لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 109 از 136 نخستنخست ... 95999105106107108109110111112113119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,729 به 1,744 از 2174

موضوع: اکوئیپمنت گیتار الکتریک (خرید، طرز کار، تعمیر، و..)

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39015
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    104
    381 بار تشکر شده در 153 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahram201 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست من بچه ها درست میگن اما بنظر من حرفشون بیشتر در مورد فعالیت حرفه ای صدق میکنه.

اگه کسی بخواد آماتور کار کنه (یعنی حرفه اصلیش نوازندگی نباشه) ، هرچی دل آدم بگه همون درسته!! خود من سر پیری (حدود 39 سالگی) گیتار الکتریک شروع کردم، به هرکی بگی تو این سن میشه شروع کرد، به آدم میخندن. اما من چون عشق و علاقه اش رو داشتم و ضمناً قصد نداشتم حرفه ای این ساز رو دنبال کنم، شروع کردم و مشکلی هم پیش نیومد. توی این نوع فعالیت، آدم دیگه قرار نیست به جایی برسه... مهم اینه که علاقه اش رو دنبال کنه.

حالا اگه شما میخوای حرفه ای گیتار الکتریک بزنی، حرف دوستان رو گوش کن. اگه میخوای آماتور کار کنی، حرف منو گوش بده!!
    معلومه میخوام حرفه ای کار کنم
    باشه دوستان به حرفتون گوش میدم

2. 3 کاربر برای این پست از Kelasik تشکر کرده اند:

Favilla آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24749
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,695
    1,347 بار تشکر شده در 360 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Favilla on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/8
    Given: 47/13
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Kelasik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به جز shahram201 همه زدن تو ذوقم
    اتفاقا من از نوازنده های قوی گیتار الکتریک تبریز خانوم حق دوست و خانوم داویدیان رو میشناسم . که هر دو مولتی اینسترومنتالیست هستن .

4. 2 کاربر برای این پست از Favilla تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39015
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نمیدونم باید چکار کنم!!!

6. 3 کاربر برای این پست از Kelasik تشکر کرده اند:

Favilla آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24749
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,695

شبکه های اجتماعی من

Add Favilla on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

جوان شما لازم نيست کاري کني . اگه ذهنيتي داري که بهش تکيه کني الکي خودت رو اينجا با ديدگاه هاي مختلف روبرو نکن
    _ من خودم راحت به شما ميگم اگه باور داري ميتوني کاري رو انجام بدي حتما ميتوني اما ديدگاهي که در نوازندگي گيتار الکتريک بوجود اومده چه تو کشور ما و چه خارج زياد جالب نيست. پس حرفام رو همه با دقت بخونيد

دقت کن دوست عزيز من شايد خيلي شاگرد خانوم تربيت کردم و خودمم گيتارالکتريک ميزنم اما به هيچ وجه تفکر يه گيتاريست متال رو ندارم که آرزوش اين باشه بره رو استيج اينور اونور بپره و سرشو هي بچرخونه . من با کلاسيک طرز تفکر ساختم و کارم انتقال اين سبک روي سازي هست که در دست دارم و اين طرز تفکرم رو روي ذهن شاگردام هم هک کردم . اگه بخواي گيتار الکتريک کار کني ميتوني مثل ملت هي ريف و پاورکورد بزني و سرت رو تکون بدي و گاهي هم چهارتا سولوي بي خاصيت يا شايدم باخاصيت بزني . يا ميتوني با ذهنيت کلاسيک که داري و پرورشش ميدي يه سبک زيبا بسازي و از ساز گيتار الکتريک استفاده کني چون روش ميشه نت رو کش داد .

_ متاسفانه مشکل از نوازنده هاي امروز نيست که گيتار الکتريک رو به اين جايگاه پايين در اجتماع بردن که ملت باهاش سر تکون بدن و بگن شيطان پرستي و گروه هاي سست عنصري بيان و دنيا رو به گند بکشن يا اساتيد اين ساز عده اي بيسواد باشن که آموزش آکادميک نديدن و همش اين ساز دقيق رو به سمت بداهه بکشن . مشکل از کسايي هست که 60 سال پيش اومدن و يه مشت معتاد و آدم آموزش نديده بودن که اين ساز رو بدست گرفتن و آينده ي اين ساز رو رقم زدن و به عالم نوازندگي و موسيقي خيانت کردن . مثل هندريکسي که خيليا واسه گيتاراي طاعونيش حاضرن چند صد هزار دلار پول بدن .

