لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 271 از 581 نخستنخست ... 171221261267268269270271272273274275281321371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,321 به 4,336 از 9296

موضوع: درخواست مشاوره فوري براي خريد گيتار الكتريك و لوازم جانبی آن

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    2,671 بار تشکر شده در 1,074 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من کی گفتم بعد از یروز کوک در داد؟گیتار من تا 3 الی 4 ماه هم کوک خودش رو نگه میداره. من نمیدونم شما باهاش چکار کردین که کوکش درمیرفت. اما فکر نکنم کارخونه آیبانز اگه اشکالی در این بریج بود به تولیدش ادامه میداد.

من هیچ وقت نمیرم این ساز رو قیمت کنم. چون از قیافش خوشم نمیاد. از صدای ساز خودم هم راضیم.
    در ضمن من انقدر بدبخت و گدا نشدم که بخاطر 1800 خشکم بزنه. شما رو نمیدونم
    بالا رو بخون نوشته خودته
    فعلا که داره میده به قول بچه ها فقط داره یه چیزی میسازه شبیه گیتار که دل مشتری ها خوش باشه ساز دستشونه
    درضمن احتمال داره ساز شما از شانست خوب در امده باشه

درضمن پسرم موقع نوشتنت نگاه کن داری چی تایپ میکنی

این ساز رو اقای قمری حدود 1200 میده جمهوری 1800 هست برای همین باید خشکت بزنه من که قیمت prs رو تو جمهوری میبینم کلی میخندم خدا رو شکر امریکایی هاشو نمیارن

من دیگه ادامه نمیدم همین جوری کم کم جو میگرتت کار دست خودت میدی

2. کاربران زیر از Mehrshad_PRS به خاطر این پست تشکر کرده اند:

patrick آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35614
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    429
    333 بار تشکر شده در 140 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrshad_PRS [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واقعا جالبه!
    به این میگی خوشدست حتما jem 7v رو دست بگیری میگی رویا
    به اون میشه گفت خوش دست البته اتصال دسته به بدنه منو اذیت میکرد من به نک ترو عادت کردم حالا خودمو باید به ست نک عادت بدم
    مهرشاد جان... من درمورد گیتار و سخت افزارش زیاد وارد نیستم.. واسم راحت کار کردن مهمه... که خودش چندتا جنبه داره... به نظر من که با این بریج و با این برند(ibanez) کار کردم... بدی درش ندیدم... هم خوش دست هستن و هم خوش صدا... البته من با 4 یا 5 مدلش بیشتر کار نکردم. ساز دوستم هم که JS100 هست و صدای بسیار خوبی داره.. با یه امپ و افکت ساده که ایشون دارن صدای خوبی ازش گرفتم...

4. 2 کاربر برای این پست از patrick تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نه آقا نخر. این گیتار کوکش درمیره. بدنش بدرد نمیخوره. جنسش آشغاله. برو PRS Se custom 24 بگیر.
    ببین من کلا گیتار خوب زیاد دستم نگرفتم. یعنی خیلی از مارکها رو اصلا دستم نگرفتم. مثل همین PRS.
    شاید ساز خوبی هم باشه، اما من طرح گیتار برام خیلی مهمه و این PRS و یا حتی Gibson و Fender رو هم بخاطر طرحهاشون دوست ندارم. اما خوب PRS رو دیگه اصلا دوست ندارم، هرچقدر هم که خوب باشه. کلا من عشق برند BCRICh رو دارم و بعد هم ESP. اما باز نه هر نوع ای اس پی، از ال تی دی کرک حتی بدم میاد. به هر حال هرکس یک سلیقه ای داره.

ولی با توجه به تجربه کمی تو که ساز دست گرفتن دارم واقعا تفاوت RG رو با خیلی از گیتارهای هم قیمت و حتی گرون تر از خودش احساس کردم. شاید هم RG آقا مهیار که من باهاش زیاد زدم حسابی خوب ریگلاژ شده باشه که من به هر گیتاری دست میزنم احساس میکنم به این ایزی فینگری نیست.

