لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 215 از 581 نخستنخست ... 115165205211212213214215216217218219225265315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,425 به 3,440 از 9296

موضوع: درخواست مشاوره فوري براي خريد گيتار الكتريك و لوازم جانبی آن

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    یعنی صرفا به خاطر پول این نوازنده ها 20 ساله دارن با یه ساز بد میزنن؟درضمن شاید یک یا دو مورد مثل اونی که شما گفتی وجود داشته باشه که بخاطر پول برن سراغ سازهای دیگه. اما اگه یبار سیگنیچر جو ساتریانی رو امتحان کرده باشی میبینی که چه ساز خوب و عالی هستش.

2. 3 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    2,671 بار تشکر شده در 1,074 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یعنی صرفا به خاطر پول این نوازنده ها 20 ساله دارن با یه ساز بد میزنن؟درضمن شاید یک یا دو مورد مثل اونی که شما گفتی وجود داشته باشه که بخاطر پول برن سراغ سازهای دیگه. اما اگه یبار سیگنیچر جو ساتریانی رو امتحان کرده باشی میبینی که چه ساز خوب و عالی هستش.
    سازی که دست اوناست با سازی به ما میفروشن زمین تا اسمون فرق داره

تو همین فروم کسایی هستند که از کیفیت قطعات ایبانز شاکی هستن خود من یه esp ltd f250 دارم نه کوک در میده نه هیچی این نشون دهنده چی میتونه باشه؟

من منظورم بیشتر سازهای رده پایین هست خود من بدم نمیاد jvm 7v رو داشته باشم اون سازو میتونی با prs custom 24 مقایسه کنی custom 24 درسته میخوره این سازو

4. 3 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

به قول عادل فردوسی پور„من حق دارم قانع نشده باشم؟”

6. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به قول عادل فردوسی پور„من حق دارم قانع نشده باشم؟”
    این حرفها چیه عزیز جان سلیقه ها مختلفه البته باید تست کنی تا دقیق متوجه بشی چی میگم

کل حرف من اینکه ایبانزهای رده پایین اندونزی هیچ حرفی برای گفتن ندارن سری پرستیج سازهای بدی نیستن ولی پیش سازهای هم رده خودشون باز...

اینم بگم خود من اول طرفدار ایبانز بودم که خوشحالم الان ایبانز ندارم

8. 3 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

hvnprs آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    31697
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    220
    1,321 بار تشکر شده در 229 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    میزان امتیاز
    14

یک مسئله ای در مورد برخی برند های تولید کننده گیتار هستش و اون اینه که سازی که دست آرتیستشون هست با همون ساز سیگنیچری که وارد بازار میشه فرق داره ! (از لحاظ کیفیت) ... اما برخی برند های دیگه دقیقا ً روی همین تطابق مانور میدن و تبلیغات میکنند و دقیقا ً هم سعی میکنند گیتار دست آرتیستشون با همون گیتار که وارد بازار میکنند از لحاظ کیفی یکی باشه (خب البته پول بیشتری هم بابتش میگرند .) !

این سیاست کاری کارخانه ها هستش و رو قیمتشون هم خیلی تاثیر میذاره ! برای همین رده بندی ساز هاشون طوری میشه نسبت به هم که شاید مقایسه سازهاشون یکم کار درستی نباشه ! مثل این میمونه که شما بگی خودرو Azera خودروی سدان خانوادگی هستش و مرسدس بنز کلاس E هم همینطور و حالا بیایم اینها رو با هم مقایسه کنیم ! حقیقتش کاربرداشون یکیه ! ولی از لحاظ قیمت و کیفیت قابل مقایسه نیستند .

اون چیزی که کیفیت گیتار محسوب میشه هم از روی پشت ویترین نمیشه تشخیص داد !! تمام گیتار ها پشت ویترین مغازه ها خوش کیفیت و خوب هستند ! زمانی یک ساز کیفیتش مشخص میشه که زیر دست یک نوازنده حرفه ای سالیان سال دوام بیاره و مثل قالی کرمون هر روز هم بهتر از دیروز بشه !

در نهایت هم مسئله ای وجود داره برای اکثر نوازنده هایی که ساز های سیگنیچر دارند و اون اینه که اونها در اصل با این حرکت هم ساز باب میلشون رو دارند و هم بابت داشتن اون پول میگیرند ! و این خیلی خوشایند هستش ! اما فراموش نکنیم که این نوازنده ها انقدر حرفه ای هستند که با هر سازی میتونند به خوبی بنوازند و نمیشه گفت برای همشون ! ... بهتره بگم برای اکثرشون زیاد تفاوتی نداره اگر یه روزی یه پیشنهاد بهتری از جای دیگه داشتند , برند و آرتیست سیگنیچر کارخانه دیگه ای بشن .

در نهایت اون چیزی که برای ما باقی میمونه اینه که ببینیم در سبک مورد علاقه امون کدوم کارخونه با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت ساز میسازه ... و برای من به شخصه مهم نیست که چه کسانی آرتیست یک کارخانه هستند ! بیشتر برام مهمه چه کسانی که آرتیست یک کارخانه نیستند دارند از اون ساز به دلخواه خودشون استفاده میکنند , نه به خاطر پول ! .