دوست عزيزم دقت کن و راه درست رو برو . اگه دوست داري گيتار الکتريک بخري هيچ مشکلي نداره چون از بهترين سازاي عالم موسيقيه اما نوازنده باش و مثل يه نوازنده ي يه ساز ارکستر فکر کن . چون اساتيد اون ساز ها مثل ويولين لياقت داشتن و براي ساز و هنرشون يه جايگاه اجتماعي مثال زدني و با احترام درست کردن.

8. 2 کاربر برای این پست از Favilla تشکر کرده اند:

abbys آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39337
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    303
    503 بار تشکر شده در 180 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

تا حد زیادی با گفته دوستان موافقم بچه ها در مورد سختی های کار با این ساز که همه با هاش مواجهیم صحبت میکنند که همه درست میگن
    اما اینکه برای انتخاب ساز حد و مرز بکشیم موافق نیستم
    نباید برای ساز زدن محدودیت جنسیتی قائل بشیم من تا حالا نشنیدم که مثلا بگن فلان ساز واسه مردا مناسبه وفلان ساز برای زن ها
    در مورد کار حرفه ای هم در این سبکها99 درصد در ایران به صورت زیر زمینی هست ودر این شرایط دیگه مرد و زن نداره
    با توجه به این که گیتار کلاسیک هم کار کردین در پیشرفتتون تاثیر گذاره
    ولی در نهایت ببینید طنین کدوم ساز رو دلتون میشینه

10. 2 کاربر برای این پست از abbys تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39015
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

ممنون از راهنمایی هاتون

12. 2 کاربر برای این پست از Kelasik تشکر کرده اند:

miralienca آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24559
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    594
    3,697 بار تشکر شده در 746 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 15/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Kelasik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منظورتون اینه خانم ها نمیتونن قوی, مقاوم, فنی, باهوش و بااراده باشند؟
    لازمه خدمتتون عرض کنم من از هر مردی مرد ترم, کارام, اخلاقم, رفتارم, لبا س پوشیدنم, سلیقم و ...
    آچار به دست هم هستم وقتی هم اراده کنم کاری رو انجام بدم به امید خدا تا آخرش میرم
    فقط تو کار خدا موندم که چرا منو پسر نکرد, آخ اگه میشد چی میشد... من پسر بودم... وای... شیرین ترین رویامه
    این میشه استثناء
    من حالت عمومی قضیه رو بیان کردم.
    مجموعه صفاتی رو که ذکر کردم حتی تو تمامی مردان هم یکجا نمیشه دید.
    نوازندۀ گیتار الکتریک خانوم هم بین دوستان و مشتریهام دارم و دیدم.
    ولی لازم بود کمی دربارۀ مشکلات گیتار الکتریک صحبت بشه.
    شاید با زمان و میزان هزینه ای که برای الکتریک صرف میکنید تو ساز دیگه ای بهتر و بیشتر موفق باشید و آیندۀ بهتری پیش رو داشته باشید.
    در هر صورت از اینکه میبینم به الکتریک علاقمند هستید خوشحالم.

14. 10 کاربر برای این پست از miralienca تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram201 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست من بچه ها درست میگن اما بنظر من حرفشون بیشتر در مورد فعالیت حرفه ای صدق میکنه.

اگه کسی بخواد آماتور کار کنه (یعنی حرفه اصلیش نوازندگی نباشه) ، هرچی دل آدم بگه همون درسته!! خود من سر پیری (حدود 39 سالگی) گیتار الکتریک شروع کردم، به هرکی بگی تو این سن میشه شروع کرد، به آدم میخندن. اما من چون عشق و علاقه اش رو داشتم و ضمناً قصد نداشتم حرفه ای این ساز رو دنبال کنم، شروع کردم و مشکلی هم پیش نیومد. توی این نوع فعالیت، آدم دیگه قرار نیست به جایی برسه... مهم اینه که علاقه اش رو دنبال کنه.