اما در مورد ترمولوش یقین دارم که خیلی محشور و قویه. خود مهیار تو یکی از کنسرت هاش 30 ثانیه ای گیتار رو با دسته ویبره از زمین بلند کرد و حتی کوک خارج نشد. (تازه بماند که سیم ها هم چیز خاصی نبودند) بگذریم. فکر نمیکنم تو ایران کسی مثل میهار ویبره باز باشه، من که ساعت ها باهاش ساز زدم میدونم این مسئله رو. حتی یک آهنگ بدون ویبره رو هم بهش ویبره مید و پدر دسته ویبراتورش رو در آورده از بس استفاده میکنه، بی شک اگر این ساز برای این کار نبود چنین سازی تهیه نمیکرد و یا تو فکر عوض کردنش نمیافتاد.
    اما خوب من فیلم با این ساز زیاد دارم، هرکدوم رو که میبنم بیشتر به این نتیجه میرسم که واقعا این ساز به من نمیاد.

به قول Avar اینجانب باید اکس ESP رو دستش بگیره.
    که البته ما مثل شماها پولدار نیستیم 1800 که هیچی 180 هم برامون زیاده و نیمتونیم به این راحتی هزینه کنیم. همین الان که این پیکاپ ها رو گرفتم تو خونه همه فوحش میدند میگند رفتی پیکاپ گرفتی پول ما رو ندادی؟! چون به مه بدهکارم تو خونه. متاسفانه ما هرچی در میاریم یا خرج سیگار و .. میشه و یا خرج ماشینم که دیگه بد لگن شده.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

6. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط james [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آهنگ everytime i die از گروه children of bodom اینو حتما گوش کن شایدم گوش کرده باشی
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    گیتاراشون پیکاپهاش emg-hz هست و این نوع پیکاپ بوسترم داره
    اینم خود پیکاپ و قیمتش
    البته تو ایران اگه باشه دیگه قیمتش...
    کلیپ اون اهنگ رو احتمالا من تو ایران وارد کردم. آخه یک زمانی بود که ما تو یک شرکت کار میکردیم که شرکت اینرتنتی بود، اون زمان نت هنوز مثل الان جا نیافتده بود و من تنها خدمتی که به دنیای متالرها میتونستم بکنم این بود که کلیپ و آلبوم دانلود کنم و تو بازار پخش کنم. (البته رایگان این کارو میکردم و خوب اون زمان هم ADSL نبود که کسی بخواد از نت دانلود کنه - بیشتر به آرشیو دارها و مغازه دارها میسپاردیم این کارها رو)

عجب. آخه فقط پیکاپ مسئله نیست که، اون صدا رو که از افکت نمیشه به راحتی در آورد. اون آهنگ کلی میکس داره و تنظیم. من کلا شنیدم تو سینگچر های ESP یکی مال الکسی و یک هم مال گلدرن (دیمو بورگیر) اصلا گیتارهای خوبی نیستند.

نمیدونم والا. طرحش هم به نظر من جالب نیست خیلی. مثلا نسبت به گیتار کری کینگ از برند BCRICh. ولی خوب سلیقه ایست. تازه من هم که اطلاعاتی از مدلها، قیمت ها و .. ندارم.
    بوستر من نمیدونم چیه، اما اگر HZ گرون نباشه شاید برای نکم یکی بگیرم. قیمتش رو نداری؟
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

8. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrshad_PRS [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واقعا جالبه!
    به این میگی خوشدست حتما jem 7v رو دست بگیری میگی رویا
    به اون میشه گفت خوش دست البته اتصال دسته به بدنه منو اذیت میکرد من به نک ترو عادت کردم حالا خودمو باید به ست نک عادت بدم
    دست گرفتم. آره واقعا رویایی بود. اتفاقا گیتار مال یکی از بچه های اخراج شده همین سایت بود که به واسطه خودم به متال موزیک کشیده شد و با قرض این ساز رو گرفت. واقعا رویایی بود. اما خوب باید ببنیم نوازنده چه میکنه با ساز.
    یکی مثل من با یک گیتار 200.300 تومانی فلوید روس گند (حالا به واسطه پیکاپ EMG یکم بهتر شده) تقریبا همه نوع ریتم میزنه. یکی هم با گیتار جیمز هتلفید نمیتونه ریتم تمیز بزنه. (احتمالا میدانید که فلوید روس بد چقدر در ریتم زدن مشکل ایجاد میکنه و صدا رو کثیف میکنه - و خوب کلا گیتار ثابت برای ریتم متفاوت با گیتار ترمولو داره)
    یکی دیگه هم مثل آقای نظری پور با گیتار بنده استووای میزنه (هموطور که من الان شروع کردم به استیو وای نوازی و التبه واقعا هم دستم درد میگیره با این گیتاری که دارم) و یکی هم با همون گیتار و حتی گیتار بهتر از اون نمیتونه آهنگ پت و مت رو بزنه.

10. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ححالا این آقای قمری کی هستند؟!
    یکم اطلاعات بدید ما هم اطلاعاتمون زیاد شه.
    دفعه قبلی که پیش آقای موسوی بودم هم ایشون میگفتند پیش آقای قمری بودند که من اونجا روم نشد بگم نمیشناسمش. (روم که نه البته، پا نداد که بگم)

12. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببین من کلا گیتار خوب زیاد دستم نگرفتم. یعنی خیلی از مارکها رو اصلا دستم نگرفتم. مثل همین PRS.
    شاید ساز خوبی هم باشه، اما من طرح گیتار برام خیلی مهمه و این PRS و یا حتی Gibson و Fender رو هم بخاطر طرحهاشون دوست ندارم. اما خوب PRS رو دیگه اصلا دوست ندارم، هرچقدر هم که خوب باشه. کلا من عشق برند BCRICh رو دارم و بعد هم ESP. اما باز نه هر نوع ای اس پی، از ال تی دی کرک حتی بدم میاد. به هر حال هرکس یک سلیقه ای داره.

ولی با توجه به تجربه کمی تو که ساز دست گرفتن دارم واقعا تفاوت RG رو با خیلی از گیتارهای هم قیمت و حتی گرون تر از خودش احساس کردم. شاید هم RG آقا مهیار که من باهاش زیاد زدم حسابی خوب ریگلاژ شده باشه که من به هر گیتاری دست میزنم احساس میکنم به این ایزی فینگری نیست.

اما در مورد ترمولوش یقین دارم که خیلی محشور و قویه. خود مهیار تو یکی از کنسرت هاش 30 ثانیه ای گیتار رو با دسته ویبره از زمین بلند کرد و حتی کوک خارج نشد. (تازه بماند که سیم ها هم چیز خاصی نبودند) بگذریم. فکر نمیکنم تو ایران کسی مثل میهار ویبره باز باشه، من که ساعت ها باهاش ساز زدم میدونم این مسئله رو. حتی یک آهنگ بدون ویبره رو هم بهش ویبره مید و پدر دسته ویبراتورش رو در آورده از بس استفاده میکنه، بی شک اگر این ساز برای این کار نبود چنین سازی تهیه نمیکرد و یا تو فکر عوض کردنش نمیافتاد.
    اما خوب من فیلم با این ساز زیاد دارم، هرکدوم رو که میبنم بیشتر به این نتیجه میرسم که واقعا این ساز به من نمیاد.

به قول Avar اینجانب باید اکس ESP رو دستش بگیره.
    که البته ما مثل شماها پولدار نیستیم 1800 که هیچی 180 هم برامون زیاده و نیمتونیم به این راحتی هزینه کنیم. همین الان که این پیکاپ ها رو گرفتم تو خونه همه فوحش میدند میگند رفتی پیکاپ گرفتی پول ما رو ندادی؟! چون به مه بدهکارم تو خونه. متاسفانه ما هرچی در میاریم یا خرج سیگار و .. میشه و یا خرج ماشینم که دیگه بد لگن شده.
    پسر خوب rg2570 رو نباید با rg370 یکی کنی
    اون ژاپن هست اون اندونزی بریج فرق میکنه پیکاپ فرق میکنه و...
    اخرین اخباری که ازش داشتم سودجوهای جمهوری تا 1600 هم رفته بودن!