موفق باشید ... ببخشید پا برهنه پریدم وسط بحث و گفتگوی شما دو عزیز .

بعضی ها به شما خواهند گفت انواع گوناگونی از موسیقی وجود دارند . اما در واقع تنها دو نوع موسیقی وجود دارند : موسیقی خوب و موسیقی بد .

David W. Barber

10. 5 کاربر برای این پست از hvnprs تشکر کرده اند:

evani آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37543
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    159
    379 بار تشکر شده در 145 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    14

بچه ها این طوری نمیشه که قضاوت کرد . به نظرم همه ی این برندها خوب هستند باید دید که سازی رو با چه کیفیتی وارد بازار می کنند . به نظرم اگه کسی دنبال ساز با جنس بسوود و پیکاب دیمارزیو هست باید بره دنبال ساز آیبانز . خوب اگه کسیم دنبال جنس هایی مثل ماهون و پیکاب های emg هستند باید سراغ esp یا prs بره . درسته این برندها از همه نوع جنس چوبی و تجهیزاتی استفاده می کنند ولی به نظرم همه می دونند جنس صداهای این سازها کمی فرق می کنه و هر کدومشون هم طرفدارهاییم دارن ، پس نباید یه نظر رو به کل سازهای یه برند تعمیم داد.

12. 5 کاربر برای این پست از evani تشکر کرده اند:

evani آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37543
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    159
    379 بار تشکر شده در 145 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط hvnprs [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یک مسئله ای در مورد برخی برند های تولید کننده گیتار هستش و اون اینه که سازی که دست آرتیستشون هست با همون ساز سیگنیچری که وارد بازار میشه فرق داره ! (از لحاظ کیفیت) ... اما برخی برند های دیگه دقیقا ً روی همین تطابق مانور میدن و تبلیغات میکنند و دقیقا ً هم سعی میکنند گیتار دست آرتیستشون با همون گیتار که وارد بازار میکنند از لحاظ کیفی یکی باشه (خب البته پول بیشتری هم بابتش میگرند .) !

این سیاست کاری کارخانه ها هستش و رو قیمتشون هم خیلی تاثیر میذاره ! برای همین رده بندی ساز هاشون طوری میشه نسبت به هم که شاید مقایسه سازهاشون یکم کار درستی نباشه ! مثل این میمونه که شما بگی خودرو Azera خودروی سدان خانوادگی هستش و مرسدس بنز کلاس E هم همینطور و حالا بیایم اینها رو با هم مقایسه کنیم ! حقیقتش کاربرداشون یکیه ! ولی از لحاظ قیمت و کیفیت قابل مقایسه نیستند .

اون چیزی که کیفیت گیتار محسوب میشه هم از روی پشت ویترین نمیشه تشخیص داد !! تمام گیتار ها پشت ویترین مغازه ها خوش کیفیت و خوب هستند ! زمانی یک ساز کیفیتش مشخص میشه که زیر دست یک نوازنده حرفه ای سالیان سال دوام بیاره و مثل قالی کرمون هر روز هم بهتر از دیروز بشه !

در نهایت هم مسئله ای وجود داره برای اکثر نوازنده هایی که ساز های سیگنیچر دارند و اون اینه که اونها در اصل با این حرکت هم ساز باب میلشون رو دارند و هم بابت داشتن اون پول میگیرند ! و این خیلی خوشایند هستش ! اما فراموش نکنیم که این نوازنده ها انقدر حرفه ای هستند که با هر سازی میتونند به خوبی بنوازند و نمیشه گفت برای همشون ! ... بهتره بگم برای اکثرشون زیاد تفاوتی نداره اگر یه روزی یه پیشنهاد بهتری از جای دیگه داشتند , برند و آرتیست سیگنیچر کارخانه دیگه ای بشن .

در نهایت اون چیزی که برای ما باقی میمونه اینه که ببینیم در سبک مورد علاقه امون کدوم کارخونه با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت ساز میسازه ... و برای من به شخصه مهم نیست که چه کسانی آرتیست یک کارخانه هستند ! بیشتر برام مهمه چه کسانی که آرتیست یک کارخانه نیستند دارند از اون ساز به دلخواه خودشون استفاده میکنند , نه به خاطر پول ! .

من کاملاً موافقم . حتی به نظرم سازهای سیگنیچر یه برند از لحاظ کیفیت از سازهای با همون قیمت درجه پایین تری دارند . البته می دونم این نظر رو نمیشه به همه سازها تعمیم داد !

14. 4 کاربر برای این پست از evani تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

به نظر من هم باید ببینی خودت با اون ساز راحتی یا نه. من یه ساز JS100 آیبانز دارم. یعنی پائینترین مدل از سری سیگنیچر جو ساتریانی. اما ازش راضیم و همه توقعاتم را برآورده میکنه. اما این دلیل نمیشه که بیام و از تمام سازهای این کمپانی یا حتی همین ساز خودم دفاع کنم. چون ممکنه یه نفر دیگه این ساز رو بگیره دستش و نتونه نیازهاش رو با اون مرتفع کنه. بنابر این به نظر انتخاب ساز یک امر کاملا شخصیه.