حالا اگه شما میخوای حرفه ای گیتار الکتریک بزنی، حرف دوستان رو گوش کن. اگه میخوای آماتور کار کنی، حرف منو گوش بده!!
    بابا ما 15 روزه از کیش آمدیم گیتار میزنیم همه میزنند تو ذوقمون که این گیتار زدن برای تو نون و آب نمیشه. در حالی که اگر یکم شرایط فراهم بود شاید نون و آب هم میشد.
    من بیشتر حرفم اینکه موسیقی تو ایران مخصوصا نیازمند پوله و کمی هم امکانات دیگه مثل تشویق خانواده ها و یا آزادی و مستقل بودن مخصوصا از نظر مالی و مکانی. (البته برای موسیقی حرفه ای)
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

16. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibanez.1994 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    جوان شما لازم نيست کاري کني . اگه ذهنيتي داري که بهش تکيه کني الکي خودت رو اينجا با ديدگاه هاي مختلف روبرو نکن
    _ من خودم راحت به شما ميگم اگه باور داري ميتوني کاري رو انجام بدي حتما ميتوني اما ديدگاهي که در نوازندگي گيتار الکتريک بوجود اومده چه تو کشور ما و چه خارج زياد جالب نيست. پس حرفام رو همه با دقت بخونيد

دقت کن دوست عزيز من شايد خيلي شاگرد خانوم تربيت کردم و خودمم گيتارالکتريک ميزنم اما به هيچ وجه تفکر يه گيتاريست متال رو ندارم که آرزوش اين باشه بره رو استيج اينور اونور بپره و سرشو هي بچرخونه . من با کلاسيک طرز تفکر ساختم و کارم انتقال اين سبک روي سازي هست که در دست دارم و اين طرز تفکرم رو روي ذهن شاگردام هم هک کردم . اگه بخواي گيتار الکتريک کار کني ميتوني مثل ملت هي ريف و پاورکورد بزني و سرت رو تکون بدي و گاهي هم چهارتا سولوي بي خاصيت يا شايدم باخاصيت بزني . يا ميتوني با ذهنيت کلاسيک که داري و پرورشش ميدي يه سبک زيبا بسازي و از ساز گيتار الکتريک استفاده کني چون روش ميشه نت رو کش داد .

_ متاسفانه مشکل از نوازنده هاي امروز نيست که گيتار الکتريک رو به اين جايگاه پايين در اجتماع بردن که ملت باهاش سر تکون بدن و بگن شيطان پرستي و گروه هاي سست عنصري بيان و دنيا رو به گند بکشن يا اساتيد اين ساز عده اي بيسواد باشن که آموزش آکادميک نديدن و همش اين ساز دقيق رو به سمت بداهه بکشن . مشکل از کسايي هست که 60 سال پيش اومدن و يه مشت معتاد و آدم آموزش نديده بودن که اين ساز رو بدست گرفتن و آينده ي اين ساز رو رقم زدن و به عالم نوازندگي و موسيقي خيانت کردن . مثل هندريکسي که خيليا واسه گيتاراي طاعونيش حاضرن چند صد هزار دلار پول بدن .

دوست عزيزم دقت کن و راه درست رو برو . اگه دوست داري گيتار الکتريک بخري هيچ مشکلي نداره چون از بهترين سازاي عالم موسيقيه اما نوازنده باش و مثل يه نوازنده ي يه ساز ارکستر فکر کن . چون اساتيد اون ساز ها مثل ويولين لياقت داشتن و براي ساز و هنرشون يه جايگاه اجتماعي مثال زدني و با احترام درست کردن.
    ببین عزیز تو شاید اصلا درکی از موسیقی متال نداشته باشی که این حرف رو میزنی. من هر متالی رو تایید نمیکنم اما تو ساده ترین سبک های نوازندگی مثل دوم/دث متال پیچیدگی هایی از نظر موسیقی هست که حتی یک اسطوره موسیقی کلاسیک هم قادر به درک اون نیست. شاید تو بتونی همه آهنگ های آناتما رو کاور کنی و هزار تا سولو سخت تر از اونها بزنی یا بسیازی، اما شرط میبندم هیچ وقت نمیتونی کاری کنی که یکی مثل من بشینه دو بار آهنگت رو کامل گوش کنه، اما خوب یک سری این توانایی رو دارند تو متال که آهنگی بسازند که گنده تر از خودشون (در زمینه سواد موسیقی یا نوازندگی) ساعت ها و شاید سالها به اثارشوون گوش کنند و لذت ببرند و بگند این بود اون چیزی که دنبالش میگشتیم.
    تکنیک تا حدی اکتسابیه، اما موسیقی قسمتیش ذاتیه.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