14. 3 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دست گرفتم. آره واقعا رویایی بود. اتفاقا گیتار مال یکی از بچه های اخراج شده همین سایت بود که به واسطه خودم به متال موزیک کشیده شد و با قرض این ساز رو گرفت. واقعا رویایی بود. اما خوب باید ببنیم نوازنده چه میکنه با ساز.
    یکی مثل من با یک گیتار 200.300 تومانی فلوید روس گند (حالا به واسطه پیکاپ EMG یکم بهتر شده) تقریبا همه نوع ریتم میزنه. یکی هم با گیتار جیمز هتلفید نمیتونه ریتم تمیز بزنه. (احتمالا میدانید که فلوید روس بد چقدر در ریتم زدن مشکل ایجاد میکنه و صدا رو کثیف میکنه - و خوب کلا گیتار ثابت برای ریتم متفاوت با گیتار ترمولو داره)
    یکی دیگه هم مثل آقای نظری پور با گیتار بنده استووای میزنه (هموطور که من الان شروع کردم به استیو وای نوازی و التبه واقعا هم دستم درد میگیره با این گیتاری که دارم) و یکی هم با همون گیتار و حتی گیتار بهتر از اون نمیتونه آهنگ پت و مت رو بزنه.
    اینو دقیقا درست گفتی
    انشالله که اوضاعت عوض بشه یه ساز خدا برای خودت بگیری

16. 2 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ححالا این آقای قمری کی هستند؟!
    یکم اطلاعات بدید ما هم اطلاعاتمون زیاد شه.
    دفعه قبلی که پیش آقای موسوی بودم هم ایشون میگفتند پیش آقای قمری بودند که من اونجا روم نشد بگم نمیشناسمش. (روم که نه البته، پا نداد که بگم)
    اقای ارش قمری نماینده رسمی prs در ایران هستند البته نمایندگی چند مدل اکوستیک و کلاسیک رو هم گرفتن
    جناب موسوی هم گیتارهایی که اقای قمری میارن رو تنظیم میکنن

خود منم قبل اینکه پیش اقای قمری برم یه چند باری تعریف ایشون رو از جناب موسوی شنیده بودم تا اینکه بلخره وقت شد یه سر رفتم پیششون و سازهاشون رو تست کردم و خوشم امد

18. 2 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

james آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    31049
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    547
    548 بار تشکر شده در 185 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

کلیپ اون اهنگ رو احتمالا من تو ایران وارد کردم. آخه یک زمانی بود که ما تو یک شرکت کار میکردیم که شرکت اینرتنتی بود، اون زمان نت هنوز مثل الان جا نیافتده بود و من تنها خدمتی که به دنیای متالرها میتونستم بکنم این بود که کلیپ و آلبوم دانلود کنم و تو بازار پخش کنم. (البته رایگان این کارو میکردم و خوب اون زمان هم ADSL نبود که کسی بخواد از نت دانلود کنه - بیشتر به آرشیو دارها و مغازه دارها میسپاردیم این کارها رو)

عجب. آخه فقط پیکاپ مسئله نیست که، اون صدا رو که از افکت نمیشه به راحتی در آورد. اون آهنگ کلی میکس داره و تنظیم. من کلا شنیدم تو سینگچر های ESP یکی مال الکسی و یک هم مال گلدرن (دیمو بورگیر) اصلا گیتارهای خوبی نیستند.

نمیدونم والا. طرحش هم به نظر من جالب نیست خیلی. مثلا نسبت به گیتار کری کینگ از برند BCRICh. ولی خوب سلیقه ایست. تازه من هم که اطلاعاتی از مدلها، قیمت ها و .. ندارم.
    بوستر من نمیدونم چیه، اما اگر HZ گرون نباشه شاید برای نکم یکی بگیرم. قیمتش رو نداری؟
    بابا دمت گرم
    من منظورم فقط پیکاپ بود نه مدل گیتار!
    اون موقع الکسی این آهنگو با گیتار جکسون مدل رندی رودز زده!
    بوستر رو برای این میزارن که گین صدا بالا بره ولی شاید کار دیگه هم انجام بده
    که من نمیدونم و اونو باید از اساتید مثل آقای موسوی بپرسی
    قیمتشو ندارم ولی اگه میخوای قیمت کنی شماره و آدرس نمایندگی EMG رو برات
    پ. خ میکنم

20. 2 کاربر برای این پست از james تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پسر خوب rg2570 رو نباید با rg370 یکی کنی
    اون ژاپن هست اون اندونزی بریج فرق میکنه پیکاپ فرق میکنه و...
    اخرین اخباری که ازش داشتم سودجوهای جمهوری تا 1600 هم رفته بودن!

