 2008 در ساعت 08:56 PM

shbaharehs آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    286
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    1,714
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوباره;

میلاد جان, jsprox عزیز, خواهشا به این بحث ادامه ندید. اگر کسی حرفی زده نظرش بوده, چه گفته باشن که ساتریانی استاده و چه اماتور. پس لطفا به نظر همدیگه احترام بذارین. اینجا انجمن موسیقیه, فکر کنم شما دیگه باید نسبت به بقیه با اینگونه مسائلی که پیش اومده بیشتر اشنایی داشته باشین, پس لطفا رعایت کنید و بحث رو خارج نکنید.

بازم ممنون

21. کاربران زیر از shbaharehs به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)