18. 11 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39015
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط miralienca [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این میشه استثناء
    من حالت عمومی قضیه رو بیان کردم.
    مجموعه صفاتی رو که ذکر کردم حتی تو تمامی مردان هم یکجا نمیشه دید.
    نوازندۀ گیتار الکتریک خانوم هم بین دوستان و مشتریهام دارم و دیدم.
    ولی لازم بود کمی دربارۀ مشکلات گیتار الکتریک صحبت بشه.
    شاید با زمان و میزان هزینه ای که برای الکتریک صرف میکنید تو ساز دیگه ای بهتر و بیشتر موفق باشید و آیندۀ بهتری پیش رو داشته باشید.
    در هر صورت از اینکه میبینم به الکتریک علاقمند هستید خوشحالم.
    ممنونم دوست عزیز, ممنون از شما و همه ی دوستان عزیز که باعث شدن من تصمیمم رو به طور قطعی بگیرم
    البته با مطرح کردن این سوالم خیلی دچار شک و دو دلی شدم ولی بالاخره تونستم تصمیمم رو بگیرم
    بازهم از همتون ممنونم
    ارادتمند همه ی شما شادی

20. 6 کاربر برای این پست از Kelasik تشکر کرده اند:

sina_zakeri آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30490
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    681
    1,629 بار تشکر شده در 519 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

به نظر من که اگه عشق ساز زدن داری هیچ چیزی جلوتو نمیگیره بخر و بزن و حاللللشو ببر
    Angel of Death
    Monarch to the kingdom of the dead
    Infamous butcher,
    Angel of Death

22. 5 کاربر برای این پست از sina_zakeri تشکر کرده اند:

Favilla آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24749
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,695

شبکه های اجتماعی من

Add Favilla on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

علی با اینکه هم نظر نیستیم کاملا درست میگی .
    حقیقت اینه که من مدتی به متال علاقه مند بودم البته الانم هستم اما دیدگاه من به نوازندگی گیتار الکتریک و گیتار کلاسیک فقط راهیه که از الگو های کلاسیک ساختم و حرفاتم کاملا قبول دارم که اصلا درکی از متال ندارم .
    من با دیدن کنسرتوی سر ادوارد الگار و در مقابلش با تار آذربایجانی و دیدن کارای استاد رامیز قلی اف وارد دنیای موسیقی شدم و از دیدگاه ها و سبک های مختلف به نوازندگی و جایگاه هنریش نگاه کردم حتی دیدگاه یه نوازنده ی متال . اما مسئله جوامع انسانی هست و به نظر من واقعا حیفه ساز انعطاف پذیر و خوشدستی مثل گیتار الکتریک تو دنیا مقام اجتماعی کمتری از خیلی ساز های دیگه داشته باشه .

24. 4 کاربر برای این پست از Favilla تشکر کرده اند:

shahabgt آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    27627
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    371
    506 بار تشکر شده در 163 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibanez.1994 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

شما که اینطور تفکری نسبت به هنردریکس داری اون وقت میای بقیه رو نصحیت می کنی؟؟ اگه 2تا از کارای همون کسایی رو که میگی دیده بودی هیچ وقت این حرفو نمی زدی دلیلی هم نیست که اگه از چیزی خوشت نمیاد بهش توهین کنی اگه همون هندریکس نبود الان الکتریک همون گیتار بک گراند بلوز مونده بود. بعدش کی گفته سطح اجتماعی الکتریک پایینه اتفاقا خیلی بالاس که کسی قادر به درکش نیست. پر طرفدار بود یه چیز دلیل به برتریش نیست. شما که اینقدر سطح پایین و تعصب خیلی بالا فکر می کنید نباید به کسی نظر خودتون رو تحمیل کنی و بخای نصیحت کنی.
    Music, It's my life and it's my wife

26. 2 کاربر برای این پست از shahabgt تشکر کرده اند:

shahabgt آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    27627
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    371
    506 بار تشکر شده در 163 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

علی با اینکه هم نظر نیستیم کاملا درست میگی .
    حقیقت اینه که من مدتی به متال علاقه مند بودم البته الانم هستم اما دیدگاه من به نوازندگی گیتار الکتریک و گیتار کلاسیک فقط راهیه که از الگو های کلاسیک ساختم و حرفاتم کاملا قبول دارم که اصلا درکی از متال ندارم .
    من با دیدن کنسرتوی سر ادوارد الگار و در مقابلش با تار آذربایجانی و دیدن کارای استاد رامیز قلی اف وارد دنیای موسیقی شدم و از دیدگاه ها و سبک های مختلف به نوازندگی و جایگاه هنریش نگاه کردم حتی دیدگاه یه نوازنده ی متال . اما مسئله جوامع انسانی هست و به نظر من واقعا حیفه ساز انعطاف پذیر و خوشدستی مثل گیتار الکتریک تو دنیا مقام اجتماعی کمتری از خیلی ساز های دیگه داشته باشه .
    این مقام اجتماعی چیه شما ازش صحبت می کنید؟ اگه از نظر تعداددنوازندگان که روز به روز داره بیشتر میشه. اگه از نظر محبوبیته که الان توی همه سبک های موسیقی ازش استفاده میشه اگه منظورت کشور خودمونه که ساز زدن اینجا کلا حرامه و هیچ سازی هیچ مقام اجتماعی نداره.
    Music, It's my life and it's my wife

