لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 108 از 136 نخستنخست ... 85898104105106107108109110111112118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,713 به 1,728 از 2174

موضوع: اکوئیپمنت گیتار الکتریک (خرید، طرز کار، تعمیر، و..)

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    ای بابا دوستان یکم ملاطفت داشته باشید. یه نفر از جنس مونث هم که میخواد بیاد توی این وادی دلسردش نکنید. البته نمیگم حرفاتون اشتباهه. همه حرفاتون درست. خود من به شخصه دهنم سرویس شده. اما وقتی پایه علاقه میون باشه آدم همه اینها رو تحمل میکنه
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

2. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39015
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    104
    381 بار تشکر شده در 153 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط miralienca [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شخصا" گیتار الکتریک رو برای خانومها مناسب نمیدونم.
    چون مسائل حاشیه ای زیادی داره.
    ساز گرونی هستش و مرتبا" باید براش هزینه کرد.
    نوازندۀ گیتار الکتریک باید قوی،مقاوم،فنی،باهوش و بااراده باشه تا موفق بشه.
    لازمه کمی هم دست به آچار باشه.
    از برق و لوازم الکترونیکی سر در بیاره.
    رابطه اش با کامپیوتر و نرم افزار خوب باشه.
    خلاصه تا نوازنده بشه کلی چیز دربارۀ چوب و الکترونیک و کامپیوتر و صدا سازی و صدا برداری و شایدم ساخت ساز و آمپ و افکت و... تجربه کنه.
    منظورتون اینه خانم ها نمیتونن قوی, مقاوم, فنی, باهوش و بااراده باشند؟
    لازمه خدمتتون عرض کنم من از هر مردی مرد ترم, کارام, اخلاقم, رفتارم, لبا س پوشیدنم, سلیقم و ...
    آچار به دست هم هستم وقتی هم اراده کنم کاری رو انجام بدم به امید خدا تا آخرش میرم
    فقط تو کار خدا موندم که چرا منو پسر نکرد, آخ اگه میشد چی میشد... من پسر بودم... وای... شیرین ترین رویامه
    ویرایش توسط Kelasik : Friday 30 September 2011 در ساعت 12:37 AM

4. 4 کاربر برای این پست از Kelasik تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

بله، گیتار ساز شوخی نیست. من گاهی در روز 10 ساعت گیتار دستمه، قبل ها تا 15.16 ساعت هم میشد. اما واقعا نمیدونم با گیتار چی کار کنم. یا سوئیپ میزنم یا ملودی های تکراری که تو ذهنم از خودم میسازم و تقریبا خیلی کم پیش میاد شاید از نوازندگی لذت ببرم. مثلا شاید 5 دقیقه در روز یا کمتر و بیشتر. (بعد 14 سال نوازندگی)
    یک سری سازها هستند که تک نوازیشون اعصاب خورد کن میشه، این الکتریک از اون سازهاست. مخصوصا وقتی که احتیاج پیدا میکنی بری روی استیج و میبنی که روی استیج رفتن از خود پرسیه گیتاریست شدنت بیشتر طول میکشه و اعصاب خراب کن تره)
    از اون مهم تر همین پولیه که آقای موسوی گفتند باید صرف ساز کنی.
    من یک زمانی از هیچی سر در نمیاوردم و فقط مینواختم، اعصابم راحت تر بود. آمدم این سایت و به واسطه آقای موسوی و بسیاری از بچه های دیگه یواش یواش یک چیزهایی از ساز شناسی یاد گرفتم و بعد دیدم این دنیا چقدر بی انتهاست و شما هرچقدر مایه بگذاری باز یک جای کار میلنگه. گیتار میگیری بعد میفهمی که بایا باید یک چیز دیگه میگرفتی. یک چیز دیگه میگرفتی بعد میفهمی با یک ساز نمیشه تو همه سبک هایی که دوست داری کار کنی و باید چند تا گیتار داشته باشی، بعد که میری سراغ قیمت ها میبنی اون چیزهایی که میخوای از پول یک بنز بیشتر در میاد.
    تازه اینها شد برای ساز، حالا وسایل دیگه مثل افکت و یونیت و ...
    طرف بهترین افکت رو داره میره پیش یکی که یک افکت 40 تومانی داره میبنه همون 40 تومانیه چیزهایی داره که افکت 800 تومانیش نداره و بعد میگه بد نبود یکی ازاونها هم داشتم. و خلاصه سر تا سرش ناکامیه.
    هرچی میبینی میخوای و میفهمی که نمیتونی داشته باشیش. (البته اگر شما خیلی پولداری مسئله فرق داره)
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

6. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39015
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ای بابا دوستان یکم ملاطفت داشته باشید. یه نفر از جنس مونث هم که میخواد بیاد توی این وادی دلسردش نکنید. البته نمیگم حرفاتون اشتباهه. همه حرفاتون درست. خود من به شخصه دهنم سرویس شده. اما وقتی پایه علاقه میون باشه آدم همه اینها رو تحمل میکنه
    احسنت بر شما

8. 2 کاربر برای این پست از Kelasik تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

یک سری سازها هستند که تک نوازیشون اعصاب خورد کن میشه، این الکتریک از اون سازهاست
    کاملا موافقم
    من یک زمانی از هیچی سر در نمیاوردم و فقط مینواختم، اعصابم راحت تر بود. آمدم این سایت و به واسطه آقای موسوی و بسیاری از بچه های دیگه یواش یواش یک چیزهایی از ساز شناسی یاد گرفتم و بعد دیدم این دنیا چقدر بی انتهاست و شما هرچقدر مایه بگذاری باز یک جای کار میلنگه. گیتار میگیری بعد میفهمی که بایا باید یک چیز دیگه میگرفتی. یک چیز دیگه میگرفتی بعد میفهمی با یک ساز نمیشه تو همه سبک هایی که دوست داری کار کنی و باید چند تا گیتار داشته باشی، بعد که میری سراغ قیمت ها میبنی اون چیزهایی که میخوای از پول یک بنز بیشتر در میاد.
    آره علی جون. اما میبینی که داریم با حداقل امکانات کار میکنیم. درسته که راضی نیستیم. اما کارمون راه میافته. درضمن فکر کنم این مشکل مالی فقط مربوط به موسیقی یا گیتار الکتریک نیست. توی زمینه های دیگه هنر و ورزش و غیره هم خیلیا هستن که از صفر شروع کردن. مثلا همین شادمهر عقیلی مگه از اول با این تجهیزات شروع کرد. یا متالیکا مگه از اول این شهرت و پول و مقام رو داشت؟؟؟آدم اگه اراده داشته باشه کم کم به همه جا میرسه
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

10. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

درود.
    دوستان من پول ندارم اما شاید از زیر سنگ جور کردم، حالا نمیدونم برای کنسرت متالیکا شاید هم برای تعویض گیتار.
    کسی قیمت این گیتار BCRICH ASM PRO رو داره؟! ساخت کره؟

مورد تایید کسی هست؟!
    کسی فکر میکنه تو رنج قیمت این تو بی سی ریچ ها کیس مناسب تری هسست که جایگذین این بشه
    ؟

Construction: neck through
    Body wood: Mahogany
    Top style: flat top
    Tuners: Grover
    Fretboard: ebony
    Frets: 24 jumbo
    Scale: 25 1/2"
    Bridge: Floyd Rose® Original
    Pickups: EMG® 85 neck, 81 bridge
    Controls: 1 volume, 1 three-way toggle and 1 tone
    Color: Black Cherry Burst

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

12. 2 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کاملا موافقم

آره علی جون. اما میبینی که داریم با حداقل امکانات کار میکنیم. درسته که راضی نیستیم. اما کارمون راه میافته. درضمن فکر کنم این مشکل مالی فقط مربوط به موسیقی یا گیتار الکتریک نیست. توی زمینه های دیگه هنر و ورزش و غیره هم خیلیا هستن که از صفر شروع کردن. مثلا همین شادمهر عقیلی مگه از اول با این تجهیزات شروع کرد. یا متالیکا مگه از اول این شهرت و پول و مقام رو داشت؟؟؟آدم اگه اراده داشته باشه کم کم به همه جا میرسه
    امکانات خیلی مهمه.
    من الان دارم رو یک سری آهنگ های تپنیگ دار کار میکنم مثل فورگاتن پارت یک و midnight جو ستریانی. اصلا یک جاهایی رسما صدایی از ساز در نمیاد. خوب شاید من اگر یک جم داشتم این مشکل اصلا وجود نداشت. اینجهاست که اعصاب آدم بدجور خورد میشه.

14. 2 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

pouyan_Ibariander آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    28084
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    499
    442 بار تشکر شده در 183 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