آخ. عجب صوتی دادم. درست گفتی منظور من همون rg2570 بود. که من فوق العاده باهاش حال میکنم. اما این گیتاری که الان میگی هم الان سرچ کردم و مشخصاتش رو دیدم چیز بدی نبود ظاهرا.
    کلا آیبانز مگه چیز بد هم میتونه بزنه؟! البته بهتره راجب چیزی که نمیدونم اظهار نظر نکنم.
    شما هم با هم دعوا نکنید. مخصوصا شما یادت باشه تو سربازی با کسی دعوا نکنی چون در اون صورت مثل من همش باید تو بازداشتگاه باشی و روزهایی که همه هم دوریات رفتند و تو در حال اضاف کشیدنی آه بکشی. (سال 84 بود - هرچند باید 82 میرفتم)

زمانی که من میخواستم گیتار بخرم 900 بود.
    اون زمان اشتباهی کردم که یک بی سی ریچ دست دوم نخحریدم با 400. الان همون رو 900 هم نمیدند.
    بجاش گیتار خودم رو که 300 گرفتم احتمالا الان که تو بازار نیست، اما اگر بیاد حتما میشه 200.
    برپدر اون فروشنده لعنت، حیف که مغازش رو جمع کرد وگرنه آخرین دعواتی زندگیم رو هم میکردم.
    بماند که من عادت ندارم به سازم ایراد بگیرم و همین که سازه خودش خوبه و قابل احترام میشه.

راستی شما از کجا فهمیدی منظور من اون یکی RG بود؟

22. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

اقای ارش قمری نماینده رسمی prs در ایران هستند البته نمایندگی چند مدل اکوستیک و کلاسیک رو هم گرفتن
    جناب موسوی هم گیتارهایی که اقای قمری میارن رو تنظیم میکنن

خود منم قبل اینکه پیش اقای قمری برم یه چند باری تعریف ایشون رو از جناب موسوی شنیده بودم تا اینکه بلخره وقت شد یه سر رفتم پیششون و سازهاشون رو تست کردم و خوشم امد
    عجب. مغازه ایشون هم تو جمهوریه؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط james [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بابا دمت گرم
    من منظورم فقط پیکاپ بود نه مدل گیتار!
    اون موقع الکسی این آهنگو با گیتار جکسون مدل رندی رودز زده!
    بوستر رو برای این میزارن که گین صدا بالا بره ولی شاید کار دیگه هم انجام بده
    که من نمیدونم و اونو باید از اساتید مثل آقای موسوی بپرسی
    قیمتشو ندارم ولی اگه میخوای قیمت کنی شماره و آدرس نمایندگی EMG رو برات
    پ. خ میکنم
    عجب. نه دارم شمارشو. حیف که یک روز دیتر از زمانی که پیکاپ گرفتم به دستم رسید. اما هنوز زنگ نزدم.
    تا جایی که من میدونم نظر آقای موسوی به hz منفیه.

24. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

عجب. مغازه ایشون هم تو جمهوریه؟!
    خیر مغازه ندارن

26. 2 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

آخ. عجب صوتی دادم. درست گفتی منظور من همون rg2570 بود. که من فوق العاده باهاش حال میکنم. اما این گیتاری که الان میگی هم الان سرچ کردم و مشخصاتش رو دیدم چیز بدی نبود ظاهرا.
    کلا آیبانز مگه چیز بد هم میتونه بزنه؟! البته بهتره راجب چیزی که نمیدونم اظهار نظر نکنم.
    شما هم با هم دعوا نکنید. مخصوصا شما یادت باشه تو سربازی با کسی دعوا نکنی چون در اون صورت مثل من همش باید تو بازداشتگاه باشی و روزهایی که همه هم دوریات رفتند و تو در حال اضاف کشیدنی آه بکشی. (سال 84 بود - هرچند باید 82 میرفتم)

زمانی که من میخواستم گیتار بخرم 900 بود.
    اون زمان اشتباهی کردم که یک بی سی ریچ دست دوم نخحریدم با 400. الان همون رو 900 هم نمیدند.
    بجاش گیتار خودم رو که 300 گرفتم احتمالا الان که تو بازار نیست، اما اگر بیاد حتما میشه 200.
    برپدر اون فروشنده لعنت، حیف که مغازش رو جمع کرد وگرنه آخرین دعواتی زندگیم رو هم میکردم.
    بماند که من عادت ندارم به سازم ایراد بگیرم و همین که سازه خودش خوبه و قابل احترام میشه.