28. 2 کاربر برای این پست از shahabgt تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36024
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    142 بار تشکر شده در 54 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دوستان گرامی من با اینکه به هندریکس امثالهم توهین بشه و اینکه به گیتار ضربه زدن اصلا موافق نیستم. اگه هندریکس نبود خیلی چیزا تغییر میکرد همین هندریکس امکاناتش شاید از خیلی از ماها کمتر بوده، اما با همون امکانات ببینید چه آهنگهای تاثیرگذاری ساخته به طوری که همین جو ساتریانی با دیدن و عشق به هندریکس به این روز رسیده و تصور کنید اگه ساتریانی نبود نمیتونستیم به قطع بگیم که کسایی مثل کرک همت هم الان وجود داشتن، تا قبل از همینایی که شما معتاد میخونینشون موسیقی همون چیزای بدون تحرک و پیشرفتی بود که الان ما حالمون به هم میخوره که گوششون کنیم درون مایه موسیقی همین آدمها هم خیلی چیزا رو تغییر داد موسیقی هندریکس همون چیزیه که خیلیها توی دلشون هست و بسیاری از عقده هایی که شما رو نمیدونم اما حداقل بعضیهاشو منم دارم. لطفاً به گیتار الکتریک به همون چشمی که به ویولن نگاه میکنین نگاه نکنین. ریشه خیلی از سبکهای امروزی یه جورایی به افراد امثال هندریکس مربوط میشه یا حداقل میشه یه ردپا ازشون پیدا کرد. اعتراض و بیان تنگناها و مسائل اجتماعی و... با همین افراد وارد موسیقی شد. به نظر من افرادی که فرهنگ پایینی دارن و به همین موسیقیهای سرکاری امروزی که با یه کیبورد و چندتا ریتم از پیش ساخته عشق می ورزند باید هم متال واسشون غیرقابل هضم باشه. شما تصور کنید اگه سهم گیتار الکتریک رو در راک و متال و شاخه های مرتبط حذف کنیم دیگه گیتار الکتریک توی چه موسیقی کاربرد داره و جایگاهش با چه سبکی میخواد بالا کشیده بشه،در این صورت آیا صدای دیستورشن و اوردریون تو کجا کاربرد خواهد داشت؟ فکر کنم تنها آهنگهای سیاوش قمیشی باقی میمونه. همین تحرکی که در موسیقی هایی مثل تکنو و دنس هست یا اعتراضات و حالاتی که در رپ وجود داره؛اینا از کجا الگو برداشتن؟
    ببخشید اگه زیاد حرف زدم :))
    امیدوار کسی با دید منفی نگاه نکنه و دلخور نشه

30. 8 کاربر برای این پست از burzum تشکر کرده اند:

Favilla آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24749
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,695

شبکه های اجتماعی من

Add Favilla on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

عزیز دلم حوصله ی بحث با تورو ندارم ، چون الان این وقتته.
    اما من روی موسیقی و نوازندگی وقت زیادی گذاشتم سعی کن هم به خودت احترام بزاری هم به من . مطمئن باش چیزی رو میگم از رو نادانی نمیگم ، هرچی شما شنیدی و دیدی و ندیدی رو من زمانی نصف شب زدم و خودم درس و کتاباشو خوندم و بیشتر از خیلیا راجع به فرم و قطعات و هرچی که فکرشو بکنی تا تونستم تحقیق کردم و سوادشو کسب کردم ، ثانیا واسه این نمیام اینجا که با تو بحث کنم یا واسه خودم تبلیغات کنم چون کسایی که منو میشناسن میدونن هیچ نیازی ندارم .
    پس محترم باش و چیزایی رو که نوشتم با دقت بخون چون حاصل زور معده نیست ، بلکه نصیحت بی غرض و حاصل انرژی و وقت و مدتها کسب توانایی یه نوازنده ی گیتاره که راجع به گیتار الکتریک و سازش میگه .

32. 3 کاربر برای این پست از Favilla تشکر کرده اند:

صفحه 109 از 136 نخستنخست ... 95999105106107108109110111112113119 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)