امکانات خیلی خیلی هم مهمه. اما تجهیزات من از 99% تون پایین تره! تازه هم میخوام برم یه افکت درست و حسابی بخرم. ولی دارم تمرینم رو ادامه میدم. آهنگ فورگاتن رو هم دارم میزنمش، برای منم صدای تپینگش درست نمیاد، ولی سعی میکنم اگه سازم یاری نمیکنه، حداقل خودم بی نقص بزنم تا روزی که تجهیزات داشتم مشکلی از نوازندگی نداشته باشم. فرزاد گلپایگانی مگه آلبوم اولشو با یه آریا نزد؟ خودم تا چند وقت پیش آریا داشتم. برای رسیدن به اون هدفی که داریم ناچاریم که تحمل کنیم این سختی ها رو ... اینقدر این تپینگ رو بزنم و بزنم که دستم بی حس شه... بعدش دوباره از اول... کم کم میتونم اینقدر محکم بزنم که صداش بهتر بیاد... حالا اینجوری دستم اینقدر زور داره که اگه یه گیتار حسابی دستم باشه اصلا فشار سیم ها رو احساس نمی کنم...
    درسته که بعضی مسائل خیلی آدم رو اذیت میکنه، ولی به هدف که فکر کنید همه اینا آسون میشه، همین آرتاک که از ایالات متحده کرج خودشو به ایالات متحده آمریکا رسوند تجهیزاتش چی بود مگه؟ انصافا گیتارش خیلی خوب بود اما آمپ و افکت؟ همون گیتار رو هم از اول نداشته...
    منم خیلی اذیت میشم که صدای مزخرف گیتارم رو میشنوم... اما سعی می کنم به شکل یک دوره بهش نگاه کنم... هرچقدر توی این دوره بهتر مشکلات رو تحمل کنم و تلاش کنم زودتر به هدف میرسم.
    البته داشتن استاد خوب هم خیلی مهمه برای اینکه آدم توی این مسیر بتونه ادامه بده.

16. 4 کاربر برای این پست از pouyan_Ibariander تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935
    4,730 بار تشکر شده در 1,044 پست

شبکه های اجتماعی من

Add rezaranjbaraan on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyan_Ibariander [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امکانات خیلی خیلی هم مهمه. اما تجهیزات من از 99% تون پایین تره! تازه هم میخوام برم یه افکت درست و حسابی بخرم. ولی دارم تمرینم رو ادامه میدم. آهنگ فورگاتن رو هم دارم میزنمش، برای منم صدای تپینگش درست نمیاد، ولی سعی میکنم اگه سازم یاری نمیکنه، حداقل خودم بی نقص بزنم تا روزی که تجهیزات داشتم مشکلی از نوازندگی نداشته باشم. فرزاد گلپایگانی مگه آلبوم اولشو با یه آریا نزد؟ خودم تا چند وقت پیش آریا داشتم. برای رسیدن به اون هدفی که داریم ناچاریم که تحمل کنیم این سختی ها رو ... اینقدر این تپینگ رو بزنم و بزنم که دستم بی حس شه... بعدش دوباره از اول... کم کم میتونم اینقدر محکم بزنم که صداش بهتر بیاد... حالا اینجوری دستم اینقدر زور داره که اگه یه گیتار حسابی دستم باشه اصلا فشار سیم ها رو احساس نمی کنم...
    درسته که بعضی مسائل خیلی آدم رو اذیت میکنه، ولی به هدف که فکر کنید همه اینا آسون میشه، همین آرتاک که از ایالات متحده کرج خودشو به ایالات متحده آمریکا رسوند تجهیزاتش چی بود مگه؟ انصافا گیتارش خیلی خوب بود اما آمپ و افکت؟ همون گیتار رو هم از اول نداشته...
    منم خیلی اذیت میشم که صدای مزخرف گیتارم رو میشنوم... اما سعی می کنم به شکل یک دوره بهش نگاه کنم... هرچقدر توی این دوره بهتر مشکلات رو تحمل کنم و تلاش کنم زودتر به هدف میرسم.
    البته داشتن استاد خوب هم خیلی مهمه برای اینکه آدم توی این مسیر بتونه ادامه بده.
    همه حرفات رو تایید میکنم به جز قسمت آخرش(استاد خوب..) اما صحبتهات کاملا درسته و حرف منم بوده و هست...

18. 2 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امکانات خیلی مهمه.
    من الان دارم رو یک سری آهنگ های تپنیگ دار کار میکنم مثل فورگاتن پارت یک و midnight جو ستریانی. اصلا یک جاهایی رسما صدایی از ساز در نمیاد. خوب شاید من اگر یک جم داشتم این مشکل اصلا وجود نداشت. اینجهاست که اعصاب آدم بدجور خورد میشه.
    من که نگفتم امکانات مهم نیست. گفتم ما که به این ساز و سبک علاقه داریم. حتی با این مشکلات و سختیها هم کنار میایم. به قول پویان وقتی ما با این تجهیزات از سازمون صدا میگیریم تجهیزات توپ که بیاد زیر دستمون دیگه میترکونیم.

20. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Kelasik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منظورتون اینه خانم ها نمیتونن قوی, مقاوم, فنی, باهوش و بااراده باشند؟
    لازمه خدمتتون عرض کنم من از هر مردی مرد ترم, کارام, اخلاقم, رفتارم, لبا س پوشیدنم, سلیقم و ...
    آچار به دست هم هستم وقتی هم اراده کنم کاری رو انجام بدم به امید خدا تا آخرش میرم
    فقط تو کار خدا موندم که چرا منو پسر نکرد, آخ اگه میشد چی میشد... من پسر بودم... وای... شیرین ترین رویامه

دوست عزیز ببخشی من بازم میپرم وسط اما باور کن یه چیزی هست که این همه آدم و نوازنده و سازنده و ... که هر کدوم کلی تجربه دارن و توی کارن دارن بی آلایش و صاف و صادق اصل مساله رو بهت میگن برای ما خیلی هم خوشحال کنندس که یکی بهمون اضافه شه اما باور کن این اون چیزی که فککر میکنی نیس واقعا اگه توی ایران از 15 سالگی شروع کنی به زور 28 سالگی میتونی چنتا کار درست حسابی بسازی در این زمینه...
    شما که این سطح تلاش و اعتماد به نفس مثبت رو داری چرا در یه زمینه ای که خیلی مفید تر زیبا تر و پر احساس تره خرجش نمیکنی... ؟
    برای من به شخصه موسیقی نتها هستن نه سازها...
    البته طعم هر سازی مزه خودشو داره اما وقتی شما با گیتار کلاسیک یه قطعه از باخ یا پاگانینی مینوازی با کمترین هزینه و دردسر خوبه یا توی الکتریک بعد از هشت سال حیرونیو بودو بودو و ملامت و سرزنش و گاهی... یه قطعه الکی رو اشتباه زدن(توهین به شما نباشه این داستان خودم بود)
    ویرایش توسط rezaranjbaraan : Friday 30 September 2011 در ساعت 10:45 AM

22. 3 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39015
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaranjbaraan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز ببخشی من بازم میپرم وسط اما باور کن یه چیزی هست که این همه آدم و نوازنده و سازنده و ... که هر کدوم کلی تجربه دارن و توی کارن دارن بی آلایش و صاف و صادق اصل مساله رو بهت میگن برای ما خیلی هم خوشحال کنندس که یکی بهمون اضافه شه اما باور کن این اون چیزی که فککر میکنی نیس واقعا اگه توی ایران از 15 سالگی شروع کنی به زور 28 سالگی میتونی چنتا کار درست حسابی بسازی در این زمینه...
    شما که این سطح تلاش و اعتماد به نفس مثبت رو داری چرا در یه زمینه ای که خیلی مفید تر زیبا تر و پر احساس تره خرجش نمیکنی... ؟
    برای من به شخصه موسیقی نتها هستن نه سازها...
    البته طعم هر سازی مزه خودشو داره اما وقتی شما با گیتار کلاسیک یه قطعه از باخ یا پاگانینی مینوازی با کمترین هزینه و دردسر خوبه یا توی الکتریک بعد از هشت سال حیرونیو بودو بودو و ملامت و سرزنش و گاهی... یه قطعه الکی رو اشتباه زدن(توهین به شما نباشه این داستان خودم بود)
    بازم ممنون از راهنماییای همتون

24. 4 کاربر برای این پست از Kelasik تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39015
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

به جز shahram201 همه زدن تو ذوقم

26. 5 کاربر برای این پست از Kelasik تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Kelasik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اینا تجربه های شخصی و واقعیات بود تو ذوق زدن نبود..

28. 2 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    2,659 بار تشکر شده در 606 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/0
    میزان امتیاز
    14

دوست من بچه ها درست میگن اما بنظر من حرفشون بیشتر در مورد فعالیت حرفه ای صدق میکنه.

اگه کسی بخواد آماتور کار کنه (یعنی حرفه اصلیش نوازندگی نباشه) ، هرچی دل آدم بگه همون درسته!! خود من سر پیری (حدود 39 سالگی) گیتار الکتریک شروع کردم، به هرکی بگی تو این سن میشه شروع کرد، به آدم میخندن. اما من چون عشق و علاقه اش رو داشتم و ضمناً قصد نداشتم حرفه ای این ساز رو دنبال کنم، شروع کردم و مشکلی هم پیش نیومد. توی این نوع فعالیت، آدم دیگه قرار نیست به جایی برسه... مهم اینه که علاقه اش رو دنبال کنه.

حالا اگه شما میخوای حرفه ای گیتار الکتریک بزنی، حرف دوستان رو گوش کن. اگه میخوای آماتور کار کنی، حرف منو گوش بده!!
    ... And God Made the Blues ...

30. 3 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

twisted آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43610
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    80
    138 بار تشکر شده در 64 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

کسی این آمپ رو داره که بخواد بفروشه؟ (دست دوم) :

32. 3 کاربر برای این پست از twisted تشکر کرده اند:

صفحه 108 از 136 نخستنخست ... 85898104105106107108109110111112118 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)