راستی شما از کجا فهمیدی منظور من اون یکی RG بود؟
    من 7 سالی دودره کردم خدمت رو الان دارم میرم مجبورم برم خیلی ها باورشون نمیشه من دارم میرم خدمت
    خیالت راحت من بچه ارومیم مگه اینکه به خاطر شیطنت اضافه بخورم که سعی میکنم اروم بشینم
    من گیتارتو تو عکس دیدم متاسفانه تقلبیه من اگه جات بودم به جای خرید پیکاپ پول جمع میکردم یه ltd دست دو میخریدم یا بیشتر جمع میکردم میدادم جناب موسوی برام ساز بسازه

خودت گفتی ساز مهیار!

من صدایی که دوست دارم از ماهون و ست نک در میاد برای همین prs و gibson و یه سری مدلهای esp رو دوست دارم
    یادش بخیر میخواستم esp eclipse رو بخرم که یهو با prs اشنا شدم گرچه هنوز سازمو نخریدم
    ایبانز بیشتر سازهاش basswood هست من نمیدونم تو این چوب چی دیده!!! سازهای گرونشم همین چوبه ولی برندهای دیگه سازهای گرونشون ماهون الدر و میپل هست معمولا
    مثلا jem7v الدر هست ولی من هر چی ساز سیگنچر استیو رو که دیدم basswood هست سازهای سیگنجر جو هم همین جور همه basswood!

28. 2 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

miralienca آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24559
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    594
    3,697 بار تشکر شده در 746 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 15/1
    میزان امتیاز
    15

بحث کیفیت فلویدرز چیزی جدا از مسئلۀ کوک در دادنه.
    یه فلویدرز بد هم وقتی خوب تنظیم بشه و نوازنده هم تجربۀ کافی در این زمینه رو داشته باشه براحتی کوک در نمیده و نیاز نوازنده رو برآورده میکنه.
    میتونم بگم تجربه و تسلط نوازنده خیلی نقش مهمی داره.
    بحث کیفیت کاملا" جداست. قیمت فلویدرزها تا حدود زیادی میتونه نشانۀ کیفیتشون باشه.
    مسلما" فلویدرزی که رو ساز 200$ بسته میشه رو ساز 2000$ نمیبینید.
    فلویدرزهای خوب تون صدا و ساستین بهتری دارند ، فنرهای نرمتر و با کیفیتی دارند، از فلزات و آلیاژهای بهتر و گرانتری ساخته شده اند، در نتیجه عمر طولانیتری دارند و بسادگی خراب نمیشوند.
    در نتیجه گرانتر هم هستند.
    هیچوقت رو گیتارهای ارزانقیمت لوازم با کیفیت نصب نمیکنن.
    چون تمام تولید کننده ها به فکر سود بیشتر هستند و دلشون به حال جیب من و شما نسوخته و نخواهد سوخت.

30. 6 کاربر برای این پست از miralienca تشکر کرده اند:

talaneh آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    38093
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    16
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

میخواستم بپرسم آگاتیس چوب خیلی خیلی افتضاحیه؟ راسش من با توجه به بودجم از ibanez gs60 خوشم اومده ولی چوبش...! کسی باهاش زده؟ ساز راحتی هس؟ ساخت کجاس؟ تو review های سایتای خارجی قد پک های jump start بدشو نمیگن ولی میگن tremolo ش زود کوک خالی میکنه! البته میتونم یه انتخاب دیگه هم داشته باشم grg170. ولی فک میکنم پیکاپای ssh بیشتر مناسبم باشه. لطفا کمکم کنید تا انتخاب درستی داشته باشم! مرسی

32. 2 کاربر برای این پست از talaneh تشکر کرده اند:

صفحه 271 از 581 نخستنخست ... 171221261267268269270271272273274275281321371 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)