لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 2174

موضوع: اکوئیپمنت گیتار الکتریک (خرید، طرز کار، تعمیر، و..)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    A.Sad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5211
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    398 بار تشکر شده در 144 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    رزین باید داشته باشم اگه نبود با اسپری پلی استر هم میشه همه جا هم دارن حتما این کار رو میکنم.

(درست که يک boss اور درايو 150.000 تومن چيزي جز چهارتا ريموت و ايسي خازن و ديود و مقاومت نيست
    ولي طراحي وسيستمهاي انتي نيزشون خيلي پيچيده هست از انواع مهندسي از متالوژي گرفته تا الکترونيک توش بکار رفته وبا دقت ويکسري مدارهاي انتي نويز که مدار ها شون در سايتها قرار نميدند وکلي اپشنه ديگه

شما يک ريورب رو کاره خاصي نکني فقط باز کني و برد رو ازروش در بياري ودوباره همون پيچهارو و همه جارو سر جاش بببندي مي بيني يک مقدار نويز زیاد شده !)[/quote]

درسته خود شرکت ها این اطلاعات رو خیلی در اختیار کسی نمیزارن ولی یه عده تو این فروم هاشون هستن که خیلی کارشون درسته تجربه ی زیادی هم دارن کلی میتونن کمک کنن برای نویز همین یکی میگفت جای ای سی 2.3.4 اینو که با ne5532 عوص کنی کلی نویزت کم میشه صدات هوی تر هم میشه. دیگه تو این عصر کسی نمیتونه اطلاعات رو مخفی کنه بالاخره یکی یه جا تو کل این اینترنت که سرو ته نداره پیدا میشه جواب ادمو میده.
    برای همین برد 72 نفر اومده بودن کارایی رو که کرده بودن نوشته بودن هرکدام هم با یه روشی یکی با کابل هارد کامپیوتر نویزشو گرفته بود یکی یه جور دیگه بسته بود کلی صحبت کرده بودن.
    یه نمونه از صدای یونیت دست ساز (double d (dual channel distortion رو که یکی از همین افراد درست کرده رو براتون میزارم که یکم امیدوار تر شیم. فک میکنم دیگه حداکثر گین گیتار باشه ولی اصلا نویز نداره. خیلی تمیزه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط *smart* [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یک نمونه هم از مستر درایو مارشال رو میندازم شاید به کارت بیاد
    این مستر درایو باید چیز جالبی باشه فک کنم اگه از این گین بگیرم بهتر نتیجه بده
    اگه مدار pcb شو داشته باشی خیلی حال میده به 3 سوت میشه جمش کرد فوت سوییچشم خودم میبندم کاری نداره.
    ویرایش توسط A.Sad : Friday 16 May 2008 در ساعت 10:37 PM

2. 3 کاربر برای این پست از A.Sad تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)