16. 4 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hvnprs [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

این حرفها چیه حامد جان خوشحال شدم نظر دادی

18. 2 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

electric2010 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    35954
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    11
    22 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام آقا یه سوال و یه کمک فوری
    .
    آمپ های stagg ترجیحا 20watt کیفیتشون چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

20. کاربران زیر از electric2010 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

به نظر من هم باید ببینی خودت با اون ساز راحتی یا نه. من یه ساز JS100 آیبانز دارم. یعنی پائینترین مدل از سری سیگنیچر جو ساتریانی. اما ازش راضیم و همه توقعاتم را برآورده میکنه. اما این دلیل نمیشه که بیام و از تمام سازهای این کمپانی یا حتی همین ساز خودم دفاع کنم. چون ممکنه یه نفر دیگه این ساز رو بگیره دستش و نتونه نیازهاش رو با اون مرتفع کنه. بنابر این به نظر انتخاب ساز یک امر کاملا شخصیه.
    دوست خوبم ما اینجا جمع شدیم تا راهنمایی کنیم هر کسی نظری داری اون نظرشو میگه اون کسیم که کمک میخواد خودش باید انتخاب کنه برای همین من میگم کسی که میخواد اون سازو بخره حتما تست کنه احتمال داره اون صدایی و اون تریپ سازی که من دوست دارم یه سری دوست نداشته باشن

من یه دوست دارم rg370 کره داره با این حال که اذیتش میکنه ولی دوسش داره عوضشم نمیکنه! اگه من جای اون بودم تا حالا 10 بار از پنجره پرتش کرده بودم بیرون

حالا اگه وقت کردی یه تستی بزن سازهای هم رده ساز خودتو

من کلا با این جریاناتی که از سازهای ایبانز دیدم زده شدم ازش

22. کاربران زیر از Mehrshad_PRS به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

بچه ها یه خبر خوب برای خودم!
    کمتر از 2 ماه دیگه یعنی قبل اموزشی prs custom 24 رو سفارش میدم به احتمال زیادم باید بعد اموزشی دستم باشه

تو انتخاب رنگش شک دارم که وقتی برگشت اقای قمری باهاش هماهنگ میکنم ببینیم چه میشه کرد

احتمال داره یه رنگ خاص سفارش بدم که روی سازهای Private Stock میخوره که باید یه پولیم به خاطر این اپشن بدم

یه جورایی مثل pc جمع کردن میمونه کم کم یهو میبینی مثلا 5 هزار دلاری پولش شد

24. کاربران زیر از Mehrshad_PRS به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط electric2010 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام آقا یه سوال و یه کمک فوری
    .
    آمپ های stagg ترجیحا 20watt کیفیتشون چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    این منظورته؟

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

والا من تا حالا اسمشم نشنیده بودم چه برسه به اینکه صداشم شنیده باشم!

تو انتخاب امپها تو این قیمت زیاد خودتو مشغول نکن چون امپ تمرینه تو این رنج laney بد نیست

26. 2 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

sina_zakeri آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30490
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    681
    1,629 بار تشکر شده در 519 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

استاد من همیشه یه حرفی میزد که به نظر من خیلی درسته! میگفت هر کمپانی گیتار سازی بزرگی گیتار خوب داره گیتار بد هم داره. اصلا نمیشه گفت فلان شرکت بده اون یکی خوبه. همشون مدلهای خوب دارن و سلیقه حرف اول رو میزنه. هیچ کمپانیی رو هم نمیشه گفت به درد نمیخوره
    Angel of Death
    Monarch to the kingdom of the dead
    Infamous butcher,
    Angel of Death

28. 2 کاربر برای این پست از sina_zakeri تشکر کرده اند:

nayuop آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    28080
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    270
    598 بار تشکر شده در 241 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_zakeri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    استاد من همیشه یه حرفی میزد که به نظر من خیلی درسته! میگفت هر کمپانی گیتار سازی بزرگی گیتار خوب داره گیتار بد هم داره. اصلا نمیشه گفت فلان شرکت بده اون یکی خوبه. همشون مدلهای خوب دارن و سلیقه حرف اول رو میزنه. هیچ کمپانیی رو هم نمیشه گفت به درد نمیخوره
    دقیقا همین...
    قدرت یک brand رو باید تو بهترین محصولاتش دید... نه ساز های ارزونش

30. کاربران زیر از nayuop به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط nayuop [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دقیقا همین...
    قدرت یک brand رو باید تو بهترین محصولاتش دید... نه ساز های ارزونش
    این فکر از نظر من درست نیست!
    برندی خوبه که تو همه کلاس سازش حرف برای گفتن داشته باشه نه سازهای گرونش!!!

نمونش دستت هست prs se چه جور سازیه؟

32. کاربران زیر از Mehrshad_PRS به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 215 از 581 نخستنخست ... 115165205211212213214215216217218219225265